Kontakt

Opolski Związek Piłki Nożnej
ul. Damrota 6
45-064 Opole
NIP:754-10-96-067
Telefon77 454 37 34
Fax 077 441 84 81

Konto bankowe:
BS W LEŚNICY
59 8907 0008 2012 7500 6019 0001 - dla wpłat bieżących (nowe konto)

53 1090 2138 0000 0001 1113 8530  - TYLKO dla wpłat z tytułu ekwiwalentów sędziowskich
 

PREZES OZPN

Tomasz Garbowski
tel: 77-454-37-34
e-mail:tgarbowski@opolskizpn.pl

SEKRETARIAT

Aleksandra Sibilska
tel. stacjonarny: 77-454-37-34
Nr tel. kom. w godzinach pracy: 664-340-083
e-mail: sekretariat@opolskizpn.pl

KSIĘGOWOŚĆ

Gracjan Idzi - KIEROWNIK DS. FINANSOWYCH
Nr tel. kom. w godzinach pracy: 514 193 833
e-mail: gracjan@opolskizpn.pl

Agnieszka Kuleczko - REFERENT DS. DELEGACJI SĘDZIOWSKICH
tel. stacjonarny: 77-454-37-34 w.25
e-mail: agnieszka@opolskizpn.pl

KASA

Aleksandra Dombrowska
tel. stacjonarny: 77-454-37-34 w.22
e-mail: aleksandra@opolskizpn.pl

ROZGRYWKI

Piotr Głowacki
tel. stacjonarny: 77-454-37-34 w.23
Nr tel. kom. w godzinach pracy: 604-072-315
e-mail: pglowacki@opolskizpn.pl

Klaudia Golasz
tel. stacjonarny: 77-454-37-34 w.24
Nr tel. kom. w godzinach pracy:533-965- 799
e-mail: klaudia@opolskizpn.pl

Piotr Popiołek
tel. stacjonarny: 77 454 37 34 - w.23
Nr tel. kom. w godzinach pracy: 534-530-003
e-mail: p.popiolek@opolskizpn.pl, piotr@bawinaspilka.pl

PIŁKARSTWO KOBIECE

Klaudia Golasz
tel. stacjonarny: 77-454-37-34 w.24
Nr tel. kom. w godzinach pracy:533-965- 799
e-mail: klaudia@opolskizpn.pl

SZKOLENIE

Wiesław Korek - LICENCJE TRENERSKIE
tel. stacjonarny: 77-454-37-34 w.21
e-mail: wieslaw.korek@wp.pl

Krzysztof Job - KURSY TRENERSKIE
tel. stacjonarny: 77-454-37-34 w.21
e-mail: kjob@opolskizpn.pl

Filip Sikorski - KADRY OZPN
tel. stacjonarny: 77-454-37-34 w.23
e-mail: filip.sikorski@opolskizpn.pl

MARKETING

Agnieszka Zarosa-Olkuśnik
Nr tel. kom. w godzinach pracy: 534 620 139
e-mail: a.olkusnik@opolskizpn.pl

III LIGA, IV LIGA, KLASY OKRĘGOWE, A KLASY

Klaudia Golasz - tel: 77 454 37 34 - wew. 24; e-mail: klaudia@opolskizpn.pl
Piotr Głowacki - tel: 77 454 37 34 - wew. 23; e-mail: pglowacki@opolskizpn.pl

ROZGRYWKI B KLASY

Aleksandra Dombrowska - tel: 77 454 37 34 - wew. 22; e-mail:aleksandra@opolskizpn.pl

ROZGRYWKI JUNIORÓW STARSZYCH I MŁODSZYCH

Piotr Popiołek - tel: 77 454 37 34 - wew. 23; e-mail: p.popiolek@opolskizpn.pl

ROZGRYWKI TRAMPKARZY I MŁODZIKÓW

Wiesław Korek tel: 77 454 37 34 - wew. 21; e-mail: wieslaw.korek@wp.pl

wf      
wf      
wf      
wf      
wf