2 liga trampkarzy gr.3

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz "nowa" Grupa 3
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MLUKS TUŁOWICE1438122084:19
2KKS CZARNI KORFANTÓW1431101366:34
3KS SPARTA PACZKÓW1430100443:40
4LZS ŁĄKA PRUDNICKA142682442:27
5LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK141860850:54
6LKS PLON SKOROSZYCE141442827:48
7LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE144111217:52
8KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE143101318:73

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz "nowa" Grupa 3
25LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKMLUKS TUŁOWICE2017-05-2711:005:9
26KKS CZARNI KORFANTÓWLZS ŁĄKA PRUDNICKA2017-05-2711:005:1
27LKS PLON SKOROSZYCEKS SPARTA PACZKÓW2017-05-2711:000:3 Walkower
28KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-05-2711:003:0 Walkower

Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz "nowa" Grupa 3
Kolejka 1
1KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2016-09-1011:002:6
2LKS PLON SKOROSZYCELZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-09-1517:001:1
3KKS CZARNI KORFANTÓWKS SPARTA PACZKÓW2016-09-1011:003:2
4MLUKS TUŁOWICELZS ŁĄKA PRUDNICKA2016-09-1011:003:3
Kolejka 2
5LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS ŁĄKA PRUDNICKA2016-09-1711:001:5
6KS SPARTA PACZKÓWMLUKS TUŁOWICE2016-09-1711:001:4
7LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEKKS CZARNI KORFANTÓW2016-09-1811:002:6
8KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS PLON SKOROSZYCE2016-09-1711:001:8
Kolejka 3
9LKS PLON SKOROSZYCELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2016-09-2411:002:0
10KKS CZARNI KORFANTÓWKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-09-2411:008:1
11MLUKS TUŁOWICELZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-09-2718:007:0
12LZS ŁĄKA PRUDNICKAKS SPARTA PACZKÓW2016-09-2411:001:2
Kolejka 4
13LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKKS SPARTA PACZKÓW2016-10-0111:009:0 Walkower
14LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS ŁĄKA PRUDNICKA2016-10-0111:000:3 Walkower
15KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEMLUKS TUŁOWICE2016-10-0116:302:4
16LKS PLON SKOROSZYCEKKS CZARNI KORFANTÓW2016-10-0111:003:3
Kolejka 5
17KKS CZARNI KORFANTÓWLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2016-10-0811:008:1
18MLUKS TUŁOWICELKS PLON SKOROSZYCE2016-10-0811:004:0
19LZS ŁĄKA PRUDNICKAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-10-0814:006:2
20KS SPARTA PACZKÓWLZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-10-0811:004:2
Kolejka 6
21LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-10-1511:003:1
22KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEKS SPARTA PACZKÓW2016-10-1511:002:7
23LKS PLON SKOROSZYCELZS ŁĄKA PRUDNICKA2016-10-1511:001:4
24KKS CZARNI KORFANTÓWMLUKS TUŁOWICE2016-10-1511:000:4
Kolejka 7
25MLUKS TUŁOWICELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2016-10-2211:005:1
26LZS ŁĄKA PRUDNICKAKKS CZARNI KORFANTÓW2016-10-2211:000:4
27KS SPARTA PACZKÓWLKS PLON SKOROSZYCE2016-10-2211:006:1
28LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-10-2211:003:0
Kolejka 8
1LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-04-0111:008:1
2LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELKS PLON SKOROSZYCE2017-04-0111:000:5
3KS SPARTA PACZKÓWKKS CZARNI KORFANTÓW2017-04-0111:003:2
4LZS ŁĄKA PRUDNICKAMLUKS TUŁOWICE2017-04-0111:002:2
Kolejka 9
5LZS ŁĄKA PRUDNICKALUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-04-0811:007:2
6MLUKS TUŁOWICEKS SPARTA PACZKÓW2017-04-0811:0010:0
7KKS CZARNI KORFANTÓWLZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-04-0811:006:1
8LKS PLON SKOROSZYCEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-04-0811:004:0
Kolejka 10
9LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLKS PLON SKOROSZYCE2017-04-2211:006:2
10KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEKKS CZARNI KORFANTÓW2017-04-2211:002:5
11LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEMLUKS TUŁOWICE2017-04-2211:005:6
12KS SPARTA PACZKÓWLZS ŁĄKA PRUDNICKA2017-04-2211:004:3
Kolejka 11
13KS SPARTA PACZKÓWLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-05-1311:005:0
14LZS ŁĄKA PRUDNICKALZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-05-1311:002:0
15MLUKS TUŁOWICEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-05-1311:009:0
16KKS CZARNI KORFANTÓWLKS PLON SKOROSZYCE2017-05-1311:009:0
Kolejka 12
17LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKKKS CZARNI KORFANTÓW2017-05-0611:005:7
18LKS PLON SKOROSZYCEMLUKS TUŁOWICE2017-05-0611:000:8
19KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS ŁĄKA PRUDNICKA2017-05-0611:001:2
20LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEKS SPARTA PACZKÓW2017-05-0611:002:3
Kolejka 13
21LZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-05-2011:000:3 Walkower
22KS SPARTA PACZKÓWKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-05-2011:003:1
23LZS ŁĄKA PRUDNICKALKS PLON SKOROSZYCE2017-05-2011:003:0 Walkower
24MLUKS TUŁOWICEKKS CZARNI KORFANTÓW2017-05-2011:009:0
Kolejka 14
25LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKMLUKS TUŁOWICE2017-05-2711:005:9
26KKS CZARNI KORFANTÓWLZS ŁĄKA PRUDNICKA2017-05-2711:005:1
27LKS PLON SKOROSZYCEKS SPARTA PACZKÓW2017-05-2711:000:3 Walkower
28KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-05-2711:003:0 Walkower

Ostatnia zmiana: 
18. Maj 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

2 LIGA TRAMPKARZY, GRUPA III
pobierz

Aktualny wykaz kartek znajduje się w module klubowym pod adresem: http://kluby.pzpn.pl
Zakładka - Rozgrywki > Dyscyplina - Raport

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz