II liga juniorów gr. I

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ18471521106:24
2LKS BIAŁA NYSKA1837121576:57
3LKS RUSOCIN1835112579:36
4KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW1833110767:51
5LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK182884648:40
6LZS ŚCINAWA NYSKA182264840:46
7KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE1820621061:67
8LZS KAŁKÓW1815501354:102
9LZS KASTOR JASIENICA GÓRNA1815431137:71
10LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE189301551:125

Ostatnia kolejka (20) rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1
41LKS RUSOCINLZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2017-06-1111:004:1
42LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-06-1111:003:1
43LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-06-1111:005:4
44LZS ŚCINAWA NYSKALZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-06-1111:001:3
45LKS BIAŁA NYSKALZS KAŁKÓW2017-06-1111:0012:2

Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 1
Kolejka 1
1LKS BIAŁA NYSKALKS RUSOCIN2016-09-0411:002:5
2LZS ŚCINAWA NYSKALZS KAŁKÓW2016-09-0411:004:3
3LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2016-09-0411:000:3 Walkower
4LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-09-0411:004:3
5LZS KASTOR JASIENICA GÓRNAKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-09-0411:003:2
Kolejka 2
6LKS RUSOCINKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-09-1111:008:2
7KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2016-09-1111:003:5
8LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2016-09-1111:001:7
9LZS KAŁKÓWLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2016-09-1111:002:5
10LKS BIAŁA NYSKALZS ŚCINAWA NYSKA2016-09-1111:001:5
Kolejka 3
11LZS ŚCINAWA NYSKALKS RUSOCIN2016-09-1811:000:6
12LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLKS BIAŁA NYSKA2016-09-1811:003:0 Walkower
13LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS KAŁKÓW2016-09-1811:009:1
14LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2016-09-1811:003:1
15KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-09-1811:007:2
Kolejka 4
16LKS RUSOCINKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-09-2511:006:2
17LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-09-2511:002:9
18LZS KAŁKÓWLZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2016-09-2511:001:5
19LKS BIAŁA NYSKALKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2016-09-2511:001:1
20LZS ŚCINAWA NYSKALUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2016-09-2511:001:1
Kolejka 5
21LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLKS RUSOCIN2016-10-0211:006:2
22LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS ŚCINAWA NYSKA2016-10-0211:005:2
23LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALKS BIAŁA NYSKA2016-10-0211:001:2
24KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS KAŁKÓW2016-10-0211:003:0 Walkower
25KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2016-10-0211:003:1
Kolejka 6
26LKS RUSOCINLZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2016-10-0911:0010:4
27LZS KAŁKÓWKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-10-0911:005:6
28LKS BIAŁA NYSKAKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-10-0911:003:0
29LZS ŚCINAWA NYSKALZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2016-11-0511:003:0 Walkower
30LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2016-10-0911:000:6
Kolejka 7
31LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS RUSOCIN2016-10-1611:001:0
32LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2016-10-1611:001:1
33KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS ŚCINAWA NYSKA2016-10-1611:006:2
34KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS BIAŁA NYSKA2016-10-1611:004:6
35LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELZS KAŁKÓW2016-10-1611:007:8
Kolejka 8
36LKS RUSOCINLZS KAŁKÓW2016-10-2311:0015:0
37LKS BIAŁA NYSKALZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2016-10-2311:0013:1
38LZS ŚCINAWA NYSKAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-10-2311:004:0 Walkower
39LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-10-2311:003:0 Walkower
40LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2016-10-2311:006:0
Kolejka 9
41LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALKS RUSOCIN2016-10-3010:002:4
42KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2016-10-3010:001:7
43KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2016-10-3010:002:2
44LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELZS ŚCINAWA NYSKA2016-10-3010:001:4
45LZS KAŁKÓWLKS BIAŁA NYSKA2016-10-3010:000:3 Walkower
Kolejka 10
Kolejka 11
Kolejka 12
1LKS RUSOCINLKS BIAŁA NYSKA2017-04-0211:000:1
2LZS KAŁKÓWLZS ŚCINAWA NYSKA2017-04-0211:002:4
3LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-04-0211:001:10
4KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2017-04-0113:001:3
5KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2017-04-0211:003:1
Kolejka 13
6KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS RUSOCIN2017-04-0911:003:1
7LZS KASTOR JASIENICA GÓRNAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-04-0911:002:9
8LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-04-0911:0013:5
9LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS KAŁKÓW2017-04-0911:005:3
10LZS ŚCINAWA NYSKALKS BIAŁA NYSKA2017-04-0911:001:2
Kolejka 14
11LKS RUSOCINLZS ŚCINAWA NYSKA2017-04-2311:001:1
12LKS BIAŁA NYSKALUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-04-2311:003:2
13LZS KAŁKÓWLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2017-04-2311:000:11
14LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2017-05-0311:008:5
15KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-04-2213:305:0
Kolejka 15
16KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS RUSOCIN2017-05-2713:001:1
17KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-05-2811:007:0
18LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS KAŁKÓW2017-05-2811:003:10
19LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLKS BIAŁA NYSKA2017-05-2711:0019:0
20LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS ŚCINAWA NYSKA2017-05-2811:000:0
Kolejka 16
21LKS RUSOCINLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-05-0711:003:1
22LZS ŚCINAWA NYSKALKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2017-05-0711:002:5
23LKS BIAŁA NYSKALZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2017-05-0711:008:2
24LZS KAŁKÓWKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-05-0711:005:6
25LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-05-0711:004:7
Kolejka 17
26LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELKS RUSOCIN2017-05-1411:005:9
27KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS KAŁKÓW2017-05-1313:003:4
28KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS BIAŁA NYSKA2017-05-1411:005:2
29LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS ŚCINAWA NYSKA2017-05-1411:001:1
30LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-05-1411:003:0 Walkower
Kolejka 18
31LKS RUSOCINLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2017-05-1717:304:1
32LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2017-05-2111:003:0 Walkower
33LZS ŚCINAWA NYSKAKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-05-2111:003:6
34LKS BIAŁA NYSKAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-05-2111:006:3
35LZS KAŁKÓWLZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-05-2011:005:1
Kolejka 19
36LZS KAŁKÓWLKS RUSOCIN2017-06-0411:003:0 Walkower
37LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELKS BIAŁA NYSKA2017-06-0411:003:11
38KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS ŚCINAWA NYSKA2017-06-0411:003:2
39KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-06-0411:006:1
40LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ2017-06-0411:002:2
Kolejka 20
41LKS RUSOCINLZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2017-06-1111:004:1
42LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-06-1111:003:1
43LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-06-1111:005:4
44LZS ŚCINAWA NYSKALZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-06-1111:001:3
45LKS BIAŁA NYSKALZS KAŁKÓW2017-06-1111:0012:2

Ostatnia zmiana: 
12. Maj 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

II LIGA JUNIORÓW, GRUPA I
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
2 Liga Juniorów Starszych  gr 1 pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz