LIGA MŁODZIKÓW GR.7

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 7
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE22642110224:19
2TS CHEMIK K-KOŹLE22561822149:17
3LKS VICTORIA ŻYROWA22471525133:34
4RTS ODRA K-KOŹLE22471525125:28
5UKS SPIDERS I KRAPKOWICE2238122889:61
6LZS ODRZANKA DZIERGOWICE22341111076:44
7SMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2230931084:74
8LKS OBROWIEC2228841059:80
9LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2220621461:95
10LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2213341548:85
11LZS GIERAŁTOWICE227211934:167
12LUKS POLONIA GOŚCIĘCIN22000226:384

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 7
61LKS VICTORIA ŻYROWALZS GIERAŁTOWICE2017-05-2918:0015:0
62LKS OBROWIECLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-05-2918:002:5
63LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-05-2918:0015:1
64SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIEUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2017-05-2918:0016:0
65LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚRTS ODRA K-KOŹLE2017-05-2918:000:8
66SMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICETS CHEMIK K-KOŹLE2017-05-2918:003:6

Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 7
Kolejka 1
1SMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2016-09-0517:004:9
2LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚTS CHEMIK K-KOŹLE2016-09-0517:001:8
3SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIERTS ODRA K-KOŹLE2016-09-0517:002:0
4LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICEUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2016-09-0517:002:6
5LKS OBROWIECLUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-09-0517:0013:0
6LZS ODRZANKA DZIERGOWICELZS GIERAŁTOWICE2016-09-0517:003:0 Walkower
Kolejka 2
7LKS VICTORIA ŻYROWALZS ODRZANKA DZIERGOWICE2016-09-0817:003:0
8LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS GIERAŁTOWICE2016-09-0817:000:13
9UKS SPIDERS I KRAPKOWICELKS OBROWIEC2016-09-0817:001:1
10RTS ODRA K-KOŹLELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-09-0817:004:1
11TS CHEMIK K-KOŹLESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2016-09-0817:002:3
12SMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-09-0817:003:1
Kolejka 3
13LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS VICTORIA ŻYROWA2016-09-1217:000:7
14SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIESMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2016-09-1217:0015:2
15LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICETS CHEMIK K-KOŹLE2016-09-1217:001:4
16LKS OBROWIECRTS ODRA K-KOŹLE2016-09-1217:000:7
17LZS GIERAŁTOWICEUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2016-09-1217:000:4
18LZS ODRZANKA DZIERGOWICELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-09-1217:0016:0
Kolejka 4
19LKS VICTORIA ŻYROWALUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-09-1917:0026:0
20UKS SPIDERS I KRAPKOWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2016-09-1917:002:1
21RTS ODRA K-KOŹLELZS GIERAŁTOWICE2016-09-1917:0012:0
22TS CHEMIK K-KOŹLELKS OBROWIEC2016-09-1917:005:0
23SMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-09-1917:001:1
24LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚSKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2016-09-1917:000:11
Kolejka 5
25SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIELKS VICTORIA ŻYROWA2016-09-2617:006:1
26LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-09-2617:001:4
27LKS OBROWIECSMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2016-09-2617:003:2
28LZS GIERAŁTOWICETS CHEMIK K-KOŹLE2016-09-2617:001:4
29LZS ODRZANKA DZIERGOWICERTS ODRA K-KOŹLE2016-09-2617:000:6
30LUKS POLONIA GOŚCIĘCINUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2016-09-2617:000:19
Kolejka 6
31LKS VICTORIA ŻYROWAUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2016-10-0316:302:4
32RTS ODRA K-KOŹLELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-10-0316:3021:0
33TS CHEMIK K-KOŹLELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2016-10-0316:303:0
34SMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS GIERAŁTOWICE2016-10-0316:303:0
35LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS OBROWIEC2016-10-0316:301:0
36SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-10-0316:3010:0
Kolejka 7
37LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2016-10-1016:300:9
38LKS OBROWIECSKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2016-10-1016:301:8
39LZS GIERAŁTOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-10-1016:301:4
40LZS ODRZANKA DZIERGOWICESMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2016-10-1016:302:3
41LUKS POLONIA GOŚCIĘCINTS CHEMIK K-KOŹLE2016-10-1016:300:30
42UKS SPIDERS I KRAPKOWICERTS ODRA K-KOŹLE2016-10-1016:300:4
Kolejka 8
43LKS VICTORIA ŻYROWARTS ODRA K-KOŹLE2016-10-1716:004:2
44TS CHEMIK K-KOŹLEUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2016-10-1716:004:0
45SMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-10-1716:0014:0
46LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2016-10-1716:001:3
47SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIELZS GIERAŁTOWICE2016-10-1716:0017:1
48LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELKS OBROWIEC2016-10-1717:001:5
Kolejka 9
49LKS OBROWIECLKS VICTORIA ŻYROWA2016-10-2415:300:10
50LZS GIERAŁTOWICELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-10-2415:301:1
51LZS ODRZANKA DZIERGOWICESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2016-10-2415:301:2
52LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-10-2415:300:11
53UKS SPIDERS I KRAPKOWICESMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2016-10-2415:305:2
54RTS ODRA K-KOŹLETS CHEMIK K-KOŹLE2016-10-2415:301:3
Kolejka 10
55LKS VICTORIA ŻYROWATS CHEMIK K-KOŹLE2016-10-3115:000:1
56SMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICERTS ODRA K-KOŹLE2016-10-3115:002:5
57LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2016-10-3115:000:5
58SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2016-10-3115:0025:2
59LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2016-10-3117:000:3
60LKS OBROWIECLZS GIERAŁTOWICE2016-10-3115:005:0
Kolejka 11
61LZS GIERAŁTOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2016-11-1113:001:8
62LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS OBROWIEC2016-11-1113:004:0
63LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-09-2817:000:8
64UKS SPIDERS I KRAPKOWICESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2016-11-1113:001:5
65RTS ODRA K-KOŹLELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2016-11-0610:009:0
66TS CHEMIK K-KOŹLESMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2016-11-1113:004:1
Kolejka 12
1LKS VICTORIA ŻYROWASMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2017-03-2716:304:2
2TS CHEMIK K-KOŹLELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-03-2716:308:0
3RTS ODRA K-KOŹLESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2017-03-2716:300:6
4UKS SPIDERS I KRAPKOWICELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-03-2716:304:1
5LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLKS OBROWIEC2017-03-2716:300:11
6LZS GIERAŁTOWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-03-2716:301:7
Kolejka 13
7LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2017-04-0317:001:2
8LZS GIERAŁTOWICELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-04-0317:009:2
9LKS OBROWIECUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2017-04-0317:002:1
10LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICERTS ODRA K-KOŹLE2017-04-0317:001:2
11SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIETS CHEMIK K-KOŹLE2017-04-0317:001:1
12LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚSMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2017-04-0317:001:1
Kolejka 14
13LKS VICTORIA ŻYROWALKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-04-1017:006:1
14SMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2017-04-1017:001:9
15TS CHEMIK K-KOŹLELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-04-1017:003:0 Walkower
16RTS ODRA K-KOŹLELKS OBROWIEC2017-04-1017:001:1
17UKS SPIDERS I KRAPKOWICELZS GIERAŁTOWICE2017-04-1017:008:2
18LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-04-1017:000:15
Kolejka 15
19LUKS POLONIA GOŚCIĘCINLKS VICTORIA ŻYROWA2017-05-1116:300:10
20LZS ODRZANKA DZIERGOWICEUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2017-05-1118:001:3
21LZS GIERAŁTOWICERTS ODRA K-KOŹLE2017-05-1118:000:7
22LKS OBROWIECTS CHEMIK K-KOŹLE2017-05-1118:300:9
23LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICESMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2017-05-0316:000:4
24SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-05-1118:007:0
Kolejka 16
25LKS VICTORIA ŻYROWASKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2017-04-2418:003:6
26LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-04-2418:001:1
27SMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELKS OBROWIEC2017-04-2418:002:1
28TS CHEMIK K-KOŹLELZS GIERAŁTOWICE2017-04-2418:0021:0
29RTS ODRA K-KOŹLELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-04-2418:004:1
30UKS SPIDERS I KRAPKOWICELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-04-2418:0011:0
Kolejka 17
31UKS SPIDERS I KRAPKOWICELKS VICTORIA ŻYROWA2017-04-2718:002:8
32LUKS POLONIA GOŚCIĘCINRTS ODRA K-KOŹLE2017-05-0417:000:23
33LZS ODRZANKA DZIERGOWICETS CHEMIK K-KOŹLE2017-04-2618:004:2
34LZS GIERAŁTOWICESMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2017-04-2718:001:6
35LKS OBROWIECLKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-05-2011:003:1
36LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2017-05-0118:000:11
Kolejka 18
37LKS VICTORIA ŻYROWALKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-05-0818:003:0
38SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIELKS OBROWIEC2017-05-0818:0015:1
39LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLZS GIERAŁTOWICE2017-05-0818:007:0
40SMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-05-0818:000:0
41TS CHEMIK K-KOŹLELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-05-0818:0026:0
42RTS ODRA K-KOŹLEUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2017-05-0818:002:2
Kolejka 19
43RTS ODRA K-KOŹLELKS VICTORIA ŻYROWA2017-05-1518:001:0
44UKS SPIDERS I KRAPKOWICETS CHEMIK K-KOŹLE2017-05-1518:000:2
45LUKS POLONIA GOŚCIĘCINSMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2017-05-1518:000:22
46LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-05-1518:004:2
47LZS GIERAŁTOWICESKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2017-05-1518:001:19
48LKS OBROWIECLKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-05-1518:003:3
Kolejka 20
49LKS VICTORIA ŻYROWALKS OBROWIEC2017-05-1818:003:3
50LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELZS GIERAŁTOWICE2017-05-1818:0010:1
51SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIELZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-05-1818:007:0
52LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚLUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-05-1818:0023:0
53SMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICEUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2017-05-1818:004:2
54TS CHEMIK K-KOŹLERTS ODRA K-KOŹLE2017-05-1818:003:1
Kolejka 21
55TS CHEMIK K-KOŹLELKS VICTORIA ŻYROWA2017-05-2218:000:0
56RTS ODRA K-KOŹLESMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICE2017-05-2218:005:2
57UKS SPIDERS I KRAPKOWICELKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚ2017-05-2218:009:2
58LUKS POLONIA GOŚCIĘCINSKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIE2017-05-2218:001:23
59LZS ODRZANKA DZIERGOWICELKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-05-2218:005:1
60LZS GIERAŁTOWICELKS OBROWIEC2017-05-2218:001:4
Kolejka 22
61LKS VICTORIA ŻYROWALZS GIERAŁTOWICE2017-05-2918:0015:0
62LKS OBROWIECLZS ODRZANKA DZIERGOWICE2017-05-2918:002:5
63LKS ROLNIK BIEDRZYCHOWICELUKS POLONIA GOŚCIĘCIN2017-05-2918:0015:1
64SKS PIAST II STRZELCE OPOLSKIEUKS SPIDERS I KRAPKOWICE2017-05-2918:0016:0
65LKS ŚLĄSK REŃSKA WIEŚRTS ODRA K-KOŹLE2017-05-2918:000:8
66SMSIR KOKSOWNIK ZDZIESZOWICETS CHEMIK K-KOŹLE2017-05-2918:003:6

Ostatnia zmiana: 
12. Maj 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

LIGA MŁODZIKÓW, GRUPA VII
pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz