KLASA B GRUPA VIII

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 8
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS KS WOJSŁAW2050162282:19
2LZS SPARTAN WÓJTOWICE2040124459:29
3LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA2034104647:33
4LZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCE2033103759:47
5LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNE2032102856:34
6LZS KS POLONIA PRZYLESIE203093834:31
7LZS MŁODOSZOWICE2026821037:44
8KS JANKOWICE WIELKIE202574943:37
9LZS VICTORIA WIERZBNIK2023721127:42
10LZS GAŁĄŻCZYCE203101917:138
11KGKS KRASNA GÓRA2020621233:40

Ostatnia kolejka (21) rozgrywek: Klasa B Grupa 8
55LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKALZS KS WOJSŁAW2017-06-1117:003:3
56LZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCEPAUZJE:
57LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNELZS SPARTAN WÓJTOWICE2017-06-1117:001:3
58LZS GAŁĄŻCZYCEKS JANKOWICE WIELKIE2017-06-1117:000:9
59LZS MŁODOSZOWICELZS VICTORIA WIERZBNIK2017-06-1117:000:1
60KGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkowerLZS KS POLONIA PRZYLESIE0:3

Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 8
Kolejka 1
1PAUZJELZS KS WOJSŁAW:
2LZS SPARTAN WÓJTOWICELKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA2016-09-0416:303:2
3KS JANKOWICE WIELKIELZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCE2016-09-0416:300:3 Walkower
4LZS VICTORIA WIERZBNIKLZS CZARNI PRZYLESIE DOLNE2016-09-0416:301:4
5LZS KS POLONIA PRZYLESIELZS GAŁĄŻCZYCE2016-09-0416:303:0
6KGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkowerLZS MŁODOSZOWICE2016-09-0416:309:0
Kolejka 2
7LZS KS WOJSŁAWLZS MŁODOSZOWICE2016-09-1116:002:1
8LZS GAŁĄŻCZYCEKGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkower2016-09-1116:001:8
9LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNELZS KS POLONIA PRZYLESIE2016-09-1116:000:0
10LZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCELZS VICTORIA WIERZBNIK2016-09-1116:006:1
11LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKAKS JANKOWICE WIELKIE2016-09-1116:001:1
12PAUZJELZS SPARTAN WÓJTOWICE:
Kolejka 3
13LZS SPARTAN WÓJTOWICELZS KS WOJSŁAW2016-09-1816:001:2
14KS JANKOWICE WIELKIEPAUZJE:
15LZS VICTORIA WIERZBNIKLKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA2016-09-1814:000:5
16LZS KS POLONIA PRZYLESIELZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCE2016-09-1816:000:3 Walkower
17KGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkowerLZS CZARNI PRZYLESIE DOLNE2016-09-1816:001:0
18LZS MŁODOSZOWICELZS GAŁĄŻCZYCE2016-09-1816:003:1
Kolejka 4
19LZS KS WOJSŁAWLZS GAŁĄŻCZYCE2016-09-2515:0014:0
20LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNELZS MŁODOSZOWICE2016-09-2515:001:3
21LZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCEKGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkower2016-09-2515:003:2
22LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKALZS KS POLONIA PRZYLESIE2016-09-2515:001:2
23PAUZJELZS VICTORIA WIERZBNIK:
24LZS SPARTAN WÓJTOWICEKS JANKOWICE WIELKIE2016-09-2515:002:1
Kolejka 5
25KS JANKOWICE WIELKIELZS KS WOJSŁAW2016-10-0215:000:0
26LZS VICTORIA WIERZBNIKLZS SPARTAN WÓJTOWICE2016-10-0215:003:0
27LZS KS POLONIA PRZYLESIEPAUZJE:
28KGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkowerLKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA2016-10-0215:006:0
29LZS MŁODOSZOWICELZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCE2016-10-0215:003:2
30LZS GAŁĄŻCZYCELZS CZARNI PRZYLESIE DOLNE2016-10-0215:001:4
Kolejka 6
31LZS KS WOJSŁAWLZS CZARNI PRZYLESIE DOLNE2016-10-0915:004:0
32LZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCELZS GAŁĄŻCZYCE2016-10-0915:005:2
33LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKALZS MŁODOSZOWICE2016-10-0915:004:1
34PAUZJEKGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkower:
35LZS SPARTAN WÓJTOWICELZS KS POLONIA PRZYLESIE2016-10-0915:001:0
36KS JANKOWICE WIELKIELZS VICTORIA WIERZBNIK2016-10-0915:000:1
Kolejka 7
37LZS VICTORIA WIERZBNIKLZS KS WOJSŁAW2016-10-1615:000:2
38LZS KS POLONIA PRZYLESIEKS JANKOWICE WIELKIE2016-10-1615:005:2
39KGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkowerLZS SPARTAN WÓJTOWICE2016-10-1615:001:1
40LZS MŁODOSZOWICEPAUZJE:
41LZS GAŁĄŻCZYCELKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA2016-10-1615:000:8
42LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNELZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCE2016-10-1615:006:0
Kolejka 8
43LZS KS WOJSŁAWLZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCE2016-10-2314:006:2
44LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKALZS CZARNI PRZYLESIE DOLNE2016-10-2314:000:3
45PAUZJELZS GAŁĄŻCZYCE:
46LZS SPARTAN WÓJTOWICELZS MŁODOSZOWICE2016-10-2314:001:4
47KS JANKOWICE WIELKIEKGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkower2016-10-2314:001:3
48LZS VICTORIA WIERZBNIKLZS KS POLONIA PRZYLESIE2016-10-2314:001:3
Kolejka 9
49LZS KS POLONIA PRZYLESIELZS KS WOJSŁAW2016-10-3013:001:2
50KGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkowerLZS VICTORIA WIERZBNIK2016-10-3013:002:1
51LZS MŁODOSZOWICEKS JANKOWICE WIELKIE2016-10-3013:003:2
52LZS GAŁĄŻCZYCELZS SPARTAN WÓJTOWICE2016-10-3013:003:5
53LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNEPAUZJE:
54LZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCELKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA2016-10-3013:002:4
Kolejka 10
55LZS KS WOJSŁAWLKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA2016-11-0613:002:3
56PAUZJELZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCE:
57LZS SPARTAN WÓJTOWICELZS CZARNI PRZYLESIE DOLNE2016-11-0613:003:2
58KS JANKOWICE WIELKIELZS GAŁĄŻCZYCE2016-11-0613:0010:0
59LZS VICTORIA WIERZBNIKLZS MŁODOSZOWICE2016-11-0613:001:0
60LZS KS POLONIA PRZYLESIEKGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkower2016-11-0613:001:1
Kolejka 11
61KGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkowerLZS KS WOJSŁAW2016-11-1313:000:2
62LZS MŁODOSZOWICELZS KS POLONIA PRZYLESIE2016-11-1313:001:4
63LZS GAŁĄŻCZYCELZS VICTORIA WIERZBNIK2016-11-1313:001:2
64LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNEKS JANKOWICE WIELKIE2016-11-1313:006:0
65LZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCELZS SPARTAN WÓJTOWICE2016-11-1313:004:4
66LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKAPAUZJE:
Kolejka 12
1LZS KS WOJSŁAWPAUZJE:
2LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKALZS SPARTAN WÓJTOWICE2017-03-2615:000:2
3LZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCEKS JANKOWICE WIELKIE2017-03-2615:002:2
4LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNELZS VICTORIA WIERZBNIK2017-03-2615:002:0
5LZS GAŁĄŻCZYCELZS KS POLONIA PRZYLESIE2017-03-2615:001:5
6LZS MŁODOSZOWICEKGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 13
7LZS MŁODOSZOWICELZS KS WOJSŁAW2017-04-0216:004:3
8KGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkowerLZS GAŁĄŻCZYCE0:3
9LZS KS POLONIA PRZYLESIELZS CZARNI PRZYLESIE DOLNE2017-04-0216:002:0
10LZS VICTORIA WIERZBNIKLZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCE2017-04-0216:001:3
11KS JANKOWICE WIELKIELKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA2017-04-0216:003:0 Walkower
12LZS SPARTAN WÓJTOWICEPAUZJE:
Kolejka 14
13LZS KS WOJSŁAWLZS SPARTAN WÓJTOWICE2017-04-0916:002:1
14PAUZJEKS JANKOWICE WIELKIE:
15LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKALZS VICTORIA WIERZBNIK2017-04-0916:000:0
16LZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCELZS KS POLONIA PRZYLESIE2017-04-0916:004:0
17LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNEKGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkower3:0
18LZS GAŁĄŻCZYCELZS MŁODOSZOWICE2017-04-0916:002:4
Kolejka 15
19LZS GAŁĄŻCZYCELZS KS WOJSŁAW2017-04-2316:300:14
20LZS MŁODOSZOWICELZS CZARNI PRZYLESIE DOLNE2017-04-2316:302:3
21KGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkowerLZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCE0:3
22LZS KS POLONIA PRZYLESIELKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA2017-04-2316:301:2
23LZS VICTORIA WIERZBNIKPAUZJE:
24KS JANKOWICE WIELKIELZS SPARTAN WÓJTOWICE2017-04-2316:301:5
Kolejka 16
25LZS KS WOJSŁAWKS JANKOWICE WIELKIE2017-04-3017:003:1
26LZS SPARTAN WÓJTOWICELZS VICTORIA WIERZBNIK2017-06-0417:007:0
27PAUZJELZS KS POLONIA PRZYLESIE:
28LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKAKGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkower3:0
29LZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCELZS MŁODOSZOWICE2017-06-0417:002:1
30LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNELZS GAŁĄŻCZYCE2017-06-0417:0011:1
Kolejka 17
31LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNELZS KS WOJSŁAW2017-05-0617:001:4
32LZS GAŁĄŻCZYCELZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCE2017-05-0717:001:10
33LZS MŁODOSZOWICELKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA2017-05-0717:001:2
34KGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkowerPAUZJE:
35LZS KS POLONIA PRZYLESIELZS SPARTAN WÓJTOWICE2017-05-0717:000:2
36LZS VICTORIA WIERZBNIKKS JANKOWICE WIELKIE2017-05-0717:001:2
Kolejka 18
37LZS KS WOJSŁAWLZS VICTORIA WIERZBNIK2017-05-1417:003:0 Walkower
38KS JANKOWICE WIELKIELZS KS POLONIA PRZYLESIE2017-05-1417:003:1
39LZS SPARTAN WÓJTOWICEKGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkower3:0
40PAUZJELZS MŁODOSZOWICE:
41LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKALZS GAŁĄŻCZYCE2017-05-1417:003:0 Walkower
42LZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCELZS CZARNI PRZYLESIE DOLNE2017-05-1417:004:5
Kolejka 19
43LZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCELZS KS WOJSŁAW2017-05-2117:001:6
44LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNELKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA2017-05-2117:003:3
45LZS GAŁĄŻCZYCEPAUZJE:
46LZS MŁODOSZOWICELZS SPARTAN WÓJTOWICE2017-05-2117:003:3
47KGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkowerKS JANKOWICE WIELKIE0:3
48LZS KS POLONIA PRZYLESIELZS VICTORIA WIERZBNIK2017-05-2117:002:2
Kolejka 20
49LZS KS WOJSŁAWLZS KS POLONIA PRZYLESIE2017-05-2817:005:0
50LZS VICTORIA WIERZBNIKKGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkower3:0
51KS JANKOWICE WIELKIELZS MŁODOSZOWICE2017-05-2817:000:0
52LZS SPARTAN WÓJTOWICELZS GAŁĄŻCZYCE2017-05-2817:0012:0
53PAUZJELZS CZARNI PRZYLESIE DOLNE:
54LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKALZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCE2017-05-2817:003:0 Walkower
Kolejka 21
55LKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKALZS KS WOJSŁAW2017-06-1117:003:3
56LZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCEPAUZJE:
57LZS CZARNI PRZYLESIE DOLNELZS SPARTAN WÓJTOWICE2017-06-1117:001:3
58LZS GAŁĄŻCZYCEKS JANKOWICE WIELKIE2017-06-1117:000:9
59LZS MŁODOSZOWICELZS VICTORIA WIERZBNIK2017-06-1117:000:1
60KGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkowerLZS KS POLONIA PRZYLESIE0:3
Kolejka 22
61LZS KS WOJSŁAWKGKS KRASNA GÓRA - drużyna wycofana, walkower3:0
62LZS KS POLONIA PRZYLESIELZS MŁODOSZOWICE2017-06-1817:001:0
63LZS VICTORIA WIERZBNIKLZS GAŁĄŻCZYCE2017-06-1817:008:0
64KS JANKOWICE WIELKIELZS CZARNI PRZYLESIE DOLNE2017-06-1817:002:1
65LZS SPARTAN WÓJTOWICELZS SKORPION II KOPICE-WIĘCMIERZYCE2017-06-1817:000:0
66PAUZJELKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA:

Ostatnia zmiana: 
5. Maj 2017
PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

 

TERMINARZ PLIK

KLASA „B”, GRUPA VIII
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA B GR VIII pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz