KLASA B GRUPA V

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 5
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE23652120118:17
2LZS SŁAWICE2348153571:35
3LZS BŁĘKITNI PRZECZA2447145553:31
4GKS KOMPRACHCICE2345143652:28
5LZS GAZOWNIK WAWELNO2337114841:39
6SSKF KS DĄBROWA2336106769:28
7LZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2336106747:45
8LZS GOLCZOWICE2334104956:44
9LKS UNIA MURÓW2313341629:96
10SKS CHMIELOWICE2312331725:80
11LZS GROM ŚWIERKLE2311251629:83
12LZS NIEWODNIKI2310311920:84
13PAUZA_1131003:0
14UKS WIKING RODŁO II OPOLE2531941252:58

Ostatnia kolejka (25) rozgrywek: Klasa B Grupa 5
78_1LZS NIEWODNIKI2017-06-1817:00: Mecz nie odbył się
79LZS GAZOWNIK WAWELNOLZS BŁĘKITNI PRZECZA2017-06-1817:000:4
80UKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerSSKF KS DĄBROWA0:3
81LZS GOLCZOWICELZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2017-06-1817:008:0
82GKS KOMPRACHCICEGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2017-06-1817:001:1
83LKS UNIA MURÓWLZS GROM ŚWIERKLE2017-06-1817:002:4
84SKS CHMIELOWICELZS SŁAWICE2017-06-1817:000:8

Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 5
Kolejka 1
1LZS BŁĘKITNI PRZECZALZS NIEWODNIKI2016-08-2117:003:1
2SSKF KS DĄBROWAPAUZA_12016-08-2117:00: Mecz nie odbył się
3LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS GAZOWNIK WAWELNO2016-08-2117:001:1
4GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCEUKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2016-08-2117:007:2
5LZS GROM ŚWIERKLELZS GOLCZOWICE2016-08-2117:002:4
6LZS SŁAWICEGKS KOMPRACHCICE2016-08-2117:002:3
7SKS CHMIELOWICELKS UNIA MURÓW2016-08-2117:003:1
Kolejka 2
8LZS NIEWODNIKILKS UNIA MURÓW2016-08-2817:000:2
9GKS KOMPRACHCICESKS CHMIELOWICE2016-08-2817:003:1
10LZS GOLCZOWICELZS SŁAWICE2016-08-2817:001:4
11UKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLZS GROM ŚWIERKLE2016-08-2817:001:1
12LZS GAZOWNIK WAWELNOGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2016-08-2717:000:3
13PAUZA_1LZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2016-08-2817:00: Mecz nie odbył się
14LZS BŁĘKITNI PRZECZASSKF KS DĄBROWA2016-08-2817:002:1
Kolejka 3
15SSKF KS DĄBROWALZS NIEWODNIKI2016-09-0316:309:0
16LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS BŁĘKITNI PRZECZA2016-09-0416:301:1
17GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCEPAUZA_12016-09-0416:30: Mecz nie odbył się
18LZS GROM ŚWIERKLELZS GAZOWNIK WAWELNO2016-09-0416:303:3
19LZS SŁAWICEUKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2016-09-0416:304:2
20SKS CHMIELOWICELZS GOLCZOWICE2016-09-0416:300:3 Walkower
21LKS UNIA MURÓWGKS KOMPRACHCICE2016-09-0316:300:2
Kolejka 4
22LZS NIEWODNIKIGKS KOMPRACHCICE2016-09-1116:000:6
23LZS GOLCZOWICELKS UNIA MURÓW2016-09-1116:003:4
24UKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerSKS CHMIELOWICE2016-09-1116:002:0
25LZS GAZOWNIK WAWELNOLZS SŁAWICE2016-09-1116:000:4
26PAUZA_1LZS GROM ŚWIERKLE2016-09-1116:00: Mecz nie odbył się
27GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCELZS BŁĘKITNI PRZECZA2016-09-1016:001:1
28SSKF KS DĄBROWALZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2016-09-1116:005:2
Kolejka 5
29LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS NIEWODNIKI2016-09-1814:005:0
30GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCESSKF KS DĄBROWA2016-09-1816:002:1
31LZS GROM ŚWIERKLELZS BŁĘKITNI PRZECZA2016-09-1816:000:6
32LZS SŁAWICEPAUZA_12016-09-1816:00: Mecz nie odbył się
33SKS CHMIELOWICELZS GAZOWNIK WAWELNO2016-09-1816:002:2
34LKS UNIA MURÓWUKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2016-09-1816:003:3
35GKS KOMPRACHCICELZS GOLCZOWICE2016-09-1816:002:1
Kolejka 6
36LZS NIEWODNIKILZS GOLCZOWICE2016-09-2515:001:2
37UKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerGKS KOMPRACHCICE2016-09-2515:002:1
38LZS GAZOWNIK WAWELNOLKS UNIA MURÓW2016-09-2515:004:1
39PAUZA_1SKS CHMIELOWICE2016-09-2515:00: Mecz nie odbył się
40LZS BŁĘKITNI PRZECZALZS SŁAWICE2016-09-2515:004:2
41SSKF KS DĄBROWALZS GROM ŚWIERKLE2016-09-2415:004:1
42LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2016-09-2515:000:4
Kolejka 7
43GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCELZS NIEWODNIKI2016-10-0215:005:0
44LZS GROM ŚWIERKLELZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2016-10-0215:000:2
45LZS SŁAWICESSKF KS DĄBROWA2016-10-0215:000:0
46SKS CHMIELOWICELZS BŁĘKITNI PRZECZA2016-10-0215:001:2
47LKS UNIA MURÓWPAUZA_12016-10-0215:00: Mecz nie odbył się
48GKS KOMPRACHCICELZS GAZOWNIK WAWELNO2016-10-0215:001:5
49LZS GOLCZOWICEUKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2016-10-0215:000:3
Kolejka 8
50LZS NIEWODNIKIUKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2016-10-0915:000:3
51LZS GAZOWNIK WAWELNOLZS GOLCZOWICE2016-10-0915:001:0
52PAUZA_1GKS KOMPRACHCICE2016-10-0915:00: Mecz nie odbył się
53LZS BŁĘKITNI PRZECZALKS UNIA MURÓW2016-10-0915:003:0
54SSKF KS DĄBROWASKS CHMIELOWICE2016-10-0815:006:0
55LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS SŁAWICE2016-10-0915:001:0
56GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCELZS GROM ŚWIERKLE2016-10-0915:007:0
Kolejka 9
57LZS GROM ŚWIERKLELZS NIEWODNIKI2016-10-1615:003:0
58LZS SŁAWICEGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2016-10-1615:001:8
59SKS CHMIELOWICELZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2016-10-1615:002:3
60LKS UNIA MURÓWSSKF KS DĄBROWA2016-10-1515:001:4
61GKS KOMPRACHCICELZS BŁĘKITNI PRZECZA2016-10-1615:002:2
62LZS GOLCZOWICEPAUZA_12016-10-1615:00: Mecz nie odbył się
63UKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLZS GAZOWNIK WAWELNO2016-10-1615:001:2
Kolejka 10
64LZS NIEWODNIKILZS GAZOWNIK WAWELNO2016-10-2314:002:4
65PAUZA_1UKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkower3:0
66LZS BŁĘKITNI PRZECZALZS GOLCZOWICE2016-10-2314:003:0
67SSKF KS DĄBROWAGKS KOMPRACHCICE2016-10-2214:001:2
68LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELKS UNIA MURÓW2016-10-2314:002:2
69GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCESKS CHMIELOWICE2016-10-2314:0014:0
70LZS GROM ŚWIERKLELZS SŁAWICE2016-10-2314:003:3
Kolejka 11
71LZS SŁAWICELZS NIEWODNIKI2016-10-3013:006:1
72SKS CHMIELOWICELZS GROM ŚWIERKLE2016-10-3013:002:2
73LKS UNIA MURÓWGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2016-10-2913:002:4
74GKS KOMPRACHCICELZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2016-10-3013:001:2
75LZS GOLCZOWICESSKF KS DĄBROWA2016-10-3013:000:3
76UKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLZS BŁĘKITNI PRZECZA2016-10-3013:004:1
77LZS GAZOWNIK WAWELNOPAUZA_12016-10-3013:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 12
78LZS NIEWODNIKIPAUZA_12016-11-0613:00: Mecz nie odbył się
79LZS BŁĘKITNI PRZECZALZS GAZOWNIK WAWELNO2016-11-0514:000:3
80SSKF KS DĄBROWAUKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2016-11-0613:000:2
81LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS GOLCZOWICE2016-11-0613:002:2
82GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCEGKS KOMPRACHCICE2016-11-0613:004:1
83LZS GROM ŚWIERKLELKS UNIA MURÓW2016-11-0613:001:1
84LZS SŁAWICESKS CHMIELOWICE2016-11-0613:004:0
Kolejka 13
85SKS CHMIELOWICELZS NIEWODNIKI2016-11-1313:003:2
86LKS UNIA MURÓWLZS SŁAWICE2016-11-1213:003:5
87GKS KOMPRACHCICELZS GROM ŚWIERKLE2016-11-1313:005:1
88LZS GOLCZOWICEGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2016-11-1313:003:5
89UKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2016-11-1313:001:1
90LZS GAZOWNIK WAWELNOSSKF KS DĄBROWA2016-11-1213:301:0
91PAUZA_1LZS BŁĘKITNI PRZECZA2016-11-1313:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 14
1LZS NIEWODNIKILZS BŁĘKITNI PRZECZA2017-03-1915:000:1
2_1SSKF KS DĄBROWA2017-03-1915:00: Mecz nie odbył się
3LZS GAZOWNIK WAWELNOLZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2017-03-1915:004:3
4UKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2017-03-1915:000:2
5LZS GOLCZOWICELZS GROM ŚWIERKLE2017-03-1915:002:0
6GKS KOMPRACHCICELZS SŁAWICE2017-03-1915:000:1
7LKS UNIA MURÓWSKS CHMIELOWICE2017-03-1915:001:1
Kolejka 15
8LKS UNIA MURÓWLZS NIEWODNIKI2017-03-2615:000:3
9SKS CHMIELOWICEGKS KOMPRACHCICE2017-03-2615:000:3 Walkower
10LZS SŁAWICELZS GOLCZOWICE2017-03-2615:001:1
11LZS GROM ŚWIERKLEUKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-03-2615:002:6
12GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCELZS GAZOWNIK WAWELNO2017-03-2615:003:0
13LZS VICTORIA II CHRÓŚCICE_12017-03-2615:00: Mecz nie odbył się
14SSKF KS DĄBROWALZS BŁĘKITNI PRZECZA2017-03-2515:002:2
Kolejka 16
15LZS NIEWODNIKISSKF KS DĄBROWA2017-04-0216:002:2
16LZS BŁĘKITNI PRZECZALZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2017-04-0216:001:2
17_1GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2017-04-0216:00: Mecz nie odbył się
18LZS GAZOWNIK WAWELNOLZS GROM ŚWIERKLE2017-04-0216:003:1
19UKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLZS SŁAWICE2017-04-0216:000:5
20LZS GOLCZOWICESKS CHMIELOWICE2017-04-0216:002:0
21GKS KOMPRACHCICELKS UNIA MURÓW2017-04-0216:002:0
Kolejka 17
22GKS KOMPRACHCICELZS NIEWODNIKI2017-04-0916:004:0
23LKS UNIA MURÓWLZS GOLCZOWICE2017-04-0916:000:4
24SKS CHMIELOWICEUKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-04-0916:003:4
25LZS SŁAWICELZS GAZOWNIK WAWELNO2017-04-0916:002:1
26LZS GROM ŚWIERKLE_12017-04-0916:00: Mecz nie odbył się
27LZS BŁĘKITNI PRZECZAGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2017-04-0916:000:2
28LZS VICTORIA II CHRÓŚCICESSKF KS DĄBROWA2017-04-0916:000:0
Kolejka 18
29LZS NIEWODNIKILZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2017-04-2316:300:3
30SSKF KS DĄBROWAGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2017-04-2216:002:3
31LZS BŁĘKITNI PRZECZALZS GROM ŚWIERKLE2017-04-2316:303:2
32_1LZS SŁAWICE2017-04-2316:30: Mecz nie odbył się
33LZS GAZOWNIK WAWELNOSKS CHMIELOWICE2017-04-2316:302:0
34UKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLKS UNIA MURÓW2017-04-2316:3014:2
35LZS GOLCZOWICEGKS KOMPRACHCICE2017-04-2316:301:5
Kolejka 19
36LZS GOLCZOWICELZS NIEWODNIKI2017-06-1117:006:1
37GKS KOMPRACHCICEUKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-06-1117:003:0 Walkower
38LKS UNIA MURÓWLZS GAZOWNIK WAWELNO2017-06-1117:001:0
39SKS CHMIELOWICE_12017-06-1117:00: Mecz nie odbył się
40LZS SŁAWICELZS BŁĘKITNI PRZECZA2017-06-1117:002:0
41LZS GROM ŚWIERKLESSKF KS DĄBROWA2017-06-1117:002:4
42GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCELZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2017-06-1117:003:0 Walkower
Kolejka 20
43LZS NIEWODNIKIGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2017-05-0717:001:9
44LZS VICTORIA II CHRÓŚCICELZS GROM ŚWIERKLE2017-05-0717:004:0
45SSKF KS DĄBROWALZS SŁAWICE2017-05-0617:002:3
46LZS BŁĘKITNI PRZECZASKS CHMIELOWICE2017-05-0617:003:0 Walkower
47_1LKS UNIA MURÓW2017-05-0717:00: Mecz nie odbył się
48LZS GAZOWNIK WAWELNOGKS KOMPRACHCICE2017-05-0717:000:1
49UKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLZS GOLCZOWICE2017-05-0717:000:4 Walkower
Kolejka 21
50UKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerLZS NIEWODNIKI2017-05-1417:000:3 Walkower
51LZS GOLCZOWICELZS GAZOWNIK WAWELNO2017-05-1417:003:1
52GKS KOMPRACHCICE_12017-05-1417:00: Mecz nie odbył się
53LKS UNIA MURÓWLZS BŁĘKITNI PRZECZA2017-05-1417:001:3
54SKS CHMIELOWICESSKF KS DĄBROWA2017-05-1417:000:5
55LZS SŁAWICELZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2017-05-1417:003:1
56LZS GROM ŚWIERKLEGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2017-05-1417:000:10
Kolejka 22
57LZS NIEWODNIKILZS GROM ŚWIERKLE2017-05-2117:002:1
58GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCELZS SŁAWICE2017-05-2017:004:1
59LZS VICTORIA II CHRÓŚCICESKS CHMIELOWICE2017-05-2117:003:2
60SSKF KS DĄBROWALKS UNIA MURÓW2017-05-2017:0013:1
61LZS BŁĘKITNI PRZECZAGKS KOMPRACHCICE2017-05-2117:001:0
62_1LZS GOLCZOWICE2017-05-2117:00: Mecz nie odbył się
63LZS GAZOWNIK WAWELNOUKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-05-2017:002:2
Kolejka 23
64LZS GAZOWNIK WAWELNOLZS NIEWODNIKI2017-05-2817:002:1
65UKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkower_10:3
66LZS GOLCZOWICELZS BŁĘKITNI PRZECZA2017-05-2817:004:4
67GKS KOMPRACHCICESSKF KS DĄBROWA2017-05-2817:000:0
68LKS UNIA MURÓWLZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2017-05-2817:001:6
69SKS CHMIELOWICEGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2017-05-2817:001:5
70LZS SŁAWICELZS GROM ŚWIERKLE2017-05-2817:005:0
Kolejka 24
71LZS NIEWODNIKILZS SŁAWICE2017-06-0417:000:5
72LZS GROM ŚWIERKLESKS CHMIELOWICE2017-06-0417:000:4
73GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCELKS UNIA MURÓW2017-06-0417:0012:0
74LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEGKS KOMPRACHCICE2017-06-0417:003:4
75SSKF KS DĄBROWALZS GOLCZOWICE2017-06-0317:002:2
76LZS BŁĘKITNI PRZECZAUKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkower2017-06-0417:003:0 Walkower
77_1LZS GAZOWNIK WAWELNO2017-06-0417:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 25
78_1LZS NIEWODNIKI2017-06-1817:00: Mecz nie odbył się
79LZS GAZOWNIK WAWELNOLZS BŁĘKITNI PRZECZA2017-06-1817:000:4
80UKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkowerSSKF KS DĄBROWA0:3
81LZS GOLCZOWICELZS VICTORIA II CHRÓŚCICE2017-06-1817:008:0
82GKS KOMPRACHCICEGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2017-06-1817:001:1
83LKS UNIA MURÓWLZS GROM ŚWIERKLE2017-06-1817:002:4
84SKS CHMIELOWICELZS SŁAWICE2017-06-1817:000:8
Kolejka 26
85LZS NIEWODNIKISKS CHMIELOWICE2017-06-2517:00:
86LZS SŁAWICELKS UNIA MURÓW2017-06-2517:00:
87LZS GROM ŚWIERKLEGKS KOMPRACHCICE2017-06-2517:00:
88GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCELZS GOLCZOWICE2017-06-2517:00:
89LZS VICTORIA II CHRÓŚCICEUKS WIKING RODŁO II OPOLE - drużyna wycofana, walkower3:0
90SSKF KS DĄBROWALZS GAZOWNIK WAWELNO2017-06-2517:00:
91LZS BŁĘKITNI PRZECZA_12017-06-2517:00:

Ostatnia zmiana: 
5. Maj 2017
PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

 

TERMINARZ PLIK

KLASA „B”, GRUPA V
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA B GR V pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz