KLASA B GRUPA IX

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 9
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2363210295:31
2LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE23571832102:23
3LZS PODZAMCZE NYSA2355181490:21
4LZS KĘPNICA2349154479:37
5LZS ROLNIK LASOCICE23371211065:56
6LZS NIWNICA-KONRADOWA2337107656:29
7LUKS DELTA BIELICE23331031071:47
8LZS POLSKI ŚWIĘTÓW23321021159:63
9LKS PLON SKOROSZYCE2328911372:63
10LZS WŁODARY-WĘŻA2316511748:109
11LZS DOMASZKOWICE2315431639:70
12LZS SĘKOWICE2315501829:94
13LZS BŁĘKITNI BISKUPÓW24000244:166

Ostatnia kolejka (26) rozgrywek: Klasa B Grupa 9
85KS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS DOMASZKOWICE2017-06-2517:00:
86LZS PODZAMCZE NYSALZS KĘPNICA2017-06-2517:00:
87LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICELKS PLON SKOROSZYCE2017-06-2517:00:
88LZS ROLNIK LASOCICELZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkower2017-06-2517:0013:0
89PAUZJELZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkower:
90LZS POLSKI ŚWIĘTÓWLZS NIWNICA-KONRADOWA2017-06-2517:00:
91LUKS DELTA BIELICELZS WŁODARY-WĘŻA2017-06-2517:00:

Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 9
Kolejka 1
1LUKS DELTA BIELICEKS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-08-2117:001:4
2LZS POLSKI ŚWIĘTÓWLZS WŁODARY-WĘŻA2016-08-2017:008:0
3PAUZJELZS NIWNICA-KONRADOWA:
4LZS ROLNIK LASOCICELZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkower2016-08-2117:0017:0
5LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICELZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-08-2117:007:2
6LZS PODZAMCZE NYSALKS PLON SKOROSZYCE2016-08-2017:004:1
7LZS DOMASZKOWICELZS KĘPNICA2016-11-1913:000:3
Kolejka 2
8KS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS KĘPNICA2016-08-2817:003:1
9LKS PLON SKOROSZYCELZS DOMASZKOWICE2016-08-2817:002:1
10LZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS PODZAMCZE NYSA2016-08-2817:000:4
11LZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkowerLUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE2016-08-2817:000:10
12LZS NIWNICA-KONRADOWALZS ROLNIK LASOCICE2016-08-2817:001:1
13LZS WŁODARY-WĘŻAPAUZJE:
14LUKS DELTA BIELICELZS POLSKI ŚWIĘTÓW2016-08-2817:009:1
Kolejka 3
15LZS POLSKI ŚWIĘTÓWKS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-09-0414:002:3
16PAUZJELUKS DELTA BIELICE:
17LZS ROLNIK LASOCICELZS WŁODARY-WĘŻA2016-09-0313:303:0 Walkower
18LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICELZS NIWNICA-KONRADOWA2016-09-0416:303:0 Walkower
19LZS PODZAMCZE NYSALZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkower2016-09-0416:3010:1
20LZS DOMASZKOWICELZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-09-0316:305:1
21LZS KĘPNICALKS PLON SKOROSZYCE2016-09-0416:303:2
Kolejka 4
22KS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS PLON SKOROSZYCE2016-09-1116:005:4
23LZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS KĘPNICA2016-09-1116:000:3
24LZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS DOMASZKOWICE2016-09-1116:000:6 Walkower
25LZS NIWNICA-KONRADOWALZS PODZAMCZE NYSA2016-09-1116:000:2
26LZS WŁODARY-WĘŻALUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE2016-09-1116:000:3
27LUKS DELTA BIELICELZS ROLNIK LASOCICE2016-09-1116:001:0
28LZS POLSKI ŚWIĘTÓWPAUZJE:
Kolejka 5
29PAUZJEKS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW:
30LZS ROLNIK LASOCICELZS POLSKI ŚWIĘTÓW2016-09-1816:004:2
31LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICELUKS DELTA BIELICE2016-09-1816:005:0
32LZS PODZAMCZE NYSALZS WŁODARY-WĘŻA2016-09-1716:006:0
33LZS DOMASZKOWICELZS NIWNICA-KONRADOWA2016-09-1816:000:0
34LZS KĘPNICALZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkower2016-09-1816:0013:0
35LKS PLON SKOROSZYCELZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-09-1816:006:1
Kolejka 6
36KS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-09-2515:004:0
37LZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkowerLKS PLON SKOROSZYCE2016-09-2515:000:18
38LZS NIWNICA-KONRADOWALZS KĘPNICA2016-09-2515:002:2
39LZS WŁODARY-WĘŻALZS DOMASZKOWICE2016-09-2515:000:6
40LUKS DELTA BIELICELZS PODZAMCZE NYSA2016-09-2515:001:5
41LZS POLSKI ŚWIĘTÓWLUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE2016-09-2415:001:4
42PAUZJELZS ROLNIK LASOCICE:
Kolejka 7
43LZS ROLNIK LASOCICEKS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-10-0115:300:1
44LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICEPAUZJE:
45LZS PODZAMCZE NYSALZS POLSKI ŚWIĘTÓW2016-10-0115:004:1
46LZS DOMASZKOWICELUKS DELTA BIELICE2016-10-0113:003:3
47LZS KĘPNICALZS WŁODARY-WĘŻA2016-10-0215:006:0
48LKS PLON SKOROSZYCELZS NIWNICA-KONRADOWA2016-10-0215:002:3
49LZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkower2016-10-0215:004:2
Kolejka 8
50KS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkower2016-10-0915:0013:0 Walkower
51LZS NIWNICA-KONRADOWALZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-10-0915:003:0 Walkower
52LZS WŁODARY-WĘŻALKS PLON SKOROSZYCE2016-10-0915:002:6
53LUKS DELTA BIELICELZS KĘPNICA2016-10-0915:001:2
54LZS POLSKI ŚWIĘTÓWLZS DOMASZKOWICE2016-10-0815:002:2
55PAUZJELZS PODZAMCZE NYSA:
56LZS ROLNIK LASOCICELUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE2016-10-0915:000:9
Kolejka 9
57LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICEKS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-10-1615:003:5
58LZS PODZAMCZE NYSALZS ROLNIK LASOCICE2016-10-1515:003:0
59LZS DOMASZKOWICEPAUZJE:
60LZS KĘPNICALZS POLSKI ŚWIĘTÓW2016-10-1615:001:5
61LKS PLON SKOROSZYCELUKS DELTA BIELICE2016-10-1615:000:4
62LZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS WŁODARY-WĘŻA2016-10-1615:006:4
63LZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS NIWNICA-KONRADOWA2016-10-1615:000:11
Kolejka 10
64KS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS NIWNICA-KONRADOWA2016-10-2314:002:0
65LZS WŁODARY-WĘŻALZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkower2016-10-2314:0011:0
66LUKS DELTA BIELICELZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-10-2314:004:1
67LZS POLSKI ŚWIĘTÓWLKS PLON SKOROSZYCE2016-10-2214:006:4
68PAUZJELZS KĘPNICA:
69LZS ROLNIK LASOCICELZS DOMASZKOWICE2016-10-2314:001:0
70LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICELZS PODZAMCZE NYSA2016-10-2314:002:2
Kolejka 11
71LZS PODZAMCZE NYSAKS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-10-3013:000:1
72LZS DOMASZKOWICELUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE2016-10-2913:000:3
73LZS KĘPNICALZS ROLNIK LASOCICE2016-10-3013:002:0
74LKS PLON SKOROSZYCEPAUZJE:
75LZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS POLSKI ŚWIĘTÓW2016-10-3013:001:4
76LZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkowerLUKS DELTA BIELICE2016-10-3013:001:14
77LZS NIWNICA-KONRADOWALZS WŁODARY-WĘŻA2016-10-3013:005:0
Kolejka 12
78KS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS WŁODARY-WĘŻA2016-11-0613:0013:0
79LUKS DELTA BIELICELZS NIWNICA-KONRADOWA2016-11-0613:000:0
80LZS POLSKI ŚWIĘTÓWLZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkower2016-11-0513:003:0 Walkower
81PAUZJELZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkower:
82LZS ROLNIK LASOCICELKS PLON SKOROSZYCE2016-11-0613:003:1
83LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICELZS KĘPNICA2016-11-0613:001:1
84LZS PODZAMCZE NYSALZS DOMASZKOWICE2016-11-0513:005:0
Kolejka 13
85LZS DOMASZKOWICEKS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-11-1313:001:7
86LZS KĘPNICALZS PODZAMCZE NYSA2016-11-1313:005:4
87LKS PLON SKOROSZYCELUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE2016-11-1313:000:5
88LZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS ROLNIK LASOCICE2016-11-1213:003:2
89LZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE:
90LZS NIWNICA-KONRADOWALZS POLSKI ŚWIĘTÓW2016-11-1313:002:1
91LZS WŁODARY-WĘŻALUKS DELTA BIELICE2016-11-1313:001:11
Kolejka 14
1KS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLUKS DELTA BIELICE2017-03-1915:003:2
2LZS WŁODARY-WĘŻALZS POLSKI ŚWIĘTÓW2017-03-1915:001:3
3LZS NIWNICA-KONRADOWAPAUZJE:
4LZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS ROLNIK LASOCICE0:3
5LZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE2017-03-1915:000:7
6LKS PLON SKOROSZYCELZS PODZAMCZE NYSA2017-03-1915:000:4
7LZS KĘPNICALZS DOMASZKOWICE2017-03-1915:005:0
Kolejka 15
8LZS KĘPNICAKS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-03-2615:001:3
9LZS DOMASZKOWICELKS PLON SKOROSZYCE2017-03-2515:001:2
10LZS PODZAMCZE NYSALZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkower2017-03-2515:003:0 Walkower
11LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICELZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
12LZS ROLNIK LASOCICELZS NIWNICA-KONRADOWA2017-03-2615:003:2
13PAUZJELZS WŁODARY-WĘŻA:
14LZS POLSKI ŚWIĘTÓWLUKS DELTA BIELICE2017-03-2515:001:1
Kolejka 16
15KS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS POLSKI ŚWIĘTÓW2017-04-0216:003:0
16LUKS DELTA BIELICEPAUZJE:
17LZS WŁODARY-WĘŻALZS ROLNIK LASOCICE2017-04-0216:003:4
18LZS NIWNICA-KONRADOWALUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE2017-04-0216:000:1
19LZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS PODZAMCZE NYSA0:3
20LZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS DOMASZKOWICE2017-04-0216:004:3
21LKS PLON SKOROSZYCELZS KĘPNICA2017-04-0216:002:3
Kolejka 17
22LKS PLON SKOROSZYCEKS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-04-0916:001:5
23LZS KĘPNICALZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkower2017-04-0916:005:0 Walkower
24LZS DOMASZKOWICELZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
25LZS PODZAMCZE NYSALZS NIWNICA-KONRADOWA2017-04-0816:000:3
26LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICELZS WŁODARY-WĘŻA2017-04-0916:008:0
27LZS ROLNIK LASOCICELUKS DELTA BIELICE2017-04-0916:004:2
28PAUZJELZS POLSKI ŚWIĘTÓW:
Kolejka 18
29KS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWPAUZJE:
30LZS POLSKI ŚWIĘTÓWLZS ROLNIK LASOCICE2017-04-2216:303:4
31LUKS DELTA BIELICELUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE2017-04-2316:301:3
32LZS WŁODARY-WĘŻALZS PODZAMCZE NYSA2017-04-2216:301:6
33LZS NIWNICA-KONRADOWALZS DOMASZKOWICE2017-04-2316:304:0
34LZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS KĘPNICA0:3
35LZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLKS PLON SKOROSZYCE2017-04-2316:302:7
Kolejka 19
36LZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkowerKS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW0:3
37LKS PLON SKOROSZYCELZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
38LZS KĘPNICALZS NIWNICA-KONRADOWA2017-06-1117:003:3
39LZS DOMASZKOWICELZS WŁODARY-WĘŻA2017-06-1017:001:3
40LZS PODZAMCZE NYSALUKS DELTA BIELICE2017-06-1017:005:1
41LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICELZS POLSKI ŚWIĘTÓW2017-06-1117:007:0
42LZS ROLNIK LASOCICEPAUZJE:
Kolejka 20
43KS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS ROLNIK LASOCICE2017-05-0717:005:3
44PAUZJELUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE:
45LZS POLSKI ŚWIĘTÓWLZS PODZAMCZE NYSA2017-05-0617:001:6
46LUKS DELTA BIELICELZS DOMASZKOWICE2017-05-0717:005:1
47LZS WŁODARY-WĘŻALZS KĘPNICA2017-05-0717:003:6
48LZS NIWNICA-KONRADOWALKS PLON SKOROSZYCE2017-05-0717:002:2
49LZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkower0:3
Kolejka 21
50LZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkowerKS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW0:3
51LZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS NIWNICA-KONRADOWA2017-05-1417:001:3
52LKS PLON SKOROSZYCELZS WŁODARY-WĘŻA2017-05-1417:003:1
53LZS KĘPNICALUKS DELTA BIELICE2017-05-1417:001:0
54LZS DOMASZKOWICELZS POLSKI ŚWIĘTÓW2017-05-1317:001:4
55LZS PODZAMCZE NYSAPAUZJE:
56LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICELZS ROLNIK LASOCICE2017-05-1417:005:3
Kolejka 22
57KS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE2017-05-2117:004:2
58LZS ROLNIK LASOCICELZS PODZAMCZE NYSA2017-05-2117:000:4
59PAUZJELZS DOMASZKOWICE:
60LZS POLSKI ŚWIĘTÓWLZS KĘPNICA2017-05-2017:002:6
61LUKS DELTA BIELICELKS PLON SKOROSZYCE2017-05-2117:002:0
62LZS WŁODARY-WĘŻALZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkower2017-05-2117:009:0 Walkower
63LZS NIWNICA-KONRADOWALZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 23
64LZS NIWNICA-KONRADOWAKS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-05-2817:001:2
65LZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS WŁODARY-WĘŻA0:3
66LZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLUKS DELTA BIELICE2017-05-2817:000:3 Walkower
67LKS PLON SKOROSZYCELZS POLSKI ŚWIĘTÓW2017-05-2817:000:3 Walkower
68LZS KĘPNICAPAUZJE:
69LZS DOMASZKOWICELZS ROLNIK LASOCICE2017-05-2717:002:4
70LZS PODZAMCZE NYSALUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE2017-05-2717:000:1
Kolejka 24
71KS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS PODZAMCZE NYSA2017-06-0417:000:5
72LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICELZS DOMASZKOWICE2017-06-0417:007:1
73LZS ROLNIK LASOCICELZS KĘPNICA2017-06-0417:003:1
74PAUZJELKS PLON SKOROSZYCE:
75LZS POLSKI ŚWIĘTÓWLZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
76LUKS DELTA BIELICELZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
77LZS WŁODARY-WĘŻALZS NIWNICA-KONRADOWA2017-06-0417:002:2
Kolejka 25
78LZS WŁODARY-WĘŻAKS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-06-1817:004:3
79LZS NIWNICA-KONRADOWALUKS DELTA BIELICE2017-06-1817:006:2
80LZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS POLSKI ŚWIĘTÓW0:3
81LZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE:
82LKS PLON SKOROSZYCELZS ROLNIK LASOCICE2017-06-1116:006:3
83LZS KĘPNICALUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE2017-06-1817:003:3
84LZS DOMASZKOWICELZS PODZAMCZE NYSA2017-06-1817:002:5
Kolejka 26
85KS II BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS DOMASZKOWICE2017-06-2517:00:
86LZS PODZAMCZE NYSALZS KĘPNICA2017-06-2517:00:
87LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICELKS PLON SKOROSZYCE2017-06-2517:00:
88LZS ROLNIK LASOCICELZS SĘKOWICE - drużyna wycofana, walkower2017-06-2517:0013:0
89PAUZJELZS BŁĘKITNI BISKUPÓW - drużyna wycofana, walkower:
90LZS POLSKI ŚWIĘTÓWLZS NIWNICA-KONRADOWA2017-06-2517:00:
91LUKS DELTA BIELICELZS WŁODARY-WĘŻA2017-06-2517:00:

Ostatnia zmiana: 
1. Czerwiec 2017
PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

 

TERMINARZ PLIK

KLASA „B”, GRUPA IX
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA B GR IX pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz