2 liga juniorów młodszych gr.4

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 4
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MGKS CUKROWNIK BABORÓW1636120476:28
2GLKS KIETRZ1633110557:25
3LZS VICTORIA 1900 ŁANY1631101567:48
4LZS ORZEŁ BRANICE162992573:49
5LZS ODRZANKA DZIERGOWICE162891668:50
6LZS LISIĘCICE162170945:72
7TS UNIA POLSKA CEREKIEW1616511047:69
8LZS STAL GROBNIKI1610311231:69
9ŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ168221229:83

Ostatnia kolejka (17) rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 4
36TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS ORZEŁ BRANICE2017-06-0411:004:11
37LZS STAL GROBNIKILZS VICTORIA 1900 ŁANY2017-06-0411:001:5
38GLKS KIETRZLZS LISIĘCICE2017-06-0411:007:0
39MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-06-0411:008:1
40PAUZJEŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ:

Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka B1 Junior Młodszy Grupa 4
Kolejka 1
1LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS ORZEŁ BRANICE2016-09-0411:001:7
2LZS LISIĘCICETS UNIA POLSKA CEREKIEW2016-09-0411:002:3
3LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS STAL GROBNIKI2016-09-0411:007:3
4ŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚGLKS KIETRZ2016-09-0411:000:3 Walkower
5PAUZJEMGKS CUKROWNIK BABORÓW:
Kolejka 2
6LZS ORZEŁ BRANICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-09-1111:001:7
7GLKS KIETRZPAUZJE:
8LZS STAL GROBNIKIŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-09-1011:003:1
9TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2016-09-1111:003:6
10LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS LISIĘCICE2016-09-1011:0010:1
Kolejka 3
11LZS LISIĘCICELZS ORZEŁ BRANICE2016-09-1811:001:14
12LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS VICTORIA 1900 ŁANY2016-09-1811:005:2
13ŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚTS UNIA POLSKA CEREKIEW2016-09-1811:003:11
14PAUZJELZS STAL GROBNIKI:
15MGKS CUKROWNIK BABORÓWGLKS KIETRZ2016-09-1811:003:0 Walkower
Kolejka 4
16LZS ORZEŁ BRANICEGLKS KIETRZ2016-09-2511:004:2
17LZS STAL GROBNIKIMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-09-2415:001:7
18TS UNIA POLSKA CEREKIEWPAUZJE:
19LZS VICTORIA 1900 ŁANYŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-09-2511:003:0 Walkower
20LZS LISIĘCICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2016-09-2511:002:6
Kolejka 5
21LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS ORZEŁ BRANICE2016-10-0211:005:0
22ŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS LISIĘCICE2016-10-0211:003:7
23PAUZJELZS VICTORIA 1900 ŁANY:
24MGKS CUKROWNIK BABORÓWTS UNIA POLSKA CEREKIEW2016-10-0211:006:2
25GLKS KIETRZLZS STAL GROBNIKI2016-10-0111:003:0
Kolejka 6
26LZS ORZEŁ BRANICELZS STAL GROBNIKI2016-10-0911:009:3
27TS UNIA POLSKA CEREKIEWGLKS KIETRZ2016-10-0811:002:4
28LZS VICTORIA 1900 ŁANYMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-10-0911:008:2
29LZS LISIĘCICEPAUZJE:
30LZS ODRZANKA DZIERGOWICEŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-10-0911:0010:0
Kolejka 7
31ŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS ORZEŁ BRANICE2016-10-1611:002:2
32PAUZJELZS ODRZANKA DZIERGOWICE:
33MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS LISIĘCICE2016-10-1611:0012:1
34GLKS KIETRZLZS VICTORIA 1900 ŁANY2016-10-1511:0011:5
35LZS STAL GROBNIKITS UNIA POLSKA CEREKIEW2016-10-1510:007:2
Kolejka 8
36LZS ORZEŁ BRANICETS UNIA POLSKA CEREKIEW2016-10-2311:006:2
37LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS STAL GROBNIKI2016-10-2311:009:1
38LZS LISIĘCICEGLKS KIETRZ2016-10-2311:003:4
39LZS ODRZANKA DZIERGOWICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-10-2311:004:1
40ŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚPAUZJE:
Kolejka 9
41PAUZJELZS ORZEŁ BRANICE:
42MGKS CUKROWNIK BABORÓWŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-10-3010:008:0 Walkower
43GLKS KIETRZLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2016-10-2910:003:0
44LZS STAL GROBNIKILZS LISIĘCICE2016-10-2910:001:2
45TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS VICTORIA 1900 ŁANY2016-10-2910:004:3
Kolejka 10
1LZS ORZEŁ BRANICELZS VICTORIA 1900 ŁANY2017-04-0211:002:2
2TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS LISIĘCICE2017-04-0111:000:2
3LZS STAL GROBNIKILZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-04-0111:003:3
4GLKS KIETRZŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-04-0211:005:0
5MGKS CUKROWNIK BABORÓWPAUZJE:
Kolejka 11
6MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS ORZEŁ BRANICE2017-04-0911:004:0
7PAUZJEGLKS KIETRZ:
8ŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS STAL GROBNIKI2017-04-0910:003:1
9LZS ODRZANKA DZIERGOWICETS UNIA POLSKA CEREKIEW2017-04-0911:002:3
10LZS LISIĘCICELZS VICTORIA 1900 ŁANY2017-04-0911:001:4
Kolejka 12
11LZS ORZEŁ BRANICELZS LISIĘCICE2017-05-0311:002:4
12LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-04-2311:006:4
13TS UNIA POLSKA CEREKIEWŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-04-2211:002:2
14LZS STAL GROBNIKIPAUZJE:
15GLKS KIETRZMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-04-2311:000:3 Walkower
Kolejka 13
16GLKS KIETRZLZS ORZEŁ BRANICE2017-05-1017:305:0
17MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS STAL GROBNIKI2017-05-2811:003:1
18PAUZJETS UNIA POLSKA CEREKIEW:
19ŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS VICTORIA 1900 ŁANY2017-05-2811:005:1
20LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS LISIĘCICE2017-05-2811:001:8
Kolejka 14
21LZS ORZEŁ BRANICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-05-0711:004:2
22LZS LISIĘCICEŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-05-0711:005:1
23LZS VICTORIA 1900 ŁANYPAUZJE:
24TS UNIA POLSKA CEREKIEWMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-05-0611:005:1
25LZS STAL GROBNIKIGLKS KIETRZ2017-05-0710:000:2
Kolejka 15
26LZS STAL GROBNIKILZS ORZEŁ BRANICE2017-05-1311:002:5
27GLKS KIETRZTS UNIA POLSKA CEREKIEW2017-05-1311:007:0 Walkower
28MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS VICTORIA 1900 ŁANY2017-05-1411:001:2
29PAUZJELZS LISIĘCICE:
30ŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-05-1411:004:9
Kolejka 16
31LZS ORZEŁ BRANICEŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-05-2111:006:3
32LZS ODRZANKA DZIERGOWICEPAUZJE:
33LZS LISIĘCICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-05-2111:000:3
34LZS VICTORIA 1900 ŁANYGLKS KIETRZ2017-05-2011:002:1
35TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS STAL GROBNIKI2017-05-2011:002:3
Kolejka 17
36TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS ORZEŁ BRANICE2017-06-0411:004:11
37LZS STAL GROBNIKILZS VICTORIA 1900 ŁANY2017-06-0411:001:5
38GLKS KIETRZLZS LISIĘCICE2017-06-0411:007:0
39MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-06-0411:008:1
40PAUZJEŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ:
Kolejka 18
41LZS ORZEŁ BRANICEPAUZJE:
42ŁDMJM LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-06-1111:002:7
43LZS ODRZANKA DZIERGOWICEGLKS KIETRZ2017-06-1111:003:0 Walkower
44LZS LISIĘCICELZS STAL GROBNIKI2017-06-1111:006:1
45LZS VICTORIA 1900 ŁANYTS UNIA POLSKA CEREKIEW2017-06-1111:004:2

Ostatnia zmiana: 
29. Maj 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

II LIGA JUNIORÓW, GRUPA IV
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
2 Liga Juniorów Młodszych gr 4 pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz