KLASA B GRUPA XV

Tabela rozgrywek: Klasa B Grupa 15
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MGKS CUKROWNIK BABORÓW24662202153:23
2LZS START BOGDANOWICE24612013167:31
3LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW24561824124:36
4LKS BABICE24531725123:50
5LZS POGOŃ WOJNOWICE2443141999:59
6LZS FORTUNA CHOMIĄŻA24411329100:53
7LZS ISKRA ZOPOWY24401311084:72
8KS LZS ZRYW WYSOKA2427831355:74
9LZS POGRANICZE MOKRE2425811540:75
10LZS RUCH ZUBRZYCE2417521755:106
11LZS FC EGIPT KRZYŻOWICE2416511841:125
12LKS ROZUMICE2412402049:132
13LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ243102331:285

Ostatnia kolejka (26) rozgrywek: Klasa B Grupa 15
85LZS POGOŃ WOJNOWICELKS BABICE2017-06-2517:003:1
86MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-06-2517:0019:0
87LZS RUCH ZUBRZYCELZS FC EGIPT KRZYŻOWICE2017-06-2517:004:1
88LZS ISKRA ZOPOWYLZS START BOGDANOWICE2017-06-2517:000:11
89KS LZS ZRYW WYSOKAPAUZJE:
90LZS FORTUNA CHOMIĄŻALZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2017-06-2517:001:4
91LKS ROZUMICELZS POGRANICZE MOKRE2017-06-2517:001:4

Terminarz rozgrywek: Klasa B Grupa 15
Kolejka 1
1LKS ROZUMICELZS POGOŃ WOJNOWICE2016-08-2117:002:6
2LZS FORTUNA CHOMIĄŻALZS POGRANICZE MOKRE2016-08-2117:003:0 Walkower
3KS LZS ZRYW WYSOKALZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2016-08-2117:002:2
4LZS ISKRA ZOPOWYPAUZJE:
5LZS RUCH ZUBRZYCELZS START BOGDANOWICE2016-08-2117:001:6
6MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS FC EGIPT KRZYŻOWICE2016-08-2117:002:1
7LKS BABICELZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-08-2117:0015:0
Kolejka 2
8LZS POGOŃ WOJNOWICELZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-08-2817:0017:2
9LZS FC EGIPT KRZYŻOWICELKS BABICE2016-08-2817:001:6
10MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS START BOGDANOWICE2016-08-2817:001:2
11PAUZJELZS RUCH ZUBRZYCE:
12LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS ISKRA ZOPOWY2016-08-2817:008:1
13LZS POGRANICZE MOKREKS LZS ZRYW WYSOKA2016-08-2817:000:2
14LKS ROZUMICELZS FORTUNA CHOMIĄŻA2016-08-2817:003:4
Kolejka 3
15LZS FORTUNA CHOMIĄŻALZS POGOŃ WOJNOWICE2016-09-0416:302:4
16KS LZS ZRYW WYSOKALKS ROZUMICE2016-09-0416:303:0
17LZS ISKRA ZOPOWYLZS POGRANICZE MOKRE2016-09-0416:304:1
18LZS RUCH ZUBRZYCELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2016-09-0416:300:9
19MGKS CUKROWNIK BABORÓWPAUZJE:
20LKS BABICELZS START BOGDANOWICE2016-09-0416:302:0
21LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS FC EGIPT KRZYŻOWICE2016-09-0416:303:7
Kolejka 4
22LZS POGOŃ WOJNOWICELZS FC EGIPT KRZYŻOWICE2016-09-1116:004:0
23LZS START BOGDANOWICELZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-09-1116:0017:0
24PAUZJELKS BABICE:
25LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-09-1116:000:6
26LZS POGRANICZE MOKRELZS RUCH ZUBRZYCE2016-09-1116:005:0
27LKS ROZUMICELZS ISKRA ZOPOWY2016-09-1116:003:1
28LZS FORTUNA CHOMIĄŻAKS LZS ZRYW WYSOKA2016-09-1116:003:0
Kolejka 5
29KS LZS ZRYW WYSOKALZS POGOŃ WOJNOWICE2016-09-1816:002:2
30LZS ISKRA ZOPOWYLZS FORTUNA CHOMIĄŻA2016-09-1816:002:4
31LZS RUCH ZUBRZYCELKS ROZUMICE2016-09-1816:006:4
32MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS POGRANICZE MOKRE2016-09-1816:005:1
33LKS BABICELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2016-09-1816:005:4
34LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚPAUZJE:
35LZS FC EGIPT KRZYŻOWICELZS START BOGDANOWICE2016-09-1816:002:5
Kolejka 6
36LZS POGOŃ WOJNOWICELZS START BOGDANOWICE2016-09-2515:001:5
37PAUZJELZS FC EGIPT KRZYŻOWICE:
38LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-09-2515:003:0 Walkower
39LZS POGRANICZE MOKRELKS BABICE2016-09-2515:001:2
40LKS ROZUMICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-09-2515:000:8
41LZS FORTUNA CHOMIĄŻALZS RUCH ZUBRZYCE2016-09-2515:003:2
42KS LZS ZRYW WYSOKALZS ISKRA ZOPOWY2016-09-2515:000:2
Kolejka 7
43LZS ISKRA ZOPOWYLZS POGOŃ WOJNOWICE2016-10-0215:005:4
44LZS RUCH ZUBRZYCEKS LZS ZRYW WYSOKA2016-10-0215:001:0
45MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS FORTUNA CHOMIĄŻA2016-10-0215:002:1
46LKS BABICELKS ROZUMICE2016-10-0215:009:1
47LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS POGRANICZE MOKRE2016-10-0215:000:5
48LZS FC EGIPT KRZYŻOWICELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2016-10-0215:000:1
49LZS START BOGDANOWICEPAUZJE:
Kolejka 8
50LZS POGOŃ WOJNOWICEPAUZJE:
51LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS START BOGDANOWICE2016-10-0915:002:4
52LZS POGRANICZE MOKRELZS FC EGIPT KRZYŻOWICE2016-10-0915:002:1
53LKS ROZUMICELZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-10-0915:0010:4
54LZS FORTUNA CHOMIĄŻALKS BABICE2016-10-0915:003:3
55KS LZS ZRYW WYSOKAMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-10-0915:001:6
56LZS ISKRA ZOPOWYLZS RUCH ZUBRZYCE2016-10-0915:0010:2
Kolejka 9
57LZS RUCH ZUBRZYCELZS POGOŃ WOJNOWICE2016-10-1615:001:6
58MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS ISKRA ZOPOWY2016-10-1615:004:1
59LKS BABICEKS LZS ZRYW WYSOKA2016-10-1615:005:1
60LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS FORTUNA CHOMIĄŻA2016-10-1615:001:5
61LZS FC EGIPT KRZYŻOWICELKS ROZUMICE2016-10-1615:003:0
62LZS START BOGDANOWICELZS POGRANICZE MOKRE2016-10-1615:008:0
63PAUZJELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW:
Kolejka 10
64LZS POGOŃ WOJNOWICELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2016-10-2314:002:3
65LZS POGRANICZE MOKREPAUZJE:
66LKS ROZUMICELZS START BOGDANOWICE2016-10-2314:001:7
67LZS FORTUNA CHOMIĄŻALZS FC EGIPT KRZYŻOWICE2016-10-2314:0012:0
68KS LZS ZRYW WYSOKALZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-10-2314:0011:3
69LZS ISKRA ZOPOWYLKS BABICE2016-10-2314:006:0
70LZS RUCH ZUBRZYCEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-10-2314:000:9
Kolejka 11
71MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS POGOŃ WOJNOWICE2016-10-3013:003:1
72LKS BABICELZS RUCH ZUBRZYCE2016-10-3013:005:1
73LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS ISKRA ZOPOWY2016-10-3013:001:8
74LZS FC EGIPT KRZYŻOWICEKS LZS ZRYW WYSOKA2016-10-3013:002:2
75LZS START BOGDANOWICELZS FORTUNA CHOMIĄŻA2016-10-2914:002:2
76PAUZJELKS ROZUMICE:
77LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS POGRANICZE MOKRE2016-10-3013:006:2
Kolejka 12
78LZS POGOŃ WOJNOWICELZS POGRANICZE MOKRE2016-11-0613:006:2
79LKS ROZUMICELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2016-11-0613:001:4
80LZS FORTUNA CHOMIĄŻAPAUZJE:
81KS LZS ZRYW WYSOKALZS START BOGDANOWICE2016-11-0613:001:4
82LZS ISKRA ZOPOWYLZS FC EGIPT KRZYŻOWICE2016-11-0613:006:0
83LZS RUCH ZUBRZYCELZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-11-0613:003:5
84MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS BABICE2016-11-0613:006:4
Kolejka 13
85LKS BABICELZS POGOŃ WOJNOWICE2016-11-1213:005:3
86LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-11-1313:000:7
87LZS FC EGIPT KRZYŻOWICELZS RUCH ZUBRZYCE2016-11-1313:004:3
88LZS START BOGDANOWICELZS ISKRA ZOPOWY2016-11-1213:002:4
89PAUZJEKS LZS ZRYW WYSOKA:
90LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS FORTUNA CHOMIĄŻA2016-11-1313:002:0
91LZS POGRANICZE MOKRELKS ROZUMICE2016-11-1313:001:0
Kolejka 14
1LZS POGOŃ WOJNOWICELKS ROZUMICE2017-03-1915:004:1
2LZS POGRANICZE MOKRELZS FORTUNA CHOMIĄŻA2017-03-1915:000:2
3LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWKS LZS ZRYW WYSOKA2017-03-1915:004:0
4PAUZJELZS ISKRA ZOPOWY:
5LZS START BOGDANOWICELZS RUCH ZUBRZYCE2017-03-1915:003:0
6LZS FC EGIPT KRZYŻOWICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-03-1915:000:14
7LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLKS BABICE2017-03-1915:002:9
Kolejka 15
8LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS POGOŃ WOJNOWICE2017-03-2615:004:12
9LKS BABICELZS FC EGIPT KRZYŻOWICE2017-03-2615:009:1
10LZS START BOGDANOWICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-03-2615:002:4
11LZS RUCH ZUBRZYCEPAUZJE:
12LZS ISKRA ZOPOWYLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2017-03-2614:002:4
13KS LZS ZRYW WYSOKALZS POGRANICZE MOKRE2017-03-2615:003:0
14LZS FORTUNA CHOMIĄŻALKS ROZUMICE2017-03-2615:009:1
Kolejka 16
15LZS POGOŃ WOJNOWICELZS FORTUNA CHOMIĄŻA2017-04-0216:003:1
16LKS ROZUMICEKS LZS ZRYW WYSOKA2017-04-0216:003:0
17LZS POGRANICZE MOKRELZS ISKRA ZOPOWY2017-04-0216:003:2
18LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS RUCH ZUBRZYCE2017-04-0216:007:0
19PAUZJEMGKS CUKROWNIK BABORÓW:
20LZS START BOGDANOWICELKS BABICE2017-04-0216:004:2
21LZS FC EGIPT KRZYŻOWICELZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-04-0216:007:0
Kolejka 17
22LZS FC EGIPT KRZYŻOWICELZS POGOŃ WOJNOWICE2017-04-0916:001:5
23LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS START BOGDANOWICE2017-04-0916:000:31
24LKS BABICEPAUZJE:
25MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2017-04-0916:001:2
26LZS RUCH ZUBRZYCELZS POGRANICZE MOKRE2017-04-0916:002:2
27LZS ISKRA ZOPOWYLKS ROZUMICE2017-04-0914:007:1
28KS LZS ZRYW WYSOKALZS FORTUNA CHOMIĄŻA2017-04-0916:002:3
Kolejka 18
29LZS POGOŃ WOJNOWICEKS LZS ZRYW WYSOKA2017-04-2316:305:3
30LZS FORTUNA CHOMIĄŻALZS ISKRA ZOPOWY2017-04-2316:301:4
31LKS ROZUMICELZS RUCH ZUBRZYCE2017-04-2316:301:4
32LZS POGRANICZE MOKREMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-04-2316:301:6
33LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLKS BABICE2017-04-2316:303:3
34PAUZJELZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ:
35LZS START BOGDANOWICELZS FC EGIPT KRZYŻOWICE2017-04-2316:307:1
Kolejka 19
36LZS START BOGDANOWICELZS POGOŃ WOJNOWICE2017-06-1117:003:0 Walkower
37LZS FC EGIPT KRZYŻOWICEPAUZJE:
38LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2017-06-1117:000:26
39LKS BABICELZS POGRANICZE MOKRE2017-06-1117:005:0
40MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS ROZUMICE2017-06-1117:0011:0
41LZS RUCH ZUBRZYCELZS FORTUNA CHOMIĄŻA2017-06-1117:000:7
42LZS ISKRA ZOPOWYKS LZS ZRYW WYSOKA2017-06-1114:002:3
Kolejka 20
43LZS POGOŃ WOJNOWICELZS ISKRA ZOPOWY2017-05-0717:000:3
44KS LZS ZRYW WYSOKALZS RUCH ZUBRZYCE2017-05-0717:003:1
45LZS FORTUNA CHOMIĄŻAMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-05-0717:001:6
46LKS ROZUMICELKS BABICE2017-05-0717:003:4
47LZS POGRANICZE MOKRELZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-05-0717:005:3
48LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS FC EGIPT KRZYŻOWICE2017-05-0717:0013:1
49PAUZJELZS START BOGDANOWICE:
Kolejka 21
50PAUZJELZS POGOŃ WOJNOWICE:
51LZS START BOGDANOWICELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2017-05-1317:003:2
52LZS FC EGIPT KRZYŻOWICELZS POGRANICZE MOKRE2017-05-1417:002:4
53LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLKS ROZUMICE2017-05-1417:001:11
54LKS BABICELZS FORTUNA CHOMIĄŻA2017-05-1417:007:1
55MGKS CUKROWNIK BABORÓWKS LZS ZRYW WYSOKA2017-05-1417:0011:0
56LZS RUCH ZUBRZYCELZS ISKRA ZOPOWY2017-05-1417:000:0
Kolejka 22
57LZS POGOŃ WOJNOWICELZS RUCH ZUBRZYCE2017-05-2117:006:0
58LZS ISKRA ZOPOWYMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-05-2114:001:10
59KS LZS ZRYW WYSOKALKS BABICE2017-05-2117:001:4
60LZS FORTUNA CHOMIĄŻALZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-05-2117:0022:1
61LKS ROZUMICELZS FC EGIPT KRZYŻOWICE2017-05-2117:001:2
62LZS POGRANICZE MOKRELZS START BOGDANOWICE2017-05-2117:001:8
63LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWPAUZJE:
Kolejka 23
64LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS POGOŃ WOJNOWICE2017-05-2817:004:2
65PAUZJELZS POGRANICZE MOKRE:
66LZS START BOGDANOWICELKS ROZUMICE2017-05-2817:0022:1
67LZS FC EGIPT KRZYŻOWICELZS FORTUNA CHOMIĄŻA2017-05-2817:001:8
68LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚKS LZS ZRYW WYSOKA2017-05-2817:001:10
69LKS BABICELZS ISKRA ZOPOWY2017-05-2817:009:0
70MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS RUCH ZUBRZYCE2017-05-2817:003:0 Walkower
Kolejka 24
71LZS POGOŃ WOJNOWICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-06-0417:002:6
72LZS RUCH ZUBRZYCELKS BABICE2017-06-0417:002:7
73LZS ISKRA ZOPOWYLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-06-0414:003:0 Walkower
74KS LZS ZRYW WYSOKALZS FC EGIPT KRZYŻOWICE2017-06-0417:004:2
75LZS FORTUNA CHOMIĄŻALZS START BOGDANOWICE2017-06-0316:002:3
76LKS ROZUMICEPAUZJE:
77LZS POGRANICZE MOKRELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2017-06-0417:000:3
Kolejka 25
78LZS POGRANICZE MOKRELZS POGOŃ WOJNOWICE2017-06-1817:000:1
79LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLKS ROZUMICE2017-06-1817:008:0
80PAUZJELZS FORTUNA CHOMIĄŻA:
81LZS START BOGDANOWICEKS LZS ZRYW WYSOKA2017-06-1817:008:1
82LZS FC EGIPT KRZYŻOWICELZS ISKRA ZOPOWY2017-06-1817:001:10
83LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS RUCH ZUBRZYCE2017-06-1817:000:22
84LKS BABICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-06-1817:002:3
Kolejka 26
85LZS POGOŃ WOJNOWICELKS BABICE2017-06-2517:003:1
86MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-06-2517:0019:0
87LZS RUCH ZUBRZYCELZS FC EGIPT KRZYŻOWICE2017-06-2517:004:1
88LZS ISKRA ZOPOWYLZS START BOGDANOWICE2017-06-2517:000:11
89KS LZS ZRYW WYSOKAPAUZJE:
90LZS FORTUNA CHOMIĄŻALZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2017-06-2517:001:4
91LKS ROZUMICELZS POGRANICZE MOKRE2017-06-2517:001:4

Ostatnia zmiana: 
10. Maj 2017
PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

 

TERMINARZ PLIK

KLASA „B”, GRUPA XV
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA B GR XV pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz