KLASA B GRUPA II

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MKS WOŁCZYN2252164282:28
2LZS KUNIÓW 2251163374:22
3LZS CHOCIANOWICE2246144465:22
4LZS BORKOWICE2243141751:27
5LZS LASOWICE WIELKIE223396739:29
6LZS JAKUB PROŚLICE223187735:43
7LZS RADOMIEROWICE2229921162:59
8LZS BOGACICA222877850:50
9LZS POLONIA SMARDY2226751038:42
10LZS LIGOTA GÓRNA2222641229:76
11LZS ROLNIK PARUSZOWICE229231730:77
12LZS STARE BUDKOWICE222022020:100

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek: Klasa B Grupa 2
61LZS POLONIA SMARDYLZS BOGACICA2017-06-1817:003:3
62LZS ROLNIK PARUSZOWICELZS RADOMIEROWICE2017-06-1817:005:6
63LZS LASOWICE WIELKIELZS BORKOWICE2017-06-1717:002:3
64LZS STARE BUDKOWICEMKS WOŁCZYN2017-06-1817:002:3
65LZS KUNIÓW LZS JAKUB PROŚLICE2017-06-1517:003:0
66LZS LIGOTA GÓRNALZS CHOCIANOWICE2017-06-1817:001:6

Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 2
Kolejka 1
1LZS LIGOTA GÓRNALZS POLONIA SMARDY2016-09-0416:301:0
2LZS CHOCIANOWICELZS KUNIÓW 2016-09-0416:300:3
3LZS STARE BUDKOWICELZS JAKUB PROŚLICE2016-09-0316:300:3
4LZS LASOWICE WIELKIEMKS WOŁCZYN2016-09-0416:300:2
5LZS ROLNIK PARUSZOWICELZS BORKOWICE2016-09-0416:300:1
6LZS BOGACICALZS RADOMIEROWICE2016-09-0416:301:3
Kolejka 2
7LZS POLONIA SMARDYLZS RADOMIEROWICE2016-09-1116:002:1
8LZS BORKOWICELZS BOGACICA2016-09-1116:001:1
9MKS WOŁCZYNLZS ROLNIK PARUSZOWICE2016-09-1016:002:0
10LZS JAKUB PROŚLICELZS LASOWICE WIELKIE2016-09-1116:002:2
11LZS CHOCIANOWICELZS STARE BUDKOWICE2016-09-1116:0011:0
12LZS LIGOTA GÓRNALZS KUNIÓW 2016-09-1116:000:2
Kolejka 3
13LZS KUNIÓW LZS POLONIA SMARDY2016-09-1814:302:0
14LZS STARE BUDKOWICELZS LIGOTA GÓRNA2016-09-1716:001:3
15LZS LASOWICE WIELKIELZS CHOCIANOWICE2016-09-1816:001:0
16LZS ROLNIK PARUSZOWICELZS JAKUB PROŚLICE2016-09-1816:001:2
17LZS BOGACICAMKS WOŁCZYN2016-09-1816:002:6
18LZS RADOMIEROWICELZS BORKOWICE2016-09-1716:001:3
Kolejka 4
19LZS POLONIA SMARDYLZS BORKOWICE2016-09-2515:000:1
20MKS WOŁCZYNLZS RADOMIEROWICE2016-09-2415:008:0
21LZS JAKUB PROŚLICELZS BOGACICA2016-09-2515:001:0
22LZS CHOCIANOWICELZS ROLNIK PARUSZOWICE2016-09-2515:003:1
23LZS LIGOTA GÓRNALZS LASOWICE WIELKIE2016-09-2515:003:2
24LZS KUNIÓW LZS STARE BUDKOWICE2016-09-2515:0016:0
Kolejka 5
25LZS STARE BUDKOWICELZS POLONIA SMARDY2016-10-0115:002:3
26LZS LASOWICE WIELKIELZS KUNIÓW 2016-10-0215:002:0
27LZS ROLNIK PARUSZOWICELZS LIGOTA GÓRNA2016-10-0215:000:4 Walkower
28LZS BOGACICALZS CHOCIANOWICE2016-10-0215:003:2
29LZS RADOMIEROWICELZS JAKUB PROŚLICE2016-10-0115:002:2
30LZS BORKOWICEMKS WOŁCZYN2016-10-0215:001:3
Kolejka 6
31LZS POLONIA SMARDYMKS WOŁCZYN2016-10-0915:000:4
32LZS JAKUB PROŚLICELZS BORKOWICE2016-10-0915:002:1
33LZS CHOCIANOWICELZS RADOMIEROWICE2016-10-0915:003:2
34LZS LIGOTA GÓRNALZS BOGACICA2016-10-0915:003:7
35LZS KUNIÓW LZS ROLNIK PARUSZOWICE2016-10-0915:008:1
36LZS STARE BUDKOWICELZS LASOWICE WIELKIE2016-10-0815:003:5
Kolejka 7
37LZS LASOWICE WIELKIELZS POLONIA SMARDY2016-10-1615:000:1
38LZS ROLNIK PARUSZOWICELZS STARE BUDKOWICE2016-10-1615:006:2
39LZS BOGACICALZS KUNIÓW 2016-10-1615:000:1
40LZS RADOMIEROWICELZS LIGOTA GÓRNA2016-10-1515:004:0
41LZS BORKOWICELZS CHOCIANOWICE2016-10-1615:000:2
42MKS WOŁCZYNLZS JAKUB PROŚLICE2016-10-1515:006:0
Kolejka 8
43LZS POLONIA SMARDYLZS JAKUB PROŚLICE2016-10-2314:002:2
44LZS CHOCIANOWICEMKS WOŁCZYN2016-10-2314:000:0
45LZS LIGOTA GÓRNALZS BORKOWICE2016-10-2314:002:6
46LZS KUNIÓW LZS RADOMIEROWICE2016-10-2314:002:4
47LZS STARE BUDKOWICELZS BOGACICA2016-10-2214:000:6
48LZS LASOWICE WIELKIELZS ROLNIK PARUSZOWICE2016-10-2314:005:1
Kolejka 9
49LZS ROLNIK PARUSZOWICELZS POLONIA SMARDY2016-10-3013:004:4
50LZS BOGACICALZS LASOWICE WIELKIE2016-10-3013:000:0
51LZS RADOMIEROWICELZS STARE BUDKOWICE2016-10-2914:0010:0
52LZS BORKOWICELZS KUNIÓW 2016-10-3013:002:3
53MKS WOŁCZYNLZS LIGOTA GÓRNA2016-10-2913:0014:0
54LZS JAKUB PROŚLICELZS CHOCIANOWICE2016-10-3013:000:2
Kolejka 10
55LZS POLONIA SMARDYLZS CHOCIANOWICE2016-11-0613:000:0
56LZS LIGOTA GÓRNALZS JAKUB PROŚLICE2016-11-0613:002:2
57LZS KUNIÓW MKS WOŁCZYN2016-11-0613:008:2
58LZS STARE BUDKOWICELZS BORKOWICE2016-11-0513:001:3
59LZS LASOWICE WIELKIELZS RADOMIEROWICE2016-11-0613:003:1
60LZS ROLNIK PARUSZOWICELZS BOGACICA2016-11-0613:002:3
Kolejka 11
61LZS BOGACICALZS POLONIA SMARDY2016-11-1313:001:0
62LZS RADOMIEROWICELZS ROLNIK PARUSZOWICE2016-11-1213:008:1
63LZS BORKOWICELZS LASOWICE WIELKIE2016-11-1313:001:0
64MKS WOŁCZYNLZS STARE BUDKOWICE2016-11-1213:003:1
65LZS JAKUB PROŚLICELZS KUNIÓW 2016-11-1313:001:1
66LZS CHOCIANOWICELZS LIGOTA GÓRNA2016-11-1313:009:0
Kolejka 12
1LZS POLONIA SMARDYLZS LIGOTA GÓRNA2017-03-2615:0010:1
2LZS KUNIÓW LZS CHOCIANOWICE2017-03-2615:001:0
3LZS JAKUB PROŚLICELZS STARE BUDKOWICE2017-03-2615:004:0
4MKS WOŁCZYNLZS LASOWICE WIELKIE2017-03-2515:001:0
5LZS BORKOWICELZS ROLNIK PARUSZOWICE2017-03-2615:003:0
6LZS RADOMIEROWICELZS BOGACICA2017-03-2515:006:2
Kolejka 13
7LZS RADOMIEROWICELZS POLONIA SMARDY2017-04-0116:002:1
8LZS BOGACICALZS BORKOWICE2017-04-0215:000:1
9LZS ROLNIK PARUSZOWICEMKS WOŁCZYN2017-04-0216:002:7
10LZS LASOWICE WIELKIELZS JAKUB PROŚLICE2017-04-0216:001:1
11LZS STARE BUDKOWICELZS CHOCIANOWICE2017-04-0216:001:2
12LZS KUNIÓW LZS LIGOTA GÓRNA2017-04-0216:001:1
Kolejka 14
13LZS POLONIA SMARDYLZS KUNIÓW 2017-04-0916:002:3
14LZS LIGOTA GÓRNALZS STARE BUDKOWICE2017-04-0916:002:1
15LZS CHOCIANOWICELZS LASOWICE WIELKIE2017-04-0916:001:1
16LZS JAKUB PROŚLICELZS ROLNIK PARUSZOWICE2017-04-0916:000:1
17MKS WOŁCZYNLZS BOGACICA2017-04-0916:002:2
18LZS BORKOWICELZS RADOMIEROWICE2017-04-0916:003:0 Walkower
Kolejka 15
19LZS BORKOWICELZS POLONIA SMARDY2017-04-2316:304:0
20LZS RADOMIEROWICEMKS WOŁCZYN2017-04-2216:301:4
21LZS BOGACICALZS JAKUB PROŚLICE2017-04-2315:000:3 Walkower
22LZS ROLNIK PARUSZOWICELZS CHOCIANOWICE2017-04-2316:300:1
23LZS LASOWICE WIELKIELZS LIGOTA GÓRNA2017-04-2316:301:0
24LZS STARE BUDKOWICELZS KUNIÓW 2017-04-2316:300:7
Kolejka 16
25LZS POLONIA SMARDYLZS STARE BUDKOWICE2017-06-0417:003:0
26LZS KUNIÓW LZS LASOWICE WIELKIE2017-04-3017:000:1
27LZS LIGOTA GÓRNALZS ROLNIK PARUSZOWICE2017-06-0417:000:0
28LZS CHOCIANOWICELZS BOGACICA2017-06-0317:005:0
29LZS JAKUB PROŚLICELZS RADOMIEROWICE2017-06-0417:003:1
30MKS WOŁCZYNLZS BORKOWICE2017-06-0417:003:1
Kolejka 17
31MKS WOŁCZYNLZS POLONIA SMARDY2017-05-0717:005:2
32LZS BORKOWICELZS JAKUB PROŚLICE2017-05-0717:0013:1
33LZS RADOMIEROWICELZS CHOCIANOWICE2017-05-0617:004:7
34LZS BOGACICALZS LIGOTA GÓRNA2017-05-0715:002:2
35LZS ROLNIK PARUSZOWICELZS KUNIÓW 2017-05-0717:001:2
36LZS LASOWICE WIELKIELZS STARE BUDKOWICE2017-05-0717:002:1
Kolejka 18
37LZS POLONIA SMARDYLZS LASOWICE WIELKIE2017-05-1417:000:0
38LZS STARE BUDKOWICELZS ROLNIK PARUSZOWICE2017-05-1417:002:2
39LZS KUNIÓW LZS BOGACICA2017-05-1417:003:3
40LZS LIGOTA GÓRNALZS RADOMIEROWICE2017-05-1417:003:1
41LZS CHOCIANOWICELZS BORKOWICE2017-05-1417:002:0
42LZS JAKUB PROŚLICEMKS WOŁCZYN2017-05-1417:001:1
Kolejka 19
43LZS JAKUB PROŚLICELZS POLONIA SMARDY2017-05-2117:000:1
44MKS WOŁCZYNLZS CHOCIANOWICE2017-05-2117:002:2
45LZS BORKOWICELZS LIGOTA GÓRNA2017-05-2117:001:0
46LZS RADOMIEROWICELZS KUNIÓW 2017-05-2017:001:3
47LZS BOGACICALZS STARE BUDKOWICE2017-05-2115:003:1
48LZS ROLNIK PARUSZOWICELZS LASOWICE WIELKIE2017-05-2117:000:4
Kolejka 20
49LZS POLONIA SMARDYLZS ROLNIK PARUSZOWICE2017-05-2817:004:2
50LZS LASOWICE WIELKIELZS BOGACICA2017-05-2817:005:5
51LZS STARE BUDKOWICELZS RADOMIEROWICE2017-05-2817:001:1
52LZS KUNIÓW LZS BORKOWICE2017-05-2817:003:0
53LZS LIGOTA GÓRNAMKS WOŁCZYN2017-05-2817:001:3
54LZS CHOCIANOWICELZS JAKUB PROŚLICE2017-05-2817:003:2
Kolejka 21
55LZS CHOCIANOWICELZS POLONIA SMARDY2017-06-1117:004:0
56LZS JAKUB PROŚLICELZS LIGOTA GÓRNA2017-06-1117:003:0 Walkower
57MKS WOŁCZYNLZS KUNIÓW 2017-06-1117:001:2
58LZS BORKOWICELZS STARE BUDKOWICE2017-06-1017:002:1
59LZS RADOMIEROWICELZS LASOWICE WIELKIE2017-06-1117:003:2
60LZS BOGACICALZS ROLNIK PARUSZOWICE2017-06-1117:006:0
Kolejka 22
61LZS POLONIA SMARDYLZS BOGACICA2017-06-1817:003:3
62LZS ROLNIK PARUSZOWICELZS RADOMIEROWICE2017-06-1817:005:6
63LZS LASOWICE WIELKIELZS BORKOWICE2017-06-1717:002:3
64LZS STARE BUDKOWICEMKS WOŁCZYN2017-06-1817:002:3
65LZS KUNIÓW LZS JAKUB PROŚLICE2017-06-1517:003:0
66LZS LIGOTA GÓRNALZS CHOCIANOWICE2017-06-1817:001:6

Ostatnia zmiana: 
7. Czerwiec 2017

PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

TERMINARZ PLIK

KLASA „B”, GRUPA II

pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA B GR II pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz