KLASA B GRUPA I

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS KRZYWICZYNY2053172187:22
2LZS KOMORZNO2042133453:26
3LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKA2038122652:32
4SPOPP ORZEŁ POKÓJ2036113644:24
5LZS POLONIA DOMASZOWICE2035112763:48
6LZS BIESTRZYKOWICE-MIODARY203194756:50
7LZS ŁĄCZANY202574940:44
8KS BIZON BĄKOWICE2024731035:44
9LZS BURZA GRĘBOSZÓW2020551029:47
10LZS LEW SZYMONKÓW2012401630:88
11LZS KŁOS RYCHNÓW20000205:69

Ostatnia kolejka (21) rozgrywek: Klasa B Grupa 1
55LZS KOMORZNOLZS LIGOTA WOŁCZYŃSKA2017-06-1117:002:5
56LZS POLONIA DOMASZOWICELZS BIESTRZYKOWICE-MIODARY2017-06-1117:005:2
57LZS KRZYWICZYNYLZS LEW SZYMONKÓW2017-06-1117:0012:3
58SPOPP ORZEŁ POKÓJLZS BURZA GRĘBOSZÓW2017-06-1117:000:3 Walkower
59LZS ŁĄCZANYKS BIZON BĄKOWICE2017-06-1117:004:2
60PAUZJELZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkower:

Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 1
Kolejka 1
1LZS BIESTRZYKOWICE-MIODARYLZS LIGOTA WOŁCZYŃSKA2016-09-0416:300:2
2LZS LEW SZYMONKÓWLZS KOMORZNO2016-09-0416:301:2
3LZS BURZA GRĘBOSZÓWLZS POLONIA DOMASZOWICE2016-09-0316:303:3
4KS BIZON BĄKOWICELZS KRZYWICZYNY2016-09-0416:300:5
5LZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkowerSPOPP ORZEŁ POKÓJ2016-09-0316:300:1
6PAUZJELZS ŁĄCZANY:
Kolejka 2
7LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKALZS ŁĄCZANY2016-09-1116:003:2
8SPOPP ORZEŁ POKÓJPAUZJE:
9LZS KRZYWICZYNYLZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkower2016-09-1116:004:0
10LZS POLONIA DOMASZOWICEKS BIZON BĄKOWICE2016-09-1013:004:2
11LZS KOMORZNOLZS BURZA GRĘBOSZÓW2016-09-1116:001:0
12LZS BIESTRZYKOWICE-MIODARYLZS LEW SZYMONKÓW2016-09-1116:0010:1
Kolejka 3
13LZS LEW SZYMONKÓWLZS LIGOTA WOŁCZYŃSKA2016-09-1816:000:5
14LZS BURZA GRĘBOSZÓWLZS BIESTRZYKOWICE-MIODARY2016-09-1816:003:3
15KS BIZON BĄKOWICELZS KOMORZNO2016-09-1816:000:2
16LZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS POLONIA DOMASZOWICE2016-09-1716:002:3
17PAUZJELZS KRZYWICZYNY:
18LZS ŁĄCZANYSPOPP ORZEŁ POKÓJ2016-09-1816:000:2
Kolejka 4
19LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKASPOPP ORZEŁ POKÓJ2016-09-2516:001:1
20LZS KRZYWICZYNYLZS ŁĄCZANY2016-09-2516:004:0
21LZS POLONIA DOMASZOWICEPAUZJE:
22LZS KOMORZNOLZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkower2016-09-2516:004:0
23LZS BIESTRZYKOWICE-MIODARYKS BIZON BĄKOWICE2016-09-2516:003:2
24LZS LEW SZYMONKÓWLZS BURZA GRĘBOSZÓW2016-09-2516:003:2
Kolejka 5
25LZS BURZA GRĘBOSZÓWLZS LIGOTA WOŁCZYŃSKA2016-10-0115:000:1
26KS BIZON BĄKOWICELZS LEW SZYMONKÓW2016-10-0215:003:0 Walkower
27LZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS BIESTRZYKOWICE-MIODARY2016-10-0115:000:4
28PAUZJELZS KOMORZNO:
29LZS ŁĄCZANYLZS POLONIA DOMASZOWICE2016-10-0213:003:2
30SPOPP ORZEŁ POKÓJLZS KRZYWICZYNY2016-10-0215:002:0
Kolejka 6
31LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKALZS KRZYWICZYNY2016-10-0915:003:5
32LZS POLONIA DOMASZOWICESPOPP ORZEŁ POKÓJ2016-10-0815:001:3
33LZS KOMORZNOLZS ŁĄCZANY2016-10-0816:004:3
34LZS BIESTRZYKOWICE-MIODARYPAUZJE:
35LZS LEW SZYMONKÓWLZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkower2016-10-0915:004:2
36LZS BURZA GRĘBOSZÓWKS BIZON BĄKOWICE2016-10-0815:001:1
Kolejka 7
37KS BIZON BĄKOWICELZS LIGOTA WOŁCZYŃSKA2016-10-1615:001:0
38LZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS BURZA GRĘBOSZÓW2016-10-1515:001:3
39PAUZJELZS LEW SZYMONKÓW:
40LZS ŁĄCZANYLZS BIESTRZYKOWICE-MIODARY2016-10-1615:005:5
41SPOPP ORZEŁ POKÓJLZS KOMORZNO2016-10-1615:002:0
42LZS KRZYWICZYNYLZS POLONIA DOMASZOWICE2016-10-1615:006:0
Kolejka 8
43LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKALZS POLONIA DOMASZOWICE2016-10-2314:008:3
44LZS KOMORZNOLZS KRZYWICZYNY2016-10-2314:001:1
45LZS BIESTRZYKOWICE-MIODARYSPOPP ORZEŁ POKÓJ2016-10-2314:004:3
46LZS LEW SZYMONKÓWLZS ŁĄCZANY2016-10-2314:002:0
47LZS BURZA GRĘBOSZÓWPAUZJE:
48KS BIZON BĄKOWICELZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkower2016-10-2314:004:0
Kolejka 9
49LZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS LIGOTA WOŁCZYŃSKA2016-10-2914:000:5
50PAUZJEKS BIZON BĄKOWICE:
51LZS ŁĄCZANYLZS BURZA GRĘBOSZÓW2016-10-3013:002:0
52SPOPP ORZEŁ POKÓJLZS LEW SZYMONKÓW2016-10-3013:004:1
53LZS KRZYWICZYNYLZS BIESTRZYKOWICE-MIODARY2016-10-3013:004:2
54LZS POLONIA DOMASZOWICELZS KOMORZNO2016-10-2913:001:4
Kolejka 10
55LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKALZS KOMORZNO2016-11-0613:001:1
56LZS BIESTRZYKOWICE-MIODARYLZS POLONIA DOMASZOWICE2016-11-0613:001:2
57LZS LEW SZYMONKÓWLZS KRZYWICZYNY2016-11-0613:001:4
58LZS BURZA GRĘBOSZÓWSPOPP ORZEŁ POKÓJ2016-11-0513:001:3
59KS BIZON BĄKOWICELZS ŁĄCZANY2016-11-0613:005:2
60LZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE:
Kolejka 11
61PAUZJELZS LIGOTA WOŁCZYŃSKA:
62LZS ŁĄCZANYLZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkower2016-11-1313:007:0
63SPOPP ORZEŁ POKÓJKS BIZON BĄKOWICE2016-11-1313:004:0
64LZS KRZYWICZYNYLZS BURZA GRĘBOSZÓW2016-11-1313:005:0
65LZS POLONIA DOMASZOWICELZS LEW SZYMONKÓW2016-11-1213:005:0
66LZS KOMORZNOLZS BIESTRZYKOWICE-MIODARY2016-11-1313:007:1
Kolejka 12
1LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKALZS BIESTRZYKOWICE-MIODARY2017-03-2615:001:4
2LZS KOMORZNOLZS LEW SZYMONKÓW2017-03-2615:005:1
3LZS POLONIA DOMASZOWICELZS BURZA GRĘBOSZÓW2017-03-2615:007:1
4LZS KRZYWICZYNYKS BIZON BĄKOWICE2017-03-2615:006:0
5SPOPP ORZEŁ POKÓJLZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
6LZS ŁĄCZANYPAUZJE:
Kolejka 13
7LZS ŁĄCZANYLZS LIGOTA WOŁCZYŃSKA2017-04-0216:001:0
8PAUZJESPOPP ORZEŁ POKÓJ:
9LZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS KRZYWICZYNY0:3
10KS BIZON BĄKOWICELZS POLONIA DOMASZOWICE2017-04-0216:000:2
11LZS BURZA GRĘBOSZÓWLZS KOMORZNO2017-04-0216:002:1
12LZS LEW SZYMONKÓWLZS BIESTRZYKOWICE-MIODARY2017-04-0216:000:3 Walkower
Kolejka 14
13LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKALZS LEW SZYMONKÓW2017-04-0916:002:1
14LZS BIESTRZYKOWICE-MIODARYLZS BURZA GRĘBOSZÓW2017-04-0916:003:1
15LZS KOMORZNOKS BIZON BĄKOWICE2017-04-0916:003:2
16LZS POLONIA DOMASZOWICELZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
17LZS KRZYWICZYNYPAUZJE:
18SPOPP ORZEŁ POKÓJLZS ŁĄCZANY2017-04-0916:000:0
Kolejka 15
19SPOPP ORZEŁ POKÓJLZS LIGOTA WOŁCZYŃSKA2017-04-2316:302:3
20LZS ŁĄCZANYLZS KRZYWICZYNY2017-04-2316:301:4
21PAUZJELZS POLONIA DOMASZOWICE:
22LZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS KOMORZNO0:3
23KS BIZON BĄKOWICELZS BIESTRZYKOWICE-MIODARY2017-04-2316:302:2
24LZS BURZA GRĘBOSZÓWLZS LEW SZYMONKÓW2017-04-2316:303:1
Kolejka 16
25LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKALZS BURZA GRĘBOSZÓW2017-04-3017:004:1
26LZS LEW SZYMONKÓWKS BIZON BĄKOWICE2017-05-0314:003:5
27LZS BIESTRZYKOWICE-MIODARYLZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
28LZS KOMORZNOPAUZJE:
29LZS POLONIA DOMASZOWICELZS ŁĄCZANY2017-04-2914:004:1
30LZS KRZYWICZYNYSPOPP ORZEŁ POKÓJ2017-06-0417:003:2
Kolejka 17
31LZS KRZYWICZYNYLZS LIGOTA WOŁCZYŃSKA2017-05-0717:005:2
32SPOPP ORZEŁ POKÓJLZS POLONIA DOMASZOWICE2017-05-0717:001:3
33LZS ŁĄCZANYLZS KOMORZNO2017-05-0717:000:2
34PAUZJELZS BIESTRZYKOWICE-MIODARY:
35LZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS LEW SZYMONKÓW0:3
36KS BIZON BĄKOWICELZS BURZA GRĘBOSZÓW2017-05-0717:001:1
Kolejka 18
37LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKAKS BIZON BĄKOWICE2017-05-1417:001:2
38LZS BURZA GRĘBOSZÓWLZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
39LZS LEW SZYMONKÓWPAUZJE:
40LZS BIESTRZYKOWICE-MIODARYLZS ŁĄCZANY2017-05-1417:002:2
41LZS KOMORZNOSPOPP ORZEŁ POKÓJ2017-05-1417:000:0
42LZS POLONIA DOMASZOWICELZS KRZYWICZYNY2017-05-1417:002:2
Kolejka 19
43LZS POLONIA DOMASZOWICELZS LIGOTA WOŁCZYŃSKA2017-05-2014:001:2
44LZS KRZYWICZYNYLZS KOMORZNO2017-05-2117:003:1
45SPOPP ORZEŁ POKÓJLZS BIESTRZYKOWICE-MIODARY2017-05-2117:001:2
46LZS ŁĄCZANYLZS LEW SZYMONKÓW2017-05-2117:003:2
47PAUZJELZS BURZA GRĘBOSZÓW:
48LZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkowerKS BIZON BĄKOWICE0:3
Kolejka 20
49LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKALZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
50KS BIZON BĄKOWICEPAUZJE:
51LZS BURZA GRĘBOSZÓWLZS ŁĄCZANY2017-05-2715:001:1
52LZS LEW SZYMONKÓWSPOPP ORZEŁ POKÓJ2017-05-2817:002:9
53LZS BIESTRZYKOWICE-MIODARYLZS KRZYWICZYNY2017-05-2817:002:5
54LZS KOMORZNOLZS POLONIA DOMASZOWICE2017-05-2716:006:3
Kolejka 21
55LZS KOMORZNOLZS LIGOTA WOŁCZYŃSKA2017-06-1117:002:5
56LZS POLONIA DOMASZOWICELZS BIESTRZYKOWICE-MIODARY2017-06-1117:005:2
57LZS KRZYWICZYNYLZS LEW SZYMONKÓW2017-06-1117:0012:3
58SPOPP ORZEŁ POKÓJLZS BURZA GRĘBOSZÓW2017-06-1117:000:3 Walkower
59LZS ŁĄCZANYKS BIZON BĄKOWICE2017-06-1117:004:2
60PAUZJELZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkower:
Kolejka 22
61LZS LIGOTA WOŁCZYŃSKAPAUZJE:
62LZS KŁOS RYCHNÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS ŁĄCZANY0:3
63KS BIZON BĄKOWICESPOPP ORZEŁ POKÓJ2017-06-1817:000:1
64LZS BURZA GRĘBOSZÓWLZS KRZYWICZYNY2017-06-1817:000:6
65LZS LEW SZYMONKÓWLZS POLONIA DOMASZOWICE2017-06-1817:001:9
66LZS BIESTRZYKOWICE-MIODARYLZS KOMORZNO2017-06-1817:000:4

Ostatnia zmiana: 
6. Czerwiec 2017

PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

TERMINARZ PLIK

KLASA „B”, GRUPA I

pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA B GR I pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz