Klasa A grupa IV

Tabela rozgrywek: Klasa A Grupa 4
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1GKS GŁUCHOŁAZY26702312101:26
2MKS SOKÓŁ NIEMODLIN2649154774:35
3LKS RUSOCIN2641125953:48
4KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2641118755:54
5LZS AGFA PRUSINOWICE26371141167:51
6LZS SUDETY MOSZCZANKA2637107942:56
7LZS ŚCINAWA NYSKA26371141142:49
8LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA26361061045:48
9LZS GRYŻÓW2632951247:53
10LZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC 2631941351:61
11LKS POLONIA BIAŁA2631871146:49
12LKS POLONIA PRÓSZKÓW2628841446:63
13LZS LUBRZA2621561538:74
14KKS CZARNI KORFANTÓW2620551642:82

Ostatnia kolejka (26) rozgrywek: Klasa A Grupa 4
85GKS GŁUCHOŁAZYLKS POLONIA PRÓSZKÓW2017-06-2517:002:1
86LZS AGFA PRUSINOWICEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-06-2517:002:3
87LZS GRYŻÓWMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2017-06-2517:001:1
88LZS SUDETY MOSZCZANKALKS RUSOCIN2017-06-2517:000:0
89KKS CZARNI KORFANTÓWLKS POLONIA BIAŁA2017-06-2517:002:3
90LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALZS ŚCINAWA NYSKA2017-06-2517:002:0
91LZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC LZS LUBRZA2017-06-2517:002:0

Terminarz rozgrywek: Klasa A Grupa 4
Kolejka 1
1LZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC GKS GŁUCHOŁAZY2016-08-2017:003:7
2LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALZS LUBRZA2016-08-2114:001:1
3KKS CZARNI KORFANTÓWLZS ŚCINAWA NYSKA2016-08-2017:002:1
4LZS SUDETY MOSZCZANKALKS POLONIA BIAŁA2016-09-1417:301:0
5LZS GRYŻÓWLKS RUSOCIN2016-08-2114:004:2
6LZS AGFA PRUSINOWICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-08-2017:004:2
7LKS POLONIA PRÓSZKÓWKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-08-2114:004:4
Kolejka 2
8GKS GŁUCHOŁAZYKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-08-2717:0010:0
9MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS POLONIA PRÓSZKÓW2016-08-2717:005:2
10LKS RUSOCINLZS AGFA PRUSINOWICE2016-08-2717:003:1
11LKS POLONIA BIAŁALZS GRYŻÓW2016-08-2717:000:2
12LZS ŚCINAWA NYSKALZS SUDETY MOSZCZANKA2016-08-2817:002:0
13LZS LUBRZAKKS CZARNI KORFANTÓW2016-08-2817:003:0
14LZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2016-08-2717:001:2
Kolejka 3
15LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAGKS GŁUCHOŁAZY2016-09-0316:300:1
16KKS CZARNI KORFANTÓWLZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC 2016-09-0316:305:2
17LZS SUDETY MOSZCZANKALZS LUBRZA2016-09-0417:003:0
18LZS GRYŻÓWLZS ŚCINAWA NYSKA2016-09-0417:001:1
19LZS AGFA PRUSINOWICELKS POLONIA BIAŁA2016-09-0417:005:5
20LKS POLONIA PRÓSZKÓWLKS RUSOCIN2016-09-0417:004:2
21KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-09-0316:301:2
Kolejka 4
22GKS GŁUCHOŁAZYMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-09-1016:005:1
23LKS RUSOCINKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-09-1016:001:0
24LKS POLONIA BIAŁALKS POLONIA PRÓSZKÓW2016-09-1016:003:1
25LZS ŚCINAWA NYSKALZS AGFA PRUSINOWICE2016-09-1113:002:4
26LZS LUBRZALZS GRYŻÓW2016-09-1113:004:2
27LZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC LZS SUDETY MOSZCZANKA2016-09-1113:001:0
28LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAKKS CZARNI KORFANTÓW2016-09-1113:003:0
Kolejka 5
29KKS CZARNI KORFANTÓWGKS GŁUCHOŁAZY2016-09-1716:000:5
30LZS SUDETY MOSZCZANKALZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2016-09-1816:003:1
31LZS GRYŻÓWLZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC 2016-09-1816:002:1
32LZS AGFA PRUSINOWICELZS LUBRZA2016-09-1816:002:4
33LKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS ŚCINAWA NYSKA2016-09-1816:000:3
34KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS POLONIA BIAŁA2016-09-1816:005:4
35MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS RUSOCIN2016-09-1716:001:4
Kolejka 6
36GKS GŁUCHOŁAZYLKS RUSOCIN2016-09-2416:005:0
37LKS POLONIA BIAŁAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-09-2415:002:0
38LZS ŚCINAWA NYSKAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-09-2516:002:0
39LZS LUBRZALKS POLONIA PRÓSZKÓW2016-09-2516:001:5
40LZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC LZS AGFA PRUSINOWICE2016-09-2516:004:0
41LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALZS GRYŻÓW2016-09-2514:001:0
42KKS CZARNI KORFANTÓWLZS SUDETY MOSZCZANKA2016-09-2415:005:2
Kolejka 7
43LZS SUDETY MOSZCZANKAGKS GŁUCHOŁAZY2016-10-0115:000:4
44LZS GRYŻÓWKKS CZARNI KORFANTÓW2016-10-0215:002:2
45LZS AGFA PRUSINOWICELZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2016-10-0215:001:1
46LKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC 2016-10-0215:002:4
47KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS LUBRZA2016-10-0215:001:1
48MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS ŚCINAWA NYSKA2016-10-0115:000:1
49LKS RUSOCINLKS POLONIA BIAŁA2016-10-0115:001:0
Kolejka 8
50GKS GŁUCHOŁAZYLKS POLONIA BIAŁA2016-10-0815:003:2
51LZS ŚCINAWA NYSKALKS RUSOCIN2016-10-0915:002:1
52LZS LUBRZAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-10-0815:003:3
53LZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-10-0915:001:1
54LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALKS POLONIA PRÓSZKÓW2016-10-0914:004:2
55KKS CZARNI KORFANTÓWLZS AGFA PRUSINOWICE2016-10-0815:000:2
56LZS SUDETY MOSZCZANKALZS GRYŻÓW2016-10-0915:001:0
Kolejka 9
57LZS GRYŻÓWGKS GŁUCHOŁAZY2016-10-1515:001:3
58LZS AGFA PRUSINOWICELZS SUDETY MOSZCZANKA2016-10-1615:002:3
59LKS POLONIA PRÓSZKÓWKKS CZARNI KORFANTÓW2016-10-1615:003:2
60KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2016-10-1615:006:1
61MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC 2016-10-1515:003:0
62LKS RUSOCINLZS LUBRZA2016-10-1615:003:1
63LKS POLONIA BIAŁALZS ŚCINAWA NYSKA2016-10-1515:001:0
Kolejka 10
64GKS GŁUCHOŁAZYLZS ŚCINAWA NYSKA2016-10-2214:005:0
65LZS LUBRZALKS POLONIA BIAŁA2016-10-2314:004:1
66LZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC LKS RUSOCIN2016-10-2314:004:0
67LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-10-2214:000:5
68KKS CZARNI KORFANTÓWKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-10-2214:002:3
69LZS SUDETY MOSZCZANKALKS POLONIA PRÓSZKÓW2016-10-2314:000:0
70LZS GRYŻÓWLZS AGFA PRUSINOWICE2016-10-2314:004:3
Kolejka 11
71LZS AGFA PRUSINOWICEGKS GŁUCHOŁAZY2016-10-2914:002:3
72LKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS GRYŻÓW2016-10-3012:001:5
73KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS SUDETY MOSZCZANKA2016-10-3013:302:2
74MKS SOKÓŁ NIEMODLINKKS CZARNI KORFANTÓW2016-10-2913:000:0
75LKS RUSOCINLZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2016-10-3014:001:1
76LKS POLONIA BIAŁALZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC 2016-10-2913:001:3
77LZS ŚCINAWA NYSKALZS LUBRZA2016-10-3013:006:0
Kolejka 12
78GKS GŁUCHOŁAZYLZS LUBRZA2016-11-0513:005:1
79LZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC LZS ŚCINAWA NYSKA2016-11-0613:003:1
80LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALKS POLONIA BIAŁA2016-11-0613:003:2
81KKS CZARNI KORFANTÓWLKS RUSOCIN2016-11-0513:303:1
82LZS SUDETY MOSZCZANKAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2016-11-0513:002:1
83LZS GRYŻÓWKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-11-0613:001:1
84LZS AGFA PRUSINOWICELKS POLONIA PRÓSZKÓW2017-04-1514:002:2
Kolejka 13
85LKS POLONIA PRÓSZKÓWGKS GŁUCHOŁAZY2016-11-1213:001:6
86KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS AGFA PRUSINOWICE2016-11-1313:001:0
87MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS GRYŻÓW2016-11-1113:003:2
88LKS RUSOCINLZS SUDETY MOSZCZANKA2016-11-1213:305:2
89LKS POLONIA BIAŁAKKS CZARNI KORFANTÓW2016-11-1213:002:2
90LZS ŚCINAWA NYSKALZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2016-11-1313:003:2
91LZS LUBRZALZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC 2016-11-1313:003:2
Kolejka 14
1GKS GŁUCHOŁAZYLZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC 2017-03-1815:006:1
2LZS LUBRZALZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2017-03-1915:002:2
3LZS ŚCINAWA NYSKAKKS CZARNI KORFANTÓW2017-03-1915:001:1
4LKS POLONIA BIAŁALZS SUDETY MOSZCZANKA2017-03-1815:004:0
5LKS RUSOCINLZS GRYŻÓW2017-03-1915:001:0
6MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS AGFA PRUSINOWICE2017-03-1815:002:0
7KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS POLONIA PRÓSZKÓW2017-03-1915:001:0
Kolejka 15
8KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEGKS GŁUCHOŁAZY2017-03-2615:000:2
9LKS POLONIA PRÓSZKÓWMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2017-03-2515:001:4
10LZS AGFA PRUSINOWICELKS RUSOCIN2017-03-2615:001:0
11LZS GRYŻÓWLKS POLONIA BIAŁA2017-03-2615:001:2
12LZS SUDETY MOSZCZANKALZS ŚCINAWA NYSKA2017-03-2615:001:1
13KKS CZARNI KORFANTÓWLZS LUBRZA2017-03-2515:002:1
14LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC 2017-03-2614:001:1
Kolejka 16
15GKS GŁUCHOŁAZYLZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2017-04-0116:000:2
16LZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC KKS CZARNI KORFANTÓW2017-04-0213:308:2
17LZS LUBRZALZS SUDETY MOSZCZANKA2017-04-0213:301:1
18LZS ŚCINAWA NYSKALZS GRYŻÓW2017-04-0213:304:2
19LKS POLONIA BIAŁALZS AGFA PRUSINOWICE2017-04-0116:000:0
20LKS RUSOCINLKS POLONIA PRÓSZKÓW2017-04-0116:001:2
21MKS SOKÓŁ NIEMODLINKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-04-0116:003:1
Kolejka 17
22MKS SOKÓŁ NIEMODLINGKS GŁUCHOŁAZY2017-04-0816:000:1
23KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS RUSOCIN2017-04-0916:002:2
24LKS POLONIA PRÓSZKÓWLKS POLONIA BIAŁA2017-04-0916:002:0
25LZS AGFA PRUSINOWICELZS ŚCINAWA NYSKA2017-04-0916:005:1
26LZS GRYŻÓWLZS LUBRZA2017-04-0916:002:1
27LZS SUDETY MOSZCZANKALZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC 2017-04-0916:004:1
28KKS CZARNI KORFANTÓWLZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2017-04-0816:002:2
Kolejka 18
29GKS GŁUCHOŁAZYKKS CZARNI KORFANTÓW2017-04-2214:004:3
30LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALZS SUDETY MOSZCZANKA2017-04-2314:000:2
31LZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC LZS GRYŻÓW2017-04-2316:303:2
32LZS LUBRZALZS AGFA PRUSINOWICE2017-04-2316:302:4
33LZS ŚCINAWA NYSKALKS POLONIA PRÓSZKÓW2017-04-2316:302:0
34LKS POLONIA BIAŁAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-04-2216:302:3
35LKS RUSOCINMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2017-04-2216:301:1
Kolejka 19
36LKS RUSOCINGKS GŁUCHOŁAZY2017-06-1017:002:0
37MKS SOKÓŁ NIEMODLINLKS POLONIA BIAŁA2017-06-1017:005:2
38KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS ŚCINAWA NYSKA2017-06-1114:004:1
39LKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS LUBRZA2017-06-1114:003:0
40LZS AGFA PRUSINOWICELZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC 2017-06-1017:007:0
41LZS GRYŻÓWLZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2017-06-1114:002:1
42LZS SUDETY MOSZCZANKAKKS CZARNI KORFANTÓW2017-06-1114:005:2
Kolejka 20
43GKS GŁUCHOŁAZYLZS SUDETY MOSZCZANKA2017-05-0617:009:1
44KKS CZARNI KORFANTÓWLZS GRYŻÓW2017-05-0617:000:3
45LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALZS AGFA PRUSINOWICE2017-05-0714:002:1
46LZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC LKS POLONIA PRÓSZKÓW2017-05-0717:001:1
47LZS LUBRZAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-05-0717:003:3
48LZS ŚCINAWA NYSKAMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2017-05-0617:000:5
49LKS POLONIA BIAŁALKS RUSOCIN2017-05-0617:001:1
Kolejka 21
50LKS POLONIA BIAŁAGKS GŁUCHOŁAZY2017-05-1317:002:2
51LKS RUSOCINLZS ŚCINAWA NYSKA2017-05-1317:005:1
52MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS LUBRZA2017-05-1317:006:0
53KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC 2017-05-1417:002:0
54LKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2017-05-1417:003:1
55LZS AGFA PRUSINOWICEKKS CZARNI KORFANTÓW2017-05-1317:005:0
56LZS GRYŻÓWLZS SUDETY MOSZCZANKA2017-05-1417:001:1
Kolejka 22
57GKS GŁUCHOŁAZYLZS GRYŻÓW2017-05-2017:003:2
58LZS SUDETY MOSZCZANKALZS AGFA PRUSINOWICE2017-05-2114:002:3
59KKS CZARNI KORFANTÓWLKS POLONIA PRÓSZKÓW2017-05-2017:002:3
60LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-05-2017:003:0 Walkower
61LZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC MKS SOKÓŁ NIEMODLIN2017-05-2017:002:3
62LZS LUBRZALKS RUSOCIN2017-05-2114:000:5
63LZS ŚCINAWA NYSKALKS POLONIA BIAŁA2017-05-2114:001:1
Kolejka 23
64LZS ŚCINAWA NYSKAGKS GŁUCHOŁAZY2017-05-2817:000:2
65LKS POLONIA BIAŁALZS LUBRZA2017-05-2717:002:0
66LKS RUSOCINLZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC 2017-05-2717:002:0
67MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2017-05-2717:003:0
68KS METALOWIEC ŁAMBINOWICEKKS CZARNI KORFANTÓW2017-05-2717:004:0
69LKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS SUDETY MOSZCZANKA2017-05-2817:002:3
70LZS AGFA PRUSINOWICELZS GRYŻÓW2017-05-2817:008:1
Kolejka 24
71GKS GŁUCHOŁAZYLZS AGFA PRUSINOWICE2017-06-0317:004:0
72LZS GRYŻÓWLKS POLONIA PRÓSZKÓW2017-06-0417:002:1
73LZS SUDETY MOSZCZANKAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-06-0417:003:3
74KKS CZARNI KORFANTÓWMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2017-06-0317:000:9 Walkower
75LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALKS RUSOCIN2017-06-0414:009:4
76LZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC LKS POLONIA BIAŁA2017-06-0417:002:2
77LZS LUBRZALZS ŚCINAWA NYSKA2017-06-0417:001:4
Kolejka 25
78LZS LUBRZAGKS GŁUCHOŁAZY2017-06-1817:001:4
79LZS ŚCINAWA NYSKALZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC 2017-06-1817:002:1
80LKS POLONIA BIAŁALZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2017-06-1817:002:0
81LKS RUSOCINKKS CZARNI KORFANTÓW2017-06-1817:005:3
82MKS SOKÓŁ NIEMODLINLZS SUDETY MOSZCZANKA2017-06-1814:306:0
83KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS GRYŻÓW2017-06-1817:004:2
84LKS POLONIA PRÓSZKÓWLZS AGFA PRUSINOWICE2017-06-1817:000:3 Walkower
Kolejka 26
85GKS GŁUCHOŁAZYLKS POLONIA PRÓSZKÓW2017-06-2517:002:1
86LZS AGFA PRUSINOWICEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-06-2517:002:3
87LZS GRYŻÓWMKS SOKÓŁ NIEMODLIN2017-06-2517:001:1
88LZS SUDETY MOSZCZANKALKS RUSOCIN2017-06-2517:000:0
89KKS CZARNI KORFANTÓWLKS POLONIA BIAŁA2017-06-2517:002:3
90LZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIALZS ŚCINAWA NYSKA2017-06-2517:002:0
91LZS NIEMYSŁOWICE-DĘBOWIEC LZS LUBRZA2017-06-2517:002:0

Ostatnia zmiana: 
14. Czerwiec 2017

PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

TERMINARZ PLIK

KLASA „A”, GRUPA IV
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA A GR IV pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz