LIGA MŁODZIKÓW GR.4

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 4
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1ASD GWARDIA OPOLE20581910159:6
2MKS GOGOLIN2048160498:34
3KS MAŁAPANEW I OZIMEK20461514143:32
4UKS RODŁO II OPOLE2040131694:55
5ULKS ORZEŁ ŹLINICE2036120888:37
6OKS ODRA I OPOLE2028911077:82
71.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICE2025811151:79
8LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2022711242:62
9UKS RODŁO III OPOLE2014421442:88
10SRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI206201811:145
11LZS UNIA RASZOWA-DANIEC203101915:200

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 4
61MKS GOGOLINUKS RODŁO II OPOLE2017-05-2518:309:4
62UKS RODŁO III OPOLELZS UNIA RASZOWA-DANIEC2017-05-2918:0010:0
63KS MAŁAPANEW I OZIMEKSRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2017-05-2817:0022:0
64LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYOKS ODRA I OPOLE2017-05-2918:000:2
65PAUZJE1.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICE:
66ASD GWARDIA OPOLEULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-05-2918:008:1

Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 4
Kolejka 1
1ASD GWARDIA OPOLEMKS GOGOLIN2016-09-0517:005:1
2PAUZJEULKS ORZEŁ ŹLINICE:
3LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY1.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICE2016-09-0517:002:2
4KS MAŁAPANEW I OZIMEKOKS ODRA I OPOLE2016-09-0517:006:0
5LZS UNIA RASZOWA-DANIECSRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2016-09-0517:003:0 Walkower
6UKS RODŁO II OPOLEUKS RODŁO III OPOLE2016-09-0518:007:1
Kolejka 2
7MKS GOGOLINUKS RODŁO III OPOLE2016-09-0817:005:1
8SRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIUKS RODŁO II OPOLE2016-09-1011:000:10
9OKS ODRA I OPOLELZS UNIA RASZOWA-DANIEC2016-09-0818:0015:1
101.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICEKS MAŁAPANEW I OZIMEK2016-09-0817:002:9
11ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2016-09-2117:006:2
12ASD GWARDIA OPOLEPAUZJE:
Kolejka 3
13PAUZJEMKS GOGOLIN:
14LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYASD GWARDIA OPOLE2016-09-1217:000:10
15KS MAŁAPANEW I OZIMEKULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-09-1217:006:1
16LZS UNIA RASZOWA-DANIEC1.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICE2016-09-1217:000:9
17UKS RODŁO II OPOLEOKS ODRA I OPOLE2016-09-1218:008:4
18SRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIUKS RODŁO III OPOLE2016-09-1217:000:5
Kolejka 4
19MKS GOGOLINSRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2016-09-1917:003:0 Walkower
20OKS ODRA I OPOLEUKS RODŁO III OPOLE2016-09-1918:006:2
211.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICEUKS RODŁO II OPOLE2016-09-1917:000:6
22ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS UNIA RASZOWA-DANIEC2016-09-1917:0010:2
23ASD GWARDIA OPOLEKS MAŁAPANEW I OZIMEK2016-09-1917:001:1
24PAUZJELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY:
Kolejka 5
25LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYMKS GOGOLIN2016-09-2617:000:3
26KS MAŁAPANEW I OZIMEKPAUZJE:
27LZS UNIA RASZOWA-DANIECASD GWARDIA OPOLE2016-09-2617:000:14
28UKS RODŁO II OPOLEULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-09-2618:002:1
291.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICEUKS RODŁO III OPOLE2016-09-2617:003:0 Walkower
30SRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIOKS ODRA I OPOLE2016-10-0111:001:5
Kolejka 6
31MKS GOGOLINOKS ODRA I OPOLE2016-10-0316:307:2
321.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICESRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2016-10-0316:306:2
33ULKS ORZEŁ ŹLINICEUKS RODŁO III OPOLE2016-10-0316:303:0 Walkower
34ASD GWARDIA OPOLEUKS RODŁO II OPOLE2016-10-0316:306:0
35PAUZJELZS UNIA RASZOWA-DANIEC:
36LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS MAŁAPANEW I OZIMEK2016-10-0316:300:5
Kolejka 7
37KS MAŁAPANEW I OZIMEKMKS GOGOLIN2016-10-1016:303:5
38LZS UNIA RASZOWA-DANIECLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2016-10-1016:301:9
39UKS RODŁO II OPOLEPAUZJE:
40ASD GWARDIA OPOLEUKS RODŁO III OPOLE2016-10-1016:309:0
41SRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-10-1116:300:13
42OKS ODRA I OPOLE1.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICE2016-10-1018:003:0
Kolejka 8
43MKS GOGOLIN1.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICE2016-10-1716:006:2
44ULKS ORZEŁ ŹLINICEOKS ODRA I OPOLE2016-10-1716:007:0
45ASD GWARDIA OPOLESRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2016-10-1816:0017:0
46PAUZJEUKS RODŁO III OPOLE:
47LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYUKS RODŁO II OPOLE2016-10-1716:001:2
48KS MAŁAPANEW I OZIMEKLZS UNIA RASZOWA-DANIEC2016-10-1716:0012:0
Kolejka 9
49LZS UNIA RASZOWA-DANIECMKS GOGOLIN2016-10-2415:300:6
50UKS RODŁO II OPOLEKS MAŁAPANEW I OZIMEK2016-11-0415:301:2
51LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYUKS RODŁO III OPOLE2016-10-2415:304:1
52SRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIPAUZJE:
53OKS ODRA I OPOLEASD GWARDIA OPOLE2016-10-2418:001:8
541.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-10-2415:300:6
Kolejka 10
55MKS GOGOLINULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-10-3115:002:0
56ASD GWARDIA OPOLE1.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICE2016-10-3115:006:0
57PAUZJEOKS ODRA I OPOLE:
58LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYSRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2016-10-3115:007:1
59KS MAŁAPANEW I OZIMEKUKS RODŁO III OPOLE2016-10-3115:0010:0
60LZS UNIA RASZOWA-DANIECUKS RODŁO II OPOLE2016-10-3115:000:13
Kolejka 11
61UKS RODŁO II OPOLEMKS GOGOLIN2016-11-1113:002:7
62LZS UNIA RASZOWA-DANIECUKS RODŁO III OPOLE2016-11-1113:001:4
63SRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIKS MAŁAPANEW I OZIMEK2016-11-0614:001:8
64OKS ODRA I OPOLELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2016-11-0718:004:3
651.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICEPAUZJE:
66ULKS ORZEŁ ŹLINICEASD GWARDIA OPOLE2016-11-1113:000:3
Kolejka 12
1MKS GOGOLINASD GWARDIA OPOLE2017-03-2716:301:2
2ULKS ORZEŁ ŹLINICEPAUZJE:
31.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-03-2716:302:1
4OKS ODRA I OPOLEKS MAŁAPANEW I OZIMEK2017-03-2718:001:9
5SRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKILZS UNIA RASZOWA-DANIEC2017-03-2716:303:1
6UKS RODŁO III OPOLEUKS RODŁO II OPOLE2017-03-2716:303:3
Kolejka 13
7UKS RODŁO III OPOLEMKS GOGOLIN2017-04-0317:002:4
8UKS RODŁO II OPOLESRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2017-04-0318:005:0
9LZS UNIA RASZOWA-DANIECOKS ODRA I OPOLE2017-04-0317:002:11
10KS MAŁAPANEW I OZIMEK1.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICE2017-04-0317:009:0
11LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-04-0317:002:0
12PAUZJEASD GWARDIA OPOLE:
Kolejka 14
13MKS GOGOLINPAUZJE:
14ASD GWARDIA OPOLELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-04-1017:007:1
15ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS MAŁAPANEW I OZIMEK2017-04-1017:305:1
161.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICELZS UNIA RASZOWA-DANIEC2017-04-1017:0010:1
17OKS ODRA I OPOLEUKS RODŁO II OPOLE2017-04-1018:002:4
18UKS RODŁO III OPOLESRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2017-04-1018:005:1
Kolejka 15
19SRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIMKS GOGOLIN2017-05-1309:300:2
20UKS RODŁO III OPOLEOKS ODRA I OPOLE2017-04-2019:305:5
21UKS RODŁO II OPOLE1.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICE2017-05-1018:001:0
22LZS UNIA RASZOWA-DANIECULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-05-1118:001:6
23KS MAŁAPANEW I OZIMEKASD GWARDIA OPOLE2017-05-1118:000:4
24LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYPAUZJE:
Kolejka 16
25MKS GOGOLINLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-04-2418:000:3 Walkower
26PAUZJEKS MAŁAPANEW I OZIMEK:
27ASD GWARDIA OPOLELZS UNIA RASZOWA-DANIEC2017-04-2418:0021:0
28ULKS ORZEŁ ŹLINICEUKS RODŁO II OPOLE2017-04-2418:002:3
29UKS RODŁO III OPOLE1.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICE2017-04-2418:001:3
30OKS ODRA I OPOLESRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2017-04-2418:0011:0
Kolejka 17
31OKS ODRA I OPOLEMKS GOGOLIN2017-04-2718:001:3
32SRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI1.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICE2017-05-0518:001:5
33UKS RODŁO III OPOLEULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-04-2718:001:8
34UKS RODŁO II OPOLEASD GWARDIA OPOLE2017-04-2719:300:11
35LZS UNIA RASZOWA-DANIECPAUZJE:
36KS MAŁAPANEW I OZIMEKLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-04-2718:0010:1
Kolejka 18
37MKS GOGOLINKS MAŁAPANEW I OZIMEK2017-05-0818:007:3
38LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS UNIA RASZOWA-DANIEC2017-05-0818:005:0
39PAUZJEUKS RODŁO II OPOLE:
40UKS RODŁO III OPOLEASD GWARDIA OPOLE2017-05-0919:300:8
41ULKS ORZEŁ ŹLINICESRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2017-05-1018:0010:0
421.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICEOKS ODRA I OPOLE2017-05-0818:006:2
Kolejka 19
431.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICEMKS GOGOLIN2017-05-1518:000:15
44OKS ODRA I OPOLEULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-05-1518:002:1
45SRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKIASD GWARDIA OPOLE2017-05-1518:000:7
46UKS RODŁO III OPOLEPAUZJE:
47UKS RODŁO II OPOLELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-05-1518:005:0
48LZS UNIA RASZOWA-DANIECKS MAŁAPANEW I OZIMEK2017-05-1518:001:14
Kolejka 20
49MKS GOGOLINLZS UNIA RASZOWA-DANIEC2017-05-1818:0011:1
50KS MAŁAPANEW I OZIMEKUKS RODŁO II OPOLE2017-05-1818:006:1
51UKS RODŁO III OPOLELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-05-1818:000:1
52PAUZJESRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI:
53ASD GWARDIA OPOLEOKS ODRA I OPOLE2017-05-1818:009:0
54ULKS ORZEŁ ŹLINICE1.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICE2017-05-2418:005:1
Kolejka 21
55ULKS ORZEŁ ŹLINICEMKS GOGOLIN2017-05-2218:003:1
561.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICEASD GWARDIA OPOLE2017-05-2218:000:3
57OKS ODRA I OPOLEPAUZJE:
58SRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKILZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-05-2218:001:0
59UKS RODŁO III OPOLEKS MAŁAPANEW I OZIMEK2017-05-2216:301:7
60UKS RODŁO II OPOLELZS UNIA RASZOWA-DANIEC2017-05-2218:0017:0
Kolejka 22
61MKS GOGOLINUKS RODŁO II OPOLE2017-05-2518:309:4
62UKS RODŁO III OPOLELZS UNIA RASZOWA-DANIEC2017-05-2918:0010:0
63KS MAŁAPANEW I OZIMEKSRS KAMYKI KAMIEŃ ŚLĄSKI2017-05-2817:0022:0
64LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYOKS ODRA I OPOLE2017-05-2918:000:2
65PAUZJE1.FC CHRONSTAU- CHRZĄSTOWICE:
66ASD GWARDIA OPOLEULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-05-2918:008:1

Ostatnia zmiana: 
22. Maj 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

LIGA MŁODZIKÓW, GRUPA IV
pobierz

Lp. Klub  Dane adresowe
1   Osoby kontaktowa:
Adres:
e-mail:
tel.: 
2   Osoby kontaktowa:
Adres:
e-mail:
tel.: 
3   Osoby kontaktowa:
Adres:
e-mail:
tel.: 
4   Osoby kontaktowa:
Adres:
e-mail:
tel.: 
5   Osoby kontaktowa:
Adres:
e-mail:
tel.: 
6   OOsoby kontaktowa:
Adres:
e-mail:
tel.: 
7   Osoby kontaktowa:
Adres:
e-mail:
tel.: 
8   Osoby kontaktowa:
Adres:
e-mail:
tel.: 
9   Osoby kontaktowa:
Adres:
e-mail:
tel.: 
10   Osoby kontaktowa:
Adres:
e-mail:
tel.: 
11   Osoby kontaktowa:
Adres:
e-mail:
tel.: 
12   Osoby kontaktowa:
Adres:
e-mail:
tel.: