LIGA MŁODZIKÓW GR.5

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 5
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA22622020144:19
2LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2257190399:24
3UKS SPIDERS II KRAPKOWICE22551813124:34
4KS UNIA KOLONOWSKIE2239123779:53
5KS KRASIEJÓW2235112962:57
6SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2235112963:56
7LZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2228911238:59
8LZS GKS IZBICKO-OTMICE2226821255:80
9LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2225811353:88
10KS MAŁAPANEW II OZIMEK2212401832:111
11LZS GRODZIEC2212331624:82
12LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA221012115:125

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 5
61LZS GKS IZBICKO-OTMICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2017-05-2918:001:10
62LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS KRASIEJÓW2017-05-2918:009:1
63LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkowerLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW0:3
64LZS GRODZIECSKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2017-05-2918:001:1
65LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAKS MAŁAPANEW II OZIMEK2017-05-2918:003:0 Walkower
66UKS SPIDERS II KRAPKOWICEKS UNIA KOLONOWSKIE2017-05-2918:008:0

Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 5
Kolejka 1
1UKS SPIDERS II KRAPKOWICELZS GKS IZBICKO-OTMICE2016-09-0517:008:2
2LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAKS UNIA KOLONOWSKIE2016-09-0517:003:3
3LZS GRODZIECKS MAŁAPANEW II OZIMEK2016-09-0517:003:2
4LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkowerSKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2016-09-0517:002:7
5LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2016-09-0517:003:0
6KS KRASIEJÓWLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2016-09-0517:001:5
Kolejka 2
7LZS GKS IZBICKO-OTMICEKS KRASIEJÓW2016-09-0817:003:3
8LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2016-09-0817:000:4
9SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-09-0817:000:8
10KS MAŁAPANEW II OZIMEKLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkower2016-09-0817:003:1
11KS UNIA KOLONOWSKIELZS GRODZIEC2016-09-0817:004:1
12UKS SPIDERS II KRAPKOWICELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2016-09-0817:007:2
Kolejka 3
13LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALZS GKS IZBICKO-OTMICE2016-09-1012:004:2
14LZS GRODZIECUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2016-09-1217:000:6
15LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkowerKS UNIA KOLONOWSKIE2016-09-1217:002:9
16LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS MAŁAPANEW II OZIMEK2016-09-1217:0011:1
17LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDSKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2016-09-1217:008:1
18KS KRASIEJÓWLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2016-09-1217:000:2
Kolejka 4
19LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2016-09-1917:002:1
20SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIEKS KRASIEJÓW2016-09-1917:001:3
21KS MAŁAPANEW II OZIMEKLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2016-09-1917:000:5
22KS UNIA KOLONOWSKIELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-09-1917:003:3
23UKS SPIDERS II KRAPKOWICELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkower2016-09-1917:0019:0
24LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALZS GRODZIEC2016-09-2117:000:1
Kolejka 5
25LZS GRODZIECLZS GKS IZBICKO-OTMICE2016-09-2617:000:4
26LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkowerLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2016-09-2617:000:6
27LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2016-09-2617:003:1
28LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDKS UNIA KOLONOWSKIE2016-09-2617:004:1
29KS KRASIEJÓWKS MAŁAPANEW II OZIMEK2016-09-2617:006:2
30LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWSKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2016-09-2413:000:3
Kolejka 6
31LZS GKS IZBICKO-OTMICESKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2016-10-0316:300:5
32KS MAŁAPANEW II OZIMEKLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2016-10-0316:301:2
33KS UNIA KOLONOWSKIEKS KRASIEJÓW2016-10-0316:301:3
34UKS SPIDERS II KRAPKOWICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2016-10-0316:302:1
35LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-10-0316:302:10
36LZS GRODZIECLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkower2016-10-0316:306:6
Kolejka 7
37LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkowerLZS GKS IZBICKO-OTMICE2016-10-1016:300:9
38LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS GRODZIEC2016-10-1016:306:0
39LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2016-10-1016:303:0
40KS KRASIEJÓWUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2016-10-1016:302:4
41LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS UNIA KOLONOWSKIE2016-10-0811:001:3
42SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIEKS MAŁAPANEW II OZIMEK2016-10-1016:304:0
Kolejka 8
43LZS GKS IZBICKO-OTMICEKS MAŁAPANEW II OZIMEK2016-10-1716:004:3
44KS UNIA KOLONOWSKIESKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2016-10-1716:003:3
45UKS SPIDERS II KRAPKOWICELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2016-10-1510:303:1
46LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAKS KRASIEJÓW2016-10-1716:002:1
47LZS GRODZIECLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2016-10-1716:001:2
48LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkowerLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-10-1716:000:12
Kolejka 9
49LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS GKS IZBICKO-OTMICE2016-10-2415:304:1
50LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkower2016-10-2210:0011:0
51KS KRASIEJÓWLZS GRODZIEC2016-10-2416:307:0
52LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2016-10-2210:004:3
53SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIEUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2016-10-2118:002:3
54KS MAŁAPANEW II OZIMEKKS UNIA KOLONOWSKIE2016-10-2415:302:4
Kolejka 10
55LZS GKS IZBICKO-OTMICEKS UNIA KOLONOWSKIE2016-10-3115:003:1
56UKS SPIDERS II KRAPKOWICEKS MAŁAPANEW II OZIMEK2016-10-3115:0011:0
57LKS ŹRÓDŁO KROŚNICASKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2016-10-2910:001:3
58LZS GRODZIECLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2016-10-3115:001:1
59LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkowerKS KRASIEJÓW2016-10-1916:302:6
60LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2016-09-2817:008:1
Kolejka 11
61LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDLZS GKS IZBICKO-OTMICE2016-11-1113:002:1
62KS KRASIEJÓWLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-11-0717:000:6
63LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkower2016-10-2910:004:2
64SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIELZS GRODZIEC2016-11-1113:003:0 Walkower
65KS MAŁAPANEW II OZIMEKLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2016-11-1113:001:7
66KS UNIA KOLONOWSKIEUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2016-11-1113:004:3
Kolejka 12
1LZS GKS IZBICKO-OTMICEUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2017-03-2716:302:8
2KS UNIA KOLONOWSKIELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2017-03-2716:3013:0
3KS MAŁAPANEW II OZIMEKLZS GRODZIEC2017-04-0810:002:0
4SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkower3:0
5LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-03-2716:301:7
6LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDKS KRASIEJÓW2017-03-2716:305:0
Kolejka 13
7KS KRASIEJÓWLZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-04-2211:003:3
8LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-04-0110:003:1
9LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKASKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2017-04-0317:008:0
10LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkowerKS MAŁAPANEW II OZIMEK0:3
11LZS GRODZIECKS UNIA KOLONOWSKIE2017-04-0317:002:4
12LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2017-04-0317:001:6
Kolejka 14
13LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2017-04-1017:006:1
14UKS SPIDERS II KRAPKOWICELZS GRODZIEC2017-04-1017:009:1
15KS UNIA KOLONOWSKIELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkower3:0
16KS MAŁAPANEW II OZIMEKLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-04-1017:000:16
17SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2017-04-1017:001:3
18LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS KRASIEJÓW2017-04-0810:004:5
Kolejka 15
19LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-05-1118:004:1
20KS KRASIEJÓWSKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2017-05-1117:303:1
21LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDKS MAŁAPANEW II OZIMEK2017-05-1118:009:0
22LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS UNIA KOLONOWSKIE2017-05-1118:004:2
23LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkowerUKS SPIDERS II KRAPKOWICE0:3
24LZS GRODZIECLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2017-05-1118:002:6
Kolejka 16
25LZS GKS IZBICKO-OTMICELZS GRODZIEC2017-04-2418:006:0
26LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkower3:0
27UKS SPIDERS II KRAPKOWICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-04-2418:003:3
28KS UNIA KOLONOWSKIELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2017-04-2418:001:7
29KS MAŁAPANEW II OZIMEKKS KRASIEJÓW2017-04-2418:001:8
30SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-04-2118:301:2
Kolejka 17
31SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIELZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-04-2718:009:1
32LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWKS MAŁAPANEW II OZIMEK2017-05-0611:003:1
33KS KRASIEJÓWKS UNIA KOLONOWSKIE2017-04-2718:000:2
34LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2017-04-2718:005:2
35LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2017-04-2718:007:3
36LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkowerLZS GRODZIEC0:3
Kolejka 18
37LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkower3:0
38LZS GRODZIECLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-05-0818:000:7
39LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2017-05-0818:000:6
40UKS SPIDERS II KRAPKOWICEKS KRASIEJÓW2017-05-0818:004:2
41KS UNIA KOLONOWSKIELZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-05-0818:005:0
42KS MAŁAPANEW II OZIMEKSKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2017-05-0818:000:2
Kolejka 19
43KS MAŁAPANEW II OZIMEKLZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-05-1518:008:1
44SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIEKS UNIA KOLONOWSKIE2017-05-1518:003:2
45LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2017-05-1311:000:4
46KS KRASIEJÓWLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2017-05-2518:004:0
47LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDLZS GRODZIEC2017-05-1518:002:0
48LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkower3:0
Kolejka 20
49LZS GKS IZBICKO-OTMICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-05-1818:000:3 Walkower
50LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkowerLUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD0:3
51LZS GRODZIECKS KRASIEJÓW2017-05-1818:000:1
52LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALZS BŁĘKITNI JARYSZÓW2017-05-1818:005:1
53UKS SPIDERS II KRAPKOWICESKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2017-05-1818:007:2
54KS UNIA KOLONOWSKIEKS MAŁAPANEW II OZIMEK2017-05-1818:008:1
Kolejka 21
55KS UNIA KOLONOWSKIELZS GKS IZBICKO-OTMICE2017-05-2218:003:0 Walkower
56KS MAŁAPANEW II OZIMEKUKS SPIDERS II KRAPKOWICE2017-05-2218:001:3
57SKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2017-05-2218:008:1
58LZS BŁĘKITNI JARYSZÓWLZS GRODZIEC2017-05-2711:003:2
59KS KRASIEJÓWLKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkower3:0
60LUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZDLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-05-2318:000:3
Kolejka 22
61LZS GKS IZBICKO-OTMICELUKS SZKÓŁKA PIŁKARSKA UJAZD2017-05-2918:001:10
62LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS KRASIEJÓW2017-05-2918:009:1
63LKS PLON BŁOTNICA STRZELECKA - drużyna wycofana, walkowerLZS BŁĘKITNI JARYSZÓW0:3
64LZS GRODZIECSKS PIAST I STRZELCE OPOLSKIE2017-05-2918:001:1
65LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAKS MAŁAPANEW II OZIMEK2017-05-2918:003:0 Walkower
66UKS SPIDERS II KRAPKOWICEKS UNIA KOLONOWSKIE2017-05-2918:008:0

Ostatnia zmiana: 
15. Maj 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

młodzicy gr 5
pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz