KLASA B GRUPA XI

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 11
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS INTER MECHNICA24672211128:26
2LZS ŁĘŻCE23561823125:37
3LZS ZAWISZA STARA KUŹNIA23501625107:45
4TS UNIA POLSKA CEREKIEW2346151768:47
5LKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚ2339123870:50
6LZS II WALCE2337107678:49
7KS CISOWA K-KOŹLE23371211050:54
8LZS MACIOWAKRZE2324801562:96
9LZS POKRZYWNICA2324731336:57
10LZS KOBYLICE2322641357:92
11LUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2314421736:107
12LZS RUCH STEBLÓW2311321832:82
13LZS STARE KOŹLE238221926:133

Ostatnia kolejka (26) rozgrywek: Klasa B Grupa 11
85LZS ŁĘŻCELZS RUCH STEBLÓW2017-06-2517:00:
86LZS INTER MECHNICAPAUZJE:
87LZS POKRZYWNICALZS MACIOWAKRZE2017-06-2517:00:
88LZS ZAWISZA STARA KUŹNIATS UNIA POLSKA CEREKIEW2017-06-2517:00:
89LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS II WALCE2017-06-2517:00:
90KS CISOWA K-KOŹLELKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚ2017-06-2517:00:
91LZS KOBYLICELZS STARE KOŹLE2017-06-2517:00:

Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 11
Kolejka 1
1LZS KOBYLICELZS ŁĘŻCE2016-08-2117:003:5
2KS CISOWA K-KOŹLELZS STARE KOŹLE2016-08-2117:003:0 Walkower
3LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚ2016-08-2117:001:7
4LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS II WALCE2016-08-2117:006:1
5LZS POKRZYWNICATS UNIA POLSKA CEREKIEW2016-08-2117:000:3
6LZS INTER MECHNICALZS MACIOWAKRZE2016-08-2017:008:1
7LZS RUCH STEBLÓWPAUZJE:
Kolejka 2
8LZS ŁĘŻCEPAUZJE:
9LZS MACIOWAKRZELZS RUCH STEBLÓW2016-08-2817:005:1
10TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS INTER MECHNICA2016-08-2717:000:6
11LZS II WALCELZS POKRZYWNICA2016-08-2817:000:0
12LKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2016-08-2817:003:2
13LZS STARE KOŹLELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-08-2817:002:2
14LZS KOBYLICEKS CISOWA K-KOŹLE2016-08-2817:001:2
Kolejka 3
15KS CISOWA K-KOŹLELZS ŁĘŻCE2016-09-0416:300:3
16LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS KOBYLICE2016-09-0416:302:5
17LZS STARE KOŹLELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2016-09-0416:302:1
18LZS POKRZYWNICALKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚ2016-09-0416:300:2
19LZS INTER MECHNICALZS II WALCE2016-09-0416:305:2
20LZS RUCH STEBLÓWTS UNIA POLSKA CEREKIEW2016-09-0416:300:2
21PAUZJELZS MACIOWAKRZE:
Kolejka 4
22LZS ŁĘŻCELZS MACIOWAKRZE2016-09-1116:005:1
23TS UNIA POLSKA CEREKIEWPAUZJE:
24LZS II WALCELZS RUCH STEBLÓW2016-09-1116:002:3
25LKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚLZS INTER MECHNICA2016-09-1116:001:2
26LZS STARE KOŹLELZS POKRZYWNICA2016-09-1116:001:1
27LZS KOBYLICELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2016-09-1116:001:3
28KS CISOWA K-KOŹLELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-09-1116:005:0
Kolejka 5
29LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS ŁĘŻCE2016-09-1816:002:7
30LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAKS CISOWA K-KOŹLE2016-09-1816:004:2
31LZS POKRZYWNICALZS KOBYLICE2016-09-1816:005:2
32LZS INTER MECHNICALZS STARE KOŹLE2016-09-1716:0012:1
33LZS RUCH STEBLÓWLKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚ2016-09-1816:001:2
34PAUZJELZS II WALCE:
35LZS MACIOWAKRZETS UNIA POLSKA CEREKIEW2016-09-1816:002:5
Kolejka 6
36LZS ŁĘŻCETS UNIA POLSKA CEREKIEW2016-09-2515:002:0
37LZS II WALCELZS MACIOWAKRZE2016-09-2515:009:1
38LKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚPAUZJE:
39LZS STARE KOŹLELZS RUCH STEBLÓW2016-09-2515:001:0
40LZS KOBYLICELZS INTER MECHNICA2016-09-2515:003:9
41KS CISOWA K-KOŹLELZS POKRZYWNICA2016-09-2515:003:2
42LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2016-09-2515:003:8
Kolejka 7
43LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS ŁĘŻCE2016-10-0215:005:3
44LZS POKRZYWNICALUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-10-0215:002:0
45LZS INTER MECHNICAKS CISOWA K-KOŹLE2016-10-0215:001:1
46LZS RUCH STEBLÓWLZS KOBYLICE2016-10-0215:003:3
47PAUZJELZS STARE KOŹLE:
48LZS MACIOWAKRZELKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚ2016-10-0215:004:3
49TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS II WALCE2016-10-0215:004:3
Kolejka 8
50LZS ŁĘŻCELZS II WALCE2016-10-0915:001:1
51LKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚTS UNIA POLSKA CEREKIEW2016-10-0915:006:2
52LZS STARE KOŹLELZS MACIOWAKRZE2016-10-0915:001:2
53LZS KOBYLICEPAUZJE:
54KS CISOWA K-KOŹLELZS RUCH STEBLÓW2016-10-0915:004:1
55LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS INTER MECHNICA2016-10-0915:001:6
56LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS POKRZYWNICA2016-10-0915:005:1
Kolejka 9
57LZS POKRZYWNICALZS ŁĘŻCE2016-10-1615:001:6
58LZS INTER MECHNICALZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2016-10-1515:006:1
59LZS RUCH STEBLÓWLUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-10-1615:004:1
60PAUZJEKS CISOWA K-KOŹLE:
61LZS MACIOWAKRZELZS KOBYLICE2016-10-1615:004:3
62TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS STARE KOŹLE2016-10-1515:006:1
63LZS II WALCELKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚ2016-10-1615:004:2
Kolejka 10
64LZS ŁĘŻCELKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚ2016-10-2314:003:3
65LZS STARE KOŹLELZS II WALCE2016-10-2314:004:5
66LZS KOBYLICETS UNIA POLSKA CEREKIEW2016-10-2314:001:0
67KS CISOWA K-KOŹLELZS MACIOWAKRZE2016-10-2314:002:1
68LUKS POLONIA GOŚCIĘCINPAUZJE:
69LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS RUCH STEBLÓW2016-10-2314:008:0
70LZS POKRZYWNICALZS INTER MECHNICA2016-10-2314:001:2
Kolejka 11
71LZS INTER MECHNICALZS ŁĘŻCE2016-10-2913:002:1
72LZS RUCH STEBLÓWLZS POKRZYWNICA2016-10-3013:002:3
73PAUZJELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA:
74LZS MACIOWAKRZELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-10-3013:005:1
75TS UNIA POLSKA CEREKIEWKS CISOWA K-KOŹLE2016-10-2913:005:1
76LZS II WALCELZS KOBYLICE2016-10-3013:0011:3
77LKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚLZS STARE KOŹLE2016-10-3013:006:0
Kolejka 12
78LZS ŁĘŻCELZS STARE KOŹLE2016-11-0613:009:2
79LZS KOBYLICELKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚ2016-11-0613:004:4
80KS CISOWA K-KOŹLELZS II WALCE2016-11-0613:001:3
81LUKS POLONIA GOŚCIĘCINTS UNIA POLSKA CEREKIEW2016-11-0613:001:3
82LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS MACIOWAKRZE2016-11-0613:008:3
83LZS POKRZYWNICAPAUZJE:
84LZS INTER MECHNICALZS RUCH STEBLÓW2016-11-0513:004:0
Kolejka 13
85LZS RUCH STEBLÓWLZS ŁĘŻCE2016-11-1313:001:6
86PAUZJELZS INTER MECHNICA:
87LZS MACIOWAKRZELZS POKRZYWNICA2016-11-1313:002:0
88TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2016-11-1213:004:3
89LZS II WALCELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-11-1313:005:1
90LKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚKS CISOWA K-KOŹLE2016-11-1313:000:1
91LZS STARE KOŹLELZS KOBYLICE2016-11-1313:000:6
Kolejka 14
1LZS ŁĘŻCELZS KOBYLICE2017-03-1915:008:2
2LZS STARE KOŹLEKS CISOWA K-KOŹLE2017-03-1915:001:4
3LKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚLUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-03-1915:006:0
4LZS II WALCELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2017-03-1915:001:1
5TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS POKRZYWNICA2017-03-1815:004:1
6LZS MACIOWAKRZELZS INTER MECHNICA2017-03-1915:001:9
7PAUZJELZS RUCH STEBLÓW:
Kolejka 15
8PAUZJELZS ŁĘŻCE:
9LZS RUCH STEBLÓWLZS MACIOWAKRZE2017-03-2615:001:4
10LZS INTER MECHNICATS UNIA POLSKA CEREKIEW2017-03-2515:004:1
11LZS POKRZYWNICALZS II WALCE2017-03-2615:001:1
12LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚ2017-03-2615:001:1
13LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS STARE KOŹLE2017-03-2614:005:4
14KS CISOWA K-KOŹLELZS KOBYLICE2017-03-2615:004:0
Kolejka 16
15LZS ŁĘŻCEKS CISOWA K-KOŹLE2017-04-0216:004:2
16LZS KOBYLICELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-04-0216:004:4
17LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS STARE KOŹLE2017-04-0216:009:0
18LKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚLZS POKRZYWNICA2017-04-0216:002:1
19LZS II WALCELZS INTER MECHNICA2017-04-0216:000:2
20TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS RUCH STEBLÓW2017-04-0115:003:0
21LZS MACIOWAKRZEPAUZJE:
Kolejka 17
22LZS MACIOWAKRZELZS ŁĘŻCE2017-04-0916:002:8
23PAUZJETS UNIA POLSKA CEREKIEW:
24LZS RUCH STEBLÓWLZS II WALCE2017-04-0916:003:3
25LZS INTER MECHNICALKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚ2017-04-0916:006:0
26LZS POKRZYWNICALZS STARE KOŹLE2017-04-0916:004:1
27LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS KOBYLICE2017-04-0916:006:0
28LUKS POLONIA GOŚCIĘCINKS CISOWA K-KOŹLE2017-04-0914:002:0
Kolejka 18
29LZS ŁĘŻCELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-04-2316:3012:0
30KS CISOWA K-KOŹLELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2017-04-2316:002:5
31LZS KOBYLICELZS POKRZYWNICA2017-04-2316:302:0
32LZS STARE KOŹLELZS INTER MECHNICA2017-04-2316:302:7
33LKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚLZS RUCH STEBLÓW2017-04-2316:305:2
34LZS II WALCEPAUZJE:
35TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS MACIOWAKRZE2017-04-2216:303:2
Kolejka 19
36TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS ŁĘŻCE2017-06-1015:001:3
37LZS MACIOWAKRZELZS II WALCE2017-06-1117:002:8
38PAUZJELKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚ:
39LZS RUCH STEBLÓWLZS STARE KOŹLE2017-06-1117:004:1
40LZS INTER MECHNICALZS KOBYLICE2017-06-1017:006:0
41LZS POKRZYWNICAKS CISOWA K-KOŹLE2017-06-1117:006:1
42LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-06-1514:009:0
Kolejka 20
43LZS ŁĘŻCELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2017-05-0717:004:3
44LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS POKRZYWNICA2017-05-0617:000:2
45KS CISOWA K-KOŹLELZS INTER MECHNICA2017-05-0717:001:8
46LZS KOBYLICELZS RUCH STEBLÓW2017-05-0717:007:0
47LZS STARE KOŹLEPAUZJE:
48LKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚLZS MACIOWAKRZE2017-05-0717:002:0
49LZS II WALCETS UNIA POLSKA CEREKIEW2017-05-0717:002:2
Kolejka 21
50LZS II WALCELZS ŁĘŻCE2017-05-1417:000:3 Walkower
51TS UNIA POLSKA CEREKIEWLKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚ2017-05-1417:006:1
52LZS MACIOWAKRZELZS STARE KOŹLE2017-05-1417:0012:1
53PAUZJELZS KOBYLICE:
54LZS RUCH STEBLÓWKS CISOWA K-KOŹLE2017-05-1417:002:5
55LZS INTER MECHNICALUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-05-1317:005:0 Walkower
56LZS POKRZYWNICALZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2017-05-1417:000:1
Kolejka 22
57LZS ŁĘŻCELZS POKRZYWNICA2017-05-2117:006:1
58LZS ZAWISZA STARA KUŹNIALZS INTER MECHNICA2017-05-2117:006:1
59LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS RUCH STEBLÓW2017-05-2114:002:1
60KS CISOWA K-KOŹLEPAUZJE:
61LZS KOBYLICELZS MACIOWAKRZE2017-05-2117:004:1
62LZS STARE KOŹLETS UNIA POLSKA CEREKIEW2017-05-2117:000:5
63LKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚLZS II WALCE2017-05-2117:001:5
Kolejka 23
64LKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚLZS ŁĘŻCE2017-05-2817:000:5 Walkower
65LZS II WALCELZS STARE KOŹLE2017-05-2817:007:0
66TS UNIA POLSKA CEREKIEWLZS KOBYLICE2017-05-2717:003:1
67LZS MACIOWAKRZEKS CISOWA K-KOŹLE2017-05-2817:000:1
68PAUZJELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN:
69LZS RUCH STEBLÓWLZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2017-05-2817:001:4
70LZS INTER MECHNICALZS POKRZYWNICA2017-05-2713:0010:0
Kolejka 24
71LZS ŁĘŻCELZS INTER MECHNICA2017-06-0417:001:4
72LZS POKRZYWNICALZS RUCH STEBLÓW2017-06-1517:004:1
73LZS ZAWISZA STARA KUŹNIAPAUZJE:
74LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS MACIOWAKRZE2017-06-0317:005:1
75KS CISOWA K-KOŹLETS UNIA POLSKA CEREKIEW2017-06-0417:004:2
76LZS KOBYLICELZS II WALCE2017-06-0417:002:2
77LZS STARE KOŹLELKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚ2017-06-0417:000:3
Kolejka 25
78LZS STARE KOŹLELZS ŁĘŻCE2017-06-1817:001:20
79LKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚLZS KOBYLICE2017-06-1817:0010:0
80LZS II WALCEKS CISOWA K-KOŹLE2017-06-1817:003:1
81TS UNIA POLSKA CEREKIEWLUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-06-1717:004:3
82LZS MACIOWAKRZELZS ZAWISZA STARA KUŹNIA2017-06-1817:006:8
83PAUZJELZS POKRZYWNICA:
84LZS RUCH STEBLÓWLZS INTER MECHNICA2017-06-1817:001:3
Kolejka 26
85LZS ŁĘŻCELZS RUCH STEBLÓW2017-06-2517:00:
86LZS INTER MECHNICAPAUZJE:
87LZS POKRZYWNICALZS MACIOWAKRZE2017-06-2517:00:
88LZS ZAWISZA STARA KUŹNIATS UNIA POLSKA CEREKIEW2017-06-2517:00:
89LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS II WALCE2017-06-2517:00:
90KS CISOWA K-KOŹLELKS ŚLĄSK II REŃSKA WIEŚ2017-06-2517:00:
91LZS KOBYLICELZS STARE KOŹLE2017-06-2517:00:

Ostatnia zmiana: 
26. Maj 2017
PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

 

TERMINARZ PLIK

KLASA „B”, GRUPA XI
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA B GR XI pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz