KLASA B GRUPA XIII

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 13
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS DYTMARÓW24682220113:21
2LZS ŁĄKA PRUDNICKA2456182473:32
3MKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLIN2453172595:40
4KS UNIA TUŁOWICE24501626125:49
5LZS CZYŻOWICE24361131059:61
6LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA24331031163:65
7LZS GROM SZYBOWICE2432951051:43
8LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2431941158:49
9LZS CHRZELICE2427831343:106
10LZS PRZECHÓD2423651348:79
11LZS KOLNOWICE2419611738:97
12GKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZY2419611755:80
13LZS RUDZICZKA244112221:120
14PAUZA_5000000:0

Ostatnia kolejka (26) rozgrywek: Klasa B Grupa 13
85LZS KOLNOWICEGKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZY2017-06-2517:003:2
86LZS RUDZICZKALZS ŁĄKA PRUDNICKA2017-06-2517:000:1
87MKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLINLZS PRZECHÓD2017-06-2517:006:1
88LZS CHRZELICELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-06-2517:001:6
89LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS CZYŻOWICE2017-06-2517:003:1
90KS UNIA TUŁOWICELZS DYTMARÓW2017-06-2517:001:3
91LZS GROM SZYBOWICE_52017-06-2517:00: Mecz nie odbył się

Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 13
Kolejka 1
1LZS GROM SZYBOWICELZS KOLNOWICE2016-08-2117:008:0
2KS UNIA TUŁOWICEPAUZA_52016-08-2117:00: Mecz nie odbył się
3LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS DYTMARÓW2016-08-2017:001:4
4LZS CHRZELICELZS CZYŻOWICE2016-08-2113:001:1
5LZS PRZECHÓDLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2016-08-2017:002:3
6LZS ŁĄKA PRUDNICKAMKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLIN2016-08-2117:003:3
7GKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZYLZS RUDZICZKA2016-08-2117:004:0
Kolejka 2
8LZS KOLNOWICELZS RUDZICZKA2016-08-2817:004:1
9GKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZYMKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLIN2016-08-2817:001:3
10LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS ŁĄKA PRUDNICKA2016-08-2817:000:2
11LZS CZYŻOWICELZS PRZECHÓD2016-08-2817:003:2
12LZS DYTMARÓWLZS CHRZELICE2016-08-2716:009:0
13PAUZA_5LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2016-08-2817:00: Mecz nie odbył się
14LZS GROM SZYBOWICEKS UNIA TUŁOWICE2016-08-2817:004:3
Kolejka 3
15KS UNIA TUŁOWICELZS KOLNOWICE2016-09-0316:306:1
16LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS GROM SZYBOWICE2016-09-0316:300:2
17LZS CHRZELICEPAUZA_52016-09-0416:30: Mecz nie odbył się
18LZS PRZECHÓDLZS DYTMARÓW2016-09-0416:300:7
19LZS ŁĄKA PRUDNICKALZS CZYŻOWICE2016-08-1517:005:1
20GKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZYLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2016-09-0416:301:2
21LZS RUDZICZKAMKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLIN2016-09-0416:300:7
Kolejka 4
22LZS KOLNOWICEMKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLIN2016-09-1116:002:5
23LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS RUDZICZKA2016-09-1116:008:1
24LZS CZYŻOWICEGKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZY2016-09-1116:006:1
25LZS DYTMARÓWLZS ŁĄKA PRUDNICKA2016-09-1016:003:0
26PAUZA_5LZS PRZECHÓD2016-09-1116:00: Mecz nie odbył się
27LZS GROM SZYBOWICELZS CHRZELICE2016-09-1116:007:0
28KS UNIA TUŁOWICELZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2016-09-1016:007:0
Kolejka 5
29LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS KOLNOWICE2016-09-1716:005:3
30LZS CHRZELICEKS UNIA TUŁOWICE2016-09-1813:002:10
31LZS PRZECHÓDLZS GROM SZYBOWICE2016-09-1816:000:0
32LZS ŁĄKA PRUDNICKAPAUZA_52016-09-1816:00: Mecz nie odbył się
33GKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZYLZS DYTMARÓW2016-09-1816:001:4
34LZS CZYŻOWICELZS RUDZICZKA2016-09-1816:005:2
35LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKMKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLIN2016-09-1816:000:1
Kolejka 6
36LZS KOLNOWICELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2016-09-2415:002:1
37LZS CZYŻOWICEMKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLIN2016-09-2515:003:1
38LZS DYTMARÓWLZS RUDZICZKA2016-09-2515:008:0
39PAUZA_5GKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZY2016-09-2515:00: Mecz nie odbył się
40LZS GROM SZYBOWICELZS ŁĄKA PRUDNICKA2016-09-2515:000:0
41KS UNIA TUŁOWICELZS PRZECHÓD2016-09-2415:0010:0
42LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS CHRZELICE2016-09-2415:0010:1
Kolejka 7
43LZS CHRZELICELZS KOLNOWICE2016-10-0213:004:1
44LZS PRZECHÓDLZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2016-10-0215:001:1
45LZS ŁĄKA PRUDNICKAKS UNIA TUŁOWICE2016-10-0215:005:2
46GKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZYLZS GROM SZYBOWICE2016-10-0215:001:1
47LZS RUDZICZKAPAUZA_52016-10-0215:00: Mecz nie odbył się
48LZS DYTMARÓWMKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLIN2016-10-0215:004:1
49LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS CZYŻOWICE2016-10-0215:002:1
Kolejka 8
50LZS KOLNOWICELZS CZYŻOWICE2016-10-0815:002:5
51LZS DYTMARÓWLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2016-10-0915:005:2
52PAUZA_5MKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLIN2016-10-0915:00: Mecz nie odbył się
53LZS GROM SZYBOWICELZS RUDZICZKA2016-10-0915:003:1
54KS UNIA TUŁOWICEGKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZY2016-10-0915:0012:2
55LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS ŁĄKA PRUDNICKA2016-10-0815:003:0
56LZS CHRZELICELZS PRZECHÓD2016-10-0913:001:1
Kolejka 9
57LZS PRZECHÓDLZS KOLNOWICE2016-10-1615:003:1
58LZS ŁĄKA PRUDNICKALZS CHRZELICE2016-10-1615:008:0
59GKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZYLZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2016-10-1615:004:1
60KS UNIA TUŁOWICELZS RUDZICZKA2016-10-1615:008:0
61LZS GROM SZYBOWICEMKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLIN2016-10-1615:003:1
62LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKPAUZA_52016-10-1615:00: Mecz nie odbył się
63LZS CZYŻOWICELZS DYTMARÓW2016-10-1615:003:5
Kolejka 10
64LZS KOLNOWICELZS DYTMARÓW2016-10-2214:001:4
65PAUZA_5LZS CZYŻOWICE2016-10-2314:00: Mecz nie odbył się
66LZS GROM SZYBOWICELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2016-10-2314:002:1
67KS UNIA TUŁOWICEMKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLIN2016-10-2314:003:0
68LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS RUDZICZKA2016-10-2214:004:1
69LZS CHRZELICEGKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZY2016-10-2313:003:2
70LZS PRZECHÓDLZS ŁĄKA PRUDNICKA2016-10-2314:003:4
Kolejka 11
71LZS ŁĄKA PRUDNICKALZS KOLNOWICE2016-10-3013:003:2
72GKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZYLZS PRZECHÓD2016-10-3013:002:0
73LZS CHRZELICELZS RUDZICZKA2016-10-3013:004:2
74LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKAMKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLIN2016-10-3013:002:4
75LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKKS UNIA TUŁOWICE2016-10-3013:004:5
76LZS CZYŻOWICELZS GROM SZYBOWICE2016-10-3013:001:1
77LZS DYTMARÓWPAUZA_52016-10-3013:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 12
78LZS KOLNOWICEPAUZA_52016-11-0613:00: Mecz nie odbył się
79LZS GROM SZYBOWICELZS DYTMARÓW2016-11-0613:002:6
80KS UNIA TUŁOWICELZS CZYŻOWICE2016-11-0513:003:0 Walkower
81LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2016-11-0513:002:2
82LZS CHRZELICEMKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLIN2016-11-0613:002:6
83LZS PRZECHÓDLZS RUDZICZKA2016-11-0613:002:0
84LZS ŁĄKA PRUDNICKAGKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZY2016-11-0613:007:2
Kolejka 13
85GKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZYLZS KOLNOWICE2016-11-1313:003:4
86LZS ŁĄKA PRUDNICKALZS RUDZICZKA2016-11-1313:005:0
87LZS PRZECHÓDMKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLIN2016-11-1313:001:10
88LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS CHRZELICE2016-11-1313:002:2
89LZS CZYŻOWICELZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2016-11-1313:002:1
90LZS DYTMARÓWKS UNIA TUŁOWICE2016-11-1313:002:0
91PAUZA_5LZS GROM SZYBOWICE2016-11-1313:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 14
1LZS KOLNOWICELZS GROM SZYBOWICE2017-03-1815:001:0
2_5KS UNIA TUŁOWICE2017-03-1915:00: Mecz nie odbył się
3LZS DYTMARÓWLZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2017-03-1815:0011:0
4LZS CZYŻOWICELZS CHRZELICE2017-03-1915:003:2
5LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS PRZECHÓD2017-03-1915:001:2
6MKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLINLZS ŁĄKA PRUDNICKA2017-03-1915:000:2
7LZS RUDZICZKAGKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZY2017-03-1915:000:6
Kolejka 15
8LZS RUDZICZKALZS KOLNOWICE2017-03-2615:001:0
9MKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLINGKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZY2017-03-2615:004:2
10LZS ŁĄKA PRUDNICKALUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-03-2615:001:2
11LZS PRZECHÓDLZS CZYŻOWICE2017-03-2515:006:1
12LZS CHRZELICELZS DYTMARÓW2017-03-2613:000:6
13LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA_52017-03-2615:00: Mecz nie odbył się
14KS UNIA TUŁOWICELZS GROM SZYBOWICE2017-03-2515:006:0
Kolejka 16
15LZS KOLNOWICEKS UNIA TUŁOWICE2017-04-0116:002:6
16LZS GROM SZYBOWICELZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2017-04-0216:004:1
17_5LZS CHRZELICE2017-04-0216:00: Mecz nie odbył się
18LZS DYTMARÓWLZS PRZECHÓD2017-04-0116:004:2
19LZS CZYŻOWICELZS ŁĄKA PRUDNICKA2017-04-0216:001:6
20LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKGKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZY2017-04-0216:001:5
21MKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLINLZS RUDZICZKA2017-04-0216:007:2
Kolejka 17
22MKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLINLZS KOLNOWICE2017-04-0916:004:0
23LZS RUDZICZKALUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-04-0916:000:7
24GKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZYLZS CZYŻOWICE2017-04-0916:003:4
25LZS ŁĄKA PRUDNICKALZS DYTMARÓW2017-04-0916:000:2
26LZS PRZECHÓD_52017-04-0916:00: Mecz nie odbył się
27LZS CHRZELICELZS GROM SZYBOWICE2017-04-0913:001:0
28LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKAKS UNIA TUŁOWICE2017-04-0916:003:5
Kolejka 18
29LZS KOLNOWICELZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2017-04-2216:301:7
30KS UNIA TUŁOWICELZS CHRZELICE2017-04-2216:309:1
31LZS GROM SZYBOWICELZS PRZECHÓD2017-04-2316:303:0
32_5LZS ŁĄKA PRUDNICKA2017-04-2316:30: Mecz nie odbył się
33LZS DYTMARÓWGKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZY2017-04-2316:302:0
34LZS RUDZICZKALZS CZYŻOWICE2017-04-2316:301:6
35MKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLINLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-04-2316:303:1
Kolejka 19
36LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS KOLNOWICE2017-06-1117:008:1
37MKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLINLZS CZYŻOWICE2017-06-1117:003:0 Walkower
38LZS RUDZICZKALZS DYTMARÓW2017-06-1117:001:4
39GKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZY_52017-04-3017:00: Mecz nie odbył się
40LZS ŁĄKA PRUDNICKALZS GROM SZYBOWICE2017-05-0317:004:2
41LZS PRZECHÓDKS UNIA TUŁOWICE2017-06-1017:004:4
42LZS CHRZELICELZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2017-06-1113:001:3
Kolejka 20
43LZS KOLNOWICELZS CHRZELICE2017-05-0717:000:2
44LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS PRZECHÓD2017-05-0717:005:3
45KS UNIA TUŁOWICELZS ŁĄKA PRUDNICKA2017-05-0617:001:3
46LZS GROM SZYBOWICEGKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZY2017-05-0717:002:4
47_5LZS RUDZICZKA2017-05-0717:00: Mecz nie odbył się
48MKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLINLZS DYTMARÓW2017-05-0717:002:2
49LZS CZYŻOWICELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-05-0717:004:2
Kolejka 21
50LZS CZYŻOWICELZS KOLNOWICE2017-05-1417:002:3
51LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS DYTMARÓW2017-05-1417:002:2
52MKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLIN_52017-05-1417:00: Mecz nie odbył się
53LZS RUDZICZKALZS GROM SZYBOWICE2017-05-1417:001:1
54GKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZYKS UNIA TUŁOWICE2017-05-1417:002:3
55LZS ŁĄKA PRUDNICKALZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2017-05-1417:002:1
56LZS PRZECHÓDLZS CHRZELICE2017-05-1317:001:3
Kolejka 22
57LZS KOLNOWICELZS PRZECHÓD2017-05-2017:003:3
58LZS CHRZELICELZS ŁĄKA PRUDNICKA2017-05-2113:000:2
59LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKAGKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZY2017-05-2117:007:1
60LZS RUDZICZKAKS UNIA TUŁOWICE2017-05-2117:002:10
61MKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLINLZS GROM SZYBOWICE2017-05-2117:003:2
62_5LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-05-2117:00: Mecz nie odbył się
63LZS DYTMARÓWLZS CZYŻOWICE2017-05-2017:001:0
Kolejka 23
64LZS DYTMARÓWLZS KOLNOWICE2017-05-2817:0011:0
65LZS CZYŻOWICE_52017-05-2817:00: Mecz nie odbył się
66LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS GROM SZYBOWICE2017-05-2817:001:0
67MKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLINKS UNIA TUŁOWICE2017-05-2817:006:4
68LZS RUDZICZKALZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2017-05-2817:002:3
69GKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZYLZS CHRZELICE2017-05-2817:003:5
70LZS ŁĄKA PRUDNICKALZS PRZECHÓD2017-05-2717:004:2
Kolejka 24
71LZS KOLNOWICELZS ŁĄKA PRUDNICKA2017-06-0317:001:3
72LZS PRZECHÓDGKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZY2017-06-0417:003:2
73LZS RUDZICZKALZS CHRZELICE2017-06-0417:002:7
74MKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLINLZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2017-06-0417:003:0
75KS UNIA TUŁOWICELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-06-0317:004:0
76LZS GROM SZYBOWICELZS CZYŻOWICE2017-06-0417:002:3
77_5LZS DYTMARÓW2017-06-0417:00: Mecz nie odbył się
Kolejka 25
78_5LZS KOLNOWICE2017-06-1817:00: Mecz nie odbył się
79LZS DYTMARÓWLZS GROM SZYBOWICE2017-06-1817:004:2
80LZS CZYŻOWICEKS UNIA TUŁOWICE2017-06-1817:003:3
81LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIKLZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKA2017-06-1817:000:0
82MKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLINLZS CHRZELICE2017-06-1817:0012:0
83LZS RUDZICZKALZS PRZECHÓD2017-06-1817:001:6
84GKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZYLZS ŁĄKA PRUDNICKA2017-06-1817:001:3
Kolejka 26
85LZS KOLNOWICEGKS II POLKON KONRADÓW-GŁUCHOŁAZY2017-06-2517:003:2
86LZS RUDZICZKALZS ŁĄKA PRUDNICKA2017-06-2517:000:1
87MKS SOKÓŁ II GRODZIEC-NIEMODLINLZS PRZECHÓD2017-06-2517:006:1
88LZS CHRZELICELUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2017-06-2517:001:6
89LZS ZIELONI LIGOTA TUŁOWICKALZS CZYŻOWICE2017-06-2517:003:1
90KS UNIA TUŁOWICELZS DYTMARÓW2017-06-2517:001:3
91LZS GROM SZYBOWICE_52017-06-2517:00: Mecz nie odbył się

Ostatnia zmiana: 
5. Maj 2017
PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

 

TERMINARZ PLIK

KLASA „B”, GRUPA XIII
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA B GR XIII pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz