III Liga Kobiet

 

Tabela rozgrywek: Trzecia liga kobiet "Grupa Opolska"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS ROLNIK III BIEDRZYCHOWICE1439130181:14
2KS UNIA OPOLE1439130174:13
3UKS SAP BRZEG142581541:36
4LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA142581541:21
5MUKS POGOŃ PRUDNIK141651833:39
6MKS GWIAZDA II PRÓSZKÓW 1412401028:73
7ULKS II BOGDAŃCZOWICE147211113:74
8TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE14310137:48

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek: Trzecia liga kobiet "Grupa Opolska"
25LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS ROLNIK III BIEDRZYCHOWICE2017-06-1111:001:5
26MKS GWIAZDA II PRÓSZKÓW ULKS II BOGDAŃCZOWICE2017-06-0417:005:4
27UKS SAP BRZEGMUKS POGOŃ PRUDNIK2017-06-0417:006:2
28TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerKS UNIA OPOLE0:3

Terminarz rozgrywek: Trzecia liga kobiet "Grupa Opolska"
Kolejka 1
1TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerLKS ROLNIK III BIEDRZYCHOWICE2016-08-3118:000:9
2UKS SAP BRZEGKS UNIA OPOLE2016-09-0315:000:2
3MKS GWIAZDA II PRÓSZKÓW MUKS POGOŃ PRUDNIK2016-09-0315:000:3 Walkower
4LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAULKS II BOGDAŃCZOWICE2016-09-0313:0015:0
Kolejka 2
5LKS ROLNIK III BIEDRZYCHOWICEULKS II BOGDAŃCZOWICE2016-09-0717:3010:1
6MUKS POGOŃ PRUDNIKLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2016-09-1015:001:1
7KS UNIA OPOLEMKS GWIAZDA II PRÓSZKÓW 2016-09-1116:008:1
8TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerUKS SAP BRZEG2016-09-1015:004:6
Kolejka 3
9UKS SAP BRZEGLKS ROLNIK III BIEDRZYCHOWICE2016-09-1416:301:6
10MKS GWIAZDA II PRÓSZKÓW TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2016-09-1810:003:0 Walkower
11LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAKS UNIA OPOLE2016-09-1713:300:3
12ULKS II BOGDAŃCZOWICEMUKS POGOŃ PRUDNIK2016-09-1712:000:6
Kolejka 4
13LKS ROLNIK III BIEDRZYCHOWICEMUKS POGOŃ PRUDNIK2016-09-2918:008:2
14KS UNIA OPOLEULKS II BOGDAŃCZOWICE2016-09-2415:004:0
15TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2016-09-2415:001:4
16UKS SAP BRZEGMKS GWIAZDA II PRÓSZKÓW 2016-09-2816:304:2
Kolejka 5
17MKS GWIAZDA II PRÓSZKÓW LKS ROLNIK III BIEDRZYCHOWICE2016-10-0516:300:9
18LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAUKS SAP BRZEG2016-10-0112:002:4
19ULKS II BOGDAŃCZOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2016-10-0111:003:0 Walkower
20MUKS POGOŃ PRUDNIKKS UNIA OPOLE2016-10-0115:001:3
Kolejka 6
21LKS ROLNIK III BIEDRZYCHOWICEKS UNIA OPOLE2016-10-0815:006:0
22TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerMUKS POGOŃ PRUDNIK2016-10-0911:002:0
23UKS SAP BRZEGULKS II BOGDAŃCZOWICE2016-10-0815:001:1
24MKS GWIAZDA II PRÓSZKÓW LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2016-10-0813:000:3
Kolejka 7
25LKS ROLNIK III BIEDRZYCHOWICELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2016-11-1113:003:0 Walkower
26ULKS II BOGDAŃCZOWICEMKS GWIAZDA II PRÓSZKÓW 2016-10-2017:001:5
27MUKS POGOŃ PRUDNIKUKS SAP BRZEG2016-10-2214:003:4
28KS UNIA OPOLETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower2016-10-1515:002:0
Kolejka 8
1LKS ROLNIK III BIEDRZYCHOWICETS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower3:0
2KS UNIA OPOLEUKS SAP BRZEG2017-04-0916:007:1
3MUKS POGOŃ PRUDNIKMKS GWIAZDA II PRÓSZKÓW 2017-05-2518:009:1
4ULKS II BOGDAŃCZOWICELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-04-0811:000:1
Kolejka 9
5ULKS II BOGDAŃCZOWICELKS ROLNIK III BIEDRZYCHOWICE2017-04-2211:000:5
6LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAMUKS POGOŃ PRUDNIK2017-05-1316:006:0
7MKS GWIAZDA II PRÓSZKÓW KS UNIA OPOLE2017-04-2212:002:18
8UKS SAP BRZEGTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 10
9LKS ROLNIK III BIEDRZYCHOWICEUKS SAP BRZEG2017-04-3016:003:2
10TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerMKS GWIAZDA II PRÓSZKÓW 0:3
11KS UNIA OPOLELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-05-1820:003:0
12MUKS POGOŃ PRUDNIKULKS II BOGDAŃCZOWICE2017-05-3117:003:0
Kolejka 11
13MUKS POGOŃ PRUDNIKLKS ROLNIK III BIEDRZYCHOWICE2017-05-1017:300:6
14ULKS II BOGDAŃCZOWICEKS UNIA OPOLE2017-05-0714:300:16
15LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKATS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower3:0
16MKS GWIAZDA II PRÓSZKÓW UKS SAP BRZEG2017-05-0917:002:5
Kolejka 12
17LKS ROLNIK III BIEDRZYCHOWICEMKS GWIAZDA II PRÓSZKÓW 2017-05-3118:006:4
18UKS SAP BRZEGLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-05-2117:001:2
19TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerULKS II BOGDAŃCZOWICE0:3
20KS UNIA OPOLEMUKS POGOŃ PRUDNIK2017-05-2117:002:0
Kolejka 13
21KS UNIA OPOLELKS ROLNIK III BIEDRZYCHOWICE2017-05-2817:003:2
22MUKS POGOŃ PRUDNIKTS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE - drużyna wycofana, walkower3:0
23ULKS II BOGDAŃCZOWICEUKS SAP BRZEG2017-05-2817:000:3 Walkower
24LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAMKS GWIAZDA II PRÓSZKÓW 2017-05-2817:003:0 Walkower
Kolejka 14
25LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS ROLNIK III BIEDRZYCHOWICE2017-06-1111:001:5
26MKS GWIAZDA II PRÓSZKÓW ULKS II BOGDAŃCZOWICE2017-06-0417:005:4
27UKS SAP BRZEGMUKS POGOŃ PRUDNIK2017-06-0417:006:2
28TS CHEMIK KĘDZIERZYN-KOŹLE - drużyna wycofana, walkowerKS UNIA OPOLE0:3

Ostatnia zmiana: 
14. Marzec 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

Ostatnia zmiana: 
4. Październik 2016

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz