KLASA B GRUPA VI

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 6
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS GKS IZBICKO-OTMICE2257190372:21
2LZS GRODZIEC2255181361:10
3LZS GRUDZICE2238122853:30
4LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁO2238122842:36
5LZS ZAWADA GM TURAWA2237114736:28
6LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY2235112949:44
7LZS UNIA RASZOWA-DANIEC2235112954:36
8LZS TURAWA22311011133:31
9LZS STANISZCZE WIELKIE2228841035:62
10LKS TEMPO GRODZISKO2225811334:47
11LKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA227211921:74
121.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE220002210:81

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek: Klasa B Grupa 6
61LZS TURAWALZS GRODZIEC2017-06-1817:001:0
621.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS GKS IZBICKO-OTMICE0:3
63LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYLZS ZAWADA GM TURAWA2017-06-1817:006:1
64LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOLZS UNIA RASZOWA-DANIEC2017-06-1817:003:1
65LZS GRUDZICELZS STANISZCZE WIELKIE2017-06-1817:008:1
66LKS TEMPO GRODZISKOLKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkower3:0

Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 6
Kolejka 1
1LKS TEMPO GRODZISKOLZS GRODZIEC2016-09-0416:300:1
2LZS GRUDZICELKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkower2016-09-0416:301:1
3LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOLZS STANISZCZE WIELKIE2016-09-0416:301:0
4LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYLZS UNIA RASZOWA-DANIEC2016-09-0416:303:1
51.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS ZAWADA GM TURAWA2016-09-0416:301:5
6LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS TURAWA2016-09-0416:303:0
Kolejka 2
7LZS GRODZIECLZS GKS IZBICKO-OTMICE2016-09-1116:000:1
8LZS ZAWADA GM TURAWALZS TURAWA2016-09-1116:001:0
9LZS UNIA RASZOWA-DANIEC1.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-09-1116:007:1
10LZS STANISZCZE WIELKIELZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY2016-09-1116:001:3
11LKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkowerLZS FIORENTINA KAMEX NAKŁO2016-09-1116:000:4
12LKS TEMPO GRODZISKOLZS GRUDZICE2016-09-1116:002:0
Kolejka 3
13LZS GRUDZICELZS GRODZIEC2016-09-1715:001:5
14LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOLKS TEMPO GRODZISKO2016-09-1816:003:1
15LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYLKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkower2016-09-1816:003:2
161.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS STANISZCZE WIELKIE2016-09-1816:000:4 Walkower
17LZS UNIA RASZOWA-DANIECLZS TURAWA2016-09-1816:003:1
18LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS ZAWADA GM TURAWA2016-09-1716:003:0
Kolejka 4
19LZS GRODZIECLZS ZAWADA GM TURAWA2016-09-2515:001:0
20LZS UNIA RASZOWA-DANIECLZS GKS IZBICKO-OTMICE2016-09-2515:001:2
21LZS STANISZCZE WIELKIELZS TURAWA2016-09-2515:002:1
22LKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkower1.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-09-2515:008:2
23LKS TEMPO GRODZISKOLZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY2016-09-2515:002:0
24LZS GRUDZICELZS FIORENTINA KAMEX NAKŁO2016-09-2415:001:3
Kolejka 5
25LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOLZS GRODZIEC2016-10-0215:002:1
26LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYLZS GRUDZICE2016-10-0215:000:1
271.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkowerLKS TEMPO GRODZISKO2016-10-0215:001:3
28LKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkowerLZS TURAWA2016-10-0215:001:4
29LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS STANISZCZE WIELKIE2016-10-0215:0010:0
30LZS ZAWADA GM TURAWALZS UNIA RASZOWA-DANIEC2016-10-0215:002:1
Kolejka 6
31LZS GRODZIECLZS UNIA RASZOWA-DANIEC2016-10-0915:001:0
32LZS STANISZCZE WIELKIELZS ZAWADA GM TURAWA2016-10-0915:000:3
33LKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkowerLZS GKS IZBICKO-OTMICE2016-10-0915:000:4
34LKS TEMPO GRODZISKOLZS TURAWA2016-10-0915:001:2
35LZS GRUDZICE1.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-10-0915:004:1
36LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOLZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY2016-10-0915:003:2
Kolejka 7
37LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYLZS GRODZIEC2016-10-1515:000:2
381.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS FIORENTINA KAMEX NAKŁO2016-10-1615:003:4
39LZS GRUDZICELZS TURAWA2016-10-1515:003:0 Walkower
40LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS TEMPO GRODZISKO2016-10-1615:001:0
41LZS ZAWADA GM TURAWALKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkower2016-10-1615:005:1
42LZS UNIA RASZOWA-DANIECLZS STANISZCZE WIELKIE2016-10-1615:003:3
Kolejka 8
43LZS GRODZIECLZS STANISZCZE WIELKIE2016-10-2314:0010:0
44LKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkowerLZS UNIA RASZOWA-DANIEC2016-10-2314:001:8
45LKS TEMPO GRODZISKOLZS ZAWADA GM TURAWA2016-10-2314:001:1
46LZS GRUDZICELZS GKS IZBICKO-OTMICE2016-10-2214:001:3
47LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOLZS TURAWA2016-10-2314:003:0 Walkower
48LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY1.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-10-2314:006:0
Kolejka 9
491.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS GRODZIEC2016-10-2914:001:2
50LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYLZS TURAWA2016-10-3013:002:1
51LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS FIORENTINA KAMEX NAKŁO2016-10-3013:002:1
52LZS ZAWADA GM TURAWALZS GRUDZICE2016-10-3013:003:0
53LZS UNIA RASZOWA-DANIECLKS TEMPO GRODZISKO2016-10-3013:003:1
54LZS STANISZCZE WIELKIELKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkower2016-10-3013:003:1
Kolejka 10
55LZS GRODZIECLKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkower2016-11-0613:005:0
56LKS TEMPO GRODZISKOLZS STANISZCZE WIELKIE2016-11-0613:001:3
57LZS GRUDZICELZS UNIA RASZOWA-DANIEC2016-11-0613:004:1
58LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOLZS ZAWADA GM TURAWA2016-11-0613:002:1
59LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYLZS GKS IZBICKO-OTMICE2016-11-0613:005:2
601.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS TURAWA2016-11-0613:000:2
Kolejka 11
61LZS GRODZIECLZS TURAWA2016-11-1313:004:1
62LZS GKS IZBICKO-OTMICE1.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-11-1313:003:0 Walkower
63LZS ZAWADA GM TURAWALZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY2016-11-1313:001:1
64LZS UNIA RASZOWA-DANIECLZS FIORENTINA KAMEX NAKŁO2016-11-1313:004:0
65LZS STANISZCZE WIELKIELZS GRUDZICE2016-11-1313:002:2
66LKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkowerLKS TEMPO GRODZISKO2016-11-1313:003:5
Kolejka 12
1LZS GRODZIECLKS TEMPO GRODZISKO2017-03-2615:005:0
2LKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkowerLZS GRUDZICE0:3
3LZS STANISZCZE WIELKIELZS FIORENTINA KAMEX NAKŁO2017-03-2615:001:1
4LZS UNIA RASZOWA-DANIECLZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY2017-03-2615:004:2
5LZS ZAWADA GM TURAWA1.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
6LZS TURAWALZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-03-2615:001:0
Kolejka 13
7LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS GRODZIEC2017-04-0216:001:5
8LZS TURAWALZS ZAWADA GM TURAWA2017-04-0216:000:1
91.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS UNIA RASZOWA-DANIEC0:3
10LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYLZS STANISZCZE WIELKIE2017-04-0216:003:0
11LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOLKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkower3:0
12LZS GRUDZICELKS TEMPO GRODZISKO2017-04-0216:004:1
Kolejka 14
13LZS GRODZIECLZS GRUDZICE2017-04-0916:001:0
14LKS TEMPO GRODZISKOLZS FIORENTINA KAMEX NAKŁO2017-04-0916:002:1
15LKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkowerLZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY0:3
16LZS STANISZCZE WIELKIE1.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
17LZS TURAWALZS UNIA RASZOWA-DANIEC2017-04-0916:001:3
18LZS ZAWADA GM TURAWALZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-04-0916:000:2
Kolejka 15
19LZS ZAWADA GM TURAWALZS GRODZIEC2017-04-2316:300:2
20LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS UNIA RASZOWA-DANIEC2017-04-2316:304:2
21LZS TURAWALZS STANISZCZE WIELKIE2017-04-2316:301:2
221.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkowerLKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkower0:3
23LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYLKS TEMPO GRODZISKO2017-04-2316:300:3 Walkower
24LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOLZS GRUDZICE2017-04-2316:301:4
Kolejka 16
25LZS GRODZIECLZS FIORENTINA KAMEX NAKŁO2017-06-0416:003:0
26LZS GRUDZICELZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY2017-06-0417:003:0 Walkower
27LKS TEMPO GRODZISKO1.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
28LZS TURAWALKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkower3:0
29LZS STANISZCZE WIELKIELZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-06-0417:001:3
30LZS UNIA RASZOWA-DANIECLZS ZAWADA GM TURAWA2017-06-0417:000:0
Kolejka 17
31LZS UNIA RASZOWA-DANIECLZS GRODZIEC2017-05-0717:000:2
32LZS ZAWADA GM TURAWALZS STANISZCZE WIELKIE2017-05-0717:001:1
33LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkower3:0
34LZS TURAWALKS TEMPO GRODZISKO2017-05-0717:005:0
351.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS GRUDZICE0:3
36LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYLZS FIORENTINA KAMEX NAKŁO2017-05-0717:003:2
Kolejka 18
37LZS GRODZIECLZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY2017-05-1416:001:1
38LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁO1.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
39LZS TURAWALZS GRUDZICE2017-05-1417:001:0
40LKS TEMPO GRODZISKOLZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-05-1417:001:4
41LKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkowerLZS ZAWADA GM TURAWA0:3
42LZS STANISZCZE WIELKIELZS UNIA RASZOWA-DANIEC2017-05-1417:000:3 Walkower
Kolejka 19
43LZS STANISZCZE WIELKIELZS GRODZIEC2017-05-2117:001:4
44LZS UNIA RASZOWA-DANIECLKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkower3:0
45LZS ZAWADA GM TURAWALKS TEMPO GRODZISKO2017-05-2117:003:0 Walkower
46LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS GRUDZICE2017-05-2117:004:1
47LZS TURAWALZS FIORENTINA KAMEX NAKŁO2017-05-2017:001:1
481.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY0:3
Kolejka 20
49LZS GRODZIEC1.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
50LZS TURAWALZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY2017-05-2817:004:1
51LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOLZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-05-2815:000:4
52LZS GRUDZICELZS ZAWADA GM TURAWA2017-05-2817:005:0
53LKS TEMPO GRODZISKOLZS UNIA RASZOWA-DANIEC2017-05-2817:001:3
54LKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkowerLZS STANISZCZE WIELKIE0:3
Kolejka 21
55LKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkowerLZS GRODZIEC0:3
56LZS STANISZCZE WIELKIELKS TEMPO GRODZISKO2017-06-1117:004:3
57LZS UNIA RASZOWA-DANIECLZS GRUDZICE2017-06-1117:000:4 Walkower
58LZS ZAWADA GM TURAWALZS FIORENTINA KAMEX NAKŁO2017-06-1117:002:1
59LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORY2017-06-1117:0010:2
60LZS TURAWA1.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 22
61LZS TURAWALZS GRODZIEC2017-06-1817:001:0
621.FC CHRONSTAU II CHRZĄSTOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS GKS IZBICKO-OTMICE0:3
63LZS GKS PIOMAR II TARNÓW-PRZYWORYLZS ZAWADA GM TURAWA2017-06-1817:006:1
64LZS FIORENTINA KAMEX NAKŁOLZS UNIA RASZOWA-DANIEC2017-06-1817:003:1
65LZS GRUDZICELZS STANISZCZE WIELKIE2017-06-1817:008:1
66LKS TEMPO GRODZISKOLKS ŹRÓDŁO II KROŚNICA - drużyna wycofana, walkower3:0

Ostatnia zmiana: 
10. Maj 2017
PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

 

TERMINARZ PLIK

KLASA „B”, GRUPA VI
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA B GR 6 pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz