Klasa A grupa VI

Tabela rozgrywek: Klasa A Grupa 6
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS VICTORIA CISEK26662132143:30
2KS TWARDAWA2655174586:41
3LKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2653172784:50
4LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAW2647145786:47
5LZS FC PILSZCZ2640117875:65
6LZS KOTLARNIA-GOSZYCE2639116964:44
7LZS ODRZANKA DZIERGOWICE26381221275:83
8LZS KUJAWY26361201455:76
9LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2634971060:49
10LZS VICTORIA 1900 ŁANY26331031349:37
11LZS LISIĘCICE26331031360:80
12LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2623721750:86
13KS FORTUNA GŁOGÓWEK2616512040:124
14LZS ROLNIK LEWICE2610312233:148

Ostatnia kolejka (26) rozgrywek: Klasa A Grupa 6
85LZS LISIĘCICEKS TWARDAWA2017-06-2517:000:3 Walkower
86LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS FC PILSZCZ2017-06-2517:003:3
87LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-06-2517:001:1
88LZS KOTLARNIA-GOSZYCELZS ROLNIK LEWICE2017-06-2517:0014:0
89LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-06-2517:004:1
90LZS VICTORIA 1900 ŁANYLKS VICTORIA CISEK2017-06-2517:000:3
91LZS KUJAWYLZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2017-06-2517:003:0 Walkower

Terminarz rozgrywek: Klasa A Grupa 6
Kolejka 1
1LZS KUJAWYLZS LISIĘCICE2016-08-2017:002:4
2LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2016-08-2117:000:0
3LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWLKS VICTORIA CISEK2016-08-2117:004:3
4LZS KOTLARNIA-GOSZYCEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-08-2017:003:0 Walkower
5LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ROLNIK LEWICE2016-08-2017:005:1
6LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-08-2117:002:6
7KS TWARDAWALZS FC PILSZCZ2016-08-2114:004:4
Kolejka 2
8LZS LISIĘCICELZS FC PILSZCZ2016-08-2817:002:3
9LKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICEKS TWARDAWA2016-08-2717:002:1
10LZS ROLNIK LEWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2016-08-2817:001:2
11KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-08-2717:001:6
12LKS VICTORIA CISEKLZS KOTLARNIA-GOSZYCE2016-08-2717:007:2
13LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAW2016-08-2817:001:5
14LZS KUJAWYLZS VICTORIA 1900 ŁANY2016-08-2717:001:0
Kolejka 3
15LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS LISIĘCICE2016-09-0316:302:0
16LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWLZS KUJAWY2016-09-0414:000:3
17LZS KOTLARNIA-GOSZYCELZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2016-09-0316:308:1
18LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS VICTORIA CISEK2016-09-0316:302:3
19LZS ODRZANKA DZIERGOWICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-09-0414:004:1
20KS TWARDAWALZS ROLNIK LEWICE2016-09-0414:009:2
21LZS FC PILSZCZLKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-09-0414:000:5
Kolejka 4
22LZS LISIĘCICELKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-09-1116:001:4
23LZS ROLNIK LEWICELZS FC PILSZCZ2016-09-1116:000:3
24KS FORTUNA GŁOGÓWEKKS TWARDAWA2016-09-1016:000:7
25LKS VICTORIA CISEKLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2016-09-1016:003:1
26LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-09-1016:002:6
27LZS KUJAWYLZS KOTLARNIA-GOSZYCE2016-09-1016:003:2
28LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAW2016-09-1016:000:1
Kolejka 5
29LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWLZS LISIĘCICE2016-09-1816:003:0
30LZS KOTLARNIA-GOSZYCELZS VICTORIA 1900 ŁANY2016-09-1716:002:0
31LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS KUJAWY2016-09-1716:002:0
32LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2016-09-1816:006:1
33KS TWARDAWALKS VICTORIA CISEK2016-09-1814:002:1
34LZS FC PILSZCZKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-09-1816:008:1
35LKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS ROLNIK LEWICE2016-09-1716:006:0
Kolejka 6
36LZS LISIĘCICELZS ROLNIK LEWICE2016-09-2515:001:1
37KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-09-2415:001:6
38LKS VICTORIA CISEKLZS FC PILSZCZ2016-09-2415:005:2
39LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIEKS TWARDAWA2016-09-2513:000:4 Walkower
40LZS KUJAWYLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2016-09-2415:002:5
41LZS VICTORIA 1900 ŁANYLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-09-2415:003:1
42LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWLZS KOTLARNIA-GOSZYCE2016-09-2513:001:1
Kolejka 7
43LZS KOTLARNIA-GOSZYCELZS LISIĘCICE2016-10-0115:004:1
44LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAW2016-10-0115:002:2
45LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS VICTORIA 1900 ŁANY2016-10-0215:001:4
46KS TWARDAWALZS KUJAWY2016-10-0214:004:1
47LZS FC PILSZCZLZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2016-10-0215:001:1
48LKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICELKS VICTORIA CISEK2016-10-0115:001:3
49LZS ROLNIK LEWICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-10-0215:008:1
Kolejka 8
50LZS LISIĘCICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-10-0915:003:2
51LKS VICTORIA CISEKLZS ROLNIK LEWICE2016-10-0815:0010:0
52LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-10-0915:002:6
53LZS KUJAWYLZS FC PILSZCZ2016-10-0815:003:0 Walkower
54LZS VICTORIA 1900 ŁANYKS TWARDAWA2016-10-0815:000:1
55LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2016-10-0915:007:4
56LZS KOTLARNIA-GOSZYCELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-10-0815:001:2
Kolejka 9
57LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS LISIĘCICE2016-10-1515:004:0
58LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS KOTLARNIA-GOSZYCE2016-10-1615:002:5
59KS TWARDAWALZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAW2016-10-1614:003:2
60LZS FC PILSZCZLZS VICTORIA 1900 ŁANY2016-10-1615:002:1
61LKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS KUJAWY2016-10-1515:006:0
62LZS ROLNIK LEWICELZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2016-10-1515:001:3
63KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS VICTORIA CISEK2016-10-1515:000:14
Kolejka 10
64LZS LISIĘCICELKS VICTORIA CISEK2016-10-2314:000:8
65LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-10-2314:008:3
66LZS KUJAWYLZS ROLNIK LEWICE2016-10-2214:004:2
67LZS VICTORIA 1900 ŁANYLKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-10-2214:001:0
68LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWLZS FC PILSZCZ2016-10-2314:001:2
69LZS KOTLARNIA-GOSZYCEKS TWARDAWA2016-10-2214:001:0
70LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2016-10-2214:001:2
Kolejka 11
71LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS LISIĘCICE2016-10-3013:004:1
72KS TWARDAWALKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-10-2913:000:4
73LZS FC PILSZCZLZS KOTLARNIA-GOSZYCE2016-10-3013:004:0
74LKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAW2016-10-2913:001:1
75LZS ROLNIK LEWICELZS VICTORIA 1900 ŁANY2016-10-3013:000:7
76KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS KUJAWY2016-10-2914:001:7
77LKS VICTORIA CISEKLZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2016-10-2913:009:2
Kolejka 12
78LZS LISIĘCICELZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2016-11-0613:001:8
79LZS KUJAWYLKS VICTORIA CISEK2016-11-0513:002:4
80LZS VICTORIA 1900 ŁANYKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-11-0513:005:1
81LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWLZS ROLNIK LEWICE2016-11-0613:006:0
82LZS KOTLARNIA-GOSZYCELKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-11-0513:002:4
83LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS FC PILSZCZ2016-11-0513:004:0
84LZS ODRZANKA DZIERGOWICEKS TWARDAWA2016-11-0613:002:5
Kolejka 13
85KS TWARDAWALZS LISIĘCICE2016-11-1313:001:0
86LZS FC PILSZCZLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2016-11-1313:000:5 Walkower
87LKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-11-1213:001:0
88LZS ROLNIK LEWICELZS KOTLARNIA-GOSZYCE2016-11-1313:000:2
89KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAW2016-11-1213:002:9
90LKS VICTORIA CISEKLZS VICTORIA 1900 ŁANY2016-11-1213:005:2
91LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELZS KUJAWY2016-11-1313:001:4
Kolejka 14
1LZS LISIĘCICELZS KUJAWY2017-03-1915:006:3
2LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELZS VICTORIA 1900 ŁANY2017-03-1915:002:0
3LKS VICTORIA CISEKLZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAW2017-03-1815:005:1
4KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS KOTLARNIA-GOSZYCE2017-03-1813:003:2
5LZS ROLNIK LEWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-03-1815:004:2
6LKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-03-1815:005:1
7LZS FC PILSZCZKS TWARDAWA2017-03-1915:002:2
Kolejka 15
8LZS FC PILSZCZLZS LISIĘCICE2017-03-2615:002:3
9KS TWARDAWALKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-03-2515:005:1
10LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS ROLNIK LEWICE2017-03-2615:006:0
11LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-03-2515:000:1
12LZS KOTLARNIA-GOSZYCELKS VICTORIA CISEK2017-03-2515:001:1
13LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWLZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2017-03-2615:002:5
14LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS KUJAWY2017-03-2515:008:1
Kolejka 16
15LZS LISIĘCICELZS VICTORIA 1900 ŁANY2017-04-0116:003:2
16LZS KUJAWYLZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAW2017-04-0116:002:3
17LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELZS KOTLARNIA-GOSZYCE2017-04-0216:000:1
18LKS VICTORIA CISEKLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-04-0116:002:2
19KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-04-0116:005:4
20LZS ROLNIK LEWICEKS TWARDAWA2017-04-0216:002:8
21LKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS FC PILSZCZ2017-04-0116:003:1
Kolejka 17
22LKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS LISIĘCICE2017-04-0816:001:7
23LZS FC PILSZCZLZS ROLNIK LEWICE2017-04-0916:009:2
24KS TWARDAWAKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-04-0914:002:1
25LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS VICTORIA CISEK2017-04-0916:001:9
26LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2017-04-0816:002:0
27LZS KOTLARNIA-GOSZYCELZS KUJAWY2017-04-0816:000:1
28LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWLZS VICTORIA 1900 ŁANY2017-04-0916:004:0
Kolejka 18
29LZS LISIĘCICELZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAW2017-04-2314:001:2
30LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS KOTLARNIA-GOSZYCE2017-04-2216:301:1
31LZS KUJAWYLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-04-2216:303:0
32LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-04-2314:000:3 Walkower
33LKS VICTORIA CISEKKS TWARDAWA2017-04-2216:304:1
34KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS FC PILSZCZ2017-04-2216:303:6
35LZS ROLNIK LEWICELKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-04-2314:005:4
Kolejka 19
36LZS ROLNIK LEWICELZS LISIĘCICE2017-06-1117:003:11
37LKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-06-1016:006:2
38LZS FC PILSZCZLKS VICTORIA CISEK2017-06-1117:004:4
39KS TWARDAWALZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2017-06-1117:006:3
40LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS KUJAWY2017-06-1117:006:5
41LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS VICTORIA 1900 ŁANY2017-06-1015:000:2
42LZS KOTLARNIA-GOSZYCELZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAW2017-06-1017:002:1
Kolejka 20
43LZS LISIĘCICELZS KOTLARNIA-GOSZYCE2017-05-0717:003:1
44LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-05-0617:001:1
45LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-05-0617:004:0
46LZS KUJAWYKS TWARDAWA2017-05-0616:000:4
47LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELZS FC PILSZCZ2017-05-0717:001:2
48LKS VICTORIA CISEKLKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-05-0617:007:0
49KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS ROLNIK LEWICE2017-05-0617:007:0
Kolejka 21
50KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS LISIĘCICE2017-05-1418:002:2
51LZS ROLNIK LEWICELKS VICTORIA CISEK2017-05-1417:000:3
52LKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2017-05-1316:007:1
53LZS FC PILSZCZLZS KUJAWY2017-05-1414:006:1
54KS TWARDAWALZS VICTORIA 1900 ŁANY2017-05-1414:003:1
55LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAW2017-05-1414:000:5
56LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS KOTLARNIA-GOSZYCE2017-05-1317:003:3
Kolejka 22
57LZS LISIĘCICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-05-2017:003:3
58LZS KOTLARNIA-GOSZYCELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-05-2017:001:1
59LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWKS TWARDAWA2017-05-2117:001:1
60LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS FC PILSZCZ2017-05-2014:001:1
61LZS KUJAWYLKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-05-2116:001:2
62LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELZS ROLNIK LEWICE2017-05-2117:006:0
63LKS VICTORIA CISEKKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-05-2017:007:0
Kolejka 23
64LKS VICTORIA CISEKLZS LISIĘCICE2017-05-2717:0010:0
65KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2017-05-2717:000:2
66LZS ROLNIK LEWICELZS KUJAWY2017-05-2817:000:2
67LKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS VICTORIA 1900 ŁANY2017-05-2716:003:1
68LZS FC PILSZCZLZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAW2017-05-2817:004:6
69KS TWARDAWALZS KOTLARNIA-GOSZYCE2017-05-2717:000:0
70LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-05-2717:004:2
Kolejka 24
71LZS LISIĘCICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-06-0414:004:2
72LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚKS TWARDAWA2017-06-0317:003:7
73LZS KOTLARNIA-GOSZYCELZS FC PILSZCZ2017-06-0317:002:4
74LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWLKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-06-0414:001:2
75LZS VICTORIA 1900 ŁANYLZS ROLNIK LEWICE2017-06-0317:004:0 Walkower
76LZS KUJAWYKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-06-0316:001:0
77LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELKS VICTORIA CISEK2017-06-0414:000:3
Kolejka 25
78LZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIELZS LISIĘCICE2017-06-1817:000:3 Walkower
79LKS VICTORIA CISEKLZS KUJAWY2017-06-1817:0010:0
80KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS VICTORIA 1900 ŁANY2017-06-1817:001:0
81LZS ROLNIK LEWICELZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAW2017-06-1817:001:13
82LKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS KOTLARNIA-GOSZYCE2017-06-1817:001:3
83LZS FC PILSZCZLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-06-1817:002:2
84KS TWARDAWALZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-06-1817:003:4
Kolejka 26
85LZS LISIĘCICEKS TWARDAWA2017-06-2517:000:3 Walkower
86LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS FC PILSZCZ2017-06-2517:003:3
87LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-06-2517:001:1
88LZS KOTLARNIA-GOSZYCELZS ROLNIK LEWICE2017-06-2517:0014:0
89LZS ORZEŁ DZIERŻYSŁAWKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-06-2517:004:1
90LZS VICTORIA 1900 ŁANYLKS VICTORIA CISEK2017-06-2517:000:3
91LZS KUJAWYLZS POLONIA ŚCIBORZYCE WIELKIE2017-06-2517:003:0 Walkower

Ostatnia zmiana: 
26. Maj 2017

PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

TERMINARZ PLIK

KLASA „A”, GRUPA VI
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA A GR VI pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz