KLASA B GRUPA VII

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 7
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS UNIA II KOLONOWSKIE23541733115:41
2LZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIE2352164399:46
3LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2348146373:37
4LZS PORĘBA2447152776:35
5LZS KADŁUBIEC2346144592:48
6LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE2339116656:34
7LKS BŁĘKITNI ROZMIERZ23351121077:56
8LKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2334104978:55
9LZS II PIOTRÓWKA2325741253:57
10LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW2317521645:85
11LZS ZIMNA WÓDKA2315501831:127
12LKS ROŻNIĄTÓW2314421747:94
13LZS OLSZOWA234112131:158
14VAKAT 1000000:0

Ostatnia kolejka (25) rozgrywek: Klasa B Grupa 7
78LKS ROŻNIĄTÓWLZS KADŁUBIEC2017-06-1817:001:4
79LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓWLZS OLSZOWA2017-06-1817:009:4
80LZS PORĘBALKS BŁĘKITNI ROZMIERZ2017-06-1817:004:2
81VAKAT 1LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE2017-06-1817:00: Mecz nie odbył się
82KS UNIA II KOLONOWSKIELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-06-1817:001:5
83LZS ZIMNA WÓDKALKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2017-06-1817:005:3
84LZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIELZS II PIOTRÓWKA2017-06-1817:006:1

Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 7
Kolejka 1
1LZS OLSZOWALZS KADŁUBIEC2016-08-2117:003:3
2LKS BŁĘKITNI ROZMIERZLKS ROŻNIĄTÓW2016-08-2117:006:2
3PAUZJELZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW:
4LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALZS PORĘBA2016-08-2017:005:1
5LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE2016-08-2017:007:2
6LZS II PIOTRÓWKAKS UNIA II KOLONOWSKIE2016-09-1417:304:5
7LZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIELZS ZIMNA WÓDKA2016-08-2117:006:1
Kolejka 2
8LZS KADŁUBIECLZS ZIMNA WÓDKA2016-08-2817:006:3
9KS UNIA II KOLONOWSKIELZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIE2016-08-2817:003:3
10LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICELZS II PIOTRÓWKA2016-08-2817:003:0 Walkower
11LZS PORĘBALKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2016-08-2717:002:1
12LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓWLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2016-08-2717:000:4
13LKS ROŻNIĄTÓWPAUZJE:
14LZS OLSZOWALKS BŁĘKITNI ROZMIERZ2016-08-2817:000:6
Kolejka 3
15LKS BŁĘKITNI ROZMIERZLZS KADŁUBIEC2016-09-0416:303:2
16PAUZJELZS OLSZOWA:
17LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS ROŻNIĄTÓW2016-09-0316:302:1
18LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW2016-09-0416:301:0
19LZS II PIOTRÓWKALZS PORĘBA2016-09-0416:303:0
20LZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIELKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE2016-09-0416:300:2
21LZS ZIMNA WÓDKAKS UNIA II KOLONOWSKIE2016-09-0218:000:9
Kolejka 4
22LZS KADŁUBIECKS UNIA II KOLONOWSKIE2016-09-1116:003:3
23LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICELZS ZIMNA WÓDKA2016-09-1116:007:0
24LZS PORĘBALZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIE2016-09-1016:004:3
25LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓWLZS II PIOTRÓWKA2016-09-1116:004:5
26LKS ROŻNIĄTÓWLKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2016-09-1116:003:4
27LZS OLSZOWALKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2016-09-1116:001:3
28LKS BŁĘKITNI ROZMIERZPAUZJE:
Kolejka 5
29PAUZJELZS KADŁUBIEC:
30LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS BŁĘKITNI ROZMIERZ2016-09-1716:004:3
31LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLZS OLSZOWA2016-09-1716:006:0 Walkower
32LZS II PIOTRÓWKALKS ROŻNIĄTÓW2016-09-1816:002:2
33LZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIELZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW2016-09-1816:003:1
34LZS ZIMNA WÓDKALZS PORĘBA2016-09-1816:000:7
35KS UNIA II KOLONOWSKIELKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE2016-09-1816:005:1
Kolejka 6
36LZS KADŁUBIECLKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE2016-09-2515:000:1
37LZS PORĘBAKS UNIA II KOLONOWSKIE2016-09-2415:002:1
38LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓWLZS ZIMNA WÓDKA2016-09-2415:001:0
39LKS ROŻNIĄTÓWLZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIE2016-09-2515:000:1
40LZS OLSZOWALZS II PIOTRÓWKA2016-09-2515:000:4
41LKS BŁĘKITNI ROZMIERZLKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2016-09-2515:002:3
42PAUZJELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA:
Kolejka 7
43LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALZS KADŁUBIEC2016-10-0115:001:3
44LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYPAUZJE:
45LZS II PIOTRÓWKALKS BŁĘKITNI ROZMIERZ2016-10-0215:001:6
46LZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIELZS OLSZOWA2016-10-0215:0013:0
47LZS ZIMNA WÓDKALKS ROŻNIĄTÓW2016-10-0215:000:5
48KS UNIA II KOLONOWSKIELZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW2016-10-0213:0018:1
49LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICELZS PORĘBA2016-10-0215:003:2
Kolejka 8
50LZS KADŁUBIECLZS PORĘBA2016-10-0915:001:0
51LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓWLKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE2016-10-0915:001:1
52LKS ROŻNIĄTÓWKS UNIA II KOLONOWSKIE2016-10-0915:002:5
53LZS OLSZOWALZS ZIMNA WÓDKA2016-10-0915:001:3
54LKS BŁĘKITNI ROZMIERZLZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIE2016-10-0915:002:3
55PAUZJELZS II PIOTRÓWKA:
56LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2016-10-0815:002:2
Kolejka 9
57LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLZS KADŁUBIEC2016-10-1515:003:2
58LZS II PIOTRÓWKALKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2016-10-1615:001:2
59LZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIEPAUZJE:
60LZS ZIMNA WÓDKALKS BŁĘKITNI ROZMIERZ2016-10-1615:001:6
61KS UNIA II KOLONOWSKIELZS OLSZOWA2016-10-1615:008:1
62LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICELKS ROŻNIĄTÓW2016-10-1615:002:2
63LZS PORĘBALZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW2016-10-1615:003:1
Kolejka 10
64LZS KADŁUBIECLZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW2016-10-2314:003:1
65LKS ROŻNIĄTÓWLZS PORĘBA2016-10-2314:001:2
66LZS OLSZOWALKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE2016-10-2314:000:7
67LKS BŁĘKITNI ROZMIERZKS UNIA II KOLONOWSKIE2016-10-2314:002:3
68PAUZJELZS ZIMNA WÓDKA:
69LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIE2016-10-2214:001:3
70LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLZS II PIOTRÓWKA2016-10-2314:001:3
Kolejka 11
71LZS II PIOTRÓWKALZS KADŁUBIEC2016-10-3013:002:5
72LZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIELKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2016-10-3013:002:2
73LZS ZIMNA WÓDKALKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2016-10-3013:000:3
74KS UNIA II KOLONOWSKIEPAUZJE:
75LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICELKS BŁĘKITNI ROZMIERZ2016-10-3013:002:2
76LZS PORĘBALZS OLSZOWA2016-10-2913:003:0 Walkower
77LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓWLKS ROŻNIĄTÓW2016-10-2914:004:3
Kolejka 12
78LZS KADŁUBIECLKS ROŻNIĄTÓW2016-11-0613:008:3
79LZS OLSZOWALZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW2016-11-0613:001:6
80LKS BŁĘKITNI ROZMIERZLZS PORĘBA2016-11-0613:004:3
81PAUZJELKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE:
82LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKAKS UNIA II KOLONOWSKIE2016-11-0613:003:6
83LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLZS ZIMNA WÓDKA2016-11-0513:0012:1
84LZS II PIOTRÓWKALZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIE2016-11-0613:003:3
Kolejka 13
85LZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIELZS KADŁUBIEC2016-11-1313:005:6
86LZS ZIMNA WÓDKALZS II PIOTRÓWKA2016-11-1313:000:10
87KS UNIA II KOLONOWSKIELKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2016-11-1313:005:3
88LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2016-11-1313:002:3
89LZS PORĘBAPAUZJE:
90LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓWLKS BŁĘKITNI ROZMIERZ2016-11-1213:004:3
91LKS ROŻNIĄTÓWLZS OLSZOWA2016-11-1313:008:4
Kolejka 14
1LZS KADŁUBIECLZS OLSZOWA2017-03-1915:0013:2
2LKS ROŻNIĄTÓWLKS BŁĘKITNI ROZMIERZ2017-03-1915:001:4
3VAKAT 1LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW2017-03-1915:00: Mecz nie odbył się
4LZS PORĘBALKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-03-1915:000:0
5LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICELKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2017-03-1915:004:0
6KS UNIA II KOLONOWSKIELZS II PIOTRÓWKA2017-03-1915:003:1
7LZS ZIMNA WÓDKALZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIE2017-03-1915:001:8
Kolejka 15
8LZS ZIMNA WÓDKALZS KADŁUBIEC2017-03-2615:001:10
9LZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIEKS UNIA II KOLONOWSKIE2017-03-2615:004:3
10LZS II PIOTRÓWKALKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE2017-03-2615:000:1
11LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLZS PORĘBA2017-03-2615:000:0
12LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW2017-03-2515:000:0
13LKS ROŻNIĄTÓWVAKAT 12017-03-2615:00: Mecz nie odbył się
14LKS BŁĘKITNI ROZMIERZLZS OLSZOWA2017-03-2615:005:1
Kolejka 16
15LZS KADŁUBIECLKS BŁĘKITNI ROZMIERZ2017-04-0216:004:2
16VAKAT 1LZS OLSZOWA2017-04-0216:00: Mecz nie odbył się
17LKS ROŻNIĄTÓWLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-04-0216:001:4
18LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓWLKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2017-04-0216:001:3
19LZS PORĘBALZS II PIOTRÓWKA2017-04-0216:001:0
20LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICELZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIE2017-04-0216:000:1
21KS UNIA II KOLONOWSKIELZS ZIMNA WÓDKA2017-04-0216:009:0
Kolejka 17
22KS UNIA II KOLONOWSKIELZS KADŁUBIEC2017-04-0916:002:1
23LZS ZIMNA WÓDKALKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE2017-04-0914:003:0 Walkower
24LZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIELZS PORĘBA2017-04-0916:003:2
25LZS II PIOTRÓWKALZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW2017-04-0916:005:2
26LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLKS ROŻNIĄTÓW2017-04-0816:007:0
27LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALZS OLSZOWA2017-04-0816:0011:1
28LKS BŁĘKITNI ROZMIERZVAKAT 12017-04-0916:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 18
29VAKAT 1LZS KADŁUBIEC2017-04-2316:30: Mecz nie odbył się
30LKS BŁĘKITNI ROZMIERZLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-04-2316:302:4
31LZS OLSZOWALKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2017-04-2316:303:8
32LKS ROŻNIĄTÓWLZS II PIOTRÓWKA2017-04-2316:303:0
33LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓWLZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIE2017-04-2216:302:4
34LZS PORĘBALZS ZIMNA WÓDKA2017-04-2316:305:1
35LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICEKS UNIA II KOLONOWSKIE2017-04-2316:300:0
Kolejka 19
36LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICELZS KADŁUBIEC2017-06-1016:001:1
37KS UNIA II KOLONOWSKIELZS PORĘBA2017-06-1117:003:0 Walkower
38LZS ZIMNA WÓDKALZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW2017-06-1114:003:2
39LZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIELKS ROŻNIĄTÓW2017-06-1117:009:0
40LZS II PIOTRÓWKALZS OLSZOWA2017-06-1117:003:0 Walkower
41LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLKS BŁĘKITNI ROZMIERZ2017-06-1017:002:3
42VAKAT 1LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-06-1117:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 20
43LZS KADŁUBIECLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-05-0717:003:3
44LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYVAKAT 12017-05-0717:00: Mecz nie odbył się
45LKS BŁĘKITNI ROZMIERZLZS II PIOTRÓWKA2017-05-0717:004:2
46LZS OLSZOWALZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIE2017-05-0717:003:7
47LKS ROŻNIĄTÓWLZS ZIMNA WÓDKA2017-05-0714:004:6
48LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓWKS UNIA II KOLONOWSKIE2017-05-0717:002:4
49LZS PORĘBALKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE2017-05-0717:004:3
Kolejka 21
50LZS PORĘBALZS KADŁUBIEC2017-05-1317:003:0
51LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICELZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW2017-05-1417:002:0
52KS UNIA II KOLONOWSKIELKS ROŻNIĄTÓW2017-05-1417:006:0
53LZS ZIMNA WÓDKALZS OLSZOWA2017-05-1414:002:4
54LZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIELKS BŁĘKITNI ROZMIERZ2017-05-1417:005:3
55VAKAT 1LZS II PIOTRÓWKA2017-05-1417:00: Mecz nie odbył się
56LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-05-1417:002:4
Kolejka 22
57LZS KADŁUBIECLKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2017-05-2117:005:3
58LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALZS II PIOTRÓWKA2017-05-2017:001:1
59LZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIEVAKAT 12017-05-2117:00: Mecz nie odbył się
60LKS BŁĘKITNI ROZMIERZLZS ZIMNA WÓDKA2017-05-2117:004:0
61LZS OLSZOWAKS UNIA II KOLONOWSKIE2017-05-2117:001:9
62LKS ROŻNIĄTÓWLKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE2017-05-2117:001:3
63LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓWLZS PORĘBA2017-05-2017:000:5
Kolejka 23
64LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓWLZS KADŁUBIEC2017-05-2817:002:6
65LZS PORĘBALKS ROŻNIĄTÓW2017-05-2817:0010:0
66LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICELZS OLSZOWA2017-05-2817:008:1
67KS UNIA II KOLONOWSKIELKS BŁĘKITNI ROZMIERZ2017-05-2817:004:2
68VAKAT 1LZS ZIMNA WÓDKA2017-05-2817:00: Mecz nie odbył się
69LZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-05-2817:003:3
70LZS II PIOTRÓWKALKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2017-05-2817:002:2
Kolejka 24
71LZS KADŁUBIECLZS II PIOTRÓWKA2017-06-0417:003:0 Walkower
72LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYLZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIE2017-06-0313:003:4
73LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALZS ZIMNA WÓDKA2017-06-0317:005:0
74KS UNIA II KOLONOWSKIEVAKAT 12017-06-0417:00: Mecz nie odbył się
75LKS BŁĘKITNI ROZMIERZLKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE2017-06-0417:001:1
76LZS OLSZOWALZS PORĘBA2017-06-0316:000:13 Walkower
77LKS ROŻNIĄTÓWLZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW2017-06-0417:004:1
Kolejka 25
78LKS ROŻNIĄTÓWLZS KADŁUBIEC2017-06-1817:001:4
79LZS BŁĘKITNI II JARYSZÓWLZS OLSZOWA2017-06-1817:009:4
80LZS PORĘBALKS BŁĘKITNI ROZMIERZ2017-06-1817:004:2
81VAKAT 1LKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE2017-06-1817:00: Mecz nie odbył się
82KS UNIA II KOLONOWSKIELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA2017-06-1817:001:5
83LZS ZIMNA WÓDKALKS ORZEŁ MOKRE ŁANY2017-06-1817:005:3
84LZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIELZS II PIOTRÓWKA2017-06-1817:006:1
Kolejka 26
85LZS KADŁUBIECLZS SOKÓŁ ZALESIE ŚLĄSKIE2017-06-2517:00:
86LZS II PIOTRÓWKALZS ZIMNA WÓDKA2017-06-2517:00:
87LKS ORZEŁ MOKRE ŁANYKS UNIA II KOLONOWSKIE2017-06-2517:00:
88LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKALKS CZARNI KALINÓW-KALINOWICE2017-06-2517:00:
89LZS PORĘBAVAKAT 12017-06-2517:00:
90LKS BŁĘKITNI ROZMIERZLZS BŁĘKITNI II JARYSZÓW2017-06-2517:00:
91LZS OLSZOWALKS ROŻNIĄTÓW2017-06-2517:00:

Ostatnia zmiana: 
22. Maj 2017
PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

 

TERMINARZ PLIK

KLASA „B”, GRUPA VII
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA B GR VII pobierz

 

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz