2 liga juniorów młodszych gr.2

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA NYSA2055181183:24
2LKS PLON SKOROSZYCE2042133462:26
3KS SPARTA PACZKÓW2042133496:37
4LZS ROLNIK LASOCICE2040124478:37
5GZ LZS GRODKÓW2034104641:28
6LZS NIWNICA-KONRADOWA203093854:40
7LKS POLONIA BIAŁA202783952:56
8LZS STAROWICE DOLNE2020621247:57
9GKS GRODKÓW2016511439:87
10ŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICE207211723:109
11LKS SKALNIK GRACZE204111818:92
12PAUZA_2000000:0

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
61GKS GRODKÓWGZ LZS GRODKÓW2017-06-1811:000:1
62_2LZS STAROWICE DOLNE2017-06-1811:00: Mecz nie odbył się
63LZS NIWNICA-KONRADOWALKS PLON SKOROSZYCE2017-06-1811:003:6
64LKS POLONIA BIAŁAKS SPARTA PACZKÓW2017-06-1811:002:8
65ŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICELKS SKALNIK GRACZE2017-06-1811:001:0
66LZS ROLNIK LASOCICEKS POLONIA NYSA2017-06-1418:001:2

Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 2
Kolejka 1
1LZS ROLNIK LASOCICEGKS GRODKÓW2016-09-0310:3013:1
2ŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICEKS POLONIA NYSA2016-09-0313:000:8
3LKS POLONIA BIAŁALKS SKALNIK GRACZE2016-09-0411:008:1
4LZS NIWNICA-KONRADOWAKS SPARTA PACZKÓW2016-09-0312:002:2
5PAUZA_2LKS PLON SKOROSZYCE2016-09-0411:00: Mecz nie odbył się
6GZ LZS GRODKÓWLZS STAROWICE DOLNE2016-09-0411:001:0
Kolejka 2
7GKS GRODKÓWLZS STAROWICE DOLNE2016-09-1111:004:7
8LKS PLON SKOROSZYCEGZ LZS GRODKÓW2016-09-1111:002:0
9KS SPARTA PACZKÓWPAUZA_22016-09-1111:00: Mecz nie odbył się
10LKS SKALNIK GRACZELZS NIWNICA-KONRADOWA2016-09-1111:002:1
11KS POLONIA NYSALKS POLONIA BIAŁA2016-09-1011:0011:1
12LZS ROLNIK LASOCICEŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICE2016-09-1111:007:0
Kolejka 3
13ŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICEGKS GRODKÓW2016-09-1811:001:5
14LKS POLONIA BIAŁALZS ROLNIK LASOCICE2016-09-1811:001:4
15LZS NIWNICA-KONRADOWAKS POLONIA NYSA2016-09-1712:001:2
16PAUZA_2LKS SKALNIK GRACZE2016-09-1811:00: Mecz nie odbył się
17GZ LZS GRODKÓWKS SPARTA PACZKÓW2016-09-1811:000:2
18LKS PLON SKOROSZYCELZS STAROWICE DOLNE2016-09-1811:000:0
Kolejka 4
19GKS GRODKÓWLKS PLON SKOROSZYCE2016-09-2511:003:4
20KS SPARTA PACZKÓWLZS STAROWICE DOLNE2016-09-2511:004:0
21LKS SKALNIK GRACZEGZ LZS GRODKÓW2016-09-2511:001:2
22KS POLONIA NYSAPAUZA_22016-09-2511:00: Mecz nie odbył się
23LZS ROLNIK LASOCICELZS NIWNICA-KONRADOWA2016-09-2511:002:4
24ŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICELKS POLONIA BIAŁA2016-09-2511:000:6
Kolejka 5
25LKS POLONIA BIAŁAGKS GRODKÓW2016-10-0211:005:0
26LZS NIWNICA-KONRADOWAŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICE2016-10-0112:008:1
27PAUZA_2LZS ROLNIK LASOCICE2016-10-0211:00: Mecz nie odbył się
28GZ LZS GRODKÓWKS POLONIA NYSA2016-10-0211:005:1
29LKS SKALNIK GRACZELZS STAROWICE DOLNE2016-10-0211:000:3
30LKS PLON SKOROSZYCEKS SPARTA PACZKÓW2016-10-0211:002:3
Kolejka 6
31GKS GRODKÓWKS SPARTA PACZKÓW2016-10-0911:001:8
32LKS SKALNIK GRACZELKS PLON SKOROSZYCE2016-10-0911:000:2
33KS POLONIA NYSALZS STAROWICE DOLNE2016-10-0811:002:1
34LZS ROLNIK LASOCICEGZ LZS GRODKÓW2016-10-0911:003:3
35ŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICEPAUZA_22016-10-0911:00: Mecz nie odbył się
36LKS POLONIA BIAŁALZS NIWNICA-KONRADOWA2016-10-0911:000:2
Kolejka 7
37LZS NIWNICA-KONRADOWAGKS GRODKÓW2016-10-1512:003:0 Walkower
38PAUZA_2LKS POLONIA BIAŁA2016-10-1611:00: Mecz nie odbył się
39GZ LZS GRODKÓWŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICE2016-10-1611:003:1
40LZS ROLNIK LASOCICELZS STAROWICE DOLNE2016-10-1611:003:2
41LKS PLON SKOROSZYCEKS POLONIA NYSA2016-10-1611:001:1
42KS SPARTA PACZKÓWLKS SKALNIK GRACZE2016-10-1611:0016:0
Kolejka 8
43GKS GRODKÓWLKS SKALNIK GRACZE2016-10-2311:005:1
44KS POLONIA NYSAKS SPARTA PACZKÓW2016-10-2210:003:1
45LZS ROLNIK LASOCICELKS PLON SKOROSZYCE2016-10-2311:003:1
46ŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICELZS STAROWICE DOLNE2016-10-2311:001:3
47LKS POLONIA BIAŁAGZ LZS GRODKÓW2016-10-2311:004:1
48LZS NIWNICA-KONRADOWAPAUZA_22016-10-2311:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 9
49PAUZA_2GKS GRODKÓW2016-10-3010:00: Mecz nie odbył się
50GZ LZS GRODKÓWLZS NIWNICA-KONRADOWA2016-10-3010:002:3
51LKS POLONIA BIAŁALZS STAROWICE DOLNE2016-10-3010:002:2
52LKS PLON SKOROSZYCEŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICE2016-10-3010:007:0
53KS SPARTA PACZKÓWLZS ROLNIK LASOCICE2016-10-3010:003:3
54LKS SKALNIK GRACZEKS POLONIA NYSA2016-10-3010:000:3
Kolejka 10
55GKS GRODKÓWKS POLONIA NYSA2016-11-0610:002:5
56LZS ROLNIK LASOCICELKS SKALNIK GRACZE2016-11-0610:002:1
57ŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICEKS SPARTA PACZKÓW2016-11-0610:002:8
58LKS POLONIA BIAŁALKS PLON SKOROSZYCE2016-11-0610:001:2
59LZS NIWNICA-KONRADOWALZS STAROWICE DOLNE2016-11-0510:003:0 Walkower
60PAUZA_2GZ LZS GRODKÓW2016-11-0610:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 11
61GZ LZS GRODKÓWGKS GRODKÓW2016-11-1310:004:1
62LZS STAROWICE DOLNEPAUZA_22016-11-1310:00: Mecz nie odbył się
63LKS PLON SKOROSZYCELZS NIWNICA-KONRADOWA2016-11-1210:001:0
64KS SPARTA PACZKÓWLKS POLONIA BIAŁA2016-11-1310:002:4
65LKS SKALNIK GRACZEŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICE2016-11-1310:001:1
66KS POLONIA NYSALZS ROLNIK LASOCICE2016-11-1310:002:1
Kolejka 12
1GKS GRODKÓWLZS ROLNIK LASOCICE2017-03-2611:003:8
2KS POLONIA NYSAŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICE2017-05-3118:009:1
3LKS SKALNIK GRACZELKS POLONIA BIAŁA2017-03-2611:002:4
4KS SPARTA PACZKÓWLZS NIWNICA-KONRADOWA2017-03-2611:003:0
5LKS PLON SKOROSZYCE_22017-03-2611:00: Mecz nie odbył się
6LZS STAROWICE DOLNEGZ LZS GRODKÓW2017-03-2611:000:4
Kolejka 13
7LZS STAROWICE DOLNEGKS GRODKÓW2017-04-0211:007:1
8GZ LZS GRODKÓWLKS PLON SKOROSZYCE2017-04-0211:001:1
9_2KS SPARTA PACZKÓW2017-04-0211:00: Mecz nie odbył się
10LZS NIWNICA-KONRADOWALKS SKALNIK GRACZE2017-04-0112:007:2
11LKS POLONIA BIAŁAKS POLONIA NYSA2017-04-0211:001:3
12ŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICELZS ROLNIK LASOCICE2017-04-0211:003:1
Kolejka 14
13GKS GRODKÓWŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICE2017-04-0911:003:1
14LZS ROLNIK LASOCICELKS POLONIA BIAŁA2017-04-0911:004:0
15KS POLONIA NYSALZS NIWNICA-KONRADOWA2017-04-0915:004:1
16LKS SKALNIK GRACZE_22017-04-0911:00: Mecz nie odbył się
17KS SPARTA PACZKÓWGZ LZS GRODKÓW2017-04-0911:003:0
18LZS STAROWICE DOLNELKS PLON SKOROSZYCE2017-04-0911:000:5
Kolejka 15
19LKS PLON SKOROSZYCEGKS GRODKÓW2017-04-2311:003:0
20LZS STAROWICE DOLNEKS SPARTA PACZKÓW2017-04-2311:001:5
21GZ LZS GRODKÓWLKS SKALNIK GRACZE2017-04-2311:004:0
22_2KS POLONIA NYSA2017-04-2311:00: Mecz nie odbył się
23LZS NIWNICA-KONRADOWALZS ROLNIK LASOCICE2017-04-2212:002:4
24LKS POLONIA BIAŁAŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICE2017-04-2311:005:2
Kolejka 16
25GKS GRODKÓWLKS POLONIA BIAŁA2017-06-0411:001:1
26ŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICELZS NIWNICA-KONRADOWA2017-06-0311:002:8
27LZS ROLNIK LASOCICE_22017-06-0411:00: Mecz nie odbył się
28KS POLONIA NYSAGZ LZS GRODKÓW2017-06-0411:001:0
29LZS STAROWICE DOLNELKS SKALNIK GRACZE2017-06-0411:008:3
30KS SPARTA PACZKÓWLKS PLON SKOROSZYCE2017-06-0411:000:6
Kolejka 17
31KS SPARTA PACZKÓWGKS GRODKÓW2017-05-0711:004:1
32LKS PLON SKOROSZYCELKS SKALNIK GRACZE2017-05-0711:008:2
33LZS STAROWICE DOLNEKS POLONIA NYSA2017-05-1018:003:5
34GZ LZS GRODKÓWLZS ROLNIK LASOCICE2017-05-0711:003:3
35_2ŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICE2017-05-0711:00: Mecz nie odbył się
36LZS NIWNICA-KONRADOWALKS POLONIA BIAŁA2017-05-0612:002:2
Kolejka 18
37GKS GRODKÓWLZS NIWNICA-KONRADOWA2017-05-1411:004:0
38LKS POLONIA BIAŁA_22017-05-1411:00: Mecz nie odbył się
39ŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICEGZ LZS GRODKÓW2017-05-1411:002:3
40LZS STAROWICE DOLNELZS ROLNIK LASOCICE2017-05-3118:002:5
41KS POLONIA NYSALKS PLON SKOROSZYCE2017-05-1411:002:0
42LKS SKALNIK GRACZEKS SPARTA PACZKÓW2017-05-1411:001:6
Kolejka 19
43LKS SKALNIK GRACZEGKS GRODKÓW2017-05-2111:000:4 Walkower
44KS SPARTA PACZKÓWKS POLONIA NYSA2017-05-2011:004:5
45LKS PLON SKOROSZYCELZS ROLNIK LASOCICE2017-05-2111:000:4
46LZS STAROWICE DOLNEŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICE2017-05-2111:006:1
47GZ LZS GRODKÓWLKS POLONIA BIAŁA2017-05-2111:004:0
48_2LZS NIWNICA-KONRADOWA2017-05-2111:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 20
49GKS GRODKÓW_22017-05-2811:00: Mecz nie odbył się
50LZS NIWNICA-KONRADOWAGZ LZS GRODKÓW2017-05-2712:000:0
51LZS STAROWICE DOLNELKS POLONIA BIAŁA2017-05-2811:001:4
52ŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICELKS PLON SKOROSZYCE2017-05-2711:002:7
53LZS ROLNIK LASOCICEKS SPARTA PACZKÓW2017-05-2811:003:3
54KS POLONIA NYSALKS SKALNIK GRACZE2017-05-2811:003:0 Walkower
Kolejka 21
55KS POLONIA NYSAGKS GRODKÓW2017-06-1111:0011:0
56LKS SKALNIK GRACZELZS ROLNIK LASOCICE2017-06-1111:001:4
57KS SPARTA PACZKÓWŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICE2017-06-1111:0011:1
58LKS PLON SKOROSZYCELKS POLONIA BIAŁA2017-06-1111:004:1
59LZS STAROWICE DOLNELZS NIWNICA-KONRADOWA2017-06-1111:001:4
60GZ LZS GRODKÓW_22017-06-1111:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 22
61GKS GRODKÓWGZ LZS GRODKÓW2017-06-1811:000:1
62_2LZS STAROWICE DOLNE2017-06-1811:00: Mecz nie odbył się
63LZS NIWNICA-KONRADOWALKS PLON SKOROSZYCE2017-06-1811:003:6
64LKS POLONIA BIAŁAKS SPARTA PACZKÓW2017-06-1811:002:8
65ŁDMJM KKS SUDETY BURGRABICELKS SKALNIK GRACZE2017-06-1811:001:0
66LZS ROLNIK LASOCICEKS POLONIA NYSA2017-06-1418:001:2

Ostatnia zmiana: 
5. Czerwiec 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

2 LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH, GRUPA II
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
2  Liga Juniorów Młodszych gr 2 pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz