Klasa A grupa I

Tabela rozgrywek: Klasa A Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS KOŚCIELISKA2564211384:34
2LZS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2553172676:35
3LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2548153766:40
4LZS LIGOTA OLESKA2547152878:44
5LKS ROŻNÓW2547152855:39
6GKS WIDAWA WILKÓW2544135765:41
7LKS PROSNA ZDZIECHOWICE25381221166:32
8LKS BUDOWLANI STROJEC2538115962:52
9LZS USZYCE25361201353:58
10LZS KUJAKOWICE2532951138:43
11LZS ZNICZ WŁOCHY25321021352:57
12LZS ROLNIK WIERZBICA259302224:119
13LZS POGOŃ MIKOWICE2515502020:72
14LKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA257212216:89

Ostatnia kolejka (24) rozgrywek: Klasa A Grupa 1
71LZS STOBRAWA LIGOTA DOLNALZS ZNICZ WŁOCHY2017-06-0317:004:0
72LKS ROŻNÓWLKS PROSNA ZDZIECHOWICE2017-06-0417:001:0
73LZS ROLNIK WIERZBICAGKS WIDAWA WILKÓW2017-06-0317:000:11
74LZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS KOŚCIELISKA0:3
75LKS BUDOWLANI STROJECLZS LIGOTA OLESKA2017-06-0417:001:3
76LZS KUJAKOWICELMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2017-06-0417:006:1
77LKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkowerLZS USZYCE0:3

Terminarz rozgrywek: Klasa A Grupa 1
Kolejka 1
1LZS KUJAKOWICELZS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2016-08-2114:001:1
2LKS BUDOWLANI STROJECLKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkower2016-08-2018:002:0
3LZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS USZYCE2016-08-2113:002:3
4LZS ROLNIK WIERZBICALMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2016-08-2114:001:6
5LKS ROŻNÓWLZS LIGOTA OLESKA2016-08-2116:001:5
6LZS ZNICZ WŁOCHYLZS KOŚCIELISKA2016-08-2114:000:4
7LKS PROSNA ZDZIECHOWICEGKS WIDAWA WILKÓW2016-08-2017:001:3
Kolejka 2
8LZS STOBRAWA LIGOTA DOLNAGKS WIDAWA WILKÓW2016-08-2817:005:1
9LZS KOŚCIELISKALKS PROSNA ZDZIECHOWICE2016-08-2717:003:2
10LZS LIGOTA OLESKALZS ZNICZ WŁOCHY2016-08-2817:006:1
11LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILKS ROŻNÓW2016-08-2717:003:2
12LZS USZYCELZS ROLNIK WIERZBICA2016-08-2817:007:0
13LKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkowerLZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-08-2817:005:3
14LZS KUJAKOWICELKS BUDOWLANI STROJEC2016-08-2817:001:1
Kolejka 3
15LKS BUDOWLANI STROJECLZS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2016-09-0417:003:4
16LZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS KUJAKOWICE2016-09-0417:003:1
17LZS ROLNIK WIERZBICALKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkower2016-09-0417:003:0
18LKS ROŻNÓWLZS USZYCE2016-09-0417:003:0
19LZS ZNICZ WŁOCHYLMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2016-09-0417:001:5
20LKS PROSNA ZDZIECHOWICELZS LIGOTA OLESKA2016-09-0316:305:1
21GKS WIDAWA WILKÓWLZS KOŚCIELISKA2016-09-0417:002:2
Kolejka 4
22LZS STOBRAWA LIGOTA DOLNALZS KOŚCIELISKA2016-09-1113:002:3
23LZS LIGOTA OLESKAGKS WIDAWA WILKÓW2016-09-1113:001:1
24LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILKS PROSNA ZDZIECHOWICE2016-09-1016:002:1
25LZS USZYCELZS ZNICZ WŁOCHY2016-09-1113:002:0
26LKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkowerLKS ROŻNÓW2016-09-1113:000:1
27LZS KUJAKOWICELZS ROLNIK WIERZBICA2016-09-1113:003:0
28LKS BUDOWLANI STROJECLZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-09-1016:002:0
Kolejka 5
29LZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2016-09-1816:000:4
30LZS ROLNIK WIERZBICALKS BUDOWLANI STROJEC2016-09-1816:001:3
31LKS ROŻNÓWLZS KUJAKOWICE2016-09-1816:002:1
32LZS ZNICZ WŁOCHYLKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkower2016-09-1813:007:1
33LKS PROSNA ZDZIECHOWICELZS USZYCE2016-09-1716:001:2
34GKS WIDAWA WILKÓWLMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2016-09-1816:000:3
35LZS KOŚCIELISKALZS LIGOTA OLESKA2016-09-1716:000:5
Kolejka 6
36LZS STOBRAWA LIGOTA DOLNALZS LIGOTA OLESKA2016-09-2516:002:4
37LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS KOŚCIELISKA2016-09-2415:001:2
38LZS USZYCEGKS WIDAWA WILKÓW2016-09-2516:003:1
39LKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkowerLKS PROSNA ZDZIECHOWICE2016-09-2516:001:6
40LZS KUJAKOWICELZS ZNICZ WŁOCHY2016-09-2516:002:1
41LKS BUDOWLANI STROJECLKS ROŻNÓW2016-09-2516:005:0
42LZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS ROLNIK WIERZBICA2016-09-2516:004:3
Kolejka 7
43LZS ROLNIK WIERZBICALZS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2016-10-0215:000:4
44LKS ROŻNÓWLZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-10-0215:004:0
45LZS ZNICZ WŁOCHYLKS BUDOWLANI STROJEC2016-10-0215:006:3
46LKS PROSNA ZDZIECHOWICELZS KUJAKOWICE2016-10-0115:001:1
47GKS WIDAWA WILKÓWLKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkower2016-10-0215:003:1
48LZS KOŚCIELISKALZS USZYCE2016-10-0115:004:1
49LZS LIGOTA OLESKALMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2016-10-0215:000:3
Kolejka 8
50LZS STOBRAWA LIGOTA DOLNALMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2016-10-0915:002:2
51LZS USZYCELZS LIGOTA OLESKA2016-10-0915:002:6
52LKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkowerLZS KOŚCIELISKA2016-10-0915:000:9
53LZS KUJAKOWICEGKS WIDAWA WILKÓW2016-10-0915:001:1
54LKS BUDOWLANI STROJECLKS PROSNA ZDZIECHOWICE2016-10-0915:002:0
55LZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS ZNICZ WŁOCHY2016-10-0915:002:1
56LZS ROLNIK WIERZBICALKS ROŻNÓW2016-10-0915:002:4
Kolejka 9
57LKS ROŻNÓWLZS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2016-10-1515:003:0
58LZS ZNICZ WŁOCHYLZS ROLNIK WIERZBICA2016-10-1515:005:2
59LKS PROSNA ZDZIECHOWICELZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-10-1515:005:0
60GKS WIDAWA WILKÓWLKS BUDOWLANI STROJEC2016-10-1615:002:2
61LZS KOŚCIELISKALZS KUJAKOWICE2016-10-1515:003:1
62LZS LIGOTA OLESKALKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkower2016-10-1615:003:3
63LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS USZYCE2016-10-1515:004:3
Kolejka 10
64LZS STOBRAWA LIGOTA DOLNALZS USZYCE2016-10-2314:003:1
65LKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkowerLMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2016-10-2314:001:7
66LZS KUJAKOWICELZS LIGOTA OLESKA2016-10-2314:000:3
67LKS BUDOWLANI STROJECLZS KOŚCIELISKA2016-10-2314:001:2
68LZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkowerGKS WIDAWA WILKÓW2016-10-2314:000:2
69LZS ROLNIK WIERZBICALKS PROSNA ZDZIECHOWICE2016-10-2314:001:7
70LKS ROŻNÓWLZS ZNICZ WŁOCHY2016-10-2314:005:0
Kolejka 11
71LZS ZNICZ WŁOCHYLZS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2016-10-3013:000:5
72LKS PROSNA ZDZIECHOWICELKS ROŻNÓW2016-10-2913:001:1
73GKS WIDAWA WILKÓWLZS ROLNIK WIERZBICA2016-10-3013:006:1
74LZS KOŚCIELISKALZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-10-2914:003:0 Walkower
75LZS LIGOTA OLESKALKS BUDOWLANI STROJEC2016-10-3013:001:2
76LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS KUJAKOWICE2016-10-2914:001:3
77LZS USZYCELKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkower2016-10-3013:004:1
Kolejka 12
78LZS STOBRAWA LIGOTA DOLNALKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkower2016-11-0613:005:1
79LZS KUJAKOWICELZS USZYCE2016-11-0613:001:0
80LKS BUDOWLANI STROJECLMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2016-11-0613:001:1
81LZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS LIGOTA OLESKA2016-11-0613:003:2
82LZS ROLNIK WIERZBICALZS KOŚCIELISKA2016-11-0613:000:4
83LKS ROŻNÓWGKS WIDAWA WILKÓW2016-11-0613:003:2
84LZS ZNICZ WŁOCHYLKS PROSNA ZDZIECHOWICE2016-11-0613:003:1
Kolejka 13
85LKS PROSNA ZDZIECHOWICELZS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2016-11-1213:004:0
86GKS WIDAWA WILKÓWLZS ZNICZ WŁOCHY2016-11-1313:002:1
87LZS KOŚCIELISKALKS ROŻNÓW2016-11-1213:003:0
88LZS LIGOTA OLESKALZS ROLNIK WIERZBICA2016-11-1313:009:0
89LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkower2016-11-1213:004:0
90LZS USZYCELKS BUDOWLANI STROJEC2016-11-1313:005:2
91LKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkowerLZS KUJAKOWICE2016-11-1313:002:0
Kolejka 14
1LZS STOBRAWA LIGOTA DOLNALZS KUJAKOWICE2017-03-1915:006:0
2LKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkowerLKS BUDOWLANI STROJEC0:3
3LZS USZYCELZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
4LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS ROLNIK WIERZBICA2017-03-1815:004:0 Walkower
5LZS LIGOTA OLESKALKS ROŻNÓW2017-03-1915:000:1
6LZS KOŚCIELISKALZS ZNICZ WŁOCHY2017-03-1815:003:2
7GKS WIDAWA WILKÓWLKS PROSNA ZDZIECHOWICE2017-03-1815:002:1
Kolejka 15
8GKS WIDAWA WILKÓWLZS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2017-03-2615:002:0
9LKS PROSNA ZDZIECHOWICELZS KOŚCIELISKA2017-03-2615:001:3
10LZS ZNICZ WŁOCHYLZS LIGOTA OLESKA2017-03-2615:003:2
11LKS ROŻNÓWLMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2017-03-2615:000:1
12LZS ROLNIK WIERZBICALZS USZYCE2017-03-2515:000:1
13LZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkower3:0
14LKS BUDOWLANI STROJECLZS KUJAKOWICE2017-03-2615:002:1
Kolejka 16
15LZS STOBRAWA LIGOTA DOLNALKS BUDOWLANI STROJEC2017-04-0213:303:2
16LZS KUJAKOWICELZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
17LKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkowerLZS ROLNIK WIERZBICA0:3
18LZS USZYCELKS ROŻNÓW2017-04-0213:303:6
19LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS ZNICZ WŁOCHY2017-04-0116:002:1
20LZS LIGOTA OLESKALKS PROSNA ZDZIECHOWICE2017-04-0213:303:0 Walkower
21LZS KOŚCIELISKAGKS WIDAWA WILKÓW2017-04-0116:001:0
Kolejka 17
22LZS KOŚCIELISKALZS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2017-04-0816:005:0
23GKS WIDAWA WILKÓWLZS LIGOTA OLESKA2017-04-0916:005:1
24LKS PROSNA ZDZIECHOWICELMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2017-04-0816:003:1
25LZS ZNICZ WŁOCHYLZS USZYCE2017-04-0916:004:0
26LKS ROŻNÓWLKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkower3:0
27LZS ROLNIK WIERZBICALZS KUJAKOWICE2017-04-0816:001:5
28LZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLKS BUDOWLANI STROJEC0:3
Kolejka 18
29LZS STOBRAWA LIGOTA DOLNALZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
30LKS BUDOWLANI STROJECLZS ROLNIK WIERZBICA2017-04-2316:306:1
31LZS KUJAKOWICELKS ROŻNÓW2017-04-2317:001:0
32LKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkowerLZS ZNICZ WŁOCHY0:3
33LZS USZYCELKS PROSNA ZDZIECHOWICE2017-04-2316:300:2
34LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKIGKS WIDAWA WILKÓW2017-04-2216:303:0
35LZS LIGOTA OLESKALZS KOŚCIELISKA2017-04-2316:306:2
Kolejka 19
36LZS LIGOTA OLESKALZS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2017-06-1114:001:5
37LZS KOŚCIELISKALMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2017-06-1017:003:0 Walkower
38GKS WIDAWA WILKÓWLZS USZYCE2017-04-2917:003:0 Walkower
39LKS PROSNA ZDZIECHOWICELKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkower3:0
40LZS ZNICZ WŁOCHYLZS KUJAKOWICE2017-06-1114:000:0
41LKS ROŻNÓWLKS BUDOWLANI STROJEC2017-06-1114:001:2
42LZS ROLNIK WIERZBICALZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 20
43LZS STOBRAWA LIGOTA DOLNALZS ROLNIK WIERZBICA2017-05-0717:006:0
44LZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLKS ROŻNÓW0:3
45LKS BUDOWLANI STROJECLZS ZNICZ WŁOCHY2017-05-0717:003:4
46LZS KUJAKOWICELKS PROSNA ZDZIECHOWICE2017-05-0717:002:1
47LKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkowerGKS WIDAWA WILKÓW0:3
48LZS USZYCELZS KOŚCIELISKA2017-05-0717:004:3
49LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS LIGOTA OLESKA2017-05-0617:002:4
Kolejka 21
50LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILZS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2017-05-1317:000:2
51LZS LIGOTA OLESKALZS USZYCE2017-05-1417:003:1
52LZS KOŚCIELISKALKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkower3:0
53GKS WIDAWA WILKÓWLZS KUJAKOWICE2017-05-1417:002:1
54LKS PROSNA ZDZIECHOWICELKS BUDOWLANI STROJEC2017-05-1317:003:0
55LZS ZNICZ WŁOCHYLZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
56LKS ROŻNÓWLZS ROLNIK WIERZBICA2017-05-1417:002:1
Kolejka 22
57LZS STOBRAWA LIGOTA DOLNALKS ROŻNÓW2017-05-2013:003:1
58LZS ROLNIK WIERZBICALZS ZNICZ WŁOCHY2017-05-2017:000:4 Walkower
59LZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLKS PROSNA ZDZIECHOWICE0:3
60LKS BUDOWLANI STROJECGKS WIDAWA WILKÓW2017-05-2017:004:4
61LZS KUJAKOWICELZS KOŚCIELISKA2017-05-2114:001:5
62LKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkowerLZS LIGOTA OLESKA0:3
63LZS USZYCELMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2017-05-2114:001:4
Kolejka 23
64LZS USZYCELZS STOBRAWA LIGOTA DOLNA2017-05-2817:001:4
65LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkower3:0
66LZS LIGOTA OLESKALZS KUJAKOWICE2017-05-2817:003:1
67LZS KOŚCIELISKALKS BUDOWLANI STROJEC2017-05-2817:006:4
68GKS WIDAWA WILKÓWLZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
69LKS PROSNA ZDZIECHOWICELZS ROLNIK WIERZBICA2017-05-2717:0013:0 Walkower
70LZS ZNICZ WŁOCHYLKS ROŻNÓW2017-05-2817:002:2
Kolejka 24
71LZS STOBRAWA LIGOTA DOLNALZS ZNICZ WŁOCHY2017-06-0317:004:0
72LKS ROŻNÓWLKS PROSNA ZDZIECHOWICE2017-06-0417:001:0
73LZS ROLNIK WIERZBICAGKS WIDAWA WILKÓW2017-06-0317:000:11
74LZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLZS KOŚCIELISKA0:3
75LKS BUDOWLANI STROJECLZS LIGOTA OLESKA2017-06-0417:001:3
76LZS KUJAKOWICELMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI2017-06-0417:006:1
77LKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkowerLZS USZYCE0:3
Kolejka 25
78LKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkowerLZS STOBRAWA LIGOTA DOLNA0:3
79LZS USZYCELZS KUJAKOWICE2017-06-1817:003:1
80LMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKILKS BUDOWLANI STROJEC2017-06-1817:003:3
81LZS LIGOTA OLESKALZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkower3:0
82LZS KOŚCIELISKALZS ROLNIK WIERZBICA2017-06-1817:005:1
83GKS WIDAWA WILKÓWLKS ROŻNÓW2017-06-1817:004:6
84LKS PROSNA ZDZIECHOWICELZS ZNICZ WŁOCHY2017-06-1817:001:0
Kolejka 26
85LZS STOBRAWA LIGOTA DOLNALKS PROSNA ZDZIECHOWICE2017-06-2517:00:
86LZS ZNICZ WŁOCHYGKS WIDAWA WILKÓW2017-06-2517:00:
87LKS ROŻNÓWLZS KOŚCIELISKA2017-06-2517:00:
88LZS ROLNIK WIERZBICALZS LIGOTA OLESKA2017-06-2517:00:
89LZS POGOŃ MIKOWICE - drużyna wycofana, walkowerLMKS PIAST GORZÓW ŚLĄSKI0:3
90LKS BUDOWLANI STROJECLZS USZYCE2017-06-2517:00:
91LZS KUJAKOWICELKS HETMAN II POLANOWICE-BYCZYNA - drużyna wycofana, walkower3:0

Ostatnia zmiana: 
18. Maj 2017
PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

 

TERMINARZ PLIK

KLASA „A”, GRUPA I
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA A GR I pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz