1 liga juniorów starszych gr.2

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS WALCE2050162267:16
2KS KRAPKOWICE2047152370:15
3ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY20441424110:38
4MZLKS CZARNI OTMUCHÓW2034111852:43
5ŁDMJ LZS RACŁAWICZKI2032102848:32
6LKS NAPRZÓD JEMIELNICA2024801263:66
7KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE202365924:45
8LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2021631148:68
9LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016511430:85
10LZS STRADUNIA205121715:106
11PAUZA_2131003:0
12LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2223721335:54

Ostatnia kolejka (23) rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
55ŁDMJ LZS RACŁAWICZKIŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2017-06-1111:001:4
56LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ_22017-06-1111:00: Mecz nie odbył się
57LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-06-1111:0016:1
58LZS STRADUNIAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-06-1111:000:2
59KS KRAPKOWICEKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2017-06-1111:008:0 Walkower
60LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS WALCE0:3

Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
Kolejka 1
1LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚPAUZJE:
2LKS NAPRZÓD JEMIELNICAŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2016-08-2811:000:10
3ŁDMJ LZS RACŁAWICZKIPAUZJE:
4MZLKS CZARNI OTMUCHÓWPAUZA_22016-08-2811:00: Mecz nie odbył się
5KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-09-0717:001:0
6LZS WALCELZS STRADUNIA2016-08-2811:003:0 Walkower
7LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkowerKS KRAPKOWICE2016-08-2711:003:0 Walkower
Kolejka 2
8PAUZJEKS KRAPKOWICE:
9LZS STRADUNIALKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-09-0411:001:7
10LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS WALCE2016-09-0411:000:6
11PAUZA_2KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2016-09-0411:00: Mecz nie odbył się
12PAUZJEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW:
13ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYŁDMJ LZS RACŁAWICZKI2016-09-0413:004:2
14LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2016-09-0311:005:0
Kolejka 3
15LKS NAPRZÓD JEMIELNICAPAUZJE:
16ŁDMJ LZS RACŁAWICZKILKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-09-1111:004:3
17MZLKS CZARNI OTMUCHÓWŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2016-09-1111:005:3
18KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLEPAUZJE:
19LZS WALCEPAUZA_22016-09-1111:00: Mecz nie odbył się
20LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkowerLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-09-1011:005:3
21KS KRAPKOWICELZS STRADUNIA2016-09-1111:004:0
Kolejka 4
22PAUZJELZS STRADUNIA:
23LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS KRAPKOWICE2016-09-1811:000:7
24PAUZA_2LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
25PAUZJELZS WALCE:
26KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLEŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2016-09-1811:000:2
27LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-09-1711:003:4
28LKS NAPRZÓD JEMIELNICAŁDMJ LZS RACŁAWICZKI2016-09-1811:000:3 Walkower
Kolejka 5
29ŁDMJ LZS RACŁAWICZKIPAUZJE:
30MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2016-09-2511:006:1
31KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-09-2511:005:0
32LZS WALCEŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2016-09-2511:002:0
33LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE:
34KS KRAPKOWICE_22016-09-2511:00: Mecz nie odbył się
35LZS STRADUNIALKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-10-0211:000:5
Kolejka 6
36PAUZJELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA:
37PAUZA_2LZS STRADUNIA2016-10-0211:00: Mecz nie odbył się
38PAUZJEKS KRAPKOWICE:
39ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-10-0211:004:4
40LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS WALCE2016-10-0111:001:4
41LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2016-10-0211:006:1
42ŁDMJ LZS RACŁAWICZKIMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-10-0211:004:0
Kolejka 7
43MZLKS CZARNI OTMUCHÓWPAUZJE:
44KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLEŁDMJ LZS RACŁAWICZKI2016-10-0911:001:1
45LZS WALCELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2016-10-0911:004:0
46LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkowerLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-10-0811:004:1
47KS KRAPKOWICEŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2016-10-0911:005:1
48LZS STRADUNIAPAUZJE:
49LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAPAUZA_22016-10-0911:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 8
50PAUZJEPAUZA_2:
51PAUZJELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA:
52ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYLZS STRADUNIA2016-10-1613:0013:0
53LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚKS KRAPKOWICE2016-10-1511:002:4
54LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-10-1611:004:5
55ŁDMJ LZS RACŁAWICZKILZS WALCE2016-10-1611:000:1
56MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2016-10-1611:000:0
Kolejka 9
57KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLEPAUZJE:
58LZS WALCEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-10-2311:006:1
59LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkowerŁDMJ LZS RACŁAWICZKI2016-10-2211:002:1
60KS KRAPKOWICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2016-10-2311:007:0 Walkower
61LZS STRADUNIALKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-10-2311:003:3
62LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2016-10-2311:000:9
63PAUZA_2PAUZJE:
Kolejka 10
64PAUZJEPAUZJE:
65ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYPAUZA_22016-10-3010:00: Mecz nie odbył się
66LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-10-2910:004:0
67LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS STRADUNIA2016-10-3010:006:2
68ŁDMJ LZS RACŁAWICZKIKS KRAPKOWICE2016-10-3010:001:2
69MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-10-3010:000:3
70KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELZS WALCE2016-10-3010:001:0
Kolejka 11
71LZS WALCEPAUZJE:
72LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkowerKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2016-11-0510:001:1
73KS KRAPKOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-11-0513:003:0
74LZS STRADUNIAŁDMJ LZS RACŁAWICZKI2016-11-0610:000:8
75LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2016-11-0610:002:1
76PAUZA_2LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-11-0610:00: Mecz nie odbył się
77PAUZJEŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY:
Kolejka 12
78PAUZJEŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY:
79LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚPAUZJE:
80LKS NAPRZÓD JEMIELNICAPAUZA_22016-11-1310:00: Mecz nie odbył się
81ŁDMJ LZS RACŁAWICZKILKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-11-1310:003:3
82MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS STRADUNIA2016-11-1310:007:0
83KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLEKS KRAPKOWICE2016-11-1310:001:1
84LZS WALCELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-11-1310:003:1
Kolejka 13
85LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE:
86KS KRAPKOWICELZS WALCE2016-11-1910:002:2
87LZS STRADUNIAKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2016-11-2010:001:1
88LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-11-2010:003:0
89PAUZA_2ŁDMJ LZS RACŁAWICZKI2016-11-2010:00: Mecz nie odbył się
90PAUZJELKS NAPRZÓD JEMIELNICA:
91ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-11-0612:0010:1
Kolejka 14
1LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚŁDMJ LZS RACŁAWICZKI2017-04-0111:001:2
2ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2017-04-0213:007:4
3_2MZLKS CZARNI OTMUCHÓW:
4LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2017-04-2617:001:4
5LZS STRADUNIALZS WALCE2017-04-0211:000:8
6KS KRAPKOWICELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 15
7KS KRAPKOWICEŁDMJ LZS RACŁAWICZKI2017-04-0916:003:0
8LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS STRADUNIA0:3
9LZS WALCELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-04-0911:004:0
10KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE_2:
11ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-04-0913:005:1
12LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-04-0911:008:1
Kolejka 16
13ŁDMJ LZS RACŁAWICZKILKS NAPRZÓD JEMIELNICA2017-04-1816:002:1
14MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-04-1816:007:4
15ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2017-04-1818:007:2
16LZS WALCE_2:
17LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
18LZS STRADUNIAKS KRAPKOWICE2017-04-1816:000:10
Kolejka 17
19ŁDMJ LZS RACŁAWICZKILZS STRADUNIA2017-04-2311:003:1
20KS KRAPKOWICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-04-2316:003:0 Walkower
21LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkower_20:3
22ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYLZS WALCE2017-04-2313:003:1
23LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2017-04-2211:001:0
24LKS NAPRZÓD JEMIELNICAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-04-2311:000:3 Walkower
Kolejka 18
25MZLKS CZARNI OTMUCHÓWŁDMJ LZS RACŁAWICZKI2017-06-0411:002:1
26KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2017-06-0411:000:3
27LZS WALCELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-05-2417:302:2
28LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkowerŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY0:3
29KS KRAPKOWICE_2:
30LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS STRADUNIA2017-05-1718:004:0
Kolejka 19
31LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAŁDMJ LZS RACŁAWICZKI2017-05-0711:000:3 Walkower
32LZS STRADUNIA_2:
33ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYKS KRAPKOWICE2017-05-0713:001:2
34LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
35LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS WALCE2017-05-0711:004:6
36KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-05-0711:000:4
Kolejka 20
37ŁDMJ LZS RACŁAWICZKIKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2017-05-1411:006:0
38MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS WALCE2017-05-1411:001:4
39LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkowerLKS NAPRZÓD JEMIELNICA0:3
40KS KRAPKOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-05-1417:003:0 Walkower
41LZS STRADUNIAŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2017-05-1411:003:10
42LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA_2:
Kolejka 21
43ŁDMJ LZS RACŁAWICZKI_2:
44ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZYLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-05-2113:0010:1
45LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS STRADUNIA2017-05-3118:005:1
46LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS KRAPKOWICE2017-05-2111:002:1
47LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkowerMZLKS CZARNI OTMUCHÓW0:3
48LZS WALCEKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2017-05-2111:003:0 Walkower
Kolejka 22
49LZS WALCEŁDMJ LZS RACŁAWICZKI2017-05-2811:004:0
50KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
51MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS KRAPKOWICE2017-05-2811:001:2
52LZS STRADUNIALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2017-05-2811:000:4
53LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-05-2811:003:4
54_2ŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY:
Kolejka 23
55ŁDMJ LZS RACŁAWICZKIŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2017-06-1111:001:4
56LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ_22017-06-1111:00: Mecz nie odbył się
57LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-06-1111:0016:1
58LZS STRADUNIAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-06-1111:000:2
59KS KRAPKOWICEKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2017-06-1111:008:0 Walkower
60LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS WALCE0:3
Kolejka 24
61ŁDMJ LZS RACŁAWICZKILKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
62LZS WALCEKS KRAPKOWICE2017-06-1811:001:0
63KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELZS STRADUNIA2017-06-1811:003:0
64MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-06-1811:005:1
65_2LKS NAPRZÓD JEMIELNICA2017-06-1811:00: Mecz nie odbył się
66LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚŁDMJ GKS GŁUCHOŁAZY2017-06-1813:004:4

Ostatnia zmiana: 
14. Czerwiec 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

I LIGA JUNIORÓW, GRUPA II
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
1 Liga juniorów starszych  gr 2 pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz