Klasa A grupa II

Tabela rozgrywek: Klasa A Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1GZ LZS JEŁOWA2564211397:34
2LZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2559192483:40
3LKS POLONIA KARŁOWICE2555174490:38
4GZ LZS RUDATOM KĘPA2555181665:36
5LZS LIGOTA TURAWSKA25391231069:66
6LZS ORZEŁ OLSZANKA25381221159:59
7LZS FC ŻELAZNA2538115983:56
8LZS WRZOSKI25381221160:55
9LKS SOKOŁY BIERDZANY2533961054:48
10GZ LZS BRYNICA2527901646:78
11SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2527831443:51
12LKS POPIELÓW2520621731:76
13LUKS STAL OSOWIEC255122225:113
14LZS BONGO KARCZÓW259232014:69

Ostatnia kolejka (25) rozgrywek: Klasa A Grupa 2
78GZ LZS RUDATOM KĘPAGZ LZS JEŁOWA2017-06-1817:003:5
79LUKS STAL OSOWIECLZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2017-06-1817:000:9
80LKS POLONIA KARŁOWICESKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2017-06-1817:002:2
81LKS POPIELÓWLZS WRZOSKI2017-06-1817:001:5
82LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS FC ŻELAZNA2017-06-1817:002:2
83GZ LZS BRYNICALZS ORZEŁ OLSZANKA2017-06-1817:000:6
84LZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS LIGOTA TURAWSKA0:3

Terminarz rozgrywek: Klasa A Grupa 2
Kolejka 1
1LZS MAX BAU SKOROGOSZCZGZ LZS JEŁOWA2016-08-2117:002:4
2SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKIGZ LZS RUDATOM KĘPA2016-08-2017:000:1
3LZS WRZOSKILUKS STAL OSOWIEC2016-08-2117:003:0
4LZS FC ŻELAZNALKS POLONIA KARŁOWICE2016-08-2117:001:3
5LZS ORZEŁ OLSZANKALKS POPIELÓW2016-08-2017:005:0
6LZS LIGOTA TURAWSKALKS SOKOŁY BIERDZANY2016-08-2117:003:4
7LZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS BRYNICA2016-08-2014:301:0
Kolejka 2
8GZ LZS JEŁOWAGZ LZS BRYNICA2016-08-2814:003:0
9LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkower2016-08-2814:004:0
10LKS POPIELÓWLZS LIGOTA TURAWSKA2016-08-2814:001:3
11LKS POLONIA KARŁOWICELZS ORZEŁ OLSZANKA2016-08-2717:006:1
12LUKS STAL OSOWIECLZS FC ŻELAZNA2016-08-2717:002:6
13GZ LZS RUDATOM KĘPALZS WRZOSKI2016-08-2814:004:3
14LZS MAX BAU SKOROGOSZCZSKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2016-08-2814:003:1
Kolejka 3
15SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKIGZ LZS JEŁOWA2016-09-0417:003:2
16LZS WRZOSKILZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2016-09-0417:004:1
17LZS FC ŻELAZNAGZ LZS RUDATOM KĘPA2016-09-0417:004:1
18LZS ORZEŁ OLSZANKALUKS STAL OSOWIEC2016-09-0316:301:0
19LZS LIGOTA TURAWSKALKS POLONIA KARŁOWICE2016-09-0417:001:0
20LKS POPIELÓWLZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkower2016-09-0417:002:2
21GZ LZS BRYNICALKS SOKOŁY BIERDZANY2016-09-0316:300:6
Kolejka 4
22GZ LZS JEŁOWALKS SOKOŁY BIERDZANY2016-09-1116:003:0
23LKS POPIELÓWGZ LZS BRYNICA2016-09-1116:001:4
24LKS POLONIA KARŁOWICELZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkower2016-09-1016:001:1
25LUKS STAL OSOWIECLZS LIGOTA TURAWSKA2016-09-1116:000:3
26GZ LZS RUDATOM KĘPALZS ORZEŁ OLSZANKA2016-09-1116:001:0
27LZS MAX BAU SKOROGOSZCZLZS FC ŻELAZNA2016-09-1116:003:3
28LZS WRZOSKISKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2016-09-1116:000:1
Kolejka 5
29LZS WRZOSKIGZ LZS JEŁOWA2016-09-1716:001:4
30LZS FC ŻELAZNASKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2016-09-1813:003:0
31LZS ORZEŁ OLSZANKALZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2016-09-1716:001:4
32LZS LIGOTA TURAWSKAGZ LZS RUDATOM KĘPA2016-09-1813:004:0
33LZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkowerLUKS STAL OSOWIEC2016-09-1813:001:1
34GZ LZS BRYNICALKS POLONIA KARŁOWICE2016-09-1716:002:6
35LKS SOKOŁY BIERDZANYLKS POPIELÓW2016-09-1813:001:3
Kolejka 6
36GZ LZS JEŁOWALKS POPIELÓW2016-09-2516:003:0 Walkower
37LKS POLONIA KARŁOWICELKS SOKOŁY BIERDZANY2016-09-2415:004:0
38LUKS STAL OSOWIECGZ LZS BRYNICA2016-09-2516:000:1
39GZ LZS RUDATOM KĘPALZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkower2016-09-2516:004:1
40LZS MAX BAU SKOROGOSZCZLZS LIGOTA TURAWSKA2016-09-2516:003:2
41SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS ORZEŁ OLSZANKA2016-09-2415:001:1
42LZS WRZOSKILZS FC ŻELAZNA2016-09-2516:001:5
Kolejka 7
43LZS FC ŻELAZNAGZ LZS JEŁOWA2016-10-0215:003:3
44LZS ORZEŁ OLSZANKALZS WRZOSKI2016-10-0115:003:1
45LZS LIGOTA TURAWSKASKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2016-10-0215:002:2
46LZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2016-10-0215:000:5
47GZ LZS BRYNICAGZ LZS RUDATOM KĘPA2016-10-0115:003:2
48LKS SOKOŁY BIERDZANYLUKS STAL OSOWIEC2016-10-0215:002:0
49LKS POPIELÓWLKS POLONIA KARŁOWICE2016-10-0215:000:6
Kolejka 8
50GZ LZS JEŁOWALKS POLONIA KARŁOWICE2016-10-0915:004:2
51LUKS STAL OSOWIECLKS POPIELÓW2016-10-0915:000:1
52GZ LZS RUDATOM KĘPALKS SOKOŁY BIERDZANY2016-10-0915:001:1
53LZS MAX BAU SKOROGOSZCZGZ LZS BRYNICA2016-10-0915:001:0
54SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkower2016-10-0915:001:4
55LZS WRZOSKILZS LIGOTA TURAWSKA2016-10-0915:002:3
56LZS FC ŻELAZNALZS ORZEŁ OLSZANKA2016-10-0915:006:2
Kolejka 9
57LZS ORZEŁ OLSZANKAGZ LZS JEŁOWA2016-10-1615:001:4
58LZS LIGOTA TURAWSKALZS FC ŻELAZNA2016-10-1615:004:4
59LZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS WRZOSKI2016-10-1615:000:2
60GZ LZS BRYNICASKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2016-10-1615:004:1
61LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2016-10-1615:003:4
62LKS POPIELÓWGZ LZS RUDATOM KĘPA2016-10-1615:000:4
63LKS POLONIA KARŁOWICELUKS STAL OSOWIEC2016-10-1515:008:1
Kolejka 10
64GZ LZS JEŁOWALUKS STAL OSOWIEC2016-10-2314:006:1
65GZ LZS RUDATOM KĘPALKS POLONIA KARŁOWICE2016-10-2314:003:1
66LZS MAX BAU SKOROGOSZCZLKS POPIELÓW2016-10-2314:005:0
67SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILKS SOKOŁY BIERDZANY2016-10-2314:003:0
68LZS WRZOSKIGZ LZS BRYNICA2016-10-2314:004:1
69LZS FC ŻELAZNALZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkower2016-10-2314:002:0
70LZS ORZEŁ OLSZANKALZS LIGOTA TURAWSKA2016-10-2214:000:4
Kolejka 11
71LZS LIGOTA TURAWSKAGZ LZS JEŁOWA2016-10-3013:001:4
72LZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS ORZEŁ OLSZANKA2016-10-3013:002:3
73GZ LZS BRYNICALZS FC ŻELAZNA2016-10-2913:003:1
74LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS WRZOSKI2016-10-3013:002:2
75LKS POPIELÓWSKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2016-10-3013:000:3
76LKS POLONIA KARŁOWICELZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2016-10-2913:005:2
77LUKS STAL OSOWIECGZ LZS RUDATOM KĘPA2016-10-3013:002:4
Kolejka 12
78GZ LZS JEŁOWAGZ LZS RUDATOM KĘPA2016-11-0613:002:1
79LZS MAX BAU SKOROGOSZCZLUKS STAL OSOWIEC2016-11-0613:007:0
80SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILKS POLONIA KARŁOWICE2016-11-0613:001:3
81LZS WRZOSKILKS POPIELÓW2016-11-0613:003:1
82LZS FC ŻELAZNALKS SOKOŁY BIERDZANY2016-11-0613:004:5
83LZS ORZEŁ OLSZANKAGZ LZS BRYNICA2016-11-0513:003:2
84LZS LIGOTA TURAWSKALZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkower2016-11-0613:004:2
Kolejka 13
85LZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS JEŁOWA2016-11-1313:000:4
86GZ LZS BRYNICALZS LIGOTA TURAWSKA2016-11-1213:002:7
87LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS ORZEŁ OLSZANKA2016-11-1311:001:2
88LKS POPIELÓWLZS FC ŻELAZNA2016-11-1313:005:2
89LKS POLONIA KARŁOWICELZS WRZOSKI2016-11-1213:003:2
90LUKS STAL OSOWIECSKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2016-11-1313:001:7
91GZ LZS RUDATOM KĘPALZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2016-11-1313:003:0
Kolejka 14
1GZ LZS JEŁOWALZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2017-03-1915:000:3
2GZ LZS RUDATOM KĘPASKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2017-03-1915:003:2
3LUKS STAL OSOWIECLZS WRZOSKI2017-03-1915:002:8
4LKS POLONIA KARŁOWICELZS FC ŻELAZNA2017-03-1815:006:2
5LKS POPIELÓWLZS ORZEŁ OLSZANKA2017-03-1915:002:1
6LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS LIGOTA TURAWSKA2017-03-1915:000:0
7GZ LZS BRYNICALZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 15
8GZ LZS BRYNICAGZ LZS JEŁOWA2017-03-2615:001:8
9LZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkowerLKS SOKOŁY BIERDZANY0:3
10LZS LIGOTA TURAWSKALKS POPIELÓW2017-03-2615:003:0
11LZS ORZEŁ OLSZANKALKS POLONIA KARŁOWICE2017-03-2515:003:4
12LZS FC ŻELAZNALUKS STAL OSOWIEC2017-03-2615:0011:0
13LZS WRZOSKIGZ LZS RUDATOM KĘPA2017-03-2615:001:4
14SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2017-03-2615:002:3
Kolejka 16
15GZ LZS JEŁOWASKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2017-04-0216:004:0
16LZS MAX BAU SKOROGOSZCZLZS WRZOSKI2017-04-0216:003:1
17GZ LZS RUDATOM KĘPALZS FC ŻELAZNA2017-04-0216:002:1
18LUKS STAL OSOWIECLZS ORZEŁ OLSZANKA2017-04-0216:004:4
19LKS POLONIA KARŁOWICELZS LIGOTA TURAWSKA2017-04-0116:004:3
20LZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkowerLKS POPIELÓW0:3
21LKS SOKOŁY BIERDZANYGZ LZS BRYNICA2017-04-0216:004:3
Kolejka 17
22LKS SOKOŁY BIERDZANYGZ LZS JEŁOWA2017-04-0913:300:3
23GZ LZS BRYNICALKS POPIELÓW2017-04-0913:305:3
24LZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkowerLKS POLONIA KARŁOWICE0:3
25LZS LIGOTA TURAWSKALUKS STAL OSOWIEC2017-04-0913:306:3
26LZS ORZEŁ OLSZANKAGZ LZS RUDATOM KĘPA2017-04-0913:300:4
27LZS FC ŻELAZNALZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2017-04-0913:302:3
28SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS WRZOSKI2017-04-0913:302:3
Kolejka 18
29GZ LZS JEŁOWALZS WRZOSKI2017-04-2316:304:1
30SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS FC ŻELAZNA2017-04-2316:303:0
31LZS MAX BAU SKOROGOSZCZLZS ORZEŁ OLSZANKA2017-04-2316:304:0
32GZ LZS RUDATOM KĘPALZS LIGOTA TURAWSKA2017-04-2316:305:0
33LUKS STAL OSOWIECLZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
34LKS POLONIA KARŁOWICEGZ LZS BRYNICA2017-04-2216:306:1
35LKS POPIELÓWLKS SOKOŁY BIERDZANY2017-04-2216:301:1
Kolejka 19
36LKS POPIELÓWGZ LZS JEŁOWA2017-06-1017:002:4
37LKS SOKOŁY BIERDZANYLKS POLONIA KARŁOWICE2017-06-1117:003:3
38GZ LZS BRYNICALUKS STAL OSOWIEC2017-06-1117:003:0 Walkower
39LZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS RUDATOM KĘPA0:3
40LZS LIGOTA TURAWSKALZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2017-06-1016:003:4
41LZS ORZEŁ OLSZANKASKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2017-06-1117:003:0
42LZS FC ŻELAZNALZS WRZOSKI2017-06-1117:002:2
Kolejka 20
43GZ LZS JEŁOWALZS FC ŻELAZNA2017-05-0714:001:2
44LZS WRZOSKILZS ORZEŁ OLSZANKA2017-05-0714:000:6
45SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILZS LIGOTA TURAWSKA2017-05-0714:001:3
46LZS MAX BAU SKOROGOSZCZLZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
47GZ LZS RUDATOM KĘPAGZ LZS BRYNICA2017-05-0714:003:1
48LUKS STAL OSOWIECLKS SOKOŁY BIERDZANY2017-05-0714:000:6
49LKS POLONIA KARŁOWICELKS POPIELÓW2017-05-0617:004:0
Kolejka 21
50LKS POLONIA KARŁOWICEGZ LZS JEŁOWA2017-05-1317:000:3
51LKS POPIELÓWLUKS STAL OSOWIEC2017-05-1317:003:2
52LKS SOKOŁY BIERDZANYGZ LZS RUDATOM KĘPA2017-05-1417:001:2
53GZ LZS BRYNICALZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2017-05-1317:003:4
54LZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkowerSKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI0:3
55LZS LIGOTA TURAWSKALZS WRZOSKI2017-05-1317:001:4
56LZS ORZEŁ OLSZANKALZS FC ŻELAZNA2017-05-1417:002:1
Kolejka 22
57GZ LZS JEŁOWALZS ORZEŁ OLSZANKA2017-05-2117:004:3
58LZS FC ŻELAZNALZS LIGOTA TURAWSKA2017-05-2117:007:1
59LZS WRZOSKILZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
60SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKIGZ LZS BRYNICA2017-05-2117:001:2
61LZS MAX BAU SKOROGOSZCZLKS SOKOŁY BIERDZANY2017-05-2117:002:0
62GZ LZS RUDATOM KĘPALKS POPIELÓW2017-05-2117:004:0
63LUKS STAL OSOWIECLKS POLONIA KARŁOWICE2017-05-2117:000:4 Walkower
Kolejka 23
64LUKS STAL OSOWIECGZ LZS JEŁOWA2017-05-2814:003:6
65LKS POLONIA KARŁOWICEGZ LZS RUDATOM KĘPA2017-05-2717:004:0
66LKS POPIELÓWLZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2017-05-2814:001:3
67LKS SOKOŁY BIERDZANYSKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2017-05-2817:003:0
68GZ LZS BRYNICALZS WRZOSKI2017-05-2814:000:1
69LZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS FC ŻELAZNA0:3
70LZS LIGOTA TURAWSKALZS ORZEŁ OLSZANKA2017-05-2814:004:5
Kolejka 24
71GZ LZS JEŁOWALZS LIGOTA TURAWSKA2017-06-0417:009:1
72LZS ORZEŁ OLSZANKALZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
73LZS FC ŻELAZNAGZ LZS BRYNICA2017-06-0417:006:2
74LZS WRZOSKILKS SOKOŁY BIERDZANY2017-06-0417:003:2
75SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILKS POPIELÓW2017-06-0417:003:1
76LZS MAX BAU SKOROGOSZCZLKS POLONIA KARŁOWICE2017-06-0317:002:2
77GZ LZS RUDATOM KĘPALUKS STAL OSOWIEC2017-06-0417:003:0 Walkower
Kolejka 25
78GZ LZS RUDATOM KĘPAGZ LZS JEŁOWA2017-06-1817:003:5
79LUKS STAL OSOWIECLZS MAX BAU SKOROGOSZCZ2017-06-1817:000:9
80LKS POLONIA KARŁOWICESKF TOR II DOBRZEŃ WIELKI2017-06-1817:002:2
81LKS POPIELÓWLZS WRZOSKI2017-06-1817:001:5
82LKS SOKOŁY BIERDZANYLZS FC ŻELAZNA2017-06-1817:002:2
83GZ LZS BRYNICALZS ORZEŁ OLSZANKA2017-06-1817:000:6
84LZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkowerLZS LIGOTA TURAWSKA0:3
Kolejka 26
85GZ LZS JEŁOWALZS BONGO KARCZÓW - drużyna wycofana, walkower3:0
86LZS LIGOTA TURAWSKAGZ LZS BRYNICA2017-06-2517:00:
87LZS ORZEŁ OLSZANKALKS SOKOŁY BIERDZANY2017-06-2517:00:
88LZS FC ŻELAZNALKS POPIELÓW2017-06-2517:00:
89LZS WRZOSKILKS POLONIA KARŁOWICE2017-06-2517:00:
90SKF TOR II DOBRZEŃ WIELKILUKS STAL OSOWIEC2017-06-2517:00:
91LZS MAX BAU SKOROGOSZCZGZ LZS RUDATOM KĘPA2017-06-2517:00:

Ostatnia zmiana: 
26. Maj 2017

PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

TERMINARZ PLIK

KLASA „A”, GRUPA II

pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA A GR II pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz