2 liga juniorów młodszych gr.3

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 3
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS VICTORIA ŻYROWA20551811119:23
2LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2051163191:16
3RTS ODRA K-KOŹLE2044142481:40
4LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2036113661:38
5LZS KROMOŁÓW203093864:44
6LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW202992973:63
7LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2027901152:69
8LZS GKS IZBICKO-OTMICE202675860:54
9SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2010311627:121
10LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA207211736:114
11LZS KÓRNICA-NOWY DWÓR204111817:99

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 3
61LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-06-1811:002:3
62PAUZJELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA:
63LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICERTS ODRA K-KOŹLE2017-06-1811:001:4
64LZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkowerSSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI0:3
65LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS VICTORIA ŻYROWA2017-06-1811:000:11
66LZS KROMOŁÓWLZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2017-06-1811:006:1

Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 3
Kolejka 1
1LZS KROMOŁÓWLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-09-0411:001:2
2LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2016-09-0411:003:0 Walkower
3LZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkowerLKS VICTORIA ŻYROWA2016-09-0411:000:9
4LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICESSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2016-09-1419:005:1
5PAUZJERTS ODRA K-KOŹLE:
6LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2016-09-0411:0017:0
Kolejka 2
7LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2016-09-1111:0010:2
8RTS ODRA K-KOŹLELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2016-09-1111:007:0
9SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIPAUZJE:
10LKS VICTORIA ŻYROWALKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-09-1011:005:2
11LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICELZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkower2016-09-1111:003:0 Walkower
12LZS KROMOŁÓWLZS GKS IZBICKO-OTMICE2016-09-1111:000:2
Kolejka 3
13LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-09-1811:002:2
14LZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkowerLZS KROMOŁÓW2016-09-1811:002:8
15LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2016-09-1811:001:2
16PAUZJELKS VICTORIA ŻYROWA:
17LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWSSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2016-09-1811:0011:2
18LZS ZAWISZA STARA KUŹNIARTS ODRA K-KOŹLE2016-09-1811:002:7
Kolejka 4
19LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚRTS ODRA K-KOŹLE2016-09-2511:003:0 Walkower
20SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKILZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2016-09-2511:000:3
21LKS VICTORIA ŻYROWALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2016-09-2411:004:0
22LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICEPAUZJE:
23LZS KROMOŁÓWLKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-09-2511:002:3
24LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkower2016-09-2511:0010:0
Kolejka 5
25LZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkowerLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-10-0211:001:3
26LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS GKS IZBICKO-OTMICE2016-10-0211:006:3
27PAUZJELZS KROMOŁÓW:
28LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2016-10-0211:003:4
29LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALKS VICTORIA ŻYROWA2016-10-0211:001:11
30RTS ODRA K-KOŹLESSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2016-10-0211:0011:3
Kolejka 6
31LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚSSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2016-10-0911:0010:0
32LKS VICTORIA ŻYROWARTS ODRA K-KOŹLE2016-10-0911:005:0
33LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2016-10-0911:004:1
34LZS KROMOŁÓWLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2016-10-0911:007:0
35LZS GKS IZBICKO-OTMICEPAUZJE:
36LZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkowerLKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-10-0911:001:9
Kolejka 7
37LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-10-1515:002:2
38PAUZJELZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkower:
39LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS GKS IZBICKO-OTMICE2016-10-1611:006:4
40LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS KROMOŁÓW2016-10-1611:002:3
41RTS ODRA K-KOŹLELZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2016-10-1611:003:2
42SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKILKS VICTORIA ŻYROWA2016-10-1611:001:7
Kolejka 8
43LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS VICTORIA ŻYROWA2016-10-2311:004:2
44LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICESSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2016-10-2311:006:1
45LZS KROMOŁÓWRTS ODRA K-KOŹLE2016-10-2311:003:3
46LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2016-10-2311:008:1
47LZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkowerLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2016-10-2311:003:2
48LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEPAUZJE:
Kolejka 9
49PAUZJELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ:
50LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-10-3010:001:4
51LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkower2016-10-3010:003:3
52RTS ODRA K-KOŹLELZS GKS IZBICKO-OTMICE2016-10-3010:001:1
53SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKILZS KROMOŁÓW2016-10-3010:001:3
54LKS VICTORIA ŻYROWALZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2016-10-2910:006:1
Kolejka 10
55LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2016-11-0610:006:0
56LZS KROMOŁÓWLKS VICTORIA ŻYROWA2016-11-0610:000:7
57LZS GKS IZBICKO-OTMICESSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2016-11-0610:008:1
58LZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkowerRTS ODRA K-KOŹLE2016-11-0610:002:4
59LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2016-11-0515:009:1
60PAUZJELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW:
Kolejka 11
61LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-11-1310:000:8
62LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAPAUZJE:
63RTS ODRA K-KOŹLELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-11-1310:004:1
64SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKILZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkower2016-11-1310:004:3
65LKS VICTORIA ŻYROWALZS GKS IZBICKO-OTMICE2016-11-1310:001:0
66LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICELZS KROMOŁÓW2016-11-1310:002:3
Kolejka 12
1LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS KROMOŁÓW2017-03-2611:004:1
2LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICELZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-03-2611:003:1
3LKS VICTORIA ŻYROWALZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkower2017-03-2611:003:0 Walkower
4SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKILKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-03-2611:001:3
5RTS ODRA K-KOŹLEPAUZJE:
6LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-03-2611:002:3
Kolejka 13
7LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-04-0211:000:5
8LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWRTS ODRA K-KOŹLE2017-04-0211:001:5
9PAUZJESSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI:
10LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2017-04-0117:003:4
11LZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkowerLZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2017-04-0211:002:7
12LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS KROMOŁÓW2017-04-0211:001:1
Kolejka 14
13LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-04-0911:004:0
14LZS KROMOŁÓWLZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkower2017-04-0913:0011:0
15LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-04-0911:000:3
16LKS VICTORIA ŻYROWAPAUZJE:
17SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKILZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-04-0911:001:5
18RTS ODRA K-KOŹLELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2017-04-0911:006:3
Kolejka 15
19RTS ODRA K-KOŹLELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-04-2311:000:5
20LZS ZAWISZA STARA KUŹNIASSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2017-04-2311:002:3
21LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS VICTORIA ŻYROWA2017-04-2311:002:6
22PAUZJELZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE:
23LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS KROMOŁÓW2017-04-2314:000:0
24LZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkowerLZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-04-2311:000:5
Kolejka 16
25LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkower3:0
26LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-06-0411:001:2
27LZS KROMOŁÓWPAUZJE:
28LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-06-0310:000:6
29LKS VICTORIA ŻYROWALZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2017-06-0411:009:0
30SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIRTS ODRA K-KOŹLE2017-06-0617:300:8 Walkower
Kolejka 17
31SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKILKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-05-0711:000:6
32RTS ODRA K-KOŹLELKS VICTORIA ŻYROWA2017-05-0711:001:6
33LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2017-05-0711:005:6
34LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS KROMOŁÓW2017-05-0711:007:1
35PAUZJELZS GKS IZBICKO-OTMICE:
36LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkower2017-05-0714:003:0 Walkower
Kolejka 18
37LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-05-1411:003:0
38LZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE:
39LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-05-1411:003:3
40LZS KROMOŁÓWLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2017-05-1413:004:2
41LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICERTS ODRA K-KOŹLE2017-05-1411:000:5
42LKS VICTORIA ŻYROWASSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2017-05-1311:0013:0
Kolejka 19
43LKS VICTORIA ŻYROWALKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-06-0718:301:1
44SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKILZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2017-05-2111:001:6
45RTS ODRA K-KOŹLELZS KROMOŁÓW2017-05-2111:001:0
46LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-05-2111:000:2
47LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkower3:0
48PAUZJELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE:
Kolejka 20
49LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚPAUZJE:
50LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-05-2717:000:0
51LZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkowerLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA0:3
52LZS GKS IZBICKO-OTMICERTS ODRA K-KOŹLE2017-05-2811:002:8
53LZS KROMOŁÓWSSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2017-05-2813:007:0
54LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICELKS VICTORIA ŻYROWA2017-05-2811:004:5
Kolejka 21
55LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-06-1111:001:8
56LKS VICTORIA ŻYROWALZS KROMOŁÓW2017-06-1111:004:3
57SSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKILZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-06-1111:004:4
58RTS ODRA K-KOŹLELZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkower3:0
59LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-06-1111:003:4
60LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWPAUZJE:
Kolejka 22
61LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-06-1811:002:3
62PAUZJELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA:
63LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICERTS ODRA K-KOŹLE2017-06-1811:001:4
64LZS KÓRNICA-NOWY DWÓR - drużyna wycofana, walkowerSSR KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI0:3
65LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS VICTORIA ŻYROWA2017-06-1811:000:11
66LZS KROMOŁÓWLZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2017-06-1811:006:1

Ostatnia zmiana: 
1. Czerwiec 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

2 LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH, GRUPA III
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
2  Liga Juniorów Młodszych gr 3 pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz