KLASA B GRUPA X

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 10
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2358184187:17
2LKS KORONA KRĘPNA2353172472:31
3KS MAGNUM CHORULA2351156278:29
4LZS DĄBRÓWKA GÓRNA2341125665:35
5LZS BURZA KOSOROWICE2341132859:45
6KS GÓRAŻDŻE2336113947:48
7LKS STRZELECZKI232877944:57
8LZS PRZYSIECZ2326821332:49
9LKS OBROWIEC2323651235:62
10LZS STRADUNIA2422641429:52
11LZS KOSMOS DOBRA2321631441:74
12LZS KROMOŁÓW2314421740:70
13LZS ŁOWKOWICE2312331715:75
14PAUZA_3000000:0

Ostatnia kolejka (26) rozgrywek: Klasa B Grupa 10
85LZS KROMOŁÓWLZS PRZYSIECZ2017-06-2517:00:
86LZS STRADUNIA_32017-06-2517:00:
87LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELZS BURZA KOSOROWICE2017-06-2517:00:
88LKS OBROWIECLKS STRZELECZKI2017-06-2517:00:
89KS MAGNUM CHORULAKS GÓRAŻDŻE2017-06-2517:00:
90LZS KOSMOS DOBRALZS DĄBRÓWKA GÓRNA2017-06-2517:00:
91LKS KORONA KRĘPNALZS ŁOWKOWICE2017-06-2517:00:

Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 10
Kolejka 1
1LKS KORONA KRĘPNALZS KROMOŁÓW2016-08-2017:002:1
2LZS KOSMOS DOBRALZS ŁOWKOWICE2016-08-2117:007:0
3KS MAGNUM CHORULALZS DĄBRÓWKA GÓRNA2016-08-2017:003:2
4LKS OBROWIECKS GÓRAŻDŻE2016-08-2117:003:0
5LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELKS STRZELECZKI2016-08-2117:009:0
6LZS STRADUNIALZS BURZA KOSOROWICE2016-08-2117:003:1
7LZS PRZYSIECZPAUZA_32016-08-2117:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 2
8LZS KROMOŁÓWPAUZA_32016-08-2817:00: Mecz nie odbył się
9LZS BURZA KOSOROWICELZS PRZYSIECZ2016-08-2817:005:0
10LKS STRZELECZKILZS STRADUNIA2016-08-2717:001:1
11KS GÓRAŻDŻELZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2016-08-2717:001:5
12LZS DĄBRÓWKA GÓRNALKS OBROWIEC2016-08-2817:005:1
13LZS ŁOWKOWICEKS MAGNUM CHORULA2016-08-2815:000:7
14LKS KORONA KRĘPNALZS KOSMOS DOBRA2016-08-2717:005:1
Kolejka 3
15LZS KOSMOS DOBRALZS KROMOŁÓW2016-09-0416:303:2
16KS MAGNUM CHORULALKS KORONA KRĘPNA2016-09-0316:303:0 Walkower
17LKS OBROWIECLZS ŁOWKOWICE2016-09-0416:303:0
18LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELZS DĄBRÓWKA GÓRNA2016-09-0317:004:2
19LZS STRADUNIAKS GÓRAŻDŻE2016-09-0416:303:1
20LZS PRZYSIECZLKS STRZELECZKI2016-09-0416:304:2
21PAUZA_3LZS BURZA KOSOROWICE2016-09-0416:30: Mecz nie odbył się
Kolejka 4
22LZS KROMOŁÓWLZS BURZA KOSOROWICE2016-09-1016:001:2
23LKS STRZELECZKIPAUZA_32016-09-1116:00: Mecz nie odbył się
24KS GÓRAŻDŻELZS PRZYSIECZ2016-09-1016:002:0
25LZS DĄBRÓWKA GÓRNALZS STRADUNIA2016-09-1116:003:1
26LZS ŁOWKOWICELZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2016-09-1115:000:3
27LKS KORONA KRĘPNALKS OBROWIEC2016-09-1016:005:3
28LZS KOSMOS DOBRAKS MAGNUM CHORULA2016-09-1116:001:3
Kolejka 5
29KS MAGNUM CHORULALZS KROMOŁÓW2016-09-1816:005:1
30LKS OBROWIECLZS KOSMOS DOBRA2016-09-1816:000:0
31LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELKS KORONA KRĘPNA2016-09-1716:004:1
32LZS STRADUNIALZS ŁOWKOWICE2016-09-1816:001:3
33LZS PRZYSIECZLZS DĄBRÓWKA GÓRNA2016-09-1816:000:1
34PAUZA_3KS GÓRAŻDŻE2016-09-1816:00: Mecz nie odbył się
35LZS BURZA KOSOROWICELKS STRZELECZKI2016-09-1816:004:1
Kolejka 6
36LZS KROMOŁÓWLKS STRZELECZKI2016-09-2415:004:1
37KS GÓRAŻDŻELZS BURZA KOSOROWICE2016-09-2515:001:3
38LZS DĄBRÓWKA GÓRNAPAUZA_32016-09-2515:00: Mecz nie odbył się
39LZS ŁOWKOWICELZS PRZYSIECZ2016-09-2515:000:3
40LKS KORONA KRĘPNALZS STRADUNIA2016-09-2415:002:0
41LZS KOSMOS DOBRALZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2016-09-2515:001:5
42KS MAGNUM CHORULALKS OBROWIEC2016-09-2415:003:2
Kolejka 7
43LKS OBROWIECLZS KROMOŁÓW2016-10-0115:004:4
44LZS ODRA KĄTY OPOLSKIEKS MAGNUM CHORULA2016-10-0215:001:1
45LZS STRADUNIALZS KOSMOS DOBRA2016-10-0215:002:0
46LZS PRZYSIECZLKS KORONA KRĘPNA2016-10-0215:003:1
47PAUZA_3LZS ŁOWKOWICE2016-10-0215:00: Mecz nie odbył się
48LZS BURZA KOSOROWICELZS DĄBRÓWKA GÓRNA2016-10-0215:001:2
49LKS STRZELECZKIKS GÓRAŻDŻE2016-10-0115:002:2
Kolejka 8
50LZS KROMOŁÓWKS GÓRAŻDŻE2016-10-0815:002:3
51LZS DĄBRÓWKA GÓRNALKS STRZELECZKI2016-10-0915:005:0
52LZS ŁOWKOWICELZS BURZA KOSOROWICE2016-10-0915:002:3
53LKS KORONA KRĘPNAPAUZA_32016-10-0915:00: Mecz nie odbył się
54LZS KOSMOS DOBRALZS PRZYSIECZ2016-10-0915:005:0
55KS MAGNUM CHORULALZS STRADUNIA2016-10-0815:007:1
56LKS OBROWIECLZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2016-10-0815:000:2
Kolejka 9
57LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELZS KROMOŁÓW2016-10-1615:003:1
58LZS STRADUNIALKS OBROWIEC2016-10-1615:003:1
59LZS PRZYSIECZKS MAGNUM CHORULA2016-10-1615:000:3
60PAUZA_3LZS KOSMOS DOBRA2016-10-1615:00: Mecz nie odbył się
61LZS BURZA KOSOROWICELKS KORONA KRĘPNA2016-10-1615:001:3
62LKS STRZELECZKILZS ŁOWKOWICE2016-10-1515:001:1
63KS GÓRAŻDŻELZS DĄBRÓWKA GÓRNA2016-10-1515:002:1
Kolejka 10
64LZS KROMOŁÓWLZS DĄBRÓWKA GÓRNA2016-10-2214:001:2
65LZS ŁOWKOWICEKS GÓRAŻDŻE2016-10-2314:001:2
66LKS KORONA KRĘPNALKS STRZELECZKI2016-10-2214:005:1
67LZS KOSMOS DOBRALZS BURZA KOSOROWICE2016-10-2314:003:2
68KS MAGNUM CHORULAPAUZA_32016-10-2314:00: Mecz nie odbył się
69LKS OBROWIECLZS PRZYSIECZ2016-10-2214:002:1
70LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELZS STRADUNIA2016-10-2314:004:0
Kolejka 11
71LZS STRADUNIALZS KROMOŁÓW2016-10-3013:003:0
72LZS PRZYSIECZLZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2016-10-3013:000:6
73PAUZA_3LKS OBROWIEC2016-10-3013:00: Mecz nie odbył się
74LZS BURZA KOSOROWICEKS MAGNUM CHORULA2016-10-3013:000:0
75LKS STRZELECZKILZS KOSMOS DOBRA2016-10-2914:002:2
76KS GÓRAŻDŻELKS KORONA KRĘPNA2016-10-2914:001:2
77LZS DĄBRÓWKA GÓRNALZS ŁOWKOWICE2016-10-3013:000:0
Kolejka 12
78LZS KROMOŁÓWLZS ŁOWKOWICE2016-11-0613:000:3 Walkower
79LKS KORONA KRĘPNALZS DĄBRÓWKA GÓRNA2016-11-0513:001:1
80LZS KOSMOS DOBRAKS GÓRAŻDŻE2016-11-0613:002:3
81KS MAGNUM CHORULALKS STRZELECZKI2016-11-0513:002:3
82LKS OBROWIECLZS BURZA KOSOROWICE2016-11-0513:003:1
83LZS ODRA KĄTY OPOLSKIEPAUZA_32016-11-0613:00: Mecz nie odbył się
84LZS STRADUNIALZS PRZYSIECZ2016-11-0613:000:2
Kolejka 13
85LZS PRZYSIECZLZS KROMOŁÓW2016-11-1313:004:2
86PAUZA_3LZS STRADUNIA2016-11-1313:00: Mecz nie odbył się
87LZS BURZA KOSOROWICELZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2016-11-1313:002:0
88LKS STRZELECZKILKS OBROWIEC2016-11-1213:003:1
89KS GÓRAŻDŻEKS MAGNUM CHORULA2016-11-1213:001:2
90LZS DĄBRÓWKA GÓRNALZS KOSMOS DOBRA2016-11-1313:0011:2
91LZS ŁOWKOWICELKS KORONA KRĘPNA2016-11-1313:000:6
Kolejka 14
1LZS KROMOŁÓWLKS KORONA KRĘPNA2017-03-1915:000:6
2LZS ŁOWKOWICELZS KOSMOS DOBRA2017-03-1915:000:0
3LZS DĄBRÓWKA GÓRNAKS MAGNUM CHORULA2017-03-1915:000:2
4KS GÓRAŻDŻELKS OBROWIEC2017-03-1815:000:0
5LKS STRZELECZKILZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2017-03-1815:001:1
6LZS BURZA KOSOROWICELZS STRADUNIA2017-03-1915:003:0
7_3LZS PRZYSIECZ2017-03-1915:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 15
8_3LZS KROMOŁÓW2017-03-2615:00: Mecz nie odbył się
9LZS PRZYSIECZLZS BURZA KOSOROWICE2017-03-2615:001:3
10LZS STRADUNIALKS STRZELECZKI2017-03-2615:001:1
11LZS ODRA KĄTY OPOLSKIEKS GÓRAŻDŻE2017-03-2615:005:0
12LKS OBROWIECLZS DĄBRÓWKA GÓRNA2017-03-2615:000:0
13KS MAGNUM CHORULALZS ŁOWKOWICE2017-03-2515:004:0
14LZS KOSMOS DOBRALKS KORONA KRĘPNA2017-03-2615:002:6
Kolejka 16
15LZS KROMOŁÓWLZS KOSMOS DOBRA2017-04-0215:003:0 Walkower
16LKS KORONA KRĘPNAKS MAGNUM CHORULA2017-04-0113:003:0
17LZS ŁOWKOWICELKS OBROWIEC2017-04-0215:001:3
18LZS DĄBRÓWKA GÓRNALZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2017-04-0216:000:5
19KS GÓRAŻDŻELZS STRADUNIA2017-04-0116:003:0 Walkower
20LKS STRZELECZKILZS PRZYSIECZ2017-04-0116:002:0
21LZS BURZA KOSOROWICE_32017-04-0216:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 17
22LZS BURZA KOSOROWICELZS KROMOŁÓW2017-04-0916:003:2
23_3LKS STRZELECZKI2017-04-0916:00: Mecz nie odbył się
24LZS PRZYSIECZKS GÓRAŻDŻE2017-04-0916:001:4
25LZS STRADUNIALZS DĄBRÓWKA GÓRNA2017-04-0916:003:5
26LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELZS ŁOWKOWICE2017-04-0916:005:0
27LKS OBROWIECLKS KORONA KRĘPNA2017-04-0916:002:3
28KS MAGNUM CHORULALZS KOSMOS DOBRA2017-04-0816:004:2
Kolejka 18
29LZS KROMOŁÓWKS MAGNUM CHORULA2017-04-2315:001:3
30LZS KOSMOS DOBRALKS OBROWIEC2017-04-2316:302:0
31LKS KORONA KRĘPNALZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2017-04-2216:301:2
32LZS ŁOWKOWICELZS STRADUNIA2017-04-2315:002:0
33LZS DĄBRÓWKA GÓRNALZS PRZYSIECZ2017-04-2316:304:2
34KS GÓRAŻDŻE_32017-04-2316:30: Mecz nie odbył się
35LKS STRZELECZKILZS BURZA KOSOROWICE2017-04-2216:301:2
Kolejka 19
36LKS STRZELECZKILZS KROMOŁÓW2017-06-1017:006:0 Walkower
37LZS BURZA KOSOROWICEKS GÓRAŻDŻE2017-06-1117:005:0
38_3LZS DĄBRÓWKA GÓRNA2017-06-1117:00: Mecz nie odbył się
39LZS PRZYSIECZLZS ŁOWKOWICE2017-06-1117:003:0 Walkower
40LZS STRADUNIALKS KORONA KRĘPNA2017-06-1114:000:3 Walkower
41LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELZS KOSMOS DOBRA2017-06-1117:007:1
42LKS OBROWIECKS MAGNUM CHORULA2017-06-1117:001:10
Kolejka 20
43LZS KROMOŁÓWLKS OBROWIEC2017-05-0715:007:3
44KS MAGNUM CHORULALZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2017-05-0615:001:1
45LZS KOSMOS DOBRALZS STRADUNIA2017-05-0717:003:2
46LKS KORONA KRĘPNALZS PRZYSIECZ2017-05-0617:004:1
47LZS ŁOWKOWICE_32017-05-0717:00: Mecz nie odbył się
48LZS DĄBRÓWKA GÓRNALZS BURZA KOSOROWICE2017-05-0717:004:2
49KS GÓRAŻDŻELKS STRZELECZKI2017-05-0617:005:3
Kolejka 21
50KS GÓRAŻDŻELZS KROMOŁÓW2017-05-1317:004:1
51LKS STRZELECZKILZS DĄBRÓWKA GÓRNA2017-05-1317:002:1
52LZS BURZA KOSOROWICELZS ŁOWKOWICE2017-05-1417:004:1
53_3LKS KORONA KRĘPNA2017-05-1417:00: Mecz nie odbył się
54LZS PRZYSIECZLZS KOSMOS DOBRA2017-05-1417:004:1
55LZS STRADUNIAKS MAGNUM CHORULA2017-05-1414:002:2
56LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELKS OBROWIEC2017-05-1417:008:1
Kolejka 22
57LZS KROMOŁÓWLZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2017-05-2115:002:2
58LKS OBROWIECLZS STRADUNIA2017-05-2117:001:0
59KS MAGNUM CHORULALZS PRZYSIECZ2017-05-2017:000:0
60LZS KOSMOS DOBRA_32017-05-2117:00: Mecz nie odbył się
61LKS KORONA KRĘPNALZS BURZA KOSOROWICE2017-05-2017:004:3
62LZS ŁOWKOWICELKS STRZELECZKI2017-05-2115:000:6
63LZS DĄBRÓWKA GÓRNAKS GÓRAŻDŻE2017-05-2117:001:1
Kolejka 23
64LZS DĄBRÓWKA GÓRNALZS KROMOŁÓW2017-05-2817:006:1
65KS GÓRAŻDŻELZS ŁOWKOWICE2017-05-2717:003:1
66LKS STRZELECZKILKS KORONA KRĘPNA2017-05-2717:001:5
67LZS BURZA KOSOROWICELZS KOSMOS DOBRA2017-05-2817:003:1
68_3KS MAGNUM CHORULA2017-05-2817:00: Mecz nie odbył się
69LZS PRZYSIECZLKS OBROWIEC2017-05-2817:003:0
70LZS STRADUNIALZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2017-05-2814:001:3
Kolejka 24
71LZS KROMOŁÓWLZS STRADUNIA2017-06-0317:001:2
72LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELZS PRZYSIECZ2017-06-0417:002:0
73LKS OBROWIEC_32017-06-0417:00: Mecz nie odbył się
74KS MAGNUM CHORULALZS BURZA KOSOROWICE2017-06-0317:0011:5
75LZS KOSMOS DOBRALKS STRZELECZKI2017-06-0417:000:2
76LKS KORONA KRĘPNAKS GÓRAŻDŻE2017-06-0317:003:0
77LZS ŁOWKOWICELZS DĄBRÓWKA GÓRNA2017-06-0415:000:8
Kolejka 25
78LZS ŁOWKOWICELZS KROMOŁÓW2017-06-1817:000:3
79LZS DĄBRÓWKA GÓRNALKS KORONA KRĘPNA2017-06-1817:001:1
80KS GÓRAŻDŻELZS KOSMOS DOBRA2017-06-1817:008:2
81LKS STRZELECZKIKS MAGNUM CHORULA2017-06-1817:002:2
82LZS BURZA KOSOROWICELKS OBROWIEC2017-06-1817:001:1
83_3LZS ODRA KĄTY OPOLSKIE2017-06-1817:00: Mecz nie odbył się
84LZS PRZYSIECZLZS STRADUNIA2017-06-1817:000:0
Kolejka 26
85LZS KROMOŁÓWLZS PRZYSIECZ2017-06-2517:00:
86LZS STRADUNIA_32017-06-2517:00:
87LZS ODRA KĄTY OPOLSKIELZS BURZA KOSOROWICE2017-06-2517:00:
88LKS OBROWIECLKS STRZELECZKI2017-06-2517:00:
89KS MAGNUM CHORULAKS GÓRAŻDŻE2017-06-2517:00:
90LZS KOSMOS DOBRALZS DĄBRÓWKA GÓRNA2017-06-2517:00:
91LKS KORONA KRĘPNALZS ŁOWKOWICE2017-06-2517:00:

Ostatnia zmiana: 
5. Maj 2017
PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

 

TERMINARZ PLIK

KLASA „B”, GRUPA X
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA B GR X pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz