KLASA B GRUPA XIV

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 14
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS SPARTA ZAWISZYCE18481602108:30
2LZS RZEPCE18431341101:25
3LZS STAL GROBNIKI1841132379:24
4LZS STARE KOTKOWICE1831101744:34
5LZS II LISIĘCICE182877455:39
6LZS ZAWADA182163937:41
7LZS OLBRACHCICE1816511225:100
8LZS BENFICA KLISINO1813411323:77
9LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZ1811321323:77
10LZS VICTORIA POMORZOWICE187211527:75

Ostatnia kolejka (20) rozgrywek: Klasa B Grupa 14
41LZS II LISIĘCICELZS STARE KOTKOWICE2017-06-1117:001:2
42LZS VICTORIA POMORZOWICELZS OLBRACHCICE2017-06-1117:005:2
43LZS BENFICA KLISINOLZS STAL GROBNIKI2017-06-1117:000:4
44LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZLZS ZAWADA2017-06-1117:003:3
45LZS RZEPCELZS SPARTA ZAWISZYCE2017-06-1117:0011:0

Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 14
Kolejka 1
1LZS RZEPCEPAUZJE:
2LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZLZS SPARTA ZAWISZYCE2016-09-0316:300:10
3LZS BENFICA KLISINOLZS ZAWADA2016-09-0416:302:0
4LZS VICTORIA POMORZOWICELZS STAL GROBNIKI2016-09-0416:301:3
5LZS STARE KOTKOWICELZS OLBRACHCICE2016-09-0414:004:0
6LZS II LISIĘCICEPAUZJE:
Kolejka 2
7PAUZJEPAUZJE:
8LZS OLBRACHCICELZS II LISIĘCICE2016-09-1114:000:11
9LZS STAL GROBNIKILZS STARE KOTKOWICE2016-09-1016:003:0
10LZS ZAWADALZS VICTORIA POMORZOWICE2016-09-1114:006:1
11LZS SPARTA ZAWISZYCELZS BENFICA KLISINO2016-09-1116:003:0
12LZS RZEPCELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZ2016-09-1114:0010:1
Kolejka 3
13LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZPAUZJE:
14LZS BENFICA KLISINOLZS RZEPCE2016-09-1816:002:4
15LZS VICTORIA POMORZOWICELZS SPARTA ZAWISZYCE2016-09-1816:000:1
16LZS STARE KOTKOWICELZS ZAWADA2016-09-1814:001:0
17LZS II LISIĘCICELZS STAL GROBNIKI2016-09-1816:002:2
18PAUZJELZS OLBRACHCICE:
Kolejka 4
19PAUZJELZS OLBRACHCICE:
20LZS STAL GROBNIKIPAUZJE:
21LZS ZAWADALZS II LISIĘCICE2016-09-2514:000:0
22LZS SPARTA ZAWISZYCELZS STARE KOTKOWICE2016-09-2515:005:1
23LZS RZEPCELZS VICTORIA POMORZOWICE2016-09-2514:005:3
24LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZLZS BENFICA KLISINO2016-09-2515:004:1
Kolejka 5
25LZS BENFICA KLISINOPAUZJE:
26LZS VICTORIA POMORZOWICELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZ2016-10-0215:002:3
27LZS STARE KOTKOWICELZS RZEPCE2016-10-0214:000:3 Walkower
28LZS II LISIĘCICELZS SPARTA ZAWISZYCE2016-10-0215:001:2
29PAUZJELZS ZAWADA:
30LZS OLBRACHCICELZS STAL GROBNIKI2016-10-0214:001:1
Kolejka 6
31PAUZJELZS STAL GROBNIKI:
32LZS ZAWADALZS OLBRACHCICE2016-10-0914:003:1
33LZS SPARTA ZAWISZYCEPAUZJE:
34LZS RZEPCELZS II LISIĘCICE2016-10-0914:002:2
35LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZLZS STARE KOTKOWICE2016-10-0816:001:2
36LZS BENFICA KLISINOLZS VICTORIA POMORZOWICE2016-10-0915:002:1
Kolejka 7
37LZS VICTORIA POMORZOWICEPAUZJE:
38LZS STARE KOTKOWICELZS BENFICA KLISINO2016-10-1614:005:2
39LZS II LISIĘCICELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZ2016-10-1615:006:0
40PAUZJELZS RZEPCE:
41LZS OLBRACHCICELZS SPARTA ZAWISZYCE2016-10-1614:000:11
42LZS STAL GROBNIKILZS ZAWADA2016-10-1515:003:1
Kolejka 8
43PAUZJELZS ZAWADA:
44LZS SPARTA ZAWISZYCELZS STAL GROBNIKI2016-10-2314:002:3
45LZS RZEPCELZS OLBRACHCICE2016-10-2314:0017:0
46LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZPAUZJE:
47LZS BENFICA KLISINOLZS II LISIĘCICE2016-10-2314:001:1
48LZS VICTORIA POMORZOWICELZS STARE KOTKOWICE2016-10-2314:001:2
Kolejka 9
49LZS STARE KOTKOWICEPAUZJE:
50LZS II LISIĘCICELZS VICTORIA POMORZOWICE2016-10-3013:006:0
51PAUZJELZS BENFICA KLISINO:
52LZS OLBRACHCICELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZ2016-10-3013:002:0
53LZS STAL GROBNIKILZS RZEPCE2016-10-3013:000:2
54LZS ZAWADALZS SPARTA ZAWISZYCE2016-10-3013:001:6
Kolejka 10
55PAUZJELZS SPARTA ZAWISZYCE:
56LZS RZEPCELZS ZAWADA2016-11-0613:004:1
57LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZLZS STAL GROBNIKI2016-11-0615:002:3
58LZS BENFICA KLISINOLZS OLBRACHCICE2016-11-0613:001:3
59LZS VICTORIA POMORZOWICEPAUZJE:
60LZS STARE KOTKOWICELZS II LISIĘCICE2016-11-0613:001:2
Kolejka 11
61LZS II LISIĘCICEPAUZJE:
62PAUZJELZS STARE KOTKOWICE:
63LZS OLBRACHCICELZS VICTORIA POMORZOWICE2016-11-1313:004:2
64LZS STAL GROBNIKILZS BENFICA KLISINO2016-11-1313:006:1
65LZS ZAWADALKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZ2016-11-1313:003:0
66LZS SPARTA ZAWISZYCELZS RZEPCE2016-11-1313:005:4
Kolejka 12
1LZS II LISIĘCICELZS RZEPCE2017-04-0216:001:1
2LZS SPARTA ZAWISZYCELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZ2017-04-0216:009:3
3LZS ZAWADALZS BENFICA KLISINO2017-04-0214:007:0
4LZS STAL GROBNIKILZS VICTORIA POMORZOWICE2017-04-0216:004:0
5LZS OLBRACHCICELZS STARE KOTKOWICE2017-04-0214:002:1
Kolejka 13
6LZS II LISIĘCICELZS OLBRACHCICE2017-04-0916:004:0
7LZS STARE KOTKOWICELZS STAL GROBNIKI2017-04-0914:002:3
8LZS VICTORIA POMORZOWICELZS ZAWADA2017-04-0916:001:8
9LZS BENFICA KLISINOLZS SPARTA ZAWISZYCE2017-04-0916:002:4
10LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZLZS RZEPCE2017-04-0916:001:2
Kolejka 14
11LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZLZS II LISIĘCICE2017-04-2217:001:1
12LZS RZEPCELZS BENFICA KLISINO2017-04-2216:0012:0
13LZS SPARTA ZAWISZYCELZS VICTORIA POMORZOWICE2017-04-2216:0010:0
14LZS ZAWADALZS STARE KOTKOWICE2017-04-2314:001:4
15LZS STAL GROBNIKILZS OLBRACHCICE2017-04-2316:3018:0
Kolejka 15
16LZS STAL GROBNIKILZS II LISIĘCICE2017-05-2817:008:0 Walkower
17LZS OLBRACHCICELZS ZAWADA2017-05-2814:000:1
18LZS STARE KOTKOWICELZS SPARTA ZAWISZYCE2017-04-3014:003:7
19LZS VICTORIA POMORZOWICELZS RZEPCE2017-05-2817:000:8 Walkower
20LZS BENFICA KLISINOLKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZ2017-05-2817:003:1
Kolejka 16
21LZS II LISIĘCICELZS BENFICA KLISINO2017-05-0617:009:0
22LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZLZS VICTORIA POMORZOWICE2017-05-0617:000:5
23LZS RZEPCELZS STARE KOTKOWICE2017-05-0714:002:2
24LZS SPARTA ZAWISZYCELZS OLBRACHCICE2017-05-0717:009:0
25LZS ZAWADALZS STAL GROBNIKI2017-05-0714:000:6
Kolejka 17
26LZS II LISIĘCICELZS ZAWADA2017-05-1317:004:0
27LZS STAL GROBNIKILZS SPARTA ZAWISZYCE2017-05-1317:001:6
28LZS OLBRACHCICELZS RZEPCE2017-05-1414:005:8
29LZS STARE KOTKOWICELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZ2017-05-1414:003:1
30LZS VICTORIA POMORZOWICELZS BENFICA KLISINO2017-05-1417:001:4
Kolejka 18
31LZS VICTORIA POMORZOWICELZS II LISIĘCICE2017-05-2117:004:4
32LZS BENFICA KLISINOLZS STARE KOTKOWICE2017-05-2117:000:8
33LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZLZS OLBRACHCICE2017-05-2017:002:1
34LZS RZEPCELZS STAL GROBNIKI2017-05-2114:004:0
35LZS SPARTA ZAWISZYCELZS ZAWADA2017-05-2015:003:0 Walkower
Kolejka 19
36LZS SPARTA ZAWISZYCELZS II LISIĘCICE2017-06-0417:0015:0
37LZS ZAWADALZS RZEPCE2017-06-0417:002:2
38LZS STAL GROBNIKILKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZ2017-06-0417:0011:0
39LZS OLBRACHCICELZS BENFICA KLISINO2017-06-0417:004:2
40LZS STARE KOTKOWICELZS VICTORIA POMORZOWICE2017-06-0417:003:0 Walkower
Kolejka 20
41LZS II LISIĘCICELZS STARE KOTKOWICE2017-06-1117:001:2
42LZS VICTORIA POMORZOWICELZS OLBRACHCICE2017-06-1117:005:2
43LZS BENFICA KLISINOLZS STAL GROBNIKI2017-06-1117:000:4
44LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE II PARTYZANT KAZIMIERZLZS ZAWADA2017-06-1117:003:3
45LZS RZEPCELZS SPARTA ZAWISZYCE2017-06-1117:0011:0

Ostatnia zmiana: 
22. Maj 2017
PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

 

TERMINARZ PLIK

KLASA „B”, GRUPA XIV
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA B GR IV pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz