1 liga trampkarzy gr.2

Tabela rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MKS MOSIR II OPOLE18541800102:10
2PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW1845150340:10
3MKS GOGOLIN1840131467:17
4MZLKS CZARNI OTMUCHÓW1833103569:20
5MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK1824801034:46
6RTS ODRA K-KOŹLE182372920:36
7KS FORTUNA GŁOGÓWEK1817521136:55
8LZS RACŁAWICZKI1816511223:59
9KS KRAPKOWICE187211512:65
10SSKS STAL ZAWADZKIE18512158:93

Ostatnia kolejka (18) rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
41KS KRAPKOWICEMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-06-1011:001:6
42RTS ODRA K-KOŹLESSKS STAL ZAWADZKIE2017-06-1011:003:0 Walkower
43MKS MOSIR II OPOLELZS RACŁAWICZKI2017-06-1011:008:1
44MKS GOGOLINPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2017-06-1013:002:0
45KS FORTUNA GŁOGÓWEKMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-06-1011:002:2

Terminarz rozgrywek: I liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 2
Kolejka 1
1KS FORTUNA GŁOGÓWEKKS KRAPKOWICE2016-09-0311:003:0
2MKS GOGOLINMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-09-0314:003:0
3MKS MOSIR II OPOLEPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2016-09-0218:004:0
4RTS ODRA K-KOŹLELZS RACŁAWICZKI2016-09-0218:002:0
5MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKSSKS STAL ZAWADZKIE2016-09-0311:003:0
Kolejka 2
6KS KRAPKOWICESSKS STAL ZAWADZKIE2016-09-1011:002:1
7LZS RACŁAWICZKIMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-09-1011:002:3
8PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWRTS ODRA K-KOŹLE2016-09-0817:303:0
9MZLKS CZARNI OTMUCHÓWMKS MOSIR II OPOLE2016-09-1011:002:3
10KS FORTUNA GŁOGÓWEKMKS GOGOLIN2016-09-1011:000:4
Kolejka 3
11MKS GOGOLINKS KRAPKOWICE2016-09-1811:008:0
12MKS MOSIR II OPOLEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-09-1711:0011:0
13RTS ODRA K-KOŹLEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-09-1811:000:3
14MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2016-09-1517:301:2
15SSKS STAL ZAWADZKIELZS RACŁAWICZKI2016-09-1711:001:0
Kolejka 4
16KS KRAPKOWICELZS RACŁAWICZKI2016-09-2411:001:2
17PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWSSKS STAL ZAWADZKIE2016-09-2217:004:0
18MZLKS CZARNI OTMUCHÓWMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-09-2411:0010:0
19KS FORTUNA GŁOGÓWEKRTS ODRA K-KOŹLE2016-09-2411:002:5
20MKS GOGOLINMKS MOSIR II OPOLE2016-09-2411:001:2
Kolejka 5
21MKS MOSIR II OPOLEKS KRAPKOWICE2016-10-0111:009:1
22RTS ODRA K-KOŹLEMKS GOGOLIN2016-10-0211:001:1
23MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-10-0111:001:0
24SSKS STAL ZAWADZKIEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-10-0111:000:3
25LZS RACŁAWICZKIPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2016-09-2916:300:4
Kolejka 6
26KS KRAPKOWICEPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2016-10-0616:300:2
27MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS RACŁAWICZKI2016-10-0811:009:0
28KS FORTUNA GŁOGÓWEKSSKS STAL ZAWADZKIE2016-10-0811:007:0
29MKS GOGOLINMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-10-0811:005:2
30MKS MOSIR II OPOLERTS ODRA K-KOŹLE2016-10-0811:005:0
Kolejka 7
31RTS ODRA K-KOŹLEKS KRAPKOWICE2016-10-1611:002:1
32MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKMKS MOSIR II OPOLE2016-10-1511:001:6
33SSKS STAL ZAWADZKIEMKS GOGOLIN2016-10-1511:000:7
34LZS RACŁAWICZKIKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-10-1511:002:1
35PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-10-1317:002:0
Kolejka 8
36KS KRAPKOWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-10-2211:000:6
37KS FORTUNA GŁOGÓWEKPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2016-10-2016:000:3
38MKS GOGOLINLZS RACŁAWICZKI2016-10-2211:008:0
39MKS MOSIR II OPOLESSKS STAL ZAWADZKIE2016-10-2211:0010:0
40RTS ODRA K-KOŹLEMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-10-2616:002:0
Kolejka 9
41MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKKS KRAPKOWICE2016-10-2911:003:2
42SSKS STAL ZAWADZKIERTS ODRA K-KOŹLE2016-10-2911:000:0
43LZS RACŁAWICZKIMKS MOSIR II OPOLE2016-10-2911:000:6
44PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWMKS GOGOLIN2016-11-0216:001:0
45MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-10-2911:001:1
Kolejka 10
1KS KRAPKOWICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-04-0111:003:0 Walkower
2MZLKS CZARNI OTMUCHÓWMKS GOGOLIN2017-04-0111:002:0
3PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWMKS MOSIR II OPOLE2017-03-3016:300:1
4LZS RACŁAWICZKIRTS ODRA K-KOŹLE2017-04-0111:003:1
5SSKS STAL ZAWADZKIEMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-04-0111:000:3
Kolejka 11
6SSKS STAL ZAWADZKIEKS KRAPKOWICE2017-04-0811:001:1
7MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKLZS RACŁAWICZKI2017-04-0811:003:0
8RTS ODRA K-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2017-04-0616:300:1
9MKS MOSIR II OPOLEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-04-0811:005:1
10MKS GOGOLINKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-04-0811:006:1
Kolejka 12
11KS KRAPKOWICEMKS GOGOLIN2017-04-2211:000:6
12KS FORTUNA GŁOGÓWEKMKS MOSIR II OPOLE2017-04-2211:002:4
13MZLKS CZARNI OTMUCHÓWRTS ODRA K-KOŹLE2017-04-2211:004:0
14PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-04-2017:003:2
15LZS RACŁAWICZKISSKS STAL ZAWADZKIE2017-04-2211:008:1
Kolejka 13
16LZS RACŁAWICZKIKS KRAPKOWICE2017-05-2711:002:0
17SSKS STAL ZAWADZKIEPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2017-04-2717:300:7
18MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-05-2711:000:2
19RTS ODRA K-KOŹLEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-05-2618:001:3
20MKS MOSIR II OPOLEMKS GOGOLIN2017-05-2711:006:1
Kolejka 14
21KS KRAPKOWICEMKS MOSIR II OPOLE2017-05-0611:000:9
22MKS GOGOLINRTS ODRA K-KOŹLE2017-05-0611:004:0
23KS FORTUNA GŁOGÓWEKMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-05-0611:002:4
24MZLKS CZARNI OTMUCHÓWSSKS STAL ZAWADZKIE2017-05-0611:0020:2
25PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWLZS RACŁAWICZKI2017-05-0418:002:0
Kolejka 15
26PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWKS KRAPKOWICE2017-05-0917:001:0
27LZS RACŁAWICZKIMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-05-1311:001:1
28SSKS STAL ZAWADZKIEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-05-1311:002:8
29MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKMKS GOGOLIN2017-05-1311:002:4
30RTS ODRA K-KOŹLEMKS MOSIR II OPOLE2017-05-1217:000:6
Kolejka 16
31KS KRAPKOWICERTS ODRA K-KOŹLE2017-05-2011:000:1
32MKS MOSIR II OPOLEMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-05-2011:003:0
33MKS GOGOLINSSKS STAL ZAWADZKIE2017-05-2011:003:0 Walkower
34KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS RACŁAWICZKI2017-05-2011:004:2
35MZLKS CZARNI OTMUCHÓWPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2017-05-1818:000:1
Kolejka 17
36MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS KRAPKOWICE2017-06-0311:003:0 Walkower
37PLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓWKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-06-0311:004:0
38LZS RACŁAWICZKIMKS GOGOLIN2017-06-0311:000:4
39SSKS STAL ZAWADZKIEMKS MOSIR II OPOLE2017-06-0311:000:4
40MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKRTS ODRA K-KOŹLE2017-06-0311:000:2
Kolejka 18
41KS KRAPKOWICEMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-06-1011:001:6
42RTS ODRA K-KOŹLESSKS STAL ZAWADZKIE2017-06-1011:003:0 Walkower
43MKS MOSIR II OPOLELZS RACŁAWICZKI2017-06-1011:008:1
44MKS GOGOLINPLUKS POMOLOGIA II PRÓSZKÓW2017-06-1013:002:0
45KS FORTUNA GŁOGÓWEKMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-06-1011:002:2

Ostatnia zmiana: 
6. Czerwiec 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

1 LIGA TRAMPKARZY, GRUPA II
pobierz

Aktualny wykaz kartek znajduje się w module klubowym pod adresem: http://kluby.pzpn.pl
Zakładka - Rozgrywki > Dyscyplina - Raport

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz