LIGA MŁODZIKÓW GR.8

Tabela rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 8
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1UKS ORLIK PRUDNIK22662200224:6
2KS FORTUNA GŁOGÓWEK22571903192:18
3KS POLONIA GŁUBCZYCE22521714158:30
4LZS ORZEŁ BRANICE22451507137:48
5LZS DYTMARÓW22401318120:69
6MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2238122864:61
7LKS PARTYZANT KAZIMIERZ2228911268:82
8LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2220621454:125
9MGKS CUKROWNIK BABORÓW2217521555:121
10LZS STAL GROBNIKI2215431535:116
11LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2210311837:207
12LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ221012110:271

Ostatnia kolejka (22) rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 8
61LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS STAL GROBNIKI2017-05-2918:002:3
62MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-05-2918:0020:0
63KS POLONIA GŁUBCZYCELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-05-2918:003:0 Walkower
64UKS ORLIK PRUDNIKMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-05-2918:004:1
65LKS PARTYZANT KAZIMIERZKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-05-2918:002:7
66LZS ORZEŁ BRANICELZS DYTMARÓW2017-05-2918:008:4

Terminarz rozgrywek: D1 Młodzik Grupa 8
Kolejka 1
1LZS ORZEŁ BRANICELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2016-09-0517:0012:0
2LKS PARTYZANT KAZIMIERZLZS DYTMARÓW2016-09-0517:002:6
3UKS ORLIK PRUDNIKKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-09-0517:004:0
4KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-09-0517:009:0
5MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2016-09-0517:003:0 Walkower
6LZS STAL GROBNIKILZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-09-0517:005:0
Kolejka 2
7LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-09-0817:4510:0
8LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS STAL GROBNIKI2016-09-0817:003:0
9MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-09-0817:001:0
10KS FORTUNA GŁOGÓWEKKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-09-0817:002:4
11LZS DYTMARÓWUKS ORLIK PRUDNIK2016-09-0817:000:11
12LZS ORZEŁ BRANICELKS PARTYZANT KAZIMIERZ2016-09-0817:005:1
Kolejka 3
13LKS PARTYZANT KAZIMIERZLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2016-09-1217:004:0
14UKS ORLIK PRUDNIKLZS ORZEŁ BRANICE2016-09-1217:005:1
15KS POLONIA GŁUBCZYCELZS DYTMARÓW2016-09-1217:006:3
16MGKS CUKROWNIK BABORÓWKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-09-1217:000:5
17LZS STAL GROBNIKIMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-09-1217:002:5
18LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2016-09-1217:000:19
Kolejka 4
19LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2016-09-1917:001:4
20MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-09-1917:003:0 Walkower
21KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS STAL GROBNIKI2016-09-1917:0010:0
22LZS DYTMARÓWMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-09-1917:005:0 Walkower
23LZS ORZEŁ BRANICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-09-1917:000:5
24LKS PARTYZANT KAZIMIERZUKS ORLIK PRUDNIK2016-09-1917:000:10
Kolejka 5
25UKS ORLIK PRUDNIKLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2016-09-2617:0020:0
26KS POLONIA GŁUBCZYCELKS PARTYZANT KAZIMIERZ2016-09-2617:006:0
27MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS ORZEŁ BRANICE2016-09-2617:001:8
28LZS STAL GROBNIKILZS DYTMARÓW2016-09-2617:002:6
29LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-09-2617:000:29
30LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-09-2617:003:3
Kolejka 6
31LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-10-0316:300:5
32KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2016-10-0316:307:0
33LZS DYTMARÓWLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-10-0316:3010:1
34LZS ORZEŁ BRANICELZS STAL GROBNIKI2016-10-0316:305:1
35LKS PARTYZANT KAZIMIERZMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-10-0316:302:2
36UKS ORLIK PRUDNIKKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-10-0316:304:0
Kolejka 7
37KS POLONIA GŁUBCZYCELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2016-10-1016:3027:0
38MGKS CUKROWNIK BABORÓWUKS ORLIK PRUDNIK2016-10-1016:300:10
39LZS STAL GROBNIKILKS PARTYZANT KAZIMIERZ2016-10-1016:302:6
40LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS ORZEŁ BRANICE2016-10-1016:300:22
41LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS DYTMARÓW2016-10-1016:302:10
42MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-10-1016:301:4
Kolejka 8
43LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-10-1716:000:20
44LZS DYTMARÓWMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-10-1716:003:0
45LZS ORZEŁ BRANICELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2016-10-1716:005:3
46LKS PARTYZANT KAZIMIERZLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-10-1716:0011:0
47UKS ORLIK PRUDNIKLZS STAL GROBNIKI2016-10-1716:0012:0
48KS POLONIA GŁUBCZYCEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-10-1716:009:0
Kolejka 9
49MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2016-10-2415:305:1
50LZS STAL GROBNIKIKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-10-2415:300:6
51LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚUKS ORLIK PRUDNIK2016-10-2415:300:16
52LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELKS PARTYZANT KAZIMIERZ2016-10-2415:303:0
53MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKLZS ORZEŁ BRANICE2016-10-2415:301:5
54KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS DYTMARÓW2016-10-2415:306:0
Kolejka 10
55LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS DYTMARÓW2016-10-3115:001:7
56LZS ORZEŁ BRANICEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2016-10-3115:000:8
57LKS PARTYZANT KAZIMIERZMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-10-3115:004:0
58UKS ORLIK PRUDNIKLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2016-10-3115:0012:0
59KS POLONIA GŁUBCZYCELZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2016-10-3115:003:0 Walkower
60MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS STAL GROBNIKI2016-10-3115:000:5
Kolejka 11
61LZS STAL GROBNIKILZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2016-10-2913:000:0
62LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚMGKS CUKROWNIK BABORÓW2016-11-1113:001:10
63LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-11-1113:000:2
64MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKUKS ORLIK PRUDNIK2016-11-1113:000:10
65KS FORTUNA GŁOGÓWEKLKS PARTYZANT KAZIMIERZ2016-10-2616:307:1
66LZS DYTMARÓWLZS ORZEŁ BRANICE2016-11-1113:002:3
Kolejka 12
1LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS ORZEŁ BRANICE2017-03-2716:300:10
2LZS DYTMARÓWLKS PARTYZANT KAZIMIERZ2017-03-2716:302:0
3KS FORTUNA GŁOGÓWEKUKS ORLIK PRUDNIK2017-03-2716:300:2
4MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-03-2716:303:0
5LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-03-2716:304:1
6LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS STAL GROBNIKI2017-03-2716:300:3 Walkower
Kolejka 13
7LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2017-04-0317:000:8
8LZS STAL GROBNIKILKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-04-0317:001:1
9MGKS CUKROWNIK BABORÓWMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-04-0317:001:3
10KS POLONIA GŁUBCZYCEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-04-0317:002:4
11UKS ORLIK PRUDNIKLZS DYTMARÓW2017-04-0317:009:2
12LKS PARTYZANT KAZIMIERZLZS ORZEŁ BRANICE2017-04-0317:000:6
Kolejka 14
13LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLKS PARTYZANT KAZIMIERZ2017-04-1017:001:6
14LZS ORZEŁ BRANICEUKS ORLIK PRUDNIK2017-04-1017:000:3
15LZS DYTMARÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-04-1017:003:3
16KS FORTUNA GŁOGÓWEKMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-04-1017:008:1
17MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKLZS STAL GROBNIKI2017-04-1017:007:2
18LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-04-1017:004:1
Kolejka 15
19LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2017-05-1118:004:8
20LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-05-1118:005:5
21LZS STAL GROBNIKIKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-05-1118:001:12
22MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS DYTMARÓW2017-05-1118:000:5
23KS POLONIA GŁUBCZYCELZS ORZEŁ BRANICE2017-05-1118:003:2
24UKS ORLIK PRUDNIKLKS PARTYZANT KAZIMIERZ2017-05-1118:003:0 Walkower
Kolejka 16
25LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWUKS ORLIK PRUDNIK2017-04-2418:000:15
26LKS PARTYZANT KAZIMIERZKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-04-2418:000:10
27LZS ORZEŁ BRANICEMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-04-2418:0015:1
28LZS DYTMARÓWLZS STAL GROBNIKI2017-04-2418:006:0
29KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-04-2418:0015:0
30MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-04-2418:005:0
Kolejka 17
31MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2017-04-2718:005:3
32LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-04-2718:000:14
33LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLZS DYTMARÓW2017-05-0418:000:14
34LZS STAL GROBNIKILZS ORZEŁ BRANICE2017-05-0218:001:2
35MGKS CUKROWNIK BABORÓWLKS PARTYZANT KAZIMIERZ2017-04-2718:000:5
36KS POLONIA GŁUBCZYCEUKS ORLIK PRUDNIK2017-05-0418:001:7
Kolejka 18
37LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-05-0818:001:13
38UKS ORLIK PRUDNIKMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-05-0818:0015:0
39LKS PARTYZANT KAZIMIERZLZS STAL GROBNIKI2017-05-0518:005:3
40LZS ORZEŁ BRANICELZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-05-0818:0016:0
41LZS DYTMARÓWLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-05-0818:0010:1
42KS FORTUNA GŁOGÓWEKMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-05-0818:003:0
Kolejka 19
43KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2017-05-1518:0019:0
44MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKLZS DYTMARÓW2017-05-1517:006:1
45LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS ORZEŁ BRANICE2017-05-1518:001:11
46LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚLKS PARTYZANT KAZIMIERZ2017-05-1518:001:10
47LZS STAL GROBNIKIUKS ORLIK PRUDNIK2017-05-1518:000:18
48MGKS CUKROWNIK BABORÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-05-1518:000:15
Kolejka 20
49LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-05-1818:001:7
50KS POLONIA GŁUBCZYCELZS STAL GROBNIKI2017-05-1818:007:1
51UKS ORLIK PRUDNIKLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-05-1818:0014:1
52LKS PARTYZANT KAZIMIERZLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-05-1818:008:2
53LZS ORZEŁ BRANICEMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-05-1818:001:4
54LZS DYTMARÓWKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-05-1818:000:8
Kolejka 21
55LZS DYTMARÓWLZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓW2017-05-2218:0021:0
56KS FORTUNA GŁOGÓWEKLZS ORZEŁ BRANICE2017-05-2218:004:0
57MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKLKS PARTYZANT KAZIMIERZ2017-05-2218:006:1
58LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEUKS ORLIK PRUDNIK2017-05-2218:000:20
59LZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-05-2218:000:24
60LZS STAL GROBNIKIMGKS CUKROWNIK BABORÓW2017-05-2218:003:3
Kolejka 22
61LZS SOKÓŁ BOGUCHWAŁÓWLZS STAL GROBNIKI2017-05-2918:002:3
62MGKS CUKROWNIK BABORÓWLZS KRESOWIANKA NOWA WIEŚ2017-05-2918:0020:0
63KS POLONIA GŁUBCZYCELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-05-2918:003:0 Walkower
64UKS ORLIK PRUDNIKMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-05-2918:004:1
65LKS PARTYZANT KAZIMIERZKS FORTUNA GŁOGÓWEK2017-05-2918:002:7
66LZS ORZEŁ BRANICELZS DYTMARÓW2017-05-2918:008:4

Ostatnia zmiana: 
12. Maj 2016
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

LIGA MŁODZIKÓW, GRUPA VIII
pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz