III liga, grupa 3

Tabela rozgrywek: Trzecia liga "Grupa III"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 34702010472:29
2MKS RUCH ZDZIESZOWICE3469216759:27
3BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA34571512758:35
4KS POLKOWICE 34561681063:40
5MIEDŹ II LEGNICA34551671153:48
6BTP STAL BRZEG34551413755:43
7KS SKRA CZĘSTOCHOWA34541412853:35
8BKS STAL BIELSKO - BIAŁA34511491148:30
9GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE34501551449:52
101 KS ŚLĘZA WROCŁAW34481391248:50
11PIAST ŻMIGRÓD 34481391254:55
12KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA344411111243:54
13GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.34431271549:49
14LECHIA DZIERŻONIÓW34348101628:59
15LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA34348101649:57
16ŚLĄSK II WROCŁAW3434971839:48
17GÓRNIK Wałbrzych3426682024:51
18OLIMPIA KOWARY3411252729:111

Ostatnia kolejka (34) rozgrywek: Trzecia liga "Grupa III"
145BKS STAL BIELSKO - BIAŁAKS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-06-1717:001:1
146MKS RUCH ZDZIESZOWICEGÓRNIK Wałbrzych2017-06-1717:004:0
147ŚLĄSK II WROCŁAWBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2017-06-1717:000:2
148PIAST ŻMIGRÓD KS SKRA CZĘSTOCHOWA2017-06-1717:000:2
149LECHIA DZIERŻONIÓWGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2017-06-1717:000:1
150OLIMPIA KOWARYGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2017-06-1717:001:4
151LKS UNIA TURZA ŚLĄSKABTP STAL BRZEG2017-06-1717:004:4
1521 KS ŚLĘZA WROCŁAWKS POLKOWICE 2017-06-1717:000:2
153MIEDŹ II LEGNICAKS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2017-06-1717:000:4

Terminarz rozgrywek: Trzecia liga "Grupa III"
Kolejka 1
1MIEDŹ II LEGNICABKS STAL BIELSKO - BIAŁA2016-07-3116:001:1
2KS POLKOWICE KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2016-07-3018:001:2
3LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2016-07-3115:003:0
4BTP STAL BRZEGOLIMPIA KOWARY2016-07-3017:003:3
5LECHIA DZIERŻONIÓWGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2016-07-3015:300:2
6PIAST ŻMIGRÓD GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2016-07-3017:002:1
7ŚLĄSK II WROCŁAWKS SKRA CZĘSTOCHOWA2016-07-3017:000:2
8MKS RUCH ZDZIESZOWICEBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2016-07-3017:001:1
9KS FALUBAZ ZIELONA GÓRAGÓRNIK Wałbrzych2016-07-3017:002:2
Kolejka 2
10BKS STAL BIELSKO - BIAŁAGÓRNIK Wałbrzych2016-08-0717:002:0
11BTS REKORD BIELSKO-BIAŁAKS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2016-08-0617:004:0
12KS SKRA CZĘSTOCHOWAMKS RUCH ZDZIESZOWICE2016-08-0619:001:0
13GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEŚLĄSK II WROCŁAW2016-08-0617:003:2
14GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.PIAST ŻMIGRÓD 2016-08-0617:001:1
15BTP STAL BRZEGLECHIA DZIERŻONIÓW2016-08-0617:003:0
161 KS ŚLĘZA WROCŁAWOLIMPIA KOWARY2016-08-0617:001:0
17KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2016-08-0617:001:0
18MIEDŹ II LEGNICAKS POLKOWICE 2016-08-0611:004:1
Kolejka 3
19KS POLKOWICE BKS STAL BIELSKO - BIAŁA2016-08-1318:001:2
20LKS UNIA TURZA ŚLĄSKAMIEDŹ II LEGNICA2016-08-1417:002:1
21OLIMPIA KOWARYKS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2016-08-1317:001:1
22LECHIA DZIERŻONIÓW1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2016-08-1315:301:1
23PIAST ŻMIGRÓD BTP STAL BRZEG2016-08-1317:001:4
24ŚLĄSK II WROCŁAWGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2016-08-1017:002:2
25MKS RUCH ZDZIESZOWICEGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2016-08-1317:002:1
26KS FALUBAZ ZIELONA GÓRAKS SKRA CZĘSTOCHOWA2016-08-1317:002:2
27GÓRNIK WałbrzychBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2016-08-1317:000:2
Kolejka 4
28BKS STAL BIELSKO - BIAŁABTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2016-08-1718:002:3
29KS SKRA CZĘSTOCHOWAGÓRNIK Wałbrzych2016-09-2319:000:2
30GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEKS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2016-09-2416:002:3
31GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.MKS RUCH ZDZIESZOWICE2016-08-1718:000:1
32BTP STAL BRZEGŚLĄSK II WROCŁAW2016-08-1718:000:0
331 KS ŚLĘZA WROCŁAWPIAST ŻMIGRÓD 2016-08-1718:004:2
34KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. LECHIA DZIERŻONIÓW2016-08-1718:002:2
35MIEDŹ II LEGNICAOLIMPIA KOWARY2016-08-1718:004:2
36KS POLKOWICE LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2016-08-1718:002:0
Kolejka 5
37LKS UNIA TURZA ŚLĄSKABKS STAL BIELSKO - BIAŁA2016-09-2415:001:5
38OLIMPIA KOWARYKS POLKOWICE 2016-08-2017:001:1
39LECHIA DZIERŻONIÓWMIEDŹ II LEGNICA2016-08-2015:301:3
40PIAST ŻMIGRÓD KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2016-08-2017:001:2
41ŚLĄSK II WROCŁAW1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2016-08-2011:004:5
42MKS RUCH ZDZIESZOWICEBTP STAL BRZEG2016-08-2017:000:0
43KS FALUBAZ ZIELONA GÓRAGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2016-08-2017:002:0
44GÓRNIK WałbrzychGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2016-08-2017:001:2
45BTS REKORD BIELSKO-BIAŁAKS SKRA CZĘSTOCHOWA2016-08-2017:001:1
Kolejka 6
46BKS STAL BIELSKO - BIAŁAKS SKRA CZĘSTOCHOWA2016-08-2717:002:2
47GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2016-08-2717:002:1
48GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.GÓRNIK Wałbrzych2016-08-2817:002:1
49BTP STAL BRZEGKS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2016-08-2717:002:0
501 KS ŚLĘZA WROCŁAWMKS RUCH ZDZIESZOWICE2016-08-2717:000:1
51KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. ŚLĄSK II WROCŁAW2016-08-2717:004:2
52MIEDŹ II LEGNICAPIAST ŻMIGRÓD 2016-08-2713:000:2
53KS POLKOWICE LECHIA DZIERŻONIÓW2016-08-2718:001:1
54LKS UNIA TURZA ŚLĄSKAOLIMPIA KOWARY2016-08-2817:001:2
Kolejka 7
55OLIMPIA KOWARYBKS STAL BIELSKO - BIAŁA2016-09-0316:301:0
56LECHIA DZIERŻONIÓWLKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2016-09-0315:301:1
57PIAST ŻMIGRÓD KS POLKOWICE 2016-09-0316:302:2
58ŚLĄSK II WROCŁAWMIEDŹ II LEGNICA2016-09-0311:002:0
59MKS RUCH ZDZIESZOWICEKS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2016-09-0316:301:4
60KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2016-09-0317:000:3
61GÓRNIK WałbrzychBTP STAL BRZEG2016-09-0316:301:2
62GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2016-09-0312:000:0
63KS SKRA CZĘSTOCHOWAGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2016-09-0317:300:0
Kolejka 8
64BKS STAL BIELSKO - BIAŁAGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2016-09-1016:001:1
65GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.KS SKRA CZĘSTOCHOWA2016-09-1016:002:3
66BTP STAL BRZEGBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2016-09-1016:002:0
67GÓRNIK Wałbrzych1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2016-09-1017:001:1
68KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2016-09-1016:002:1
69MIEDŹ II LEGNICAMKS RUCH ZDZIESZOWICE2016-09-1013:002:1
70KS POLKOWICE ŚLĄSK II WROCŁAW2016-09-0919:004:0
71LKS UNIA TURZA ŚLĄSKAPIAST ŻMIGRÓD 2016-09-1116:001:2
72OLIMPIA KOWARYLECHIA DZIERŻONIÓW2016-09-1016:001:1
Kolejka 9
73LECHIA DZIERŻONIÓWBKS STAL BIELSKO - BIAŁA2016-09-1715:301:0
74PIAST ŻMIGRÓD OLIMPIA KOWARY2016-09-1716:004:1
75ŚLĄSK II WROCŁAWLKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2016-09-1713:001:1
76MKS RUCH ZDZIESZOWICEKS POLKOWICE 2016-09-1716:001:0
77KS FALUBAZ ZIELONA GÓRAMIEDŹ II LEGNICA2016-09-1716:302:2
78GÓRNIK WałbrzychKS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2016-09-1716:000:0
79BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2016-09-1814:002:3
80KS SKRA CZĘSTOCHOWABTP STAL BRZEG2016-09-1717:301:1
81GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2016-09-1716:001:4
Kolejka 10
82BKS STAL BIELSKO - BIAŁAGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2016-10-0115:003:1
83BTP STAL BRZEGGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2016-10-0115:002:1
841 KS ŚLĘZA WROCŁAWKS SKRA CZĘSTOCHOWA2016-10-0215:003:0
85KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2016-10-0115:001:0
86MIEDŹ II LEGNICAGÓRNIK Wałbrzych2016-10-2614:000:0
87KS POLKOWICE KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2016-10-0116:000:0
88LKS UNIA TURZA ŚLĄSKAMKS RUCH ZDZIESZOWICE2016-10-0215:001:2
89OLIMPIA KOWARYŚLĄSK II WROCŁAW2016-10-0115:001:3
90LECHIA DZIERŻONIÓWPIAST ŻMIGRÓD 2016-10-0115:300:2
Kolejka 11
91PIAST ŻMIGRÓD BKS STAL BIELSKO - BIAŁA2016-10-0815:000:1
92ŚLĄSK II WROCŁAWLECHIA DZIERŻONIÓW2016-10-0815:000:0
93MKS RUCH ZDZIESZOWICEOLIMPIA KOWARY2016-10-0815:004:3
94KS FALUBAZ ZIELONA GÓRALKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2016-10-0815:301:0
95GÓRNIK WałbrzychKS POLKOWICE 2016-10-0816:000:4
96BTS REKORD BIELSKO-BIAŁAMIEDŹ II LEGNICA2016-10-0915:001:0
97KS SKRA CZĘSTOCHOWAKS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2016-10-0817:000:0
98GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2016-10-0815:002:1
99GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.BTP STAL BRZEG2016-10-0914:303:4
Kolejka 12
100BKS STAL BIELSKO - BIAŁABTP STAL BRZEG2016-10-1513:002:1
101GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2016-10-1614:302:1
102KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2016-10-1515:004:1
103MIEDŹ II LEGNICAKS SKRA CZĘSTOCHOWA2016-10-1613:003:1
104KS POLKOWICE BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2016-10-1516:001:3
105LKS UNIA TURZA ŚLĄSKAGÓRNIK Wałbrzych2016-10-1615:002:0
106OLIMPIA KOWARYKS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2016-10-1515:002:5
107LECHIA DZIERŻONIÓWMKS RUCH ZDZIESZOWICE2016-10-1515:300:4
108PIAST ŻMIGRÓD ŚLĄSK II WROCŁAW2016-10-1615:000:0
Kolejka 13
109ŚLĄSK II WROCŁAWBKS STAL BIELSKO - BIAŁA2016-10-2315:002:0
110MKS RUCH ZDZIESZOWICEPIAST ŻMIGRÓD 2016-10-2214:002:0
111KS FALUBAZ ZIELONA GÓRALECHIA DZIERŻONIÓW2016-10-2214:302:2
112GÓRNIK WałbrzychOLIMPIA KOWARY2016-10-2214:001:0
113BTS REKORD BIELSKO-BIAŁALKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2016-10-2214:005:2
114KS SKRA CZĘSTOCHOWAKS POLKOWICE 2016-10-2217:000:0
115GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEMIEDŹ II LEGNICA2016-10-2214:006:1
116GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2016-10-2214:001:0
117BTP STAL BRZEG1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2016-10-2214:003:3
Kolejka 14
118BKS STAL BIELSKO - BIAŁA1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2016-10-2914:006:0
119KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. BTP STAL BRZEG2016-10-2914:003:0
120MIEDŹ II LEGNICAGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2016-10-3013:000:0
121KS POLKOWICE GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2016-10-2916:003:0 Walkower
122LKS UNIA TURZA ŚLĄSKAKS SKRA CZĘSTOCHOWA2016-10-3013:001:3
123OLIMPIA KOWARYBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2016-10-2914:002:2
124LECHIA DZIERŻONIÓWGÓRNIK Wałbrzych2016-10-2915:000:0
125PIAST ŻMIGRÓD KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2016-10-2914:003:1
126ŚLĄSK II WROCŁAWMKS RUCH ZDZIESZOWICE2016-10-3014:001:0
Kolejka 15
127MKS RUCH ZDZIESZOWICEBKS STAL BIELSKO - BIAŁA2016-11-0513:000:0
128KS FALUBAZ ZIELONA GÓRAŚLĄSK II WROCŁAW2016-11-0513:301:0
129GÓRNIK WałbrzychPIAST ŻMIGRÓD 2016-11-0613:000:1
130BTS REKORD BIELSKO-BIAŁALECHIA DZIERŻONIÓW2016-11-0513:002:0
131KS SKRA CZĘSTOCHOWAOLIMPIA KOWARY2016-11-0516:001:0
132GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICELKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2016-11-0513:001:0
133GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.KS POLKOWICE 2016-11-0612:001:2
134BTP STAL BRZEGMIEDŹ II LEGNICA2016-11-0513:000:2
1351 KS ŚLĘZA WROCŁAWKS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2016-11-0613:001:1
Kolejka 16
136BKS STAL BIELSKO - BIAŁAKS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2016-11-1313:000:1
137MIEDŹ II LEGNICA1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2016-11-1313:000:0
138KS POLKOWICE BTP STAL BRZEG2016-11-1116:002:0
139LKS UNIA TURZA ŚLĄSKAGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2016-11-1313:002:2
140OLIMPIA KOWARYGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2016-11-1213:001:5
141LECHIA DZIERŻONIÓWKS SKRA CZĘSTOCHOWA2016-11-1213:301:2
142PIAST ŻMIGRÓD BTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2016-11-1213:301:1
143ŚLĄSK II WROCŁAWGÓRNIK Wałbrzych2016-11-1217:000:1
144MKS RUCH ZDZIESZOWICEKS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2016-11-1213:003:0
Kolejka 17
145KS FALUBAZ ZIELONA GÓRABKS STAL BIELSKO - BIAŁA2016-11-1913:000:2
146GÓRNIK WałbrzychMKS RUCH ZDZIESZOWICE2016-11-1913:000:2
147BTS REKORD BIELSKO-BIAŁAŚLĄSK II WROCŁAW2016-11-1913:002:0
148KS SKRA CZĘSTOCHOWAPIAST ŻMIGRÓD 2016-11-1916:006:0
149GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICELECHIA DZIERŻONIÓW2016-11-1913:001:0
150GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.OLIMPIA KOWARY2016-11-2013:003:0
151BTP STAL BRZEGLKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2016-11-1913:003:2
152KS POLKOWICE 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2016-11-2013:001:1
153KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. MIEDŹ II LEGNICA2016-11-1913:004:2
Kolejka 18
1BKS STAL BIELSKO - BIAŁAMIEDŹ II LEGNICA2017-03-1815:000:1
2KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. KS POLKOWICE 2017-03-1815:003:3
31 KS ŚLĘZA WROCŁAWLKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2017-03-1814:000:0
4OLIMPIA KOWARYBTP STAL BRZEG2017-03-1815:000:2
5GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.LECHIA DZIERŻONIÓW2017-03-1815:001:2
6GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEPIAST ŻMIGRÓD 2017-03-1815:003:0
7KS SKRA CZĘSTOCHOWAŚLĄSK II WROCŁAW2017-03-1817:000:3
8BTS REKORD BIELSKO-BIAŁAMKS RUCH ZDZIESZOWICE2017-03-1815:001:2
9GÓRNIK WałbrzychKS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-03-1914:001:0
Kolejka 19
10GÓRNIK WałbrzychBKS STAL BIELSKO - BIAŁA2017-03-2514:000:0
11KS FALUBAZ ZIELONA GÓRABTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2017-03-2515:003:3
12MKS RUCH ZDZIESZOWICEKS SKRA CZĘSTOCHOWA2017-03-2515:003:1
13ŚLĄSK II WROCŁAWGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2017-03-2513:000:0
14PIAST ŻMIGRÓD GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2017-03-2515:005:0
15LECHIA DZIERŻONIÓWBTP STAL BRZEG2017-03-2613:000:4
16OLIMPIA KOWARY1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2017-03-2515:001:3
17LKS UNIA TURZA ŚLĄSKAKS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2017-03-2615:001:3
18KS POLKOWICE MIEDŹ II LEGNICA2017-03-2516:003:0 Walkower
Kolejka 20
19BKS STAL BIELSKO - BIAŁAKS POLKOWICE 2017-04-0117:002:1
20MIEDŹ II LEGNICALKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2017-04-0113:002:2
21KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. OLIMPIA KOWARY2017-04-0116:009:0
221 KS ŚLĘZA WROCŁAWLECHIA DZIERŻONIÓW2017-04-0114:001:2
23BTP STAL BRZEGPIAST ŻMIGRÓD 2017-04-0115:001:3
24GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.ŚLĄSK II WROCŁAW2017-04-0214:003:0
25GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEMKS RUCH ZDZIESZOWICE2017-04-0116:001:0
26KS SKRA CZĘSTOCHOWAKS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-04-0113:000:2
27BTS REKORD BIELSKO-BIAŁAGÓRNIK Wałbrzych2017-04-0115:003:1
Kolejka 21
28BTS REKORD BIELSKO-BIAŁABKS STAL BIELSKO - BIAŁA2017-04-0815:000:0
29GÓRNIK WałbrzychKS SKRA CZĘSTOCHOWA2017-04-0916:000:2
30KS FALUBAZ ZIELONA GÓRAGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2017-04-0815:001:0
31MKS RUCH ZDZIESZOWICEGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2017-04-0816:000:0
32ŚLĄSK II WROCŁAWBTP STAL BRZEG2017-04-0811:001:2
33PIAST ŻMIGRÓD 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2017-04-0816:001:0
34LECHIA DZIERŻONIÓWKS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2017-04-0815:300:0
35OLIMPIA KOWARYMIEDŹ II LEGNICA2017-04-1917:001:2
36LKS UNIA TURZA ŚLĄSKAKS POLKOWICE 2017-04-0916:002:0
Kolejka 22
37BKS STAL BIELSKO - BIAŁALKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2017-04-1513:001:0
38KS POLKOWICE OLIMPIA KOWARY2017-04-1513:003:0
39MIEDŹ II LEGNICALECHIA DZIERŻONIÓW2017-04-1513:004:1
40KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. PIAST ŻMIGRÓD 2017-04-1513:001:1
411 KS ŚLĘZA WROCŁAWŚLĄSK II WROCŁAW2017-04-1514:001:0
42BTP STAL BRZEGMKS RUCH ZDZIESZOWICE2017-04-1513:000:0
43GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-04-1513:000:1
44GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEGÓRNIK Wałbrzych2017-04-1513:000:3
45KS SKRA CZĘSTOCHOWABTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2017-04-1515:001:1
Kolejka 23
46KS SKRA CZĘSTOCHOWABKS STAL BIELSKO - BIAŁA2017-04-2216:301:0
47BTS REKORD BIELSKO-BIAŁAGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2017-04-2214:301:2
48GÓRNIK WałbrzychGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2017-04-2216:000:2
49KS FALUBAZ ZIELONA GÓRABTP STAL BRZEG2017-04-2315:000:0
50MKS RUCH ZDZIESZOWICE1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2017-04-2216:301:3
51ŚLĄSK II WROCŁAWKS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2017-04-2313:000:2
52PIAST ŻMIGRÓD MIEDŹ II LEGNICA2017-04-2216:000:2
53LECHIA DZIERŻONIÓWKS POLKOWICE 2017-04-2215:300:3
54OLIMPIA KOWARYLKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2017-04-2216:300:4
Kolejka 24
55BKS STAL BIELSKO - BIAŁAOLIMPIA KOWARY2017-04-3017:006:0
56LKS UNIA TURZA ŚLĄSKALECHIA DZIERŻONIÓW2017-04-3017:003:4
57KS POLKOWICE PIAST ŻMIGRÓD 2017-04-2916:004:2
58MIEDŹ II LEGNICAŚLĄSK II WROCŁAW2017-04-2911:001:0
59KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. MKS RUCH ZDZIESZOWICE2017-04-2917:000:2
601 KS ŚLĘZA WROCŁAWKS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-05-1016:300:2
61BTP STAL BRZEGGÓRNIK Wałbrzych2017-04-2917:001:1
62BTS REKORD BIELSKO-BIAŁAGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2017-04-2917:002:1
63GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEKS SKRA CZĘSTOCHOWA2017-04-2917:001:4
Kolejka 25
64GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEBKS STAL BIELSKO - BIAŁA2017-05-0317:300:2
65KS SKRA CZĘSTOCHOWAGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2017-05-0317:301:0
66BTS REKORD BIELSKO-BIAŁABTP STAL BRZEG2017-05-0314:301:1
671 KS ŚLĘZA WROCŁAWGÓRNIK Wałbrzych2017-05-2418:003:1
68KS FALUBAZ ZIELONA GÓRAKS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2017-05-0317:300:0
69MKS RUCH ZDZIESZOWICEMIEDŹ II LEGNICA2017-05-0317:303:2
70ŚLĄSK II WROCŁAWKS POLKOWICE 2017-05-0317:301:3
71PIAST ŻMIGRÓD LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2017-05-0317:002:1
72LECHIA DZIERŻONIÓWOLIMPIA KOWARY2017-05-0315:301:0
Kolejka 26
73BKS STAL BIELSKO - BIAŁALECHIA DZIERŻONIÓW2017-05-0617:003:0
74OLIMPIA KOWARYPIAST ŻMIGRÓD 2017-05-0617:002:3
75LKS UNIA TURZA ŚLĄSKAŚLĄSK II WROCŁAW2017-05-0717:002:0
76KS POLKOWICE MKS RUCH ZDZIESZOWICE2017-05-0617:002:1
77MIEDŹ II LEGNICAKS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-05-0613:004:2
78KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. GÓRNIK Wałbrzych2017-05-0617:000:0
791 KS ŚLĘZA WROCŁAWBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2017-05-0617:001:1
80BTP STAL BRZEGKS SKRA CZĘSTOCHOWA2017-05-0617:001:1
81GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2017-05-0617:001:3
Kolejka 27
82GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.BKS STAL BIELSKO - BIAŁA2017-05-1317:002:1
83GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEBTP STAL BRZEG2017-05-1317:000:0
84KS SKRA CZĘSTOCHOWA1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2017-05-1315:000:0
85BTS REKORD BIELSKO-BIAŁAKS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2017-05-1313:003:1
86GÓRNIK WałbrzychMIEDŹ II LEGNICA2017-05-1317:000:1
87KS FALUBAZ ZIELONA GÓRAKS POLKOWICE 2017-05-1416:001:5
88MKS RUCH ZDZIESZOWICELKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2017-05-1317:004:0
89ŚLĄSK II WROCŁAWOLIMPIA KOWARY2017-05-1413:006:0
90PIAST ŻMIGRÓD LECHIA DZIERŻONIÓW2017-05-1317:003:3
Kolejka 28
91BKS STAL BIELSKO - BIAŁAPIAST ŻMIGRÓD 2017-05-2117:001:1
92LECHIA DZIERŻONIÓWŚLĄSK II WROCŁAW2017-05-2015:301:0
93OLIMPIA KOWARYMKS RUCH ZDZIESZOWICE2017-05-2017:002:5
94LKS UNIA TURZA ŚLĄSKAKS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-05-2117:001:1
95KS POLKOWICE GÓRNIK Wałbrzych2017-05-2017:002:1
96MIEDŹ II LEGNICABTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2017-05-2013:000:0
97KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. KS SKRA CZĘSTOCHOWA2017-05-2017:002:0
981 KS ŚLĘZA WROCŁAWGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2017-05-2017:002:1
99BTP STAL BRZEGGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2017-05-2015:001:1
Kolejka 29
100BTP STAL BRZEGBKS STAL BIELSKO - BIAŁA2017-05-2714:001:0
1011 KS ŚLĘZA WROCŁAWGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2017-05-2717:003:4
102GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEKS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2017-05-2717:000:2
103KS SKRA CZĘSTOCHOWAMIEDŹ II LEGNICA2017-05-2715:001:2
104BTS REKORD BIELSKO-BIAŁAKS POLKOWICE 2017-05-2617:003:0
105GÓRNIK WałbrzychLKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2017-05-1717:000:4
106KS FALUBAZ ZIELONA GÓRAOLIMPIA KOWARY2017-05-2715:004:1
107MKS RUCH ZDZIESZOWICELECHIA DZIERŻONIÓW2017-05-2717:002:0
108ŚLĄSK II WROCŁAWPIAST ŻMIGRÓD 2017-05-2813:003:2
Kolejka 30
109BKS STAL BIELSKO - BIAŁAŚLĄSK II WROCŁAW2017-05-3118:001:1
110PIAST ŻMIGRÓD MKS RUCH ZDZIESZOWICE2017-05-3118:001:1
111LECHIA DZIERŻONIÓWKS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-05-3117:000:2
112OLIMPIA KOWARYGÓRNIK Wałbrzych2017-06-0718:000:5
113LKS UNIA TURZA ŚLĄSKABTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2017-05-3118:001:1
114KS POLKOWICE KS SKRA CZĘSTOCHOWA2017-05-3118:001:1
115MIEDŹ II LEGNICAGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2017-05-3118:005:0
116KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2017-05-3118:002:1
1171 KS ŚLĘZA WROCŁAWBTP STAL BRZEG2017-05-3117:001:0
Kolejka 31
1181 KS ŚLĘZA WROCŁAWBKS STAL BIELSKO - BIAŁA2017-06-0317:000:1
119BTP STAL BRZEGKS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2017-06-0315:004:3
120GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.MIEDŹ II LEGNICA2017-06-0413:302:0
121GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEKS POLKOWICE 2017-06-0317:002:1
122KS SKRA CZĘSTOCHOWALKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2017-06-0317:001:1
123BTS REKORD BIELSKO-BIAŁAOLIMPIA KOWARY2017-06-0417:003:0 Walkower
124GÓRNIK WałbrzychLECHIA DZIERŻONIÓW2017-06-0317:000:1
125KS FALUBAZ ZIELONA GÓRAPIAST ŻMIGRÓD 2017-06-0417:001:1
126MKS RUCH ZDZIESZOWICEŚLĄSK II WROCŁAW2017-06-0317:002:0
Kolejka 32
127BKS STAL BIELSKO - BIAŁAMKS RUCH ZDZIESZOWICE2017-06-1016:000:1
128ŚLĄSK II WROCŁAWKS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-06-1013:003:0
129PIAST ŻMIGRÓD GÓRNIK Wałbrzych2017-06-1016:004:1
130LECHIA DZIERŻONIÓWBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2017-06-1013:002:1
131OLIMPIA KOWARYKS SKRA CZĘSTOCHOWA2017-06-1017:000:8
132LKS UNIA TURZA ŚLĄSKAGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2017-06-1017:002:2
133KS POLKOWICE GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2017-06-1018:003:1
134MIEDŹ II LEGNICABTP STAL BRZEG2017-06-0918:002:1
135KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 1 KS ŚLĘZA WROCŁAW2017-06-0718:004:0
Kolejka 33
136KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. BKS STAL BIELSKO - BIAŁA2017-06-1418:004:0
1371 KS ŚLĘZA WROCŁAWMIEDŹ II LEGNICA2017-06-1418:002:0
138BTP STAL BRZEGKS POLKOWICE 2017-06-1418:002:1
139GÓRNIK II ZABRZE S.S.A.LKS UNIA TURZA ŚLĄSKA2017-06-1418:000:1
140GKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICEOLIMPIA KOWARY2017-06-1418:003:0 Walkower
141KS SKRA CZĘSTOCHOWALECHIA DZIERŻONIÓW2017-06-1418:004:0
142BTS REKORD BIELSKO-BIAŁAPIAST ŻMIGRÓD 2017-06-1418:002:1
143GÓRNIK WałbrzychŚLĄSK II WROCŁAW2017-06-1317:000:2
144KS FALUBAZ ZIELONA GÓRAMKS RUCH ZDZIESZOWICE2017-06-1418:000:3
Kolejka 34
145BKS STAL BIELSKO - BIAŁAKS FALUBAZ ZIELONA GÓRA2017-06-1717:001:1
146MKS RUCH ZDZIESZOWICEGÓRNIK Wałbrzych2017-06-1717:004:0
147ŚLĄSK II WROCŁAWBTS REKORD BIELSKO-BIAŁA2017-06-1717:000:2
148PIAST ŻMIGRÓD KS SKRA CZĘSTOCHOWA2017-06-1717:000:2
149LECHIA DZIERŻONIÓWGKS PNIÓWEK 74 PAWŁOWICE2017-06-1717:000:1
150OLIMPIA KOWARYGÓRNIK II ZABRZE S.S.A.2017-06-1717:001:4
151LKS UNIA TURZA ŚLĄSKABTP STAL BRZEG2017-06-1717:004:4
1521 KS ŚLĘZA WROCŁAWKS POLKOWICE 2017-06-1717:000:2
153MIEDŹ II LEGNICAKS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 2017-06-1717:000:4

Ostatnia zmiana: 
6. Czerwiec 2017

PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.
 

TERMINARZ PLIK
III LIGA, GRUPA 3 pobierz

 

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016

 

KARTKI PLIK
3liga kartki pobierz

RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 25.07.2016 pobierz