2 liga trampkarzy gr.1

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS AGROPLON GŁUSZYNA1847152182:13
2LZS STAROŚCIN1843141382:27
3LZS RADAWIE1842133283:20
4LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI1833103564:29
5LZS RUDNIKI1832102660:26
6LZS CHOCIANOWICE1831101777:50
7LZS JAKUB PROŚLICE1814421231:80
8ZKS MOTOR PRASZKA1811321341:60
9OKS II OLESNO187211545:67
10LKS SOKOŁY BIERDZANY18101178:201

Ostatnia kolejka (18) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
41LZS AGROPLON GŁUSZYNALMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2017-06-1011:002:2
42LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS JAKUB PROŚLICE2017-06-1011:001:1
43LZS CHOCIANOWICELZS STAROŚCIN2017-06-1011:001:2
44LZS RUDNIKIOKS II OLESNO2017-06-1011:008:0
45ZKS MOTOR PRASZKALZS RADAWIE2017-06-1011:001:6

Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 1
Kolejka 1
1ZKS MOTOR PRASZKALZS AGROPLON GŁUSZYNA2016-09-0311:000:9
2LZS RUDNIKILZS RADAWIE2016-09-0311:001:3
3LZS CHOCIANOWICEOKS II OLESNO2016-09-0313:006:3
4LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS STAROŚCIN2016-09-0311:001:12
5LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS JAKUB PROŚLICE2016-09-0311:007:1
Kolejka 2
6LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS JAKUB PROŚLICE2016-09-1011:003:1
7LZS STAROŚCINLMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2016-09-1011:003:2
8OKS II OLESNOLKS SOKOŁY BIERDZANY2016-09-1011:0012:1
9LZS CHOCIANOWICELZS RADAWIE2016-09-1011:000:9
10ZKS MOTOR PRASZKALZS RUDNIKI2016-09-1011:001:2
Kolejka 3
11LZS RUDNIKILZS AGROPLON GŁUSZYNA2016-09-1711:003:3
12LZS CHOCIANOWICEZKS MOTOR PRASZKA2016-09-1715:004:2
13LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS RADAWIE2016-09-1711:001:12
14LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIOKS II OLESNO2016-09-1711:004:3
15LZS JAKUB PROŚLICELZS STAROŚCIN2016-09-1711:000:4
Kolejka 4
16LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS STAROŚCIN2016-09-2411:001:0
17OKS II OLESNOLZS JAKUB PROŚLICE2016-09-2411:002:3
18LZS RADAWIELMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2016-09-2411:003:0
19ZKS MOTOR PRASZKALKS SOKOŁY BIERDZANY2016-09-2411:0011:1
20LZS RUDNIKILZS CHOCIANOWICE2016-09-2411:001:2
Kolejka 5
21LZS CHOCIANOWICELZS AGROPLON GŁUSZYNA2016-10-0111:000:6
22LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS RUDNIKI2016-10-0111:001:10
23LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIZKS MOTOR PRASZKA2016-10-0111:009:0
24LZS JAKUB PROŚLICELZS RADAWIE2016-10-0111:000:15
25LZS STAROŚCINOKS II OLESNO2016-10-0111:003:0
Kolejka 6
26LZS AGROPLON GŁUSZYNAOKS II OLESNO2016-10-0811:003:0
27LZS RADAWIELZS STAROŚCIN2016-10-0811:004:1
28ZKS MOTOR PRASZKALZS JAKUB PROŚLICE2016-10-0811:003:5
29LZS RUDNIKILMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2016-10-0811:001:2
30LZS CHOCIANOWICELKS SOKOŁY BIERDZANY2016-10-0815:0017:0
Kolejka 7
31LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS AGROPLON GŁUSZYNA2016-10-1511:000:9
32LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS CHOCIANOWICE2016-10-1416:001:1
33LZS JAKUB PROŚLICELZS RUDNIKI2016-10-1511:000:5
34LZS STAROŚCINZKS MOTOR PRASZKA2016-10-1511:003:1
35OKS II OLESNOLZS RADAWIE2016-10-1511:002:3
Kolejka 8
36LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS RADAWIE2016-10-2211:003:0 Walkower
37ZKS MOTOR PRASZKAOKS II OLESNO2016-10-2211:004:0
38LZS RUDNIKILZS STAROŚCIN2016-10-2210:001:2
39LZS CHOCIANOWICELZS JAKUB PROŚLICE2016-10-2215:009:3
40LKS SOKOŁY BIERDZANYLMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2016-10-2211:000:13
Kolejka 9
41LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS AGROPLON GŁUSZYNA2016-10-2911:000:3 Walkower
42LZS JAKUB PROŚLICELKS SOKOŁY BIERDZANY2016-10-2911:0010:0
43LZS STAROŚCINLZS CHOCIANOWICE2016-10-2911:005:3
44OKS II OLESNOLZS RUDNIKI2016-10-2911:001:2
45LZS RADAWIEZKS MOTOR PRASZKA2016-10-2911:003:0 Walkower
Kolejka 10
1LZS AGROPLON GŁUSZYNAZKS MOTOR PRASZKA2017-04-0111:003:0 Walkower
2LZS RADAWIELZS RUDNIKI2017-04-0110:001:1
3OKS II OLESNOLZS CHOCIANOWICE2017-04-0111:000:2
4LZS STAROŚCINLKS SOKOŁY BIERDZANY2017-04-0111:0025:1
5LZS JAKUB PROŚLICELMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2017-04-0111:000:4
Kolejka 11
6LZS JAKUB PROŚLICELZS AGROPLON GŁUSZYNA2017-04-0811:000:5
7LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS STAROŚCIN2017-04-0811:004:1
8LKS SOKOŁY BIERDZANYOKS II OLESNO2017-04-0811:000:13
9LZS RADAWIELZS CHOCIANOWICE2017-04-0810:005:2
10LZS RUDNIKIZKS MOTOR PRASZKA2017-04-0811:002:1
Kolejka 12
11LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS RUDNIKI2017-04-2211:003:0
12ZKS MOTOR PRASZKALZS CHOCIANOWICE2017-04-2211:001:3
13LZS RADAWIELKS SOKOŁY BIERDZANY2017-04-2210:003:0 Walkower
14OKS II OLESNOLMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2017-04-2211:001:6
15LZS STAROŚCINLZS JAKUB PROŚLICE2017-04-2211:005:1
Kolejka 13
16LZS STAROŚCINLZS AGROPLON GŁUSZYNA2017-05-2711:004:2
17LZS JAKUB PROŚLICEOKS II OLESNO2017-05-2711:003:2
18LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS RADAWIE2017-05-2711:002:2
19LKS SOKOŁY BIERDZANYZKS MOTOR PRASZKA2017-05-2711:000:11
20LZS CHOCIANOWICELZS RUDNIKI2017-05-2517:002:3
Kolejka 14
21LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS CHOCIANOWICE2017-05-0611:007:2
22LZS RUDNIKILKS SOKOŁY BIERDZANY2017-05-0611:0011:1
23ZKS MOTOR PRASZKALMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2017-05-0611:001:4
24LZS RADAWIELZS JAKUB PROŚLICE2017-05-0610:003:0 Walkower
25OKS II OLESNOLZS STAROŚCIN2017-05-0611:002:5
Kolejka 15
26OKS II OLESNOLZS AGROPLON GŁUSZYNA2017-05-1311:000:4
27LZS STAROŚCINLZS RADAWIE2017-05-1311:003:3
28LZS JAKUB PROŚLICEZKS MOTOR PRASZKA2017-05-1311:001:1
29LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS RUDNIKI2017-05-1311:000:5
30LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS CHOCIANOWICE2017-05-1311:000:14
Kolejka 16
31LZS AGROPLON GŁUSZYNALKS SOKOŁY BIERDZANY2017-05-2011:0014:0
32LZS CHOCIANOWICELMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2017-05-2015:002:1
33LZS RUDNIKILZS JAKUB PROŚLICE2017-05-2011:004:1
34ZKS MOTOR PRASZKALZS STAROŚCIN2017-05-2011:000:2
35LZS RADAWIEOKS II OLESNO2017-05-2010:007:1
Kolejka 17
36LZS RADAWIELZS AGROPLON GŁUSZYNA2017-06-0311:001:2
37OKS II OLESNOZKS MOTOR PRASZKA2017-06-0311:003:3
38LZS STAROŚCINLZS RUDNIKI2017-06-0311:002:0
39LZS JAKUB PROŚLICELZS CHOCIANOWICE2017-06-0718:001:7
40LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILKS SOKOŁY BIERDZANY2017-06-0311:003:0 Walkower
Kolejka 18
41LZS AGROPLON GŁUSZYNALMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2017-06-1011:002:2
42LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS JAKUB PROŚLICE2017-06-1011:001:1
43LZS CHOCIANOWICELZS STAROŚCIN2017-06-1011:001:2
44LZS RUDNIKIOKS II OLESNO2017-06-1011:008:0
45ZKS MOTOR PRASZKALZS RADAWIE2017-06-1011:001:6

Ostatnia zmiana: 
10. Maj 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

2 LIGA TRAMPKARZY, GRUPA I
pobierz

Aktualny wykaz kartek znajduje się w module klubowym pod adresem: http://kluby.pzpn.pl
Zakładka - Rozgrywki > Dyscyplina - Raport

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz