Klasa A grupa 2 - SEZON 2015/2016

TABELA

Tabela rozgrywek: Klasa A Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS START SIOŁKOWICE 2665205174:23
2LKS POLONIA KARŁOWICE 2662202495:45
3GZ LZS RUDATOM KĘPA2657183578:23
4GZ LZS JEŁOWA2655174592:40
5LZS ORZEŁ OLSZANKA26401241057:53
6SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI 26361131251:54
7GZ LZS BRYNICA 2631941348:56
8LKS POPIELÓW 2630931439:55
9LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓW2630931447:68
10LKS SOKOŁY BIERDZANY 2625811751:87
11KS SKARBIMIERZ2624731644:81
12GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2621631740:80
13LZS LIGOTA TURAWSKA 26371211362:63
14BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE 2613412120:70

WYNIKI

Terminarz rozgrywek: Klasa A Grupa 2
Kolejka 1
1GZ LZS JEŁOWALZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓW2015-08-2317:005:0
2KS SKARBIMIERZLKS START SIOŁKOWICE 2015-08-2317:000:1
3GZ LZS RUDATOM KĘPALKS SOKOŁY BIERDZANY 2015-08-2217:007:0
4SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI LZS ORZEŁ OLSZANKA2015-08-2317:003:4
5LKS POLONIA KARŁOWICE LKS POPIELÓW 2015-08-2217:005:2
6LZS LIGOTA TURAWSKA BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkower2015-08-2317:002:1
7GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCEGZ LZS BRYNICA 2015-08-2317:000:4
Kolejka 2
8LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓWGZ LZS BRYNICA 2015-08-3017:003:2
9BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2015-08-3017:002:3
10LKS POPIELÓW LZS LIGOTA TURAWSKA - drużyna wycofana, walkower2015-08-2917:002:0
11LZS ORZEŁ OLSZANKALKS POLONIA KARŁOWICE 2015-08-3017:002:0
12LKS SOKOŁY BIERDZANY SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI 2015-08-3017:001:1
13LKS START SIOŁKOWICE GZ LZS RUDATOM KĘPA2015-08-2917:002:2
14GZ LZS JEŁOWAKS SKARBIMIERZ2015-08-3017:005:0
Kolejka 3
15KS SKARBIMIERZLZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓW2015-09-0616:300:2
16GZ LZS RUDATOM KĘPAGZ LZS JEŁOWA2015-09-0516:303:1
17SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI LKS START SIOŁKOWICE 2015-09-0616:301:5
18LKS POLONIA KARŁOWICE LKS SOKOŁY BIERDZANY 2015-09-0516:309:1
19LZS LIGOTA TURAWSKA LZS ORZEŁ OLSZANKA2015-09-0616:303:0
20GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCELKS POPIELÓW 2015-09-0616:301:2
21GZ LZS BRYNICA BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkower2015-09-0616:303:0 Walkower
Kolejka 4
22LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓWBTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkower2015-09-1216:004:1
23LKS POPIELÓW GZ LZS BRYNICA 2015-09-1216:002:2
24LZS ORZEŁ OLSZANKAGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2015-09-1316:004:0
25LKS SOKOŁY BIERDZANY LZS LIGOTA TURAWSKA - drużyna wycofana, walkower2015-09-1316:004:8
26LKS START SIOŁKOWICE LKS POLONIA KARŁOWICE 2015-09-1216:003:0
27GZ LZS JEŁOWASKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI 2015-09-1316:003:0
28KS SKARBIMIERZGZ LZS RUDATOM KĘPA2015-09-1316:000:6
Kolejka 5
29GZ LZS RUDATOM KĘPALZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓW2015-09-2016:004:0
30SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI KS SKARBIMIERZ2015-09-2016:007:1
31LKS POLONIA KARŁOWICE GZ LZS JEŁOWA2015-09-1916:004:2
32LZS LIGOTA TURAWSKA LKS START SIOŁKOWICE 2015-09-2016:000:2
33GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCELKS SOKOŁY BIERDZANY 2015-09-2016:004:2
34GZ LZS BRYNICA LZS ORZEŁ OLSZANKA2015-09-2016:003:0
35BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkowerLKS POPIELÓW 2015-09-2016:002:0
Kolejka 6
36LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓWLKS POPIELÓW 2015-09-2715:000:3
37LZS ORZEŁ OLSZANKABTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkower2015-09-2715:004:0
38LKS SOKOŁY BIERDZANY GZ LZS BRYNICA 2015-09-2715:003:4
39LKS START SIOŁKOWICE GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2015-09-2615:002:0
40GZ LZS JEŁOWALZS LIGOTA TURAWSKA - drużyna wycofana, walkower2015-09-2715:005:2
41KS SKARBIMIERZLKS POLONIA KARŁOWICE 2015-09-2715:003:4
42GZ LZS RUDATOM KĘPASKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI 2015-09-2715:003:0
Kolejka 7
43SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓW2015-10-0415:002:1
44LKS POLONIA KARŁOWICE GZ LZS RUDATOM KĘPA2015-10-0315:000:3 Walkower
45LZS LIGOTA TURAWSKA KS SKARBIMIERZ2015-10-0415:003:2
46GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCEGZ LZS JEŁOWA2015-10-0415:003:8
47GZ LZS BRYNICA LKS START SIOŁKOWICE 2015-10-0315:000:3
48BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkowerLKS SOKOŁY BIERDZANY 2015-10-0415:002:0
49LKS POPIELÓW LZS ORZEŁ OLSZANKA2015-10-0315:001:1
Kolejka 8
50LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓWLZS ORZEŁ OLSZANKA2015-10-1115:001:1
51LKS SOKOŁY BIERDZANY LKS POPIELÓW 2015-10-1115:002:3
52LKS START SIOŁKOWICE BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkower2015-10-1115:004:2
53GZ LZS JEŁOWAGZ LZS BRYNICA 2015-10-1115:002:4
54KS SKARBIMIERZGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2015-10-1115:006:2
55GZ LZS RUDATOM KĘPALZS LIGOTA TURAWSKA - drużyna wycofana, walkower2015-10-1015:004:0
56SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI LKS POLONIA KARŁOWICE 2015-10-1115:000:1
Kolejka 9
57LKS POLONIA KARŁOWICE LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓW2015-10-1815:006:4
58LZS LIGOTA TURAWSKA SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI 2015-10-1815:004:1
59GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCEGZ LZS RUDATOM KĘPA2015-10-1815:000:6
60GZ LZS BRYNICA KS SKARBIMIERZ2015-10-1815:001:1
61BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS JEŁOWA2015-10-1815:002:3
62LKS POPIELÓW LKS START SIOŁKOWICE 2015-10-1715:000:2
63LZS ORZEŁ OLSZANKALKS SOKOŁY BIERDZANY 2015-10-1815:001:2
Kolejka 10
64LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓWLKS SOKOŁY BIERDZANY 2015-10-2513:306:3
65LKS START SIOŁKOWICE LZS ORZEŁ OLSZANKA2015-10-2413:303:2
66GZ LZS JEŁOWALKS POPIELÓW 2015-10-2513:306:1
67KS SKARBIMIERZBTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkower2015-10-2513:301:2
68GZ LZS RUDATOM KĘPAGZ LZS BRYNICA 2015-10-2413:301:1
69SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2015-10-2513:301:0
70LKS POLONIA KARŁOWICE LZS LIGOTA TURAWSKA - drużyna wycofana, walkower2015-10-2413:303:1
Kolejka 11
71LZS LIGOTA TURAWSKA LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓW2015-11-0813:005:3
72GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCELKS POLONIA KARŁOWICE 2015-11-0813:003:3
73GZ LZS BRYNICA SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI 2015-11-0813:000:2
74BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS RUDATOM KĘPA2015-11-0813:003:1
75LKS POPIELÓW KS SKARBIMIERZ2015-11-0713:001:4
76LZS ORZEŁ OLSZANKAGZ LZS JEŁOWA2015-11-0813:000:2
77LKS SOKOŁY BIERDZANY LKS START SIOŁKOWICE 2015-11-0813:001:4
Kolejka 12
78LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓWLKS START SIOŁKOWICE 2015-11-1513:001:1
79GZ LZS JEŁOWALKS SOKOŁY BIERDZANY 2015-11-1513:008:1
80KS SKARBIMIERZLZS ORZEŁ OLSZANKA2015-11-1513:001:4
81GZ LZS RUDATOM KĘPALKS POPIELÓW 2015-11-1413:003:2
82SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkower2015-11-1513:005:2
83LKS POLONIA KARŁOWICE GZ LZS BRYNICA 2015-11-1413:004:2
84LZS LIGOTA TURAWSKA GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2015-11-1513:004:0
Kolejka 13
85GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCELZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓW2015-11-2213:003:7
86GZ LZS BRYNICA LZS LIGOTA TURAWSKA - drużyna wycofana, walkower2015-11-2213:000:2
87BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkowerLKS POLONIA KARŁOWICE 2015-11-2213:001:1
88LKS POPIELÓW SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI 2015-11-2213:000:2
89LZS ORZEŁ OLSZANKAGZ LZS RUDATOM KĘPA2015-11-2213:001:0
90LKS SOKOŁY BIERDZANY KS SKARBIMIERZ2015-11-2213:001:2
91LKS START SIOŁKOWICE GZ LZS JEŁOWA2015-11-2113:000:0
Kolejka 14
1LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓWGZ LZS JEŁOWA2016-03-1315:001:5
2LKS START SIOŁKOWICE KS SKARBIMIERZ2016-03-1215:005:1
3LKS SOKOŁY BIERDZANY GZ LZS RUDATOM KĘPA2016-03-1315:000:5
4LZS ORZEŁ OLSZANKASKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI 2016-03-1315:004:2
5LKS POPIELÓW LKS POLONIA KARŁOWICE 2016-06-0217:000:1
6BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkowerLZS LIGOTA TURAWSKA 0:3
7GZ LZS BRYNICA GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2016-03-1315:004:2
Kolejka 15
8GZ LZS BRYNICA LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓW2016-03-2015:003:1
9GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCEBTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkower3:0
10LZS LIGOTA TURAWSKA LKS POPIELÓW 2016-03-2015:002:3
11LKS POLONIA KARŁOWICE LZS ORZEŁ OLSZANKA2016-03-1915:006:2
12SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI LKS SOKOŁY BIERDZANY 2016-03-2015:003:1
13GZ LZS RUDATOM KĘPALKS START SIOŁKOWICE 2016-03-1915:000:1
14KS SKARBIMIERZGZ LZS JEŁOWA2016-03-2015:000:7
Kolejka 16
15LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓWKS SKARBIMIERZ2016-04-0316:000:0
16GZ LZS JEŁOWAGZ LZS RUDATOM KĘPA2016-04-0316:004:3
17LKS START SIOŁKOWICE SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI 2016-04-0316:004:2
18LKS SOKOŁY BIERDZANY LKS POLONIA KARŁOWICE 2016-04-0316:001:5
19LZS ORZEŁ OLSZANKALZS LIGOTA TURAWSKA 2016-04-0316:003:2
20LKS POPIELÓW GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2016-04-0316:002:0
21BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS BRYNICA 0:3
Kolejka 17
22BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkowerLZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓW0:3
23GZ LZS BRYNICA LKS POPIELÓW 2016-04-1016:001:2
24GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCELZS ORZEŁ OLSZANKA2016-04-1016:002:4
25LZS LIGOTA TURAWSKA LKS SOKOŁY BIERDZANY 2016-04-1016:004:2
26LKS POLONIA KARŁOWICE LKS START SIOŁKOWICE 2016-04-0916:002:5
27SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI GZ LZS JEŁOWA2016-04-1016:003:3
28GZ LZS RUDATOM KĘPAKS SKARBIMIERZ2016-04-0916:002:1
Kolejka 18
29LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓWGZ LZS RUDATOM KĘPA2016-04-1716:000:2
30KS SKARBIMIERZSKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI 2016-04-1716:000:3
31GZ LZS JEŁOWALKS POLONIA KARŁOWICE 2016-04-1716:001:2
32LKS START SIOŁKOWICE LZS LIGOTA TURAWSKA 2016-04-1616:003:0
33LKS SOKOŁY BIERDZANY GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2016-04-1716:003:0 Walkower
34LZS ORZEŁ OLSZANKAGZ LZS BRYNICA 2016-04-1716:003:3
35LKS POPIELÓW BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 19
36LKS POPIELÓW LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓW2016-04-2416:300:1
37BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkowerLZS ORZEŁ OLSZANKA0:3
38GZ LZS BRYNICA LKS SOKOŁY BIERDZANY 2016-04-2416:301:3
39GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCELKS START SIOŁKOWICE 2016-04-2416:302:2
40LZS LIGOTA TURAWSKA GZ LZS JEŁOWA2016-04-2416:304:4
41LKS POLONIA KARŁOWICE KS SKARBIMIERZ2016-04-2316:309:0
42SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI GZ LZS RUDATOM KĘPA2016-04-2316:300:3
Kolejka 20
43LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓWSKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI 2016-05-0117:002:1
44GZ LZS RUDATOM KĘPALKS POLONIA KARŁOWICE 2016-04-3017:001:3
45KS SKARBIMIERZLZS LIGOTA TURAWSKA 2016-05-0117:007:3
46GZ LZS JEŁOWAGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2016-05-0117:002:1
47LKS START SIOŁKOWICE GZ LZS BRYNICA 2016-04-3017:003:0
48LKS SOKOŁY BIERDZANY BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkower3:0
49LZS ORZEŁ OLSZANKALKS POPIELÓW 2016-04-3012:004:2
Kolejka 21
50LZS ORZEŁ OLSZANKALZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓW2016-05-0817:001:2
51LKS POPIELÓW LKS SOKOŁY BIERDZANY 2016-05-0817:004:2
52BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkowerLKS START SIOŁKOWICE 0:3
53GZ LZS BRYNICA GZ LZS JEŁOWA2016-05-0817:000:1
54GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCEKS SKARBIMIERZ2016-05-0817:001:1
55LZS LIGOTA TURAWSKA GZ LZS RUDATOM KĘPA2016-05-0817:000:1
56LKS POLONIA KARŁOWICE SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI 2016-05-0817:009:2
Kolejka 22
57LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓWLKS POLONIA KARŁOWICE 2016-05-1517:001:4
58SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI LZS LIGOTA TURAWSKA 2016-05-1517:005:0
59GZ LZS RUDATOM KĘPAGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2016-05-1517:005:0
60KS SKARBIMIERZGZ LZS BRYNICA 2016-05-1416:003:4
61GZ LZS JEŁOWABTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkower3:0
62LKS START SIOŁKOWICE LKS POPIELÓW 2016-05-1417:002:0
63LKS SOKOŁY BIERDZANY LZS ORZEŁ OLSZANKA2016-05-1517:002:1
Kolejka 23
64LKS SOKOŁY BIERDZANY LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓW2016-05-2217:004:0
65LZS ORZEŁ OLSZANKALKS START SIOŁKOWICE 2016-05-2217:004:3
66LKS POPIELÓW GZ LZS JEŁOWA2016-05-2217:001:6
67BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkowerKS SKARBIMIERZ0:3
68GZ LZS BRYNICA GZ LZS RUDATOM KĘPA2016-05-2518:001:5
69GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCESKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI 2016-05-2217:002:0
70LZS LIGOTA TURAWSKA LKS POLONIA KARŁOWICE 2016-05-2217:001:3
Kolejka 24
71LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓWLZS LIGOTA TURAWSKA 2016-05-2917:001:3
72LKS POLONIA KARŁOWICE GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2016-05-2817:004:3
73SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI GZ LZS BRYNICA 2016-05-2917:001:0
74GZ LZS RUDATOM KĘPABTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkower3:0
75KS SKARBIMIERZLKS POPIELÓW 2016-05-2917:002:1
76GZ LZS JEŁOWALZS ORZEŁ OLSZANKA2016-05-2917:004:0
77LKS START SIOŁKOWICE LKS SOKOŁY BIERDZANY 2016-05-2718:003:0
Kolejka 25
78LKS START SIOŁKOWICE LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓW2016-06-0517:007:2
79LKS SOKOŁY BIERDZANY GZ LZS JEŁOWA2016-06-0517:004:1
80LZS ORZEŁ OLSZANKAKS SKARBIMIERZ2016-06-0517:002:4
81LKS POPIELÓW GZ LZS RUDATOM KĘPA2016-06-0517:001:3
82BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkowerSKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI 0:3
83GZ LZS BRYNICA LKS POLONIA KARŁOWICE 2016-06-0517:001:4
84GZ LZS ECOKOM LUBOSZYCELZS LIGOTA TURAWSKA 2016-06-0517:003:1
Kolejka 26
85LZS OLIMPIA-POGOŃ II LEWIN-ŁOSIÓWGZ LZS ECOKOM LUBOSZYCE2016-06-1214:001:2
86LZS LIGOTA TURAWSKA GZ LZS BRYNICA 2016-06-1214:005:1
87LKS POLONIA KARŁOWICE BTP STAL II BRZEG - POLONIA PRZYLESIE - drużyna wycofana, walkower3:0
88SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI LKS POPIELÓW 2016-06-1214:001:1
89GZ LZS RUDATOM KĘPALZS ORZEŁ OLSZANKA2016-06-1214:002:2
90KS SKARBIMIERZLKS SOKOŁY BIERDZANY 2016-06-1214:001:5
91GZ LZS JEŁOWALKS START SIOŁKOWICE 2016-06-1214:001:1