KLASA B GRUPA XII

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 12
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS BIAŁA NYSKA2259192198:27
2LZS MALERZOWICE MAŁE22521714110:27
3LZS KOPERNIKI-MORÓW2249154375:28
4LZS ŁĄKA-JODŁÓW2239123741:27
5LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2234104866:68
6LZS KAMIENICA NYSKA22321021067:63
7LZS GOWOROWICE22311011159:63
8LZS SIESTRZECHOWICE2226751039:49
9LKS GOŚWINOWICE2221631345:75
10LZS ŚLIWICE 2221631349:115
11MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2217521542:57
12PAUZA_4131003:0
13KS LUBIATÓW230002313:108

Ostatnia kolejka (24) rozgrywek: Klasa B Grupa 12
61LZS GOWOROWICELZS ŁĄKA-JODŁÓW2017-06-1817:004:0
62MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS SIESTRZECHOWICE2017-06-1817:002:2
63KS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS MALERZOWICE MAŁE0:3
64LKS GOŚWINOWICELZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2017-06-1817:001:1
65LZS ŚLIWICE LZS KAMIENICA NYSKA2017-06-1817:005:4
66LKS BIAŁA NYSKALZS KOPERNIKI-MORÓW2017-06-1817:002:1

Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 12
Kolejka 1
1LKS BIAŁA NYSKAPAUZA_42016-08-2117:00: Mecz nie odbył się
2LZS ŚLIWICE LZS KOPERNIKI-MORÓW2016-08-2117:002:5
3LKS GOŚWINOWICELZS KAMIENICA NYSKA2016-08-2117:004:8
4KS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2016-08-2117:001:8
5LZS SIESTRZECHOWICELZS MALERZOWICE MAŁE2016-08-2117:000:4
6PAUZJELZS ŁĄKA-JODŁÓW:
7LZS GOWOROWICEMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2016-08-2117:002:0
Kolejka 2
8PAUZA_4MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2016-08-2817:00: Mecz nie odbył się
9LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS GOWOROWICE2016-08-2817:003:0
10LZS MALERZOWICE MAŁEPAUZJE:
11LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS SIESTRZECHOWICE2016-08-2717:000:0
12LZS KAMIENICA NYSKAKS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkower2016-08-2817:007:0 Walkower
13LZS KOPERNIKI-MORÓWLKS GOŚWINOWICE2016-08-2817:008:0
14LKS BIAŁA NYSKALZS ŚLIWICE 2016-08-2717:008:0
Kolejka 3
15LZS ŚLIWICE PAUZA_42016-09-0416:30: Mecz nie odbył się
16LKS GOŚWINOWICELKS BIAŁA NYSKA2016-09-0416:301:6
17KS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS KOPERNIKI-MORÓW2016-09-0416:300:2
18LZS SIESTRZECHOWICELZS KAMIENICA NYSKA2016-09-0416:301:1
19PAUZJELZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC:
20LZS GOWOROWICELZS MALERZOWICE MAŁE2016-09-0416:301:5
21MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS ŁĄKA-JODŁÓW2016-09-0416:300:4
Kolejka 4
22PAUZA_4LZS ŁĄKA-JODŁÓW2016-09-1116:00: Mecz nie odbył się
23LZS MALERZOWICE MAŁEMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2016-09-1116:007:2
24LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS GOWOROWICE2016-09-1016:001:3
25LZS KAMIENICA NYSKAPAUZJE:
26LZS KOPERNIKI-MORÓWLZS SIESTRZECHOWICE2016-09-1116:000:0
27LKS BIAŁA NYSKAKS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkower2016-09-1016:005:3
28LZS ŚLIWICE LKS GOŚWINOWICE2016-09-1116:001:1
Kolejka 5
29LKS GOŚWINOWICEPAUZA_42016-09-1816:00: Mecz nie odbył się
30KS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS ŚLIWICE 2016-09-1816:003:5
31LZS SIESTRZECHOWICELKS BIAŁA NYSKA2016-09-1816:001:2
32PAUZJELZS KOPERNIKI-MORÓW:
33LZS GOWOROWICELZS KAMIENICA NYSKA2016-09-1816:002:4
34MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2016-09-1816:004:2
35LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS MALERZOWICE MAŁE2016-09-1816:001:0
Kolejka 6
36PAUZA_4LZS MALERZOWICE MAŁE2016-09-2515:00: Mecz nie odbył się
37LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS ŁĄKA-JODŁÓW2016-09-2415:002:0
38LZS KAMIENICA NYSKAMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2016-09-2515:003:0 Walkower
39LZS KOPERNIKI-MORÓWLZS GOWOROWICE2016-09-2515:007:1
40LKS BIAŁA NYSKAPAUZJE:
41LZS ŚLIWICE LZS SIESTRZECHOWICE2016-09-2515:006:3
42LKS GOŚWINOWICEKS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkower2016-09-2515:005:2
Kolejka 7
43KS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkowerPAUZA_40:3
44LZS SIESTRZECHOWICELKS GOŚWINOWICE2016-10-0215:002:0
45PAUZJELZS ŚLIWICE :
46LZS GOWOROWICELKS BIAŁA NYSKA2016-10-0215:000:6
47MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS KOPERNIKI-MORÓW2016-10-0215:003:4
48LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS KAMIENICA NYSKA2016-10-0215:004:1
49LZS MALERZOWICE MAŁELZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2016-10-0215:007:0
Kolejka 8
50PAUZA_4LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2016-10-0915:00: Mecz nie odbył się
51LZS KAMIENICA NYSKALZS MALERZOWICE MAŁE2016-10-0915:004:6
52LZS KOPERNIKI-MORÓWLZS ŁĄKA-JODŁÓW2016-10-0915:002:2
53LKS BIAŁA NYSKAMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2016-10-0915:003:0 Walkower
54LZS ŚLIWICE LZS GOWOROWICE2016-10-0915:009:6
55LKS GOŚWINOWICEPAUZJE:
56KS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS SIESTRZECHOWICE2016-10-0915:000:5
Kolejka 9
57LZS SIESTRZECHOWICEPAUZA_42016-10-1615:00: Mecz nie odbył się
58PAUZJEKS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkower:
59LZS GOWOROWICELKS GOŚWINOWICE2016-10-1615:002:3
60MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS ŚLIWICE 2016-10-1615:004:1
61LZS ŁĄKA-JODŁÓWLKS BIAŁA NYSKA2016-10-1615:001:2
62LZS MALERZOWICE MAŁELZS KOPERNIKI-MORÓW2016-10-1615:003:3
63LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS KAMIENICA NYSKA2016-10-1515:008:2
Kolejka 10
64PAUZA_4LZS KAMIENICA NYSKA2016-10-2314:00: Mecz nie odbył się
65LZS KOPERNIKI-MORÓWLZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2016-10-2314:007:0
66LKS BIAŁA NYSKALZS MALERZOWICE MAŁE2016-10-2214:001:2
67LZS ŚLIWICE LZS ŁĄKA-JODŁÓW2016-10-2314:003:3
68LKS GOŚWINOWICEMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2016-10-2314:001:1
69KS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS GOWOROWICE2016-10-2314:002:3
70LZS SIESTRZECHOWICEPAUZJE:
Kolejka 11
71PAUZJEPAUZA_4:
72LZS GOWOROWICELZS SIESTRZECHOWICE2016-10-3013:002:2
73MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICEKS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkower2016-10-3013:007:0 Walkower
74LZS ŁĄKA-JODŁÓWLKS GOŚWINOWICE2016-10-3013:002:1
75LZS MALERZOWICE MAŁELZS ŚLIWICE 2016-10-3013:0012:2
76LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLKS BIAŁA NYSKA2016-10-2914:002:2
77LZS KAMIENICA NYSKALZS KOPERNIKI-MORÓW2016-10-3013:001:6
Kolejka 12
78PAUZA_4LZS KOPERNIKI-MORÓW2016-11-0613:00: Mecz nie odbył się
79LKS BIAŁA NYSKALZS KAMIENICA NYSKA2016-11-0513:003:3
80LZS ŚLIWICE LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2016-11-0613:002:2
81LKS GOŚWINOWICELZS MALERZOWICE MAŁE2016-11-0613:000:12
82KS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS ŁĄKA-JODŁÓW2016-11-0613:000:6 Walkower
83LZS SIESTRZECHOWICEMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2016-11-0613:003:0
84PAUZJELZS GOWOROWICE:
Kolejka 13
85LZS GOWOROWICEPAUZA_42016-11-1313:00: Mecz nie odbył się
86MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICEPAUZJE:
87LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS SIESTRZECHOWICE2016-11-1313:001:0
88LZS MALERZOWICE MAŁEKS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkower2016-11-1313:003:0 Walkower
89LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLKS GOŚWINOWICE2016-11-1213:004:2
90LZS KAMIENICA NYSKALZS ŚLIWICE 2016-11-1313:0012:0
91LZS KOPERNIKI-MORÓWLKS BIAŁA NYSKA2016-11-1313:002:3
Kolejka 14
1LKS BIAŁA NYSKALZS ŁĄKA-JODŁÓW2017-03-2515:002:0
2LZS KOPERNIKI-MORÓWLZS ŚLIWICE 2017-03-2615:006:1
3LZS KAMIENICA NYSKALKS GOŚWINOWICE2017-03-2615:002:1
4LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECKS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkower2017-03-2515:007:1
5LZS MALERZOWICE MAŁELZS SIESTRZECHOWICE2017-03-2515:007:0
6MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS GOWOROWICE2017-03-2615:002:3
Kolejka 15
7LZS ŁĄKA-JODŁÓWMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2017-04-0216:003:1
8LZS MALERZOWICE MAŁELZS GOWOROWICE2017-04-0116:000:1
9LZS SIESTRZECHOWICELZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2017-04-0216:005:1
10KS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS KAMIENICA NYSKA2017-04-0216:000:4
11LKS GOŚWINOWICELZS KOPERNIKI-MORÓW2017-04-0216:001:4
12LZS ŚLIWICE LKS BIAŁA NYSKA2017-04-0216:000:3
Kolejka 16
13LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS ŚLIWICE 2017-04-0916:004:0
14LKS BIAŁA NYSKALKS GOŚWINOWICE2017-04-0816:008:0
15LZS KOPERNIKI-MORÓWKS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkower2017-04-0916:005:0
16LZS KAMIENICA NYSKALZS SIESTRZECHOWICE2017-04-0916:000:1
17LZS GOWOROWICELZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2017-04-0916:005:1
18MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS MALERZOWICE MAŁE2017-04-0916:003:4
Kolejka 17
19LZS MALERZOWICE MAŁELZS ŁĄKA-JODŁÓW2017-04-2316:303:0
20LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2017-04-2316:304:3
21LZS KAMIENICA NYSKALZS GOWOROWICE2017-04-2316:304:3
22LZS SIESTRZECHOWICELZS KOPERNIKI-MORÓW2017-04-2316:300:3
23KS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkowerLKS BIAŁA NYSKA2017-04-2316:301:5
24LKS GOŚWINOWICELZS ŚLIWICE 2017-04-2316:308:0
Kolejka 18
25LKS GOŚWINOWICELZS ŁĄKA-JODŁÓW2017-06-0417:001:2
26LZS ŚLIWICE KS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
27LKS BIAŁA NYSKALZS SIESTRZECHOWICE2017-06-0317:006:2
28LZS GOWOROWICELZS KOPERNIKI-MORÓW2017-06-0417:001:3
29MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS KAMIENICA NYSKA2017-06-0417:001:2
30LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS MALERZOWICE MAŁE2017-06-0317:001:8
Kolejka 19
31LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2017-05-0717:000:1
32LZS MALERZOWICE MAŁELZS KAMIENICA NYSKA2017-05-0717:004:0
33LZS KOPERNIKI-MORÓWMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2017-05-0717:001:0
34LKS BIAŁA NYSKALZS GOWOROWICE2017-05-0617:004:2
35LZS SIESTRZECHOWICELZS ŚLIWICE 2017-05-0717:003:0
36KS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkowerLKS GOŚWINOWICE2017-05-0717:000:10
Kolejka 20
37LZS ŁĄKA-JODŁÓWKS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
38LKS GOŚWINOWICELZS SIESTRZECHOWICE2017-05-1417:003:1
39LZS GOWOROWICELZS ŚLIWICE 2017-05-1417:001:2
40MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELKS BIAŁA NYSKA2017-05-1417:002:5
41LZS KOPERNIKI-MORÓWLZS MALERZOWICE MAŁE2017-05-1417:002:1
42LZS KAMIENICA NYSKALZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2017-05-1417:000:4 Walkower
Kolejka 21
43LZS KAMIENICA NYSKALZS ŁĄKA-JODŁÓW2017-05-2117:003:0
44LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS KOPERNIKI-MORÓW2017-05-2017:005:1
45LZS MALERZOWICE MAŁELKS BIAŁA NYSKA2017-05-2117:003:4
46LZS ŚLIWICE MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE2017-05-2117:002:4
47LKS GOŚWINOWICELZS GOWOROWICE2017-05-2117:001:5
48LZS SIESTRZECHOWICEKS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 22
49LZS SIESTRZECHOWICELZS ŁĄKA-JODŁÓW2017-05-2817:001:2
50LZS GOWOROWICEKS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
51MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELKS GOŚWINOWICE2017-05-2817:000:1
52LZS ŚLIWICE LZS MALERZOWICE MAŁE2017-05-2817:002:12
53LKS BIAŁA NYSKALZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2017-05-2717:0011:1
54LZS KOPERNIKI-MORÓWLZS KAMIENICA NYSKA2017-05-2817:003:2
Kolejka 23
55LZS ŁĄKA-JODŁÓWLZS KOPERNIKI-MORÓW2017-06-1117:000:0
56LZS KAMIENICA NYSKALKS BIAŁA NYSKA2017-06-1117:000:7
57LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS ŚLIWICE 2017-06-1117:0011:3
58LZS MALERZOWICE MAŁELKS GOŚWINOWICE2017-06-1117:004:0
59KS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkowerMZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICE0:3
60LZS SIESTRZECHOWICELZS GOWOROWICE2017-06-1117:004:9
Kolejka 24
61LZS GOWOROWICELZS ŁĄKA-JODŁÓW2017-06-1817:004:0
62MZLKS CZARNI II OTMUCHÓW-WÓJCICELZS SIESTRZECHOWICE2017-06-1817:002:2
63KS LUBIATÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS MALERZOWICE MAŁE0:3
64LKS GOŚWINOWICELZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIEC2017-06-1817:001:1
65LZS ŚLIWICE LZS KAMIENICA NYSKA2017-06-1817:005:4
66LKS BIAŁA NYSKALZS KOPERNIKI-MORÓW2017-06-1817:002:1

Ostatnia zmiana: 
12. Maj 2017
PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

 

TERMINARZ PLIK

KLASA „B”, GRUPA XII
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA B GR XII pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz