KLASA B GRUPA III

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 3
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS RADAWIE2249154368:18
2LZS BORKI WIELKIE2243127368:30
3ZKS MOTOR PRASZKA2242133569:28
4LKS PRZEDMOŚĆ2241118362:31
5LZS WICHRÓW2239116569:42
6LZS BUGAJ NOWY2235112942:32
7 LZS ŻYTNIÓW2234104764:39
8LZS STOBRAWA WACHOWICE2233103960:50
9LZS ZĘBOWICE2219541233:74
10LZS WOJCIECHÓW2218531439:83
11LZS ALBOR BORKI MAŁE227141724:104
12LZS RADŁÓW225121825:104

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek: Klasa B Grupa 3
61LZS RADŁÓWLZS RADAWIE2017-06-1817:000:6
62LZS ALBOR BORKI MAŁELZS STOBRAWA WACHOWICE2017-06-1817:001:8
63LZS ZĘBOWICELZS WICHRÓW2017-06-1817:001:5
64 LZS ŻYTNIÓWZKS MOTOR PRASZKA2017-06-1817:002:1
65LZS BORKI WIELKIELZS BUGAJ NOWY2017-06-1817:004:2
66LKS PRZEDMOŚĆLZS WOJCIECHÓW2017-06-1817:002:2

Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 3
Kolejka 1
1LKS PRZEDMOŚĆLZS RADŁÓW2016-09-0416:307:0 Walkower
2LZS BORKI WIELKIELZS WOJCIECHÓW2016-09-0413:004:0
3 LZS ŻYTNIÓWLZS BUGAJ NOWY2016-09-0416:303:2
4LZS ZĘBOWICEZKS MOTOR PRASZKA2016-09-0416:300:0
5LZS ALBOR BORKI MAŁELZS WICHRÓW2016-09-0416:300:6
6LZS RADAWIELZS STOBRAWA WACHOWICE2016-09-0416:305:0
Kolejka 2
7LZS RADŁÓWLZS STOBRAWA WACHOWICE2016-09-1116:000:5
8LZS WICHRÓWLZS RADAWIE2016-09-1113:000:5
9ZKS MOTOR PRASZKALZS ALBOR BORKI MAŁE2016-11-1913:008:0
10LZS BUGAJ NOWYLZS ZĘBOWICE2016-09-1116:003:1
11LZS WOJCIECHÓW LZS ŻYTNIÓW2016-09-1116:002:1
12LKS PRZEDMOŚĆLZS BORKI WIELKIE2016-09-1116:001:0
Kolejka 3
13LZS BORKI WIELKIELZS RADŁÓW2016-09-1813:008:1
14 LZS ŻYTNIÓWLKS PRZEDMOŚĆ2016-09-1816:002:2
15LZS ZĘBOWICELZS WOJCIECHÓW2016-09-1816:002:1
16LZS ALBOR BORKI MAŁELZS BUGAJ NOWY2016-09-1816:001:3
17LZS RADAWIEZKS MOTOR PRASZKA2016-09-1816:002:1
18LZS STOBRAWA WACHOWICELZS WICHRÓW2016-09-1816:004:4
Kolejka 4
19LZS RADŁÓWLZS WICHRÓW2016-09-2515:000:4
20ZKS MOTOR PRASZKALZS STOBRAWA WACHOWICE2016-09-2415:004:0
21LZS BUGAJ NOWYLZS RADAWIE2016-09-2515:000:0
22LZS WOJCIECHÓWLZS ALBOR BORKI MAŁE2016-09-2515:003:2
23LKS PRZEDMOŚĆLZS ZĘBOWICE2016-09-2515:005:0
24LZS BORKI WIELKIE LZS ŻYTNIÓW2016-09-2513:004:0
Kolejka 5
25 LZS ŻYTNIÓWLZS RADŁÓW2016-10-0215:008:0
26LZS ZĘBOWICELZS BORKI WIELKIE2016-10-0215:001:3
27LZS ALBOR BORKI MAŁELKS PRZEDMOŚĆ2016-10-0215:000:4
28LZS RADAWIELZS WOJCIECHÓW2016-10-0215:004:1
29LZS STOBRAWA WACHOWICELZS BUGAJ NOWY2016-10-0215:003:2
30LZS WICHRÓWZKS MOTOR PRASZKA2016-10-0215:004:3
Kolejka 6
31LZS RADŁÓWZKS MOTOR PRASZKA2016-10-0915:00: Walkower obustronny
32LZS BUGAJ NOWYLZS WICHRÓW2016-10-0915:001:3
33LZS WOJCIECHÓWLZS STOBRAWA WACHOWICE2016-10-0915:002:4
34LKS PRZEDMOŚĆLZS RADAWIE2016-10-0915:001:4
35LZS BORKI WIELKIELZS ALBOR BORKI MAŁE2016-10-0913:005:0
36 LZS ŻYTNIÓWLZS ZĘBOWICE2016-10-0915:004:0
Kolejka 7
37LZS ZĘBOWICELZS RADŁÓW2016-10-1615:005:3
38LZS ALBOR BORKI MAŁE LZS ŻYTNIÓW2016-10-1615:000:6
39LZS RADAWIELZS BORKI WIELKIE2016-10-1615:001:2
40LZS STOBRAWA WACHOWICELKS PRZEDMOŚĆ2016-10-1615:000:1
41LZS WICHRÓWLZS WOJCIECHÓW2016-10-1613:008:1
42ZKS MOTOR PRASZKALZS BUGAJ NOWY2016-10-1615:001:1
Kolejka 8
43LZS RADŁÓWLZS BUGAJ NOWY2016-10-2314:000:3 Walkower
44LZS WOJCIECHÓWZKS MOTOR PRASZKA2016-10-2314:001:3
45LKS PRZEDMOŚĆLZS WICHRÓW2016-10-2314:001:1
46LZS BORKI WIELKIELZS STOBRAWA WACHOWICE2016-10-2313:002:2
47 LZS ŻYTNIÓWLZS RADAWIE2016-10-2314:001:2
48LZS ZĘBOWICELZS ALBOR BORKI MAŁE2016-10-2314:002:1
Kolejka 9
49LZS ALBOR BORKI MAŁELZS RADŁÓW2016-10-3013:005:3
50LZS RADAWIELZS ZĘBOWICE2016-10-3013:000:0
51LZS STOBRAWA WACHOWICE LZS ŻYTNIÓW2016-10-3013:000:2
52LZS WICHRÓWLZS BORKI WIELKIE2016-10-3013:002:3
53ZKS MOTOR PRASZKALKS PRZEDMOŚĆ2016-10-2913:001:4
54LZS BUGAJ NOWYLZS WOJCIECHÓW2016-10-3013:003:1
Kolejka 10
55LZS RADŁÓWLZS WOJCIECHÓW2016-11-0613:003:3
56LKS PRZEDMOŚĆLZS BUGAJ NOWY2016-11-0613:001:0
57LZS BORKI WIELKIEZKS MOTOR PRASZKA2016-11-0613:001:1
58 LZS ŻYTNIÓWLZS WICHRÓW2016-11-0613:003:0
59LZS ZĘBOWICELZS STOBRAWA WACHOWICE2016-11-0613:002:1
60LZS ALBOR BORKI MAŁELZS RADAWIE2016-11-0613:001:6
Kolejka 11
61LZS RADAWIELZS RADŁÓW2016-11-1313:002:1
62LZS STOBRAWA WACHOWICELZS ALBOR BORKI MAŁE2016-11-1313:008:1
63LZS WICHRÓWLZS ZĘBOWICE2016-11-1313:005:2
64ZKS MOTOR PRASZKA LZS ŻYTNIÓW2016-11-1213:004:1
65LZS BUGAJ NOWYLZS BORKI WIELKIE2016-11-1313:002:3
66LZS WOJCIECHÓWLKS PRZEDMOŚĆ2016-11-1313:001:5
Kolejka 12
1LZS RADŁÓWLKS PRZEDMOŚĆ2017-03-2615:000:6 Walkower
2LZS WOJCIECHÓWLZS BORKI WIELKIE2017-03-2615:001:9
3LZS BUGAJ NOWY LZS ŻYTNIÓW2017-03-2615:003:0
4ZKS MOTOR PRASZKALZS ZĘBOWICE2017-03-2615:008:0
5LZS WICHRÓWLZS ALBOR BORKI MAŁE2017-03-2615:001:1
6LZS STOBRAWA WACHOWICELZS RADAWIE2017-03-2615:001:0
Kolejka 13
7LZS STOBRAWA WACHOWICELZS RADŁÓW2017-04-0216:006:2
8LZS RADAWIELZS WICHRÓW2017-04-0216:005:0
9LZS ALBOR BORKI MAŁEZKS MOTOR PRASZKA2017-04-0216:000:7
10LZS ZĘBOWICELZS BUGAJ NOWY2017-04-0116:000:5
11 LZS ŻYTNIÓWLZS WOJCIECHÓW2017-04-0216:009:0
12LZS BORKI WIELKIELKS PRZEDMOŚĆ2017-04-0213:002:2
Kolejka 14
13LZS RADŁÓWLZS BORKI WIELKIE2017-04-0913:001:4
14LKS PRZEDMOŚĆ LZS ŻYTNIÓW2017-04-0916:002:2
15LZS WOJCIECHÓWLZS ZĘBOWICE2017-04-0916:003:5
16LZS BUGAJ NOWYLZS ALBOR BORKI MAŁE2017-04-0916:003:1
17ZKS MOTOR PRASZKALZS RADAWIE2017-04-0816:003:1
18LZS WICHRÓWLZS STOBRAWA WACHOWICE2017-04-0914:005:0
Kolejka 15
19LZS WICHRÓWLZS RADŁÓW2017-04-2314:007:0
20LZS STOBRAWA WACHOWICEZKS MOTOR PRASZKA2017-04-2316:302:5
21LZS RADAWIELZS BUGAJ NOWY2017-04-2316:303:1
22LZS ALBOR BORKI MAŁELZS WOJCIECHÓW2017-04-2316:301:2
23LZS ZĘBOWICELKS PRZEDMOŚĆ2017-04-2216:303:5
24 LZS ŻYTNIÓWLZS BORKI WIELKIE2017-04-2315:001:1
Kolejka 16
25LZS RADŁÓW LZS ŻYTNIÓW2017-06-0413:002:4
26LZS BORKI WIELKIELZS ZĘBOWICE2017-06-0413:007:1
27LKS PRZEDMOŚĆLZS ALBOR BORKI MAŁE2017-06-0417:001:1
28LZS WOJCIECHÓWLZS RADAWIE2017-06-0315:001:4
29LZS BUGAJ NOWYLZS STOBRAWA WACHOWICE2017-06-0417:001:0
30ZKS MOTOR PRASZKALZS WICHRÓW2017-06-0317:001:2
Kolejka 17
31ZKS MOTOR PRASZKALZS RADŁÓW2017-05-0617:005:0
32LZS WICHRÓWLZS BUGAJ NOWY2017-05-0714:003:0
33LZS STOBRAWA WACHOWICELZS WOJCIECHÓW2017-05-0717:002:3
34LZS RADAWIELKS PRZEDMOŚĆ2017-05-0617:002:2
35LZS ALBOR BORKI MAŁELZS BORKI WIELKIE2017-05-0717:002:2
36LZS ZĘBOWICE LZS ŻYTNIÓW2017-05-0617:00: Walkower obustronny
Kolejka 18
37LZS RADŁÓWLZS ZĘBOWICE2017-05-1413:002:2
38 LZS ŻYTNIÓWLZS ALBOR BORKI MAŁE2017-05-1415:009:1
39LZS BORKI WIELKIELZS RADAWIE2017-05-1413:001:1
40LKS PRZEDMOŚĆLZS STOBRAWA WACHOWICE2017-05-1417:002:2
41LZS WOJCIECHÓWLZS WICHRÓW2017-05-1414:001:1
42LZS BUGAJ NOWYZKS MOTOR PRASZKA2017-05-1417:000:1
Kolejka 19
43LZS BUGAJ NOWYLZS RADŁÓW2017-05-2117:002:1
44ZKS MOTOR PRASZKALZS WOJCIECHÓW2017-05-2117:007:2
45LZS WICHRÓWLKS PRZEDMOŚĆ2017-05-2114:003:5
46LZS STOBRAWA WACHOWICELZS BORKI WIELKIE2017-05-2117:004:1
47LZS RADAWIE LZS ŻYTNIÓW2017-05-2117:003:0
48LZS ALBOR BORKI MAŁELZS ZĘBOWICE2017-05-2117:003:3
Kolejka 20
49LZS RADŁÓWLZS ALBOR BORKI MAŁE2017-05-2715:005:2
50LZS ZĘBOWICELZS RADAWIE2017-05-2717:001:3
51 LZS ŻYTNIÓWLZS STOBRAWA WACHOWICE2017-05-2815:003:4
52LZS BORKI WIELKIELZS WICHRÓW2017-05-2813:002:2
53LKS PRZEDMOŚĆZKS MOTOR PRASZKA2017-05-2817:002:3
54LZS WOJCIECHÓWLZS BUGAJ NOWY2017-05-2814:001:3
Kolejka 21
55LZS WOJCIECHÓWLZS RADŁÓW2017-06-1114:007:1
56LZS BUGAJ NOWYLKS PRZEDMOŚĆ2017-06-1117:002:1
57ZKS MOTOR PRASZKALZS BORKI WIELKIE2017-06-1117:002:0
58LZS WICHRÓW LZS ŻYTNIÓW2017-06-1117:003:3
59LZS STOBRAWA WACHOWICELZS ZĘBOWICE2017-06-1117:004:2
60LZS RADAWIELZS ALBOR BORKI MAŁE2017-06-1117:009:0
Kolejka 22
61LZS RADŁÓWLZS RADAWIE2017-06-1817:000:6
62LZS ALBOR BORKI MAŁELZS STOBRAWA WACHOWICE2017-06-1817:001:8
63LZS ZĘBOWICELZS WICHRÓW2017-06-1817:001:5
64 LZS ŻYTNIÓWZKS MOTOR PRASZKA2017-06-1817:002:1
65LZS BORKI WIELKIELZS BUGAJ NOWY2017-06-1817:004:2
66LKS PRZEDMOŚĆLZS WOJCIECHÓW2017-06-1817:002:2

Ostatnia zmiana: 
22. Maj 2017

PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

TERMINARZ PLIK

KLASA „B”, GRUPA III
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA B GR III pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz