II liga juniorów gr. II

Tabela rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS START BOGDANOWICE1646151093:16
2KS SZCZEDRZYK1637121395:23
3LZS ŁOWKOWICE162790748:53
4LZS ADAMIETZ KADŁUB162790756:33
5ŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKA162581741:48
6LKS VICTORIA CISEK1618601052:65
7LZS ROLNIK LEWICE161752967:79
8LZS KOTLARNIA- GOSZYCE1616511064:62
9PAUZA_4131003:0
10LZS STARE KOŹLE18000181:144

Ostatnia kolejka (18) rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
41LZS ŁOWKOWICELZS ADAMIETZ KADŁUB2017-06-1111:003:1
42LZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerKS SZCZEDRZYK0:3
43_4ŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKA2017-06-1111:00: Mecz nie odbył się
44LZS START BOGDANOWICELZS KOTLARNIA- GOSZYCE2017-06-1111:003:0 Walkower
45LKS VICTORIA CISEKLZS ROLNIK LEWICE2017-06-1111:008:2

Terminarz rozgrywek: II liga wojewódzka A1 Junior Grupa 2
Kolejka 1
1LKS VICTORIA CISEKLZS ŁOWKOWICE2016-09-0411:001:2
2LZS START BOGDANOWICELZS ROLNIK LEWICE2016-09-0316:006:2
3PAUZA_4LZS KOTLARNIA- GOSZYCE2016-09-0411:00: Mecz nie odbył się
4LZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKA2016-09-0411:000:4
5LZS ADAMIETZ KADŁUBKS SZCZEDRZYK2016-09-0411:001:2
Kolejka 2
6LZS ŁOWKOWICEKS SZCZEDRZYK2016-09-1016:000:4
7ŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKALZS ADAMIETZ KADŁUB2016-09-1111:001:3
8LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2016-09-1111:0014:0
9LZS ROLNIK LEWICEPAUZA_42016-09-1111:00: Mecz nie odbył się
10LKS VICTORIA CISEKLZS START BOGDANOWICE2016-09-1111:001:2
Kolejka 3
11LZS START BOGDANOWICELZS ŁOWKOWICE2016-09-1716:006:1
12PAUZA_4LKS VICTORIA CISEK2016-09-1811:00: Mecz nie odbył się
13LZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerLZS ROLNIK LEWICE2016-09-1811:000:18
14LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS KOTLARNIA- GOSZYCE2016-09-1811:005:1
15KS SZCZEDRZYKŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKA2016-09-1716:0010:0
Kolejka 4
16LZS ŁOWKOWICEŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKA2016-09-2415:004:5
17LZS KOTLARNIA- GOSZYCEKS SZCZEDRZYK2016-09-2511:002:4
18LZS ROLNIK LEWICELZS ADAMIETZ KADŁUB2016-09-2411:003:0 Walkower
19LKS VICTORIA CISEKLZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2016-09-2511:0012:0
20LZS START BOGDANOWICEPAUZA_42016-09-2511:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 5
21PAUZA_4LZS ŁOWKOWICE2016-10-0211:00: Mecz nie odbył się
22LZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerLZS START BOGDANOWICE2016-10-0211:001:17
23LZS ADAMIETZ KADŁUBLKS VICTORIA CISEK2016-10-0211:003:1
24KS SZCZEDRZYKLZS ROLNIK LEWICE2016-10-0115:0011:0
25ŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKALZS KOTLARNIA- GOSZYCE2016-10-0211:001:0
Kolejka 6
26LZS ŁOWKOWICELZS KOTLARNIA- GOSZYCE2016-10-0815:009:1
27LZS ROLNIK LEWICEŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKA2016-10-0911:003:3
28LKS VICTORIA CISEKKS SZCZEDRZYK2016-10-0911:001:17
29LZS START BOGDANOWICELZS ADAMIETZ KADŁUB2016-10-0815:004:1
30PAUZA_4LZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 7
31LZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerLZS ŁOWKOWICE2016-10-1611:000:3 Walkower
32LZS ADAMIETZ KADŁUBPAUZA_42016-10-1611:00: Mecz nie odbył się
33KS SZCZEDRZYKLZS START BOGDANOWICE2016-10-1515:002:5
34ŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKALKS VICTORIA CISEK2016-10-1611:005:4
35LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS ROLNIK LEWICE2016-10-1611:004:8
Kolejka 8
36LZS ŁOWKOWICELZS ROLNIK LEWICE2016-10-2214:005:1
37LKS VICTORIA CISEKLZS KOTLARNIA- GOSZYCE2016-10-2311:004:3
38LZS START BOGDANOWICEŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKA2016-10-2214:003:0 Walkower
39PAUZA_4KS SZCZEDRZYK2016-10-2311:00: Mecz nie odbył się
40LZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerLZS ADAMIETZ KADŁUB2016-10-2311:000:13
Kolejka 9
41LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS ŁOWKOWICE2016-10-3010:001:3
42KS SZCZEDRZYKLZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2016-10-2914:003:0 Walkower
43ŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKA_42016-10-3010:00: Mecz nie odbył się
44LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS START BOGDANOWICE2016-10-3010:000:3
45LZS ROLNIK LEWICELKS VICTORIA CISEK2016-10-3010:004:6
Kolejka 10
1LZS ŁOWKOWICELKS VICTORIA CISEK2017-04-0113:003:1
2LZS ROLNIK LEWICELZS START BOGDANOWICE2017-04-0211:003:3
3LZS KOTLARNIA- GOSZYCE_42017-04-0211:00: Mecz nie odbył się
4ŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKALZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2017-04-0211:009:0
5KS SZCZEDRZYKLZS ADAMIETZ KADŁUB2017-04-0116:001:2
Kolejka 11
6KS SZCZEDRZYKLZS ŁOWKOWICE2017-04-0816:0012:1
7LZS ADAMIETZ KADŁUBŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKA2017-04-0911:001:0
8LZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerLZS KOTLARNIA- GOSZYCE2017-04-0911:000:8
9_4LZS ROLNIK LEWICE2017-04-0911:00: Mecz nie odbył się
10LZS START BOGDANOWICELKS VICTORIA CISEK2017-04-0816:005:3
Kolejka 12
11LZS ŁOWKOWICELZS START BOGDANOWICE2017-04-2216:000:3
12LKS VICTORIA CISEK_42017-04-2311:00: Mecz nie odbył się
13LZS ROLNIK LEWICELZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2017-04-2311:003:0 Walkower
14LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS ADAMIETZ KADŁUB2017-04-2311:001:7
15ŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKAKS SZCZEDRZYK2017-04-2311:000:10
Kolejka 13
16ŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKALZS ŁOWKOWICE2017-05-2811:003:0
17KS SZCZEDRZYKLZS KOTLARNIA- GOSZYCE2017-05-2716:004:4
18LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS ROLNIK LEWICE2017-05-2811:0012:3
19LZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerLKS VICTORIA CISEK0:3
20_4LZS START BOGDANOWICE2017-05-2811:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 14
21LZS ŁOWKOWICE_42017-05-0711:00: Mecz nie odbył się
22LZS START BOGDANOWICELZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2017-05-0616:0022:0
23LKS VICTORIA CISEKLZS ADAMIETZ KADŁUB2017-05-0711:005:2
24LZS ROLNIK LEWICEKS SZCZEDRZYK2017-05-0711:003:8
25LZS KOTLARNIA- GOSZYCEŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKA2017-05-0711:006:2
Kolejka 15
26LZS KOTLARNIA- GOSZYCELZS ŁOWKOWICE2017-05-1411:004:8
27ŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKALZS ROLNIK LEWICE2017-05-1411:002:0
28KS SZCZEDRZYKLKS VICTORIA CISEK2017-05-1316:004:1
29LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS START BOGDANOWICE2017-05-1618:001:5
30LZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkower_40:3
Kolejka 16
31LZS ŁOWKOWICELZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2017-05-2016:003:0 Walkower
32_4LZS ADAMIETZ KADŁUB2017-05-2111:00: Mecz nie odbył się
33LZS START BOGDANOWICEKS SZCZEDRZYK2017-05-2016:003:0
34LKS VICTORIA CISEKŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKA2017-05-2110:301:5
35LZS ROLNIK LEWICELZS KOTLARNIA- GOSZYCE2017-05-2111:004:8
Kolejka 17
36LZS ROLNIK LEWICELZS ŁOWKOWICE2017-06-0411:0010:3
37LZS KOTLARNIA- GOSZYCELKS VICTORIA CISEK2017-06-0411:008:0
38ŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKALZS START BOGDANOWICE2017-06-0411:001:3
39KS SZCZEDRZYK_42017-06-0411:00: Mecz nie odbył się
40LZS ADAMIETZ KADŁUBLZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 18
41LZS ŁOWKOWICELZS ADAMIETZ KADŁUB2017-06-1111:003:1
42LZS STARE KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerKS SZCZEDRZYK0:3
43_4ŁDMJ LZS LIGOTA TURAWSKA2017-06-1111:00: Mecz nie odbył się
44LZS START BOGDANOWICELZS KOTLARNIA- GOSZYCE2017-06-1111:003:0 Walkower
45LKS VICTORIA CISEKLZS ROLNIK LEWICE2017-06-1111:008:2

Ostatnia zmiana: 
26. Maj 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

II LIGA JUNIORÓW, GRUPA II
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
2  Liga Juniorów Starszych gr 2 pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz