Klasa A grupa III

Tabela rozgrywek: Klasa A Grupa 3
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LZS JĘDRZYCHÓW2556175380:35
2LZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2547145687:47
3KKS SUDETY BURGRABICE2546137561:46
4LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE25391231062:61
5LZS II STAROWICE DOLNE2538108744:48
6LZS TRZEBOSZOWICE25371141062:49
7LZS MACIEJOWICE25361131166:71
8LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE25351051066:63
9LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)2531941260:73
10LZS GIERAŁCICE2531941258:56
11GLKS KAMIENNIK2527831450:77
12LZS KAŁKÓW2526681154:60
13LZS BUKÓW2524591149:67
14LZS CZARNOLAS2517521847:93

Ostatnia kolejka (26) rozgrywek: Klasa A Grupa 3
85LZS II STAROWICE DOLNELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2017-06-2517:00:
86LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)LZS KAŁKÓW2017-06-2517:00:
87LZS BUKÓWLZS TRZEBOSZOWICE2017-06-2517:00:
88GLKS KAMIENNIKLZS GIERAŁCICE2017-06-2517:00:
89LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-06-2517:00:
90LZS MACIEJOWICELZS CZARNOLAS2017-06-2517:00:
91LZS JĘDRZYCHÓWKKS SUDETY BURGRABICE2017-06-2517:00:

Terminarz rozgrywek: Klasa A Grupa 3
Kolejka 1
1LZS JĘDRZYCHÓWLZS II STAROWICE DOLNE2016-08-2117:006:0
2LZS MACIEJOWICEKKS SUDETY BURGRABICE2016-08-2117:004:2
3LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELZS CZARNOLAS2016-08-2117:001:4
4GLKS KAMIENNIKLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-08-2114:000:4
5LZS BUKÓWLZS GIERAŁCICE2016-08-2017:001:1
6LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)LZS TRZEBOSZOWICE2016-08-2017:003:4
7LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS KAŁKÓW2016-08-2017:001:1
Kolejka 2
8LZS II STAROWICE DOLNELZS KAŁKÓW2016-08-2817:004:4
9LZS TRZEBOSZOWICELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2016-08-2817:003:3
10LZS GIERAŁCICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)2016-08-2817:003:1
11LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS BUKÓW2016-08-2717:002:4
12LZS CZARNOLASGLKS KAMIENNIK2016-08-2817:002:3
13KKS SUDETY BURGRABICELZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2016-08-2817:004:2
14LZS JĘDRZYCHÓWLZS MACIEJOWICE2016-08-2817:001:1
Kolejka 3
15LZS MACIEJOWICELZS II STAROWICE DOLNE2016-09-0414:000:1
16LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELZS JĘDRZYCHÓW2016-09-0414:003:3
17GLKS KAMIENNIKKKS SUDETY BURGRABICE2016-09-0414:003:1
18LZS BUKÓWLZS CZARNOLAS2016-09-0316:304:0
19LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-09-0414:001:3
20LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS GIERAŁCICE2016-09-0316:300:1
21LZS KAŁKÓWLZS TRZEBOSZOWICE2016-09-0414:000:4
Kolejka 4
22LZS II STAROWICE DOLNELZS TRZEBOSZOWICE2016-09-1116:003:0 Walkower
23LZS GIERAŁCICELZS KAŁKÓW2016-09-1016:002:1
24LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2016-09-1016:002:4
25LZS CZARNOLASLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)2016-09-1116:003:5
26KKS SUDETY BURGRABICELZS BUKÓW2016-09-1016:001:1
27LZS JĘDRZYCHÓWGLKS KAMIENNIK2016-09-1116:003:1
28LZS MACIEJOWICELZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2016-09-1116:000:7 Walkower
Kolejka 5
29LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELZS II STAROWICE DOLNE2016-09-1816:000:3
30GLKS KAMIENNIKLZS MACIEJOWICE2016-09-1816:005:2
31LZS BUKÓWLZS JĘDRZYCHÓW2016-09-1716:001:2
32LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)KKS SUDETY BURGRABICE2016-09-1816:000:2
33LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS CZARNOLAS2016-09-1716:005:2
34LZS KAŁKÓWLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-09-1816:003:1
35LZS TRZEBOSZOWICELZS GIERAŁCICE2016-09-1816:002:1
Kolejka 6
36LZS II STAROWICE DOLNELZS GIERAŁCICE2016-09-2515:001:0
37LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS TRZEBOSZOWICE2016-09-2413:001:0
38LZS CZARNOLASLZS KAŁKÓW2016-11-2013:000:6
39KKS SUDETY BURGRABICELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2016-09-2413:005:4
40LZS JĘDRZYCHÓWLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)2016-09-2513:008:0
41LZS MACIEJOWICELZS BUKÓW2016-09-2513:001:2
42LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICEGLKS KAMIENNIK2016-09-2514:003:1
Kolejka 7
43GLKS KAMIENNIKLZS II STAROWICE DOLNE2016-10-0215:301:1
44LZS BUKÓWLZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2016-10-0115:001:2
45LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)LZS MACIEJOWICE2016-10-0115:003:0
46LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS JĘDRZYCHÓW2016-10-0115:001:4
47LZS KAŁKÓWKKS SUDETY BURGRABICE2016-10-0215:002:4
48LZS TRZEBOSZOWICELZS CZARNOLAS2016-10-0215:004:0
49LZS GIERAŁCICELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-10-0115:004:1
Kolejka 8
50LZS II STAROWICE DOLNELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-10-0915:001:1
51LZS CZARNOLASLZS GIERAŁCICE2016-10-0915:003:3
52KKS SUDETY BURGRABICELZS TRZEBOSZOWICE2016-10-0815:004:2
53LZS JĘDRZYCHÓWLZS KAŁKÓW2016-10-0915:006:1
54LZS MACIEJOWICELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2016-10-0915:003:5
55LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)2016-10-0915:004:2
56GLKS KAMIENNIKLZS BUKÓW2016-10-0915:007:4
Kolejka 9
57LZS BUKÓWLZS II STAROWICE DOLNE2016-10-1615:001:5
58LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)GLKS KAMIENNIK2016-10-1515:001:1
59LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2016-10-1515:003:1
60LZS KAŁKÓWLZS MACIEJOWICE2016-10-1615:005:2
61LZS TRZEBOSZOWICELZS JĘDRZYCHÓW2016-10-1615:001:5
62LZS GIERAŁCICEKKS SUDETY BURGRABICE2016-10-1515:001:3
63LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS CZARNOLAS2016-10-1515:008:1
Kolejka 10
64LZS II STAROWICE DOLNELZS CZARNOLAS2016-10-2314:001:4
65KKS SUDETY BURGRABICELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-10-2214:002:2
66LZS JĘDRZYCHÓWLZS GIERAŁCICE2016-10-2314:003:0
67LZS MACIEJOWICELZS TRZEBOSZOWICE2016-10-2314:001:1
68LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELZS KAŁKÓW2016-10-2314:004:0
69GLKS KAMIENNIKLZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2016-10-2314:000:4
70LZS BUKÓWLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)2016-10-2214:003:3
Kolejka 11
71LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)LZS II STAROWICE DOLNE2016-10-3013:002:3
72LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS BUKÓW2016-10-2913:002:2
73LZS KAŁKÓWGLKS KAMIENNIK2016-10-3013:008:0
74LZS TRZEBOSZOWICELZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2016-10-3013:001:4
75LZS GIERAŁCICELZS MACIEJOWICE2016-10-2914:003:4
76LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS JĘDRZYCHÓW2016-10-2913:003:4
77LZS CZARNOLASKKS SUDETY BURGRABICE2016-10-3013:003:4
Kolejka 12
78LZS II STAROWICE DOLNEKKS SUDETY BURGRABICE2016-11-0613:302:1
79LZS JĘDRZYCHÓWLZS CZARNOLAS2016-11-0613:305:2
80LZS MACIEJOWICELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-11-0613:005:4
81LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELZS GIERAŁCICE2016-11-0613:004:7
82GLKS KAMIENNIKLZS TRZEBOSZOWICE2016-11-0613:001:5
83LZS BUKÓWLZS KAŁKÓW2016-11-0513:001:1
84LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)LZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2016-11-0513:000:13
Kolejka 13
85LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS II STAROWICE DOLNE2016-11-1313:001:1
86LZS KAŁKÓWLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)2016-11-1213:002:1
87LZS TRZEBOSZOWICELZS BUKÓW2016-11-1313:004:2
88LZS GIERAŁCICEGLKS KAMIENNIK2016-11-1213:006:1
89LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2016-11-1213:006:0
90LZS CZARNOLASLZS MACIEJOWICE2016-11-1313:002:6
91KKS SUDETY BURGRABICELZS JĘDRZYCHÓW2016-11-1213:001:4
Kolejka 14
1LZS II STAROWICE DOLNELZS JĘDRZYCHÓW2017-03-1915:000:1
2KKS SUDETY BURGRABICELZS MACIEJOWICE2017-03-1815:003:0
3LZS CZARNOLASLZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-03-1915:002:0
4LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEGLKS KAMIENNIK2017-03-1915:001:4
5LZS GIERAŁCICELZS BUKÓW2017-03-1815:003:0 Walkower
6LZS TRZEBOSZOWICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)2017-03-1915:002:4
7LZS KAŁKÓWLZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2017-03-1915:000:3
Kolejka 15
8LZS KAŁKÓWLZS II STAROWICE DOLNE2017-03-2615:002:2
9LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS TRZEBOSZOWICE2017-03-2515:000:2
10LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)LZS GIERAŁCICE2017-03-2615:003:0
11LZS BUKÓWLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-03-2515:002:3
12GLKS KAMIENNIKLZS CZARNOLAS2017-03-2614:001:1
13LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICEKKS SUDETY BURGRABICE2017-03-2615:002:2
14LZS MACIEJOWICELZS JĘDRZYCHÓW2017-03-2615:000:5 Walkower
Kolejka 16
15LZS II STAROWICE DOLNELZS MACIEJOWICE2017-04-0216:000:3
16LZS JĘDRZYCHÓWLZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-04-0216:001:2
17KKS SUDETY BURGRABICEGLKS KAMIENNIK2017-04-0116:001:0
18LZS CZARNOLASLZS BUKÓW2017-04-0216:002:3
19LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)2017-04-0216:001:0
20LZS GIERAŁCICELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2017-04-0116:003:3
21LZS TRZEBOSZOWICELZS KAŁKÓW2017-04-0216:004:1
Kolejka 17
22LZS TRZEBOSZOWICELZS II STAROWICE DOLNE2017-04-0916:000:1
23LZS KAŁKÓWLZS GIERAŁCICE2017-04-0916:002:2
24LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-04-0816:002:3
25LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)LZS CZARNOLAS2017-04-0916:004:1
26LZS BUKÓWKKS SUDETY BURGRABICE2017-04-0816:000:0
27GLKS KAMIENNIKLZS JĘDRZYCHÓW2017-04-0914:002:3
28LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELZS MACIEJOWICE2017-04-0916:001:1
Kolejka 18
29LZS II STAROWICE DOLNELZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-04-2314:003:0
30LZS MACIEJOWICEGLKS KAMIENNIK2017-04-2314:004:1
31LZS JĘDRZYCHÓWLZS BUKÓW2017-04-2314:000:0
32KKS SUDETY BURGRABICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)2017-04-2216:302:2
33LZS CZARNOLASLZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2017-04-2314:001:5
34LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS KAŁKÓW2017-04-2216:301:0
35LZS GIERAŁCICELZS TRZEBOSZOWICE2017-04-2216:301:3
Kolejka 19
36LZS GIERAŁCICELZS II STAROWICE DOLNE2017-06-1117:007:0
37LZS TRZEBOSZOWICELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-06-1117:0010:0
38LZS KAŁKÓWLZS CZARNOLAS2017-06-1117:004:0
39LZS KASTOR JASIENICA GÓRNAKKS SUDETY BURGRABICE2017-06-1017:002:3
40LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)LZS JĘDRZYCHÓW2017-06-1017:003:3
41LZS BUKÓWLZS MACIEJOWICE2017-06-1017:003:4
42GLKS KAMIENNIKLZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-06-1117:002:6
Kolejka 20
43LZS II STAROWICE DOLNEGLKS KAMIENNIK2017-05-0717:001:2
44LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELZS BUKÓW2017-05-0717:009:4
45LZS MACIEJOWICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)2017-05-0717:002:3
46LZS JĘDRZYCHÓWLZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2017-05-0717:001:3
47KKS SUDETY BURGRABICELZS KAŁKÓW2017-05-0617:003:2
48LZS CZARNOLASLZS TRZEBOSZOWICE2017-05-0717:003:2
49LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS GIERAŁCICE2017-05-0617:003:1
Kolejka 21
50LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS II STAROWICE DOLNE2017-05-1317:003:3
51LZS GIERAŁCICELZS CZARNOLAS2017-05-1317:001:4
52LZS TRZEBOSZOWICEKKS SUDETY BURGRABICE2017-05-1317:001:1
53LZS KAŁKÓWLZS JĘDRZYCHÓW2017-05-1414:002:2
54LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALZS MACIEJOWICE2017-05-1317:004:2
55LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-05-1414:002:3
56LZS BUKÓWGLKS KAMIENNIK2017-05-1317:007:3
Kolejka 22
57LZS II STAROWICE DOLNELZS BUKÓW2017-05-2117:001:1
58GLKS KAMIENNIKLKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)2017-05-2114:003:5
59LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2017-05-2117:003:5
60LZS MACIEJOWICELZS KAŁKÓW2017-05-2117:005:4
61LZS JĘDRZYCHÓWLZS TRZEBOSZOWICE2017-05-2114:301:3
62KKS SUDETY BURGRABICELZS GIERAŁCICE2017-05-2017:003:2
63LZS CZARNOLASLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-05-2117:000:3
Kolejka 23
64LZS CZARNOLASLZS II STAROWICE DOLNE2017-05-2817:003:5
65LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEKKS SUDETY BURGRABICE2017-05-2717:003:2
66LZS GIERAŁCICELZS JĘDRZYCHÓW2017-05-2717:001:2
67LZS TRZEBOSZOWICELZS MACIEJOWICE2017-05-2817:001:4
68LZS KAŁKÓWLZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-04-1513:002:2
69LZS KASTOR JASIENICA GÓRNAGLKS KAMIENNIK2017-05-2717:003:0 Walkower
70LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)LZS BUKÓW2017-04-1513:005:0
Kolejka 24
71LZS II STAROWICE DOLNELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)2017-06-0414:001:4
72LZS BUKÓWLZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2017-06-0317:001:5
73GLKS KAMIENNIKLZS KAŁKÓW2017-06-0414:005:0
74LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELZS TRZEBOSZOWICE2017-06-0414:002:2
75LZS MACIEJOWICELZS GIERAŁCICE2017-06-0414:007:3
76LZS JĘDRZYCHÓWLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-06-0414:003:1
77KKS SUDETY BURGRABICELZS CZARNOLAS2017-06-0317:006:1
Kolejka 25
78KKS SUDETY BURGRABICELZS II STAROWICE DOLNE2017-06-1817:001:1
79LZS CZARNOLASLZS JĘDRZYCHÓW2017-06-1817:003:4
80LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICELZS MACIEJOWICE2017-06-1817:002:5
81LZS GIERAŁCICELZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2017-06-1817:002:1
82LZS TRZEBOSZOWICEGLKS KAMIENNIK2017-06-1817:001:3
83LZS KAŁKÓWLZS BUKÓW2017-06-1817:001:1
84LZS KASTOR JASIENICA GÓRNALKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)2017-06-1817:006:3
Kolejka 26
85LZS II STAROWICE DOLNELZS KASTOR JASIENICA GÓRNA2017-06-2517:00:
86LKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)LZS KAŁKÓW2017-06-2517:00:
87LZS BUKÓWLZS TRZEBOSZOWICE2017-06-2517:00:
88GLKS KAMIENNIKLZS GIERAŁCICE2017-06-2517:00:
89LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-06-2517:00:
90LZS MACIEJOWICELZS CZARNOLAS2017-06-2517:00:
91LZS JĘDRZYCHÓWKKS SUDETY BURGRABICE2017-06-2517:00:

Ostatnia zmiana: 
17. Maj 2017

PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

TERMINARZ PLIK

KLASA „A”, GRUPA III
pobierz

 

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA A GR I pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz