LIGA MŁODZIKÓW GR.2

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MLUKS TUŁOWICE22581912149:23
2LZS POGOŃ ŁOSIÓW 22581912136:23
3UKS AS EUROTALENT 2010 BRZEG2254180499:33
4GZ LZS GRODKÓW22451435118:39
5BTP STAL II BRZEG22451507115:49
6SKS GAS GRODKÓW22321021056:62
7LZS STAROWICE DOLNE2229921142:83
8LKS SKALNIK GRACZE2217521553:97
9UKS JEDYNKA NIEMODLIN2217521547:110
10LZS GAZOWNIK WAWELNO229301927:248
11LZS BURZA LIPKI2215501737:73
12UKS SAP BRZEG2210311836:75

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 2
61SKS GAS GRODKÓWLZS GAZOWNIK WAWELNO2017-05-2918:0019:1
62LKS SKALNIK GRACZELZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkower3:0
63BTP STAL II BRZEGLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-05-2918:002:5
64UKS AS EUROTALENT 2010 BRZEGUKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkower3:0
65MLUKS TUŁOWICELZS STAROWICE DOLNE2017-05-2918:0012:1
66UKS JEDYNKA NIEMODLINGZ LZS GRODKÓW2017-05-2918:001:5

Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 2
Kolejka 1
1GZ LZS GRODKÓWSKS GAS GRODKÓW2016-09-0517:006:0
2MLUKS TUŁOWICEUKS JEDYNKA NIEMODLIN2016-09-2916:3012:0
3UKS AS EUROTALENT 2010 BRZEGLZS STAROWICE DOLNE2016-09-1418:000:1
4BTP STAL II BRZEGUKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkower2016-09-0517:006:2
5LKS SKALNIK GRACZELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2016-09-0517:002:9
6LZS GAZOWNIK WAWELNOLZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkower2016-09-0517:002:13
Kolejka 2
7SKS GAS GRODKÓWLZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkower2016-09-0817:005:3
8LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS GAZOWNIK WAWELNO2016-09-0817:0012:0
9UKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkowerLKS SKALNIK GRACZE2016-09-0817:003:0 Walkower
10LZS STAROWICE DOLNEBTP STAL II BRZEG2016-09-0816:005:3
11UKS AS EUROTALENT 2010 BRZEGUKS JEDYNKA NIEMODLIN2016-09-2317:009:3
12GZ LZS GRODKÓWMLUKS TUŁOWICE2016-09-0817:003:3
Kolejka 3
13MLUKS TUŁOWICESKS GAS GRODKÓW2016-09-1217:003:0
14UKS AS EUROTALENT 2010 BRZEGGZ LZS GRODKÓW2016-09-1217:004:2
15BTP STAL II BRZEGUKS JEDYNKA NIEMODLIN2016-09-1217:006:0
16LKS SKALNIK GRACZELZS STAROWICE DOLNE2016-09-1217:000:3
17LZS GAZOWNIK WAWELNOUKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkower2016-09-1217:001:14
18LZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkowerLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2016-09-1217:001:7
Kolejka 4
19SKS GAS GRODKÓWLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2016-09-1917:000:4
20UKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkowerLZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkower2016-09-1917:002:3
21LZS STAROWICE DOLNELZS GAZOWNIK WAWELNO2016-09-1917:009:3
22LKS SKALNIK GRACZEUKS JEDYNKA NIEMODLIN2016-09-1917:007:2
23GZ LZS GRODKÓWBTP STAL II BRZEG2016-09-1916:307:2
24MLUKS TUŁOWICEUKS AS EUROTALENT 2010 BRZEG2016-09-1917:003:1
Kolejka 5
25UKS AS EUROTALENT 2010 BRZEGSKS GAS GRODKÓW2016-09-2617:004:2
26BTP STAL II BRZEGMLUKS TUŁOWICE2016-09-2617:003:2
27LKS SKALNIK GRACZEGZ LZS GRODKÓW2016-09-2617:002:5
28LZS GAZOWNIK WAWELNOUKS JEDYNKA NIEMODLIN2016-09-2617:003:6
29LZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkowerLZS STAROWICE DOLNE2016-09-2617:000:3
30LZS POGOŃ ŁOSIÓW UKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkower2016-09-2617:008:0
Kolejka 6
31SKS GAS GRODKÓWUKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkower2016-10-0316:303:0 Walkower
32LZS STAROWICE DOLNELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2016-10-0316:300:7
33LZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkowerUKS JEDYNKA NIEMODLIN2016-10-0316:306:3
34GZ LZS GRODKÓWLZS GAZOWNIK WAWELNO2016-10-0316:3019:1
35MLUKS TUŁOWICELKS SKALNIK GRACZE2016-10-0316:3012:2
36UKS AS EUROTALENT 2010 BRZEGBTP STAL II BRZEG2016-10-0316:304:1
Kolejka 7
37BTP STAL II BRZEGSKS GAS GRODKÓW2016-10-1016:302:1
38LKS SKALNIK GRACZEUKS AS EUROTALENT 2010 BRZEG2016-10-1016:301:4
39LZS GAZOWNIK WAWELNOMLUKS TUŁOWICE2016-10-1016:300:15
40LZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS GRODKÓW2016-10-1016:300:3
41LZS POGOŃ ŁOSIÓW UKS JEDYNKA NIEMODLIN2016-10-1016:307:0
42UKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkowerLZS STAROWICE DOLNE2016-10-1016:302:4
Kolejka 8
43SKS GAS GRODKÓWLZS STAROWICE DOLNE2016-10-1716:002:0
44UKS JEDYNKA NIEMODLINUKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkower2016-10-1716:003:10
45GZ LZS GRODKÓWLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2016-10-1716:003:3
46MLUKS TUŁOWICELZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkower2016-10-1716:007:0
47UKS AS EUROTALENT 2010 BRZEGLZS GAZOWNIK WAWELNO2016-10-1716:003:0 Walkower
48BTP STAL II BRZEGLKS SKALNIK GRACZE2016-10-1716:008:2
Kolejka 9
49LKS SKALNIK GRACZESKS GAS GRODKÓW2016-10-2415:302:3
50LZS GAZOWNIK WAWELNOBTP STAL II BRZEG2016-10-2415:300:23
51LZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkowerUKS AS EUROTALENT 2010 BRZEG2016-10-2415:304:6
52LZS POGOŃ ŁOSIÓW MLUKS TUŁOWICE2016-10-2415:303:2
53UKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkowerGZ LZS GRODKÓW2016-10-2415:301:1
54LZS STAROWICE DOLNEUKS JEDYNKA NIEMODLIN2016-10-2415:306:4
Kolejka 10
55SKS GAS GRODKÓWUKS JEDYNKA NIEMODLIN2016-10-3115:002:0
56GZ LZS GRODKÓWLZS STAROWICE DOLNE2016-10-3115:008:0
57MLUKS TUŁOWICEUKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkower2016-10-3115:007:2
58UKS AS EUROTALENT 2010 BRZEGLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2016-10-3115:002:1
59BTP STAL II BRZEGLZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkower2016-10-3115:004:2
60LKS SKALNIK GRACZELZS GAZOWNIK WAWELNO2016-10-2115:3015:0
Kolejka 11
61LZS GAZOWNIK WAWELNOSKS GAS GRODKÓW2016-11-0615:000:9
62LZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkowerLKS SKALNIK GRACZE2016-11-1111:002:1
63LZS POGOŃ ŁOSIÓW BTP STAL II BRZEG2016-11-1311:007:1
64UKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkowerUKS AS EUROTALENT 2010 BRZEG2016-11-1618:000:6
65LZS STAROWICE DOLNEMLUKS TUŁOWICE2016-11-0216:000:6
66GZ LZS GRODKÓWUKS JEDYNKA NIEMODLIN2016-11-1113:009:1
Kolejka 12
1SKS GAS GRODKÓWGZ LZS GRODKÓW2017-03-2716:301:3
2UKS JEDYNKA NIEMODLINMLUKS TUŁOWICE2017-03-2716:300:9
3LZS STAROWICE DOLNEUKS AS EUROTALENT 2010 BRZEG2017-03-2716:301:8
4UKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkowerBTP STAL II BRZEG0:3
5LZS POGOŃ ŁOSIÓW LKS SKALNIK GRACZE2017-03-2716:3010:0
6LZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkowerLZS GAZOWNIK WAWELNO0:3
Kolejka 13
7LZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkowerSKS GAS GRODKÓW0:3
8LZS GAZOWNIK WAWELNOLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-04-0317:001:19
9LKS SKALNIK GRACZEUKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkower3:0
10BTP STAL II BRZEGLZS STAROWICE DOLNE2017-04-0317:007:0
11UKS JEDYNKA NIEMODLINUKS AS EUROTALENT 2010 BRZEG2017-04-0317:003:7
12MLUKS TUŁOWICEGZ LZS GRODKÓW2017-04-0317:006:2
Kolejka 14
13SKS GAS GRODKÓWMLUKS TUŁOWICE2017-04-1017:001:6
14GZ LZS GRODKÓWUKS AS EUROTALENT 2010 BRZEG2017-05-1718:000:3
15UKS JEDYNKA NIEMODLINBTP STAL II BRZEG2017-04-1017:000:4
16LZS STAROWICE DOLNELKS SKALNIK GRACZE2017-04-1017:002:2
17UKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkowerLZS GAZOWNIK WAWELNO0:3
18LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 15
19LZS POGOŃ ŁOSIÓW SKS GAS GRODKÓW2017-04-1817:3011:0
20LZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkowerUKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkower3:0
21LZS GAZOWNIK WAWELNOLZS STAROWICE DOLNE2017-05-1018:003:0 Walkower
22UKS JEDYNKA NIEMODLINLKS SKALNIK GRACZE2017-05-1118:001:1
23BTP STAL II BRZEGGZ LZS GRODKÓW2017-05-1118:002:1
24UKS AS EUROTALENT 2010 BRZEGMLUKS TUŁOWICE2017-05-1118:001:7
Kolejka 16
25SKS GAS GRODKÓWUKS AS EUROTALENT 2010 BRZEG2017-04-2418:000:8
26MLUKS TUŁOWICEBTP STAL II BRZEG2017-04-2418:007:2
27GZ LZS GRODKÓWLKS SKALNIK GRACZE2017-04-2418:007:1
28UKS JEDYNKA NIEMODLINLZS GAZOWNIK WAWELNO2017-04-2418:008:1
29LZS STAROWICE DOLNELZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkower3:0
30UKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkowerLZS POGOŃ ŁOSIÓW 0:3
Kolejka 17
31UKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkowerSKS GAS GRODKÓW0:3
32LZS POGOŃ ŁOSIÓW LZS STAROWICE DOLNE2017-04-2718:003:0
33UKS JEDYNKA NIEMODLINLZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkower3:0
34LZS GAZOWNIK WAWELNOGZ LZS GRODKÓW2017-04-2718:002:14
35LKS SKALNIK GRACZEMLUKS TUŁOWICE2017-05-0217:000:9
36BTP STAL II BRZEGUKS AS EUROTALENT 2010 BRZEG2017-04-2718:000:3
Kolejka 18
37SKS GAS GRODKÓWBTP STAL II BRZEG2017-05-0818:000:8
38UKS AS EUROTALENT 2010 BRZEGLKS SKALNIK GRACZE2017-05-0818:0011:0
39MLUKS TUŁOWICELZS GAZOWNIK WAWELNO2017-05-0818:0013:1
40GZ LZS GRODKÓWLZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkower3:0
41UKS JEDYNKA NIEMODLINLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-05-0818:001:4
42LZS STAROWICE DOLNEUKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 19
43LZS STAROWICE DOLNESKS GAS GRODKÓW2017-05-1518:000:0
44UKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkowerUKS JEDYNKA NIEMODLIN0:3
45LZS POGOŃ ŁOSIÓW GZ LZS GRODKÓW2017-05-1518:006:5
46LZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkowerMLUKS TUŁOWICE0:3
47LZS GAZOWNIK WAWELNOUKS AS EUROTALENT 2010 BRZEG2017-05-1518:001:8
48LKS SKALNIK GRACZEBTP STAL II BRZEG2017-05-1518:001:4
Kolejka 20
49SKS GAS GRODKÓWLKS SKALNIK GRACZE2017-05-1818:001:0
50BTP STAL II BRZEGLZS GAZOWNIK WAWELNO2017-05-1718:0021:0
51UKS AS EUROTALENT 2010 BRZEGLZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkower3:0
52MLUKS TUŁOWICELZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-05-1818:002:1
53GZ LZS GRODKÓWUKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkower3:0
54UKS JEDYNKA NIEMODLINLZS STAROWICE DOLNE2017-05-1818:004:1
Kolejka 21
55UKS JEDYNKA NIEMODLINSKS GAS GRODKÓW2017-05-2218:001:1
56LZS STAROWICE DOLNEGZ LZS GRODKÓW2017-05-2218:000:9
57UKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkowerMLUKS TUŁOWICE0:3
58LZS POGOŃ ŁOSIÓW UKS AS EUROTALENT 2010 BRZEG2017-05-2218:003:1
59LZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkowerBTP STAL II BRZEG0:3
60LZS GAZOWNIK WAWELNOLKS SKALNIK GRACZE2017-05-2216:301:8
Kolejka 22
61SKS GAS GRODKÓWLZS GAZOWNIK WAWELNO2017-05-2918:0019:1
62LKS SKALNIK GRACZELZS BURZA LIPKI - drużyna wycofana, walkower3:0
63BTP STAL II BRZEGLZS POGOŃ ŁOSIÓW 2017-05-2918:002:5
64UKS AS EUROTALENT 2010 BRZEGUKS SAP BRZEG - drużyna wycofana, walkower3:0
65MLUKS TUŁOWICELZS STAROWICE DOLNE2017-05-2918:0012:1
66UKS JEDYNKA NIEMODLINGZ LZS GRODKÓW2017-05-2918:001:5

Ostatnia zmiana: 
19. Maj 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

LIGA MŁODZIKÓW, GRUPA II
pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz