2 liga trampkarzy gr.4

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 4
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE20561820169:13
2LZS ZRYW PAWŁOWICZKI20461514154:18
3LUKS POLONIA GOŚCIĘCIN20451505179:35
4LZS WALCE20441424144:22
5GLKS KIETRZ20351127124:59
6LZS START BOGDANOWICE20321028139:39
7LKS VICTORIA CISEK2024801272:48
8LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2019611353:197
9MGKS CUKROWNIK BABORÓW2016511434:184
10LZS STARE KOŹLE207211719:259
11LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA20000209:222

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 4
61LZS ZRYW PAWŁOWICZKILZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-06-1711:0013:1
62LZS START BOGDANOWICELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkower3:0
63SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELKS VICTORIA CISEK2017-06-1711:006:0
64MGKS CUKROWNIK BABORÓWPAUZJE:
65LUKS POLONIA GOŚCIĘCINGLKS KIETRZ2017-06-1711:007:2
66LZS WALCELZS STARE KOŹLE2017-06-1711:000:0

Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka C1 Trampkarz Grupa 4
Kolejka 1
1LZS WALCELZS ZRYW PAWŁOWICZKI2016-09-0311:000:4
2LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS STARE KOŹLE2016-09-0311:0027:0
3MGKS CUKROWNIK BABORÓWGLKS KIETRZ2016-09-0311:002:7
4SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEPAUZJE:
5LZS START BOGDANOWICELKS VICTORIA CISEK2016-09-0311:002:4
6LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkower2016-09-0311:0011:1
Kolejka 2
7LZS ZRYW PAWŁOWICZKILZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkower2016-09-1011:0019:0
8LKS VICTORIA CISEKLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-09-1011:003:0 Walkower
9PAUZJELZS START BOGDANOWICE:
10GLKS KIETRZSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2016-09-1111:002:6
11LZS STARE KOŹLEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-09-1011:000:3 Walkower
12LZS WALCELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-09-1011:003:2
Kolejka 3
13LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS ZRYW PAWŁOWICZKI2016-09-1711:004:2
14MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS WALCE2016-09-1711:001:13
15SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS STARE KOŹLE2016-09-1710:0028:0
16LZS START BOGDANOWICEGLKS KIETRZ2016-09-1711:0014:0
17LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚPAUZJE:
18LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkowerLKS VICTORIA CISEK2016-09-1711:000:19
Kolejka 4
19LZS ZRYW PAWŁOWICZKILKS VICTORIA CISEK2016-09-2411:007:0
20PAUZJELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkower:
21GLKS KIETRZLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-09-2411:0025:1
22LZS STARE KOŹLELZS START BOGDANOWICE2016-09-2411:000:19
23LZS WALCESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2016-09-2411:001:4
24LUKS POLONIA GOŚCIĘCINMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-09-2411:0015:0
Kolejka 5
25MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS ZRYW PAWŁOWICZKI2016-10-0111:000:9
26SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-10-0110:008:2
27LZS START BOGDANOWICELZS WALCE2016-10-0111:002:4
28LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS STARE KOŹLE2016-10-0111:006:4
29LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkowerGLKS KIETRZ2016-10-0111:000:3 Walkower
30LKS VICTORIA CISEKPAUZJE:
Kolejka 6
31LZS ZRYW PAWŁOWICZKIPAUZJE:
32GLKS KIETRZLKS VICTORIA CISEK2016-10-0811:001:0
33LZS STARE KOŹLELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkower2016-10-0811:003:2
34LZS WALCELZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-10-0811:0025:0
35LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS START BOGDANOWICE2016-10-0811:005:0
36MGKS CUKROWNIK BABORÓWSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2016-10-0811:000:15
Kolejka 7
37SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS ZRYW PAWŁOWICZKI2016-10-1510:004:1
38LZS START BOGDANOWICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-10-1511:0010:1
39LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-10-1511:000:21
40LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkowerLZS WALCE2016-10-1511:000:20
41LKS VICTORIA CISEKLZS STARE KOŹLE2016-10-1511:0022:0
42PAUZJEGLKS KIETRZ:
Kolejka 8
43LZS ZRYW PAWŁOWICZKIGLKS KIETRZ2016-10-2211:002:1
44LZS STARE KOŹLEPAUZJE:
45LZS WALCELKS VICTORIA CISEK2016-10-2211:004:1
46LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkower2016-10-2211:0015:0
47MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-10-2211:002:3
48SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS START BOGDANOWICE2016-10-2210:006:0
Kolejka 9
49LZS START BOGDANOWICELZS ZRYW PAWŁOWICZKI2016-10-2911:002:0
50LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2016-10-2911:001:21
51LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkowerMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-10-2911:000:5
52LKS VICTORIA CISEKLUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-10-2911:001:4
53PAUZJELZS WALCE:
54GLKS KIETRZLZS STARE KOŹLE2016-10-2912:3013:0
Kolejka 10
55LZS ZRYW PAWŁOWICZKILZS STARE KOŹLE2016-11-0510:0016:0
56LZS WALCEGLKS KIETRZ2016-11-0510:002:2
57LUKS POLONIA GOŚCIĘCINPAUZJE:
58MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS VICTORIA CISEK2016-11-0510:000:8
59SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkower2016-11-0510:0018:0
60LZS START BOGDANOWICELZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-11-0510:009:1
Kolejka 11
61LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS ZRYW PAWŁOWICZKI2016-11-1210:000:18
62LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkowerLZS START BOGDANOWICE2016-11-1210:000:23
63LKS VICTORIA CISEKSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2016-11-1210:000:4
64PAUZJEMGKS CUKROWNIK BABORÓW:
65GLKS KIETRZLUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-11-1210:003:1
66LZS STARE KOŹLELZS WALCE2016-11-1210:000:12
Kolejka 12
1LZS ZRYW PAWŁOWICZKILZS WALCE2017-03-2511:000:1
2LZS STARE KOŹLELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-03-2511:000:13
3GLKS KIETRZMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-03-2816:0022:0
4PAUZJESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE:
5LKS VICTORIA CISEKLZS START BOGDANOWICE2017-03-2511:000:4
6LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkowerLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-03-2511:001:9
Kolejka 13
7LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkowerLZS ZRYW PAWŁOWICZKI2017-04-0111:000:17
8LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLKS VICTORIA CISEK2017-04-0111:000:1
9LZS START BOGDANOWICEPAUZJE:
10SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEGLKS KIETRZ2017-04-0111:008:0
11MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS STARE KOŹLE2017-04-0111:008:0
12LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS WALCE2017-04-0111:004:1
Kolejka 14
13LZS ZRYW PAWŁOWICZKILUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-04-0811:005:1
14LZS WALCEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-04-0811:0011:0
15LZS STARE KOŹLESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2017-04-0811:000:12
16GLKS KIETRZLZS START BOGDANOWICE2017-04-0811:002:2
17PAUZJELZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ:
18LKS VICTORIA CISEKLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkower2017-04-0811:003:0 Walkower
Kolejka 15
19LKS VICTORIA CISEKLZS ZRYW PAWŁOWICZKI2017-04-2211:001:2
20LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE:
21LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚGLKS KIETRZ2017-04-2312:003:9
22LZS START BOGDANOWICELZS STARE KOŹLE2017-04-2211:0023:0
23SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS WALCE2017-04-2211:002:1
24MGKS CUKROWNIK BABORÓWLUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-04-2211:000:23
Kolejka 16
25LZS ZRYW PAWŁOWICZKIMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-06-0311:0017:0
26LUKS POLONIA GOŚCIĘCINSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2017-06-0311:001:6
27LZS WALCELZS START BOGDANOWICE2017-06-0618:003:0
28LZS STARE KOŹLELZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-06-0311:004:8
29GLKS KIETRZLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkower2017-06-0311:003:0 Walkower
30PAUZJELKS VICTORIA CISEK:
Kolejka 17
31PAUZJELZS ZRYW PAWŁOWICZKI:
32LKS VICTORIA CISEKGLKS KIETRZ2017-05-0611:002:5
33LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkowerLZS STARE KOŹLE2017-05-0611:001:5
34LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS WALCE2017-05-0611:000:9
35LZS START BOGDANOWICELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-05-0611:003:6
36SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-05-0611:003:0 Walkower
Kolejka 18
37LZS ZRYW PAWŁOWICZKISMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2017-05-1411:002:2
38MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS START BOGDANOWICE2017-05-1311:000:20
39LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-05-1311:0013:0
40LZS WALCELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkower2017-05-1311:0026:0
41LZS STARE KOŹLELKS VICTORIA CISEK2017-05-1311:001:6
42GLKS KIETRZPAUZJE:
Kolejka 19
43GLKS KIETRZLZS ZRYW PAWŁOWICZKI2017-05-2011:000:2
44PAUZJELZS STARE KOŹLE:
45LKS VICTORIA CISEKLZS WALCE2017-05-2011:000:2
46LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkowerLUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-05-2011:000:12
47LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-05-2011:004:4
48LZS START BOGDANOWICESMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2017-05-2011:001:1
Kolejka 20
49LZS ZRYW PAWŁOWICZKILZS START BOGDANOWICE2017-05-2711:002:0
50SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-05-2711:0012:1
51MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkower2017-05-2711:005:4
52LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLKS VICTORIA CISEK2017-05-1617:003:1
53LZS WALCEPAUZJE:
54LZS STARE KOŹLEGLKS KIETRZ2017-05-2711:001:24
Kolejka 21
55LZS STARE KOŹLELZS ZRYW PAWŁOWICZKI2017-06-1011:001:16
56GLKS KIETRZLZS WALCE2017-06-1011:000:6
57PAUZJELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN:
58LKS VICTORIA CISEKMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-06-1011:000:3 Walkower
59LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkowerSMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE0:3
60LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS START BOGDANOWICE2017-06-1011:004:2
Kolejka 22
61LZS ZRYW PAWŁOWICZKILZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-06-1711:0013:1
62LZS START BOGDANOWICELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA - drużyna wycofana, walkower3:0
63SMWSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELKS VICTORIA CISEK2017-06-1711:006:0
64MGKS CUKROWNIK BABORÓWPAUZJE:
65LUKS POLONIA GOŚCIĘCINGLKS KIETRZ2017-06-1711:007:2
66LZS WALCELZS STARE KOŹLE2017-06-1711:000:0

Ostatnia zmiana: 
1. Czerwiec 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

2 LIGA TRAMPKARZY, GRUPA IV
pobierz

Aktualny wykaz kartek znajduje się w module klubowym pod adresem: http://kluby.pzpn.pl
Zakładka - Rozgrywki > Dyscyplina - Raport

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz