WAŻNE INFORMACJE!
Kadra OZPN rozpoczęła przygotowania do turnieju UEFA Regions Cup
Reprezentacja Opolskiego Związku Piłki Nożnej rozpoczęła przygotowania do zbliżającego się meczu eliminacyjnego UEFA Regions Cup. W półfinale kwalifikacji makroregionalnych nasz zespół zmierzy się z...
Powołania zawodniczek na zgrupowanie przed III Turniejem Eliminacyjnym im. Ireny Półtorak
Trenerzy reprezentacji Adrian Matuszczyk i Sebastian Drozd ogłosili listę zawodniczek, które wezmą udział w zgrupowaniu szkoleniowym przed III Turniejem Eliminacyjnym im. Ireny Półtorak, które...
Jutro ruszy sprzedaż biletów na EURO 2024 dla kibiców reprezentacji Polski
Reprezentacja Polski wczoraj awansowała na mistrzostwa Europy w Niemczech. W fazie grupowej zagramy z Holandią, Austrią i Francją. Kibice naszej kadry będą mogli zobaczyć...
Hit dla Ozimka, Odra gromi w Opolu – raporty po 18....
To dopiero trzecia wiosenna kolejka Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV Ligi Opolskiej a już praktycznie mieliśmy wszystko – niespodzianki, fantastyczne widowiska i mecze, które...
Polityka Bezpieczeństwa Dzieci OZPN
Pragniemy poinformować, że wychodząc na przeciw nowelizacji Ustawy z dnia 13 maja 2016r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym i ochronie małoletnich, Zarząd...
Powołania zawodników z rocznika 2011 na zgrupowanie szkoleniowe reprezentacji OZPN
Trenerzy reprezentacji Jarosław Wolański i Wojciech Morka ogłosili listę zawodników, którzy wezmą udział w zgrupowaniu szkoleniowym, które w dniach 5-7 kwietnia br. odbędzie się...
Komunikaty
Biuro Związku Informuje
Informujemy, że w dniu 29 marca (piątek) Biuro Opolskiego Związku Piłki Nożnej będzie nieczynne.
Komunikat Wydziału Gier z dnia 28.03.2024r. nr 06/W/2024
1. WERYFIKACJA ZAWODÓW
ROZGRYWKI MŁODZIEŻOWE
KATEGORIA WIEKOWA – JUNIORZY MŁODSI:
- 2 Liga Juniorów Młodszych, grupa III:
Wydział Gier...
Komunikaty Wydziału Dyscypliny z dnia 28.03.2024
Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższych załącznikach Komunikat WD nr 25, Komunikat Klasa B nr 15...
Komunikat nr II/2024 Komisji ds. Licencji Klubowych OZPN z dnia 27.03.2024 r.
Komisja ds. Licencji Klubowych Opolskiego Związku Piłki Nożnej (dalej: Komisja) na posiedzeniu w dniu 20.03.2024...
Komunikat Wydziału Gier z dnia 21.03.2024r. nr 05/W/2024
1. WERYFIKACJA ZAWODÓW
I. ROZGRYWKI SENIORSKIE
- 4 liga opolska:
Wydział Gier weryfikuje zawody 17 kolejki, 4 liga...
FILMY
1
/
55
MAGAZYN GOLI BS LEŚNICA 4 LIGA OPOLSKA [18. kolejka 2023/2024]
MAGAZYN GOLI BS LEŚNICA 4 LIGA OPOLSKA [17. kolejka 2023/2024]
ASY OPOLSKIEJ A KLASY: Naprzód Ujazd Niezdrowice
OPOLSKA OKRĘGÓWKA: Chemik Kędzierzyn-Koźle
RUCH ZDZIESZOWICE - STAL BRZEG. TRANSMISJA MECZU
MAGAZYN GOLI BS LEŚNICA 4 LIGA OPOLSKA [16. kolejka 2023/2024]
1
/
55
CO, GDZIE, KIEDY?
SEZON 2023/2024
Tabela rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA" | |||||||
Lp. | Drużyna | Mecze | Pkt | Zw | Rem | Po | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | KS MAŁAPANEW OZIMEK | 18 | 45 | 14 | 3 | 1 | 52:15 |
2 | BTP STAL BRZEG | 18 | 43 | 13 | 4 | 1 | 53:19 |
3 | KS IPRIME BOGACICA | 18 | 42 | 13 | 3 | 2 | 58:19 |
4 | MKS RUCH ZDZIESZOWICE | 18 | 36 | 11 | 3 | 4 | 51:34 |
5 | KS FORTUNA GŁOGÓWEK | 18 | 32 | 10 | 2 | 6 | 29:20 |
6 | KS POLONIA NYSA | 18 | 26 | 8 | 2 | 8 | 38:33 |
7 | LKS POLONIA KARŁOWICE | 18 | 25 | 7 | 4 | 7 | 35:41 |
8 | OKS ODRA II OPOLE | 18 | 24 | 7 | 3 | 8 | 35:27 |
9 | LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE | 18 | 24 | 7 | 3 | 8 | 32:37 |
10 | SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE | 18 | 24 | 6 | 6 | 6 | 28:22 |
11 | LZS DOMASZKOWICE | 18 | 19 | 5 | 4 | 9 | 27:46 |
12 | LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE | 18 | 19 | 5 | 4 | 9 | 24:34 |
13 | LZS PIOTRÓWKA | 18 | 19 | 6 | 1 | 11 | 22:48 |
14 | LZS WALCE | 18 | 18 | 5 | 3 | 10 | 22:26 |
15 | MKS GOGOLIN | 18 | 9 | 2 | 3 | 13 | 19:45 |
16 | MKS POGOŃ PRUDNIK | 18 | 3 | 1 | 0 | 17 | 12:71 |
Ostatnia kolejka (18) rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA" | ||||||
17 | BTP STAL BRZEG | LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE | 2024-03-23 | 15:30 | 2:0 | |
18 | KS POLONIA NYSA | KS FORTUNA GŁOGÓWEK | 2024-03-23 | 13:00 | 1:0 | |
19 | MKS POGOŃ PRUDNIK | LZS DOMASZKOWICE | 2024-03-23 | 15:30 | 0:3 | |
20 | SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE | KS IPRIME BOGACICA | 2024-03-23 | 13:00 | 0:0 | |
21 | OKS ODRA II OPOLE | LKS POLONIA KARŁOWICE | 2024-03-23 | 15:30 | 10:0 | |
22 | LZS PIOTRÓWKA | LZS WALCE | 2024-03-23 | 15:30 | 1:0 | |
23 | MKS GOGOLIN | LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE | 2024-03-23 | 15:30 | 3:0 | |
24 | KS MAŁAPANEW OZIMEK | MKS RUCH ZDZIESZOWICE | 2024-03-22 | 15:45 | 5:2 |