Klasa A grupa V

Tabela rozgrywek: Klasa A Grupa 5
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1OKS ODRA II GROSZMAL OPOLE26682222138:21
2LZS STARY UJAZD2667214170:23
3KS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2647145758:47
4KS START DOBRODZIEŃ2645143962:39
5LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2641125962:56
6LKS ADAMIETZ KADŁUB2637107946:52
7LKS VICTORIA ŻYROWA26371141143:43
8KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE26361061050:56
9KS SZCZEDRZYK2634971044:43
10GÓRNIK JANUSZKOWICE2629921545:75
11LZS RASZOWA2626751424:51
12LZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2624731647:65
13LKS TĘCZA SZYMISZÓW2615431927:78
14SSKS STAL ZAWADZKIE2610242020:87

Ostatnia kolejka (26) rozgrywek: Klasa A Grupa 5
85OKS ODRA II GROSZMAL OPOLELZS RASZOWA2017-06-2517:007:0
86KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELKS VICTORIA ŻYROWA2017-06-2517:001:2
87LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWSSKS STAL ZAWADZKIE2017-06-2517:006:0
88LKS TĘCZA SZYMISZÓWLZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2017-06-2517:005:4
89LZS STARY UJAZDLKS ADAMIETZ KADŁUB2017-06-2517:003:0
90KS SZCZEDRZYKGÓRNIK JANUSZKOWICE2017-06-2517:006:0
91KS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICEKS START DOBRODZIEŃ2017-06-2517:002:1

Terminarz rozgrywek: Klasa A Grupa 5
Kolejka 1
1KS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICEOKS ODRA II GROSZMAL OPOLE2016-08-2117:000:15
2KS SZCZEDRZYKKS START DOBRODZIEŃ2016-08-2117:001:0
3LZS STARY UJAZDGÓRNIK JANUSZKOWICE2016-08-2117:001:0
4LKS TĘCZA SZYMISZÓWLKS ADAMIETZ KADŁUB2016-08-2017:001:1
5LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2016-08-2117:006:2
6KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLESSKS STAL ZAWADZKIE2016-08-2117:003:1
7LZS RASZOWALKS VICTORIA ŻYROWA2016-08-2117:002:1
Kolejka 2
8OKS ODRA II GROSZMAL OPOLELKS VICTORIA ŻYROWA2016-08-2814:000:3 Walkower
9SSKS STAL ZAWADZKIELZS RASZOWA2016-08-2814:000:2
10LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2016-08-2814:002:1
11LKS ADAMIETZ KADŁUBLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2016-08-2814:003:4
12GÓRNIK JANUSZKOWICELKS TĘCZA SZYMISZÓW2016-08-2814:004:1
13KS START DOBRODZIEŃLZS STARY UJAZD2016-08-2717:002:3
14KS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICEKS SZCZEDRZYK2016-08-2814:003:2
Kolejka 3
15KS SZCZEDRZYKOKS ODRA II GROSZMAL OPOLE2016-09-0414:002:3
16LZS STARY UJAZDKS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2016-09-0417:002:0
17LKS TĘCZA SZYMISZÓWKS START DOBRODZIEŃ2016-09-0316:301:2
18LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWGÓRNIK JANUSZKOWICE2016-09-0316:302:3
19KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELKS ADAMIETZ KADŁUB2016-09-0417:001:1
20LZS RASZOWALZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2016-09-0417:002:4
21LKS VICTORIA ŻYROWASSKS STAL ZAWADZKIE2016-09-0317:002:0
Kolejka 4
22OKS ODRA II GROSZMAL OPOLESSKS STAL ZAWADZKIE2016-09-1116:009:0
23LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLKS VICTORIA ŻYROWA2016-09-1114:001:2
24LKS ADAMIETZ KADŁUBLZS RASZOWA2016-09-1116:003:0
25GÓRNIK JANUSZKOWICEKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2016-09-1116:002:2
26KS START DOBRODZIEŃLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2016-09-1016:008:0
27KS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELKS TĘCZA SZYMISZÓW2016-09-1116:006:1
28KS SZCZEDRZYKLZS STARY UJAZD2016-09-1116:000:1
Kolejka 5
29LZS STARY UJAZDOKS ODRA II GROSZMAL OPOLE2016-09-1816:001:2
30LKS TĘCZA SZYMISZÓWKS SZCZEDRZYK2016-09-1716:000:1
31LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2016-09-1716:002:0
32KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLEKS START DOBRODZIEŃ2016-09-1813:002:0
33LZS RASZOWAGÓRNIK JANUSZKOWICE2016-09-1813:003:5
34LKS VICTORIA ŻYROWALKS ADAMIETZ KADŁUB2016-09-1716:002:3
35SSKS STAL ZAWADZKIELZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2016-09-1813:002:5
Kolejka 6
36OKS ODRA II GROSZMAL OPOLELZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2016-09-2516:006:0
37LKS ADAMIETZ KADŁUBSSKS STAL ZAWADZKIE2016-09-2516:005:1
38GÓRNIK JANUSZKOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2016-09-2516:001:1
39KS START DOBRODZIEŃLZS RASZOWA2016-09-2416:004:0
40KS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICEKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2016-09-2516:006:1
41KS SZCZEDRZYKLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2016-09-2516:001:1
42LZS STARY UJAZDLKS TĘCZA SZYMISZÓW2016-09-2416:002:1
Kolejka 7
43LKS TĘCZA SZYMISZÓWOKS ODRA II GROSZMAL OPOLE2016-10-0215:001:3
44LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS STARY UJAZD2016-10-0215:002:2
45KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLEKS SZCZEDRZYK2016-10-0215:002:1
46LZS RASZOWAKS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2016-10-0215:002:1
47LKS VICTORIA ŻYROWAKS START DOBRODZIEŃ2016-10-0215:002:2
48SSKS STAL ZAWADZKIEGÓRNIK JANUSZKOWICE2016-10-0215:003:1
49LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLKS ADAMIETZ KADŁUB2016-10-0115:000:2
Kolejka 8
50OKS ODRA II GROSZMAL OPOLELKS ADAMIETZ KADŁUB2016-10-0915:009:0
51GÓRNIK JANUSZKOWICELZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2016-10-0915:003:2
52KS START DOBRODZIEŃSSKS STAL ZAWADZKIE2016-10-0815:000:0
53KS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2016-10-0915:001:1
54KS SZCZEDRZYKLZS RASZOWA2016-10-0915:002:1
55LZS STARY UJAZDKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2016-10-0915:005:1
56LKS TĘCZA SZYMISZÓWLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2016-10-0815:000:4
Kolejka 9
57LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWOKS ODRA II GROSZMAL OPOLE2016-10-1515:001:5
58KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELKS TĘCZA SZYMISZÓW2016-10-1615:002:1
59LZS RASZOWALZS STARY UJAZD2016-10-1615:002:4
60LKS VICTORIA ŻYROWAKS SZCZEDRZYK2016-10-1515:003:1
61SSKS STAL ZAWADZKIEKS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2016-10-1615:001:2
62LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRKS START DOBRODZIEŃ2016-10-1614:003:2
63LKS ADAMIETZ KADŁUBGÓRNIK JANUSZKOWICE2016-10-1615:005:0
Kolejka 10
64OKS ODRA II GROSZMAL OPOLEGÓRNIK JANUSZKOWICE2016-10-2314:009:1
65KS START DOBRODZIEŃLKS ADAMIETZ KADŁUB2016-10-2214:003:4
66KS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2016-10-2314:003:1
67KS SZCZEDRZYKSSKS STAL ZAWADZKIE2016-10-2314:004:0
68LZS STARY UJAZDLKS VICTORIA ŻYROWA2016-10-2214:002:1
69LKS TĘCZA SZYMISZÓWLZS RASZOWA2016-10-2214:002:0
70LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2016-10-2214:003:3
Kolejka 11
71KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLEOKS ODRA II GROSZMAL OPOLE2016-10-3013:001:4
72LZS RASZOWALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2016-10-3013:001:5
73LKS VICTORIA ŻYROWALKS TĘCZA SZYMISZÓW2016-10-2914:002:0
74SSKS STAL ZAWADZKIELZS STARY UJAZD2016-10-3013:001:2
75LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRKS SZCZEDRZYK2016-10-3013:002:2
76LKS ADAMIETZ KADŁUBKS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2016-10-3013:002:2
77GÓRNIK JANUSZKOWICEKS START DOBRODZIEŃ2016-10-3013:002:4
Kolejka 12
78OKS ODRA II GROSZMAL OPOLEKS START DOBRODZIEŃ2016-11-0613:008:2
79KS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICEGÓRNIK JANUSZKOWICE2016-11-0613:006:0
80KS SZCZEDRZYKLKS ADAMIETZ KADŁUB2016-11-0613:002:0
81LZS STARY UJAZDLZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2016-11-0613:002:1
82LKS TĘCZA SZYMISZÓWSSKS STAL ZAWADZKIE2016-11-0513:002:2
83LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS VICTORIA ŻYROWA2016-11-0513:004:1
84KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELZS RASZOWA2016-11-0613:000:0
Kolejka 13
85LZS RASZOWAOKS ODRA II GROSZMAL OPOLE2016-11-1313:000:1
86LKS VICTORIA ŻYROWAKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2016-11-1213:000:4
87SSKS STAL ZAWADZKIELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2016-11-1313:000:1
88LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLKS TĘCZA SZYMISZÓW2016-11-1313:007:0
89LKS ADAMIETZ KADŁUBLZS STARY UJAZD2016-11-1313:000:2
90GÓRNIK JANUSZKOWICEKS SZCZEDRZYK2016-11-1313:001:3
91KS START DOBRODZIEŃKS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2016-11-1313:004:2
Kolejka 14
1OKS ODRA II GROSZMAL OPOLEKS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2017-03-1915:003:0
2KS START DOBRODZIEŃKS SZCZEDRZYK2017-03-1815:003:0
3GÓRNIK JANUSZKOWICELZS STARY UJAZD2017-03-1915:000:3
4LKS ADAMIETZ KADŁUBLKS TĘCZA SZYMISZÓW2017-03-1915:001:0
5LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-03-1914:001:5
6SSKS STAL ZAWADZKIEKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2017-03-1915:002:2
7LKS VICTORIA ŻYROWALZS RASZOWA2017-03-1815:003:1
Kolejka 15
8LKS VICTORIA ŻYROWAOKS ODRA II GROSZMAL OPOLE2017-03-2615:000:2
9LZS RASZOWASSKS STAL ZAWADZKIE2017-03-2615:002:0
10KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2017-03-2615:004:2
11LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS ADAMIETZ KADŁUB2017-03-2615:000:0
12LKS TĘCZA SZYMISZÓWGÓRNIK JANUSZKOWICE2017-03-2515:000:2
13LZS STARY UJAZDKS START DOBRODZIEŃ2017-03-2515:004:0
14KS SZCZEDRZYKKS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2017-03-2615:000:0
Kolejka 16
15OKS ODRA II GROSZMAL OPOLEKS SZCZEDRZYK2017-04-0216:007:0
16KS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELZS STARY UJAZD2017-04-0216:002:4
17KS START DOBRODZIEŃLKS TĘCZA SZYMISZÓW2017-04-0116:005:0
18GÓRNIK JANUSZKOWICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-04-0116:001:2
19LKS ADAMIETZ KADŁUBKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2017-04-0216:002:2
20LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLZS RASZOWA2017-04-0214:003:0 Walkower
21SSKS STAL ZAWADZKIELKS VICTORIA ŻYROWA2017-04-0216:000:3 Walkower
Kolejka 17
22SSKS STAL ZAWADZKIEOKS ODRA II GROSZMAL OPOLE2017-04-0913:300:5
23LKS VICTORIA ŻYROWALZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2017-04-0815:002:1
24LZS RASZOWALKS ADAMIETZ KADŁUB2017-04-0913:302:0
25KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLEGÓRNIK JANUSZKOWICE2017-04-0913:300:3
26LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS START DOBRODZIEŃ2017-04-0816:000:1
27LKS TĘCZA SZYMISZÓWKS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2017-04-0913:300:1
28LZS STARY UJAZDKS SZCZEDRZYK2017-04-0913:306:1
Kolejka 18
29OKS ODRA II GROSZMAL OPOLELZS STARY UJAZD2017-04-2316:301:1
30KS SZCZEDRZYKLKS TĘCZA SZYMISZÓW2017-04-2316:300:1
31KS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-04-2316:302:1
32KS START DOBRODZIEŃKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2017-04-2216:304:0
33GÓRNIK JANUSZKOWICELZS RASZOWA2017-04-2316:300:1
34LKS ADAMIETZ KADŁUBLKS VICTORIA ŻYROWA2017-04-2316:303:2
35LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRSSKS STAL ZAWADZKIE2017-04-2314:002:0
Kolejka 19
36LZS KÓRNICA-NOWY DWÓROKS ODRA II GROSZMAL OPOLE2017-06-1114:000:3 Walkower
37SSKS STAL ZAWADZKIELKS ADAMIETZ KADŁUB2017-06-1114:001:1
38LKS VICTORIA ŻYROWAGÓRNIK JANUSZKOWICE2017-06-1017:003:1
39LZS RASZOWAKS START DOBRODZIEŃ2017-06-1117:000:1
40KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLEKS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2017-06-1117:001:2
41LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS SZCZEDRZYK2017-06-1017:002:2
42LKS TĘCZA SZYMISZÓWLZS STARY UJAZD2017-06-1017:000:4
Kolejka 20
43OKS ODRA II GROSZMAL OPOLELKS TĘCZA SZYMISZÓW2017-05-0714:0014:2
44LZS STARY UJAZDLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-05-0617:006:2
45KS SZCZEDRZYKKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2017-05-0714:002:4
46KS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELZS RASZOWA2017-05-0714:000:0
47KS START DOBRODZIEŃLKS VICTORIA ŻYROWA2017-05-0617:002:0
48GÓRNIK JANUSZKOWICESSKS STAL ZAWADZKIE2017-05-0714:005:2
49LKS ADAMIETZ KADŁUBLZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2017-05-0714:004:2
Kolejka 21
50LKS ADAMIETZ KADŁUBOKS ODRA II GROSZMAL OPOLE2017-05-1417:000:5 Walkower
51LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRGÓRNIK JANUSZKOWICE2017-05-1317:001:3
52SSKS STAL ZAWADZKIEKS START DOBRODZIEŃ2017-05-1417:001:5
53LKS VICTORIA ŻYROWAKS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2017-05-1417:001:2
54LZS RASZOWAKS SZCZEDRZYK2017-05-1417:000:0
55KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELZS STARY UJAZD2017-05-1417:002:4
56LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS TĘCZA SZYMISZÓW2017-05-1317:002:1
Kolejka 22
57OKS ODRA II GROSZMAL OPOLELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-05-2117:008:0
58LKS TĘCZA SZYMISZÓWKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2017-05-2013:004:3
59LZS STARY UJAZDLZS RASZOWA2017-05-2013:001:1
60KS SZCZEDRZYKLKS VICTORIA ŻYROWA2017-05-2117:001:1
61KS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICESSKS STAL ZAWADZKIE2017-05-2117:007:0
62KS START DOBRODZIEŃLZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2017-05-2014:003:0
63GÓRNIK JANUSZKOWICELKS ADAMIETZ KADŁUB2017-05-2117:004:3
Kolejka 23
64GÓRNIK JANUSZKOWICEOKS ODRA II GROSZMAL OPOLE2017-05-2814:002:6
65LKS ADAMIETZ KADŁUBKS START DOBRODZIEŃ2017-05-2814:002:0
66LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRKS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2017-05-2814:001:1
67SSKS STAL ZAWADZKIEKS SZCZEDRZYK2017-05-2814:001:7
68LKS VICTORIA ŻYROWALZS STARY UJAZD2017-05-2717:001:2
69LZS RASZOWALKS TĘCZA SZYMISZÓW2017-05-2814:000:0
70KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-05-2717:003:2
Kolejka 24
71OKS ODRA II GROSZMAL OPOLEKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2017-06-0417:001:2
72LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS RASZOWA2017-06-0317:001:2
73LKS TĘCZA SZYMISZÓWLKS VICTORIA ŻYROWA2017-06-0313:002:4
74LZS STARY UJAZDSSKS STAL ZAWADZKIE2017-06-0417:003:0 Walkower
75KS SZCZEDRZYKLZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2017-06-0417:002:0
76KS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICELKS ADAMIETZ KADŁUB2017-06-0417:003:0
77KS START DOBRODZIEŃGÓRNIK JANUSZKOWICE2017-06-0417:002:0
Kolejka 25
78KS START DOBRODZIEŃOKS ODRA II GROSZMAL OPOLE2017-06-1817:002:2
79GÓRNIK JANUSZKOWICEKS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICE2017-06-1817:001:4
80LKS ADAMIETZ KADŁUBKS SZCZEDRZYK2017-06-1817:001:1
81LZS KÓRNICA-NOWY DWÓRLZS STARY UJAZD2017-06-1817:000:0
82SSKS STAL ZAWADZKIELKS TĘCZA SZYMISZÓW2017-06-1817:002:1
83LKS VICTORIA ŻYROWALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-06-1817:000:4
84LZS RASZOWAKS SŁAWIĘCICE K-KOŹLE2017-06-1817:000:3
Kolejka 26
85OKS ODRA II GROSZMAL OPOLELZS RASZOWA2017-06-2517:007:0
86KS SŁAWIĘCICE K-KOŹLELKS VICTORIA ŻYROWA2017-06-2517:001:2
87LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWSSKS STAL ZAWADZKIE2017-06-2517:006:0
88LKS TĘCZA SZYMISZÓWLZS KÓRNICA-NOWY DWÓR2017-06-2517:005:4
89LZS STARY UJAZDLKS ADAMIETZ KADŁUB2017-06-2517:003:0
90KS SZCZEDRZYKGÓRNIK JANUSZKOWICE2017-06-2517:006:0
91KS II ŻYWOCICE-KRAPKOWICEKS START DOBRODZIEŃ2017-06-2517:002:1

Ostatnia zmiana: 
10. Maj 2017

PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

TERMINARZ PLIK

KLASA „A”, GRUPA V
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA A GR V pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz