KLASA B GRUPA IV

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 4
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS SKARBIMIERZ2261201191:16
2LZS VICTORIA DOBRZYŃ2260200291:8
3LZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2251170583:28
4LZS KS PAWŁÓW2239123756:43
5LZS ZRYW SZYDŁOWICE2233103944:36
6LZS ZWANOWICE22311011159:58
7LZS ŻŁOBIZNA2229921154:72
8LZS POGOŃ ŁOSIÓW 2225741144:63
9LKS BIZON KURZNIE2222711439:52
10LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2221631340:69
11LZS ŁUKOWICE BRZESKIE2211321732:129
12LKS STOBRAWA STARE KOLNIE223102114:73

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek: Klasa B Grupa 4
61LZS ŁUKOWICE BRZESKIELZS ZWANOWICE2017-06-1817:001:8
62LKS BIZON KURZNIELZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2017-06-1817:000:2
63KS SKARBIMIERZLZS KS PAWŁÓW2017-06-1817:003:1
64LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS ŻŁOBIZNA2017-06-1817:005:6
65LZS VICTORIA DOBRZYŃLZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2017-06-1817:005:1
66LKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkowerLZS ZRYW SZYDŁOWICE0:3

Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 4
Kolejka 1
1LKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkowerLZS ŁUKOWICE BRZESKIE2016-09-0416:300:1
2LZS VICTORIA DOBRZYŃLZS ZRYW SZYDŁOWICE2016-09-0416:302:0
3LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2016-09-0416:300:6
4KS SKARBIMIERZLZS ŻŁOBIZNA2016-09-0416:309:1
5LKS BIZON KURZNIELZS KS PAWŁÓW2016-09-0416:303:4
6LZS ZWANOWICELZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2016-09-0416:304:0
Kolejka 2
7LZS ŁUKOWICE BRZESKIELZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2016-09-1116:003:1
8LZS KS PAWŁÓWLZS ZWANOWICE2016-09-1116:004:0
9LZS ŻŁOBIZNALKS BIZON KURZNIE2016-09-1016:002:1
10LZS VICTORIA KOŚCIERZYCEKS SKARBIMIERZ2016-09-1116:000:1
11LZS ZRYW SZYDŁOWICELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2016-09-1116:002:1
12LKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkowerLZS VICTORIA DOBRZYŃ2016-09-1116:000:2
Kolejka 3
13LZS VICTORIA DOBRZYŃLZS ŁUKOWICE BRZESKIE2016-09-1816:006:0
14LZS POGOŃ ŁOSIÓW LKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkower2016-09-1816:004:0
15KS SKARBIMIERZLZS ZRYW SZYDŁOWICE2016-09-1816:005:2
16LKS BIZON KURZNIELZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2016-09-1816:000:1
17LZS ZWANOWICELZS ŻŁOBIZNA2016-09-1816:002:3
18LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS KS PAWŁÓW2016-09-1816:000:2
Kolejka 4
19LZS ŁUKOWICE BRZESKIELZS KS PAWŁÓW2016-09-2515:001:2
20LZS ŻŁOBIZNALZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2016-09-2415:003:4
21LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS ZWANOWICE2016-09-2515:002:1
22LZS ZRYW SZYDŁOWICELKS BIZON KURZNIE2016-09-2515:000:1
23LKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkowerKS SKARBIMIERZ2016-09-2515:001:4
24LZS VICTORIA DOBRZYŃLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2016-09-2515:008:0
Kolejka 5
25LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS ŁUKOWICE BRZESKIE2016-10-0215:003:2
26KS SKARBIMIERZLZS VICTORIA DOBRZYŃ2016-10-0215:002:0
27LKS BIZON KURZNIELKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkower2016-10-0215:002:1
28LZS ZWANOWICELZS ZRYW SZYDŁOWICE2016-10-0215:000:4
29LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2016-10-0215:000:5
30LZS KS PAWŁÓWLZS ŻŁOBIZNA2016-10-0215:005:1
Kolejka 6
31LZS ŁUKOWICE BRZESKIELZS ŻŁOBIZNA2016-10-0915:004:4
32LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS KS PAWŁÓW2016-10-0915:001:3
33LZS ZRYW SZYDŁOWICELZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2016-10-0915:004:1
34LKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkowerLZS ZWANOWICE2016-10-0915:000:2
35LZS VICTORIA DOBRZYŃLKS BIZON KURZNIE2016-10-0815:002:0
36LZS POGOŃ ŁOSIÓW KS SKARBIMIERZ2016-10-0915:002:1
Kolejka 7
37KS SKARBIMIERZLZS ŁUKOWICE BRZESKIE2016-10-1615:0011:1
38LKS BIZON KURZNIELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2016-10-1615:001:2
39LZS ZWANOWICELZS VICTORIA DOBRZYŃ2016-10-1615:000:3
40LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkower2016-10-1615:004:2
41LZS KS PAWŁÓWLZS ZRYW SZYDŁOWICE2016-10-1615:001:1
42LZS ŻŁOBIZNALZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2016-10-1515:001:9
Kolejka 8
43LZS ŁUKOWICE BRZESKIELZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2016-10-2314:002:8
44LZS ZRYW SZYDŁOWICELZS ŻŁOBIZNA2016-10-2314:005:3
45LKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkowerLZS KS PAWŁÓW2016-10-2314:001:4
46LZS VICTORIA DOBRZYŃLZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2016-10-2314:003:0
47LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS ZWANOWICE2016-10-2314:004:1
48KS SKARBIMIERZLKS BIZON KURZNIE2016-10-2314:002:0
Kolejka 9
49LKS BIZON KURZNIELZS ŁUKOWICE BRZESKIE2016-10-2913:003:2
50LZS ZWANOWICEKS SKARBIMIERZ2016-10-3013:000:5
51LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2016-10-3013:002:5
52LZS KS PAWŁÓWLZS VICTORIA DOBRZYŃ2016-10-3013:002:5
53LZS ŻŁOBIZNALKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkower2016-10-2914:002:4
54LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS ZRYW SZYDŁOWICE2016-10-3013:002:0
Kolejka 10
55LZS ŁUKOWICE BRZESKIELZS ZRYW SZYDŁOWICE2016-11-0613:000:3
56LKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkowerLZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2016-11-0613:001:5
57LZS VICTORIA DOBRZYŃLZS ŻŁOBIZNA2016-11-0613:008:0
58LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS KS PAWŁÓW2016-11-0613:001:3
59KS SKARBIMIERZLZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2016-11-0613:002:0
60LKS BIZON KURZNIELZS ZWANOWICE2016-11-0613:008:4
Kolejka 11
61LZS ZWANOWICELZS ŁUKOWICE BRZESKIE2016-11-1313:007:0
62LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLKS BIZON KURZNIE2016-11-1313:000:2
63LZS KS PAWŁÓWKS SKARBIMIERZ2016-11-1313:001:1
64LZS ŻŁOBIZNALZS POGOŃ ŁOSIÓW 2016-11-1213:001:0
65LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS VICTORIA DOBRZYŃ2016-11-1313:001:4
66LZS ZRYW SZYDŁOWICELKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkower2016-11-1313:003:0
Kolejka 12
1LZS ŁUKOWICE BRZESKIELKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkower2017-03-2615:005:3
2LZS ZRYW SZYDŁOWICELZS VICTORIA DOBRZYŃ2017-03-2615:000:5
3LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-03-2615:003:1
4LZS ŻŁOBIZNAKS SKARBIMIERZ2017-03-2615:000:2
5LZS KS PAWŁÓWLKS BIZON KURZNIE2017-03-2615:004:1
6LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS ZWANOWICE2017-03-2615:002:2
Kolejka 13
7LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS ŁUKOWICE BRZESKIE2017-04-0216:006:0
8LZS ZWANOWICELZS KS PAWŁÓW2017-04-0216:003:2
9LKS BIZON KURZNIELZS ŻŁOBIZNA2017-04-0216:003:4
10KS SKARBIMIERZLZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2017-04-0216:004:2
11LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS ZRYW SZYDŁOWICE2017-04-0216:001:1
12LZS VICTORIA DOBRZYŃLKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkower2017-04-0216:003:0
Kolejka 14
13LZS ŁUKOWICE BRZESKIELZS VICTORIA DOBRZYŃ2017-04-0916:000:11
14LKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkowerLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-04-0916:000:3
15LZS ZRYW SZYDŁOWICEKS SKARBIMIERZ2017-04-0916:000:2
16LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELKS BIZON KURZNIE2017-04-0916:003:0
17LZS ŻŁOBIZNALZS ZWANOWICE2017-04-0916:001:2
18LZS KS PAWŁÓWLZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2017-04-0916:002:2
Kolejka 15
19LZS KS PAWŁÓWLZS ŁUKOWICE BRZESKIE2017-04-2316:305:4
20LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS ŻŁOBIZNA2017-04-2316:301:3
21LZS ZWANOWICELZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2017-04-2316:301:5
22LKS BIZON KURZNIELZS ZRYW SZYDŁOWICE2017-04-2316:300:2
23KS SKARBIMIERZLKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkower2017-04-2316:303:0 Walkower
24LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS VICTORIA DOBRZYŃ2017-04-2316:300:5
Kolejka 16
25LZS ŁUKOWICE BRZESKIELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-06-0417:003:3
26LZS VICTORIA DOBRZYŃKS SKARBIMIERZ2017-04-2917:000:1
27LKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkowerLKS BIZON KURZNIE0:3
28LZS ZRYW SZYDŁOWICELZS ZWANOWICE2017-06-0417:002:3
29LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2017-06-0417:005:2
30LZS ŻŁOBIZNALZS KS PAWŁÓW2017-04-3017:005:2
Kolejka 17
31LZS ŻŁOBIZNALZS ŁUKOWICE BRZESKIE2017-05-0717:0011:1
32LZS KS PAWŁÓWLZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2017-05-0717:002:3
33LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS ZRYW SZYDŁOWICE2017-05-0717:005:4
34LZS ZWANOWICELKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkower2017-05-0717:008:0
35LKS BIZON KURZNIELZS VICTORIA DOBRZYŃ2017-05-0717:000:4
36KS SKARBIMIERZLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-05-0717:004:1
Kolejka 18
37LZS ŁUKOWICE BRZESKIEKS SKARBIMIERZ2017-06-0117:000:10
38LZS POGOŃ ŁOSIÓW LKS BIZON KURZNIE2017-05-1417:003:3
39LZS VICTORIA DOBRZYŃLZS ZWANOWICE2017-05-1417:004:0
40LKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkowerLZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2017-05-1417:001:3
41LZS ZRYW SZYDŁOWICELZS KS PAWŁÓW2017-05-1417:002:1
42LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS ŻŁOBIZNA2017-05-1417:003:0
Kolejka 19
43LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELZS ŁUKOWICE BRZESKIE2017-05-2117:0012:0 Walkower
44LZS ŻŁOBIZNALZS ZRYW SZYDŁOWICE2017-05-2117:000:0
45LZS KS PAWŁÓWLKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkower2017-05-2117:003:0 Walkower
46LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINLZS VICTORIA DOBRZYŃ2017-05-2017:001:4
47LZS ZWANOWICELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-05-2117:005:2
48LKS BIZON KURZNIEKS SKARBIMIERZ2017-05-2017:001:4
Kolejka 20
49LZS ŁUKOWICE BRZESKIELKS BIZON KURZNIE2017-05-2817:002:6
50KS SKARBIMIERZLZS ZWANOWICE2017-05-2717:005:2
51LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2017-05-2817:003:3
52LZS VICTORIA DOBRZYŃLZS KS PAWŁÓW2017-05-2817:005:0
53LKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkowerLZS ŻŁOBIZNA2017-05-2817:000:3 Walkower
54LZS ZRYW SZYDŁOWICELZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2017-05-2817:000:3
Kolejka 21
55LZS ZRYW SZYDŁOWICELZS ŁUKOWICE BRZESKIE2017-06-1117:006:0
56LZS VICTORIA KOŚCIERZYCELKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkower3:0
57LZS ŻŁOBIZNALZS VICTORIA DOBRZYŃ2017-06-1117:000:2
58LZS KS PAWŁÓWLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-06-1117:003:0
59LZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCINKS SKARBIMIERZ2017-06-1117:001:10
60LZS ZWANOWICELKS BIZON KURZNIE2017-06-1117:004:1
Kolejka 22
61LZS ŁUKOWICE BRZESKIELZS ZWANOWICE2017-06-1817:001:8
62LKS BIZON KURZNIELZS KS KRUSZYNA-PRĘDOCIN2017-06-1817:000:2
63KS SKARBIMIERZLZS KS PAWŁÓW2017-06-1817:003:1
64LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS ŻŁOBIZNA2017-06-1817:005:6
65LZS VICTORIA DOBRZYŃLZS VICTORIA KOŚCIERZYCE2017-06-1817:005:1
66LKS STOBRAWA STARE KOLNIE - drużyna wycofana, walkowerLZS ZRYW SZYDŁOWICE0:3

Ostatnia zmiana: 
1. Czerwiec 2017
PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

 

TERMINARZ PLIK

KLASA „B”, GRUPA IV
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA B GR IV pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz