BANK SPÓŁDZIELCZY W LEŚNICY IV LIGA OPOLSKA

bs_4liga_0.png

 

 

 

 

 

 

Tabela rozgrywek: IV Liga
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS POLONIA GŁUBCZYCE3479247386:35
2LZS SWORNICA CZARNOWĄSY3478253682:35
3LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE3472226676:44
4KS MAŁAPANEW OZIMEK3467214980:47
5LZS AGROPLON GŁUSZYNA3463189762:33
6LZS STAROWICE DOLNE34531651360:44
7MKS GOGOLIN34521641456:47
8OKS OLESNO34471451551:68
9KS KRAPKOWICE34441281449:58
10LZS KUP344311101341:43
11KS POLONIA NYSA34421261646:53
12LKS SKALNIK GRACZE34411181541:54
13KS KRASIEJÓW34361061841:59
14TS CHEMIK K-KOŹLE34358111533:50
15NKS START NAMYSŁÓW34348101640:51
16SKF TOR DOBRZEŃ WIELKI3432881844:56
17LZS PIOTRÓWKA3430932253:110
18MKS POGOŃ PRUDNIK3412332824:78

Ostatnia kolejka (34) rozgrywek: IV Liga
145SKF TOR DOBRZEŃ WIELKITS CHEMIK K-KOŹLE2017-06-1717:000:0
146KS KRASIEJÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-06-1717:000:0
147KS POLONIA GŁUBCZYCEKS POLONIA NYSA2017-06-1717:003:0
148LKS SKALNIK GRACZENKS START NAMYSŁÓW2017-06-1717:000:0
149MKS GOGOLINLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-06-1717:001:4
150KS KRAPKOWICELZS PIOTRÓWKA2017-06-1717:003:0 Walkower
151LZS AGROPLON GŁUSZYNAOKS OLESNO2017-06-1717:002:2
152LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEMKS POGOŃ PRUDNIK2017-06-1717:006:1
153LZS STAROWICE DOLNELZS KUP2017-06-1717:001:2

Terminarz rozgrywek: IV Liga
Kolejka 1
1LZS STAROWICE DOLNESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-08-0617:003:0
2LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS KUP2016-08-0617:003:2
3LZS AGROPLON GŁUSZYNAMKS POGOŃ PRUDNIK2016-08-0617:001:0
4KS KRAPKOWICEOKS OLESNO2016-08-0618:000:0
5MKS GOGOLINLZS PIOTRÓWKA2016-08-0617:006:3
6LKS SKALNIK GRACZELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-08-0617:001:4
7KS POLONIA NYSANKS START NAMYSŁÓW2016-08-0918:001:1
8KS KRASIEJÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-08-0617:002:3
9TS CHEMIK K-KOŹLEKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-08-0617:002:0
Kolejka 2
10SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-08-1317:003:5
11TS CHEMIK K-KOŹLEKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-08-1317:001:4
12NKS START NAMYSŁÓWKS KRASIEJÓW2016-08-1317:001:0
13LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA NYSA2016-08-1315:002:1
14LZS PIOTRÓWKALKS SKALNIK GRACZE2016-08-1317:002:2
15OKS OLESNOMKS GOGOLIN2016-08-1317:003:1
16MKS POGOŃ PRUDNIKKS KRAPKOWICE2016-08-1317:000:3
17LZS KUPLZS AGROPLON GŁUSZYNA2016-08-1317:001:0
18LZS STAROWICE DOLNELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2016-08-1317:003:2
Kolejka 3
19LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-08-1718:003:2
20LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS STAROWICE DOLNE2016-08-1718:001:1
21KS KRAPKOWICELZS KUP2016-08-1718:001:1
22MKS GOGOLINMKS POGOŃ PRUDNIK2016-08-1718:003:0
23LKS SKALNIK GRACZEOKS OLESNO2016-08-1718:000:0
24KS POLONIA NYSALZS PIOTRÓWKA2016-08-1718:001:2
25KS KRASIEJÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-08-1718:001:2
26TS CHEMIK K-KOŹLENKS START NAMYSŁÓW2016-08-1718:001:0
27KS MAŁAPANEW OZIMEKKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-08-3118:000:1
Kolejka 4
28SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-08-2117:001:3
29NKS START NAMYSŁÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-09-1417:003:0
30LZS SWORNICA CZARNOWĄSYTS CHEMIK K-KOŹLE2016-08-2017:004:0
31LZS PIOTRÓWKAKS KRASIEJÓW2016-08-2017:003:1
32OKS OLESNOKS POLONIA NYSA2016-08-2017:000:3 Walkower
33MKS POGOŃ PRUDNIKLKS SKALNIK GRACZE2016-08-2017:000:2
34LZS KUPMKS GOGOLIN2016-08-2017:001:0
35LZS STAROWICE DOLNEKS KRAPKOWICE2016-08-2017:001:1
36LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS AGROPLON GŁUSZYNA2016-08-2017:001:3
Kolejka 5
37LZS AGROPLON GŁUSZYNASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-08-2717:000:1
38KS KRAPKOWICELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2016-08-2717:001:4
39MKS GOGOLINLZS STAROWICE DOLNE2016-08-2717:000:3
40LKS SKALNIK GRACZELZS KUP2016-08-2717:002:0
41KS POLONIA NYSAMKS POGOŃ PRUDNIK2016-08-2717:001:0
42KS KRASIEJÓWOKS OLESNO2016-08-2717:003:0
43TS CHEMIK K-KOŹLELZS PIOTRÓWKA2016-08-2717:003:0
44KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-08-2717:002:2
45KS POLONIA GŁUBCZYCENKS START NAMYSŁÓW2016-08-2714:305:1
Kolejka 6
46SKF TOR DOBRZEŃ WIELKINKS START NAMYSŁÓW2016-09-0316:301:1
47LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-09-0316:300:4
48LZS PIOTRÓWKAKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-09-0313:002:5
49OKS OLESNOTS CHEMIK K-KOŹLE2016-09-0316:303:1
50MKS POGOŃ PRUDNIKKS KRASIEJÓW2016-09-0316:301:0
51LZS KUPKS POLONIA NYSA2016-09-0313:001:1
52LZS STAROWICE DOLNELKS SKALNIK GRACZE2016-09-0316:302:1
53LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEMKS GOGOLIN2016-09-0316:301:0
54LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS KRAPKOWICE2016-09-0316:304:1
Kolejka 7
55KS KRAPKOWICESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-09-1016:000:4
56MKS GOGOLINLZS AGROPLON GŁUSZYNA2016-09-1317:003:1
57LKS SKALNIK GRACZELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2016-09-1016:000:1
58KS POLONIA NYSALZS STAROWICE DOLNE2016-09-1016:001:2
59KS KRASIEJÓWLZS KUP2016-09-1016:001:1
60TS CHEMIK K-KOŹLEMKS POGOŃ PRUDNIK2016-09-1016:002:1
61KS MAŁAPANEW OZIMEKOKS OLESNO2016-09-1016:004:0
62KS POLONIA GŁUBCZYCELZS PIOTRÓWKA2016-09-1016:004:1
63NKS START NAMYSŁÓWLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-09-1116:001:1
Kolejka 8
64SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-09-1716:001:2
65LZS PIOTRÓWKANKS START NAMYSŁÓW2016-09-1716:005:3
66OKS OLESNOKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-09-1716:002:4
67MKS POGOŃ PRUDNIKKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-09-1716:000:2
68LZS KUPTS CHEMIK K-KOŹLE2016-09-1816:002:2
69LZS STAROWICE DOLNEKS KRASIEJÓW2016-09-1716:005:1
70LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS POLONIA NYSA2016-09-1716:003:1
71LZS AGROPLON GŁUSZYNALKS SKALNIK GRACZE2016-09-1815:003:0
72KS KRAPKOWICEMKS GOGOLIN2016-09-1716:002:1
Kolejka 9
73MKS GOGOLINSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-09-2515:001:1
74LKS SKALNIK GRACZEKS KRAPKOWICE2016-09-2415:005:2
75KS POLONIA NYSALZS AGROPLON GŁUSZYNA2016-09-2415:000:0
76KS KRASIEJÓWLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2016-09-2415:001:2
77TS CHEMIK K-KOŹLELZS STAROWICE DOLNE2016-09-2415:002:0
78KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS KUP2016-09-2415:002:1
79KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS POGOŃ PRUDNIK2016-09-2415:002:0
80NKS START NAMYSŁÓWOKS OLESNO2016-09-2411:004:0
81LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS PIOTRÓWKA2016-09-2415:002:1
Kolejka 10
82SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS PIOTRÓWKA2016-10-0215:000:1
83OKS OLESNOLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-10-0115:000:7
84MKS POGOŃ PRUDNIKNKS START NAMYSŁÓW2016-10-0115:002:0
85LZS KUPKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-10-0115:002:1
86LZS STAROWICE DOLNEKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-10-0115:001:2
87LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCETS CHEMIK K-KOŹLE2016-10-0115:002:0
88LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS KRASIEJÓW2016-10-0115:003:0
89KS KRAPKOWICEKS POLONIA NYSA2016-10-0115:000:0
90MKS GOGOLINLKS SKALNIK GRACZE2016-10-0115:002:1
Kolejka 11
91LKS SKALNIK GRACZESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-10-0815:002:2
92KS POLONIA NYSAMKS GOGOLIN2016-10-0815:001:0
93KS KRASIEJÓWKS KRAPKOWICE2016-10-0815:000:6
94TS CHEMIK K-KOŹLELZS AGROPLON GŁUSZYNA2016-10-0815:000:0
95KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2016-10-0815:004:1
96KS POLONIA GŁUBCZYCELZS STAROWICE DOLNE2016-10-0815:000:0
97NKS START NAMYSŁÓWLZS KUP2016-10-0812:001:2
98LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS POGOŃ PRUDNIK2016-10-0815:003:0
99LZS PIOTRÓWKAOKS OLESNO2016-10-0815:003:0 Walkower
Kolejka 12
100SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIOKS OLESNO2016-10-1615:001:2
101MKS POGOŃ PRUDNIKLZS PIOTRÓWKA2016-10-1515:001:1
102LZS KUPLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-10-1515:002:3
103LZS STAROWICE DOLNENKS START NAMYSŁÓW2016-10-1515:000:0
104LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-10-1515:003:0
105LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-10-1515:004:2
106KS KRAPKOWICETS CHEMIK K-KOŹLE2016-10-1515:001:1
107MKS GOGOLINKS KRASIEJÓW2016-10-1515:002:0
108LKS SKALNIK GRACZEKS POLONIA NYSA2016-10-1515:002:0
Kolejka 13
109KS POLONIA NYSASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-10-2214:001:3
110KS KRASIEJÓWLKS SKALNIK GRACZE2016-10-2214:002:0
111TS CHEMIK K-KOŹLEMKS GOGOLIN2016-10-2214:001:1
112KS MAŁAPANEW OZIMEKKS KRAPKOWICE2016-10-2214:004:1
113KS POLONIA GŁUBCZYCELZS AGROPLON GŁUSZYNA2016-10-2214:002:1
114NKS START NAMYSŁÓWLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2016-10-2214:000:1
115LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS STAROWICE DOLNE2016-10-2214:001:0
116LZS PIOTRÓWKALZS KUP2016-10-2214:003:2
117OKS OLESNOMKS POGOŃ PRUDNIK2016-10-2214:003:1
Kolejka 14
118SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIMKS POGOŃ PRUDNIK2016-10-2914:002:1
119LZS KUPOKS OLESNO2016-10-2914:001:1
120LZS STAROWICE DOLNELZS PIOTRÓWKA2016-10-2914:004:3
121LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-10-2914:001:0
122LZS AGROPLON GŁUSZYNANKS START NAMYSŁÓW2016-10-2914:000:1
123KS KRAPKOWICEKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-10-3013:001:3
124MKS GOGOLINKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-10-2914:000:2
125LKS SKALNIK GRACZETS CHEMIK K-KOŹLE2016-10-2914:001:1
126KS POLONIA NYSAKS KRASIEJÓW2016-10-2914:003:0
Kolejka 15
127KS KRASIEJÓWSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-11-0513:001:0
128TS CHEMIK K-KOŹLEKS POLONIA NYSA2016-11-0513:004:2
129KS MAŁAPANEW OZIMEKLKS SKALNIK GRACZE2016-11-0513:003:0
130MKS GOGOLINKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-11-0513:001:2
131NKS START NAMYSŁÓWKS KRAPKOWICE2016-11-0513:003:1
132LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS AGROPLON GŁUSZYNA2016-11-0513:000:1
133LZS PIOTRÓWKALKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2016-11-0513:002:4
134OKS OLESNOLZS STAROWICE DOLNE2016-11-0513:006:1
135MKS POGOŃ PRUDNIKLZS KUP2016-11-0513:000:1
Kolejka 16
136SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS KUP2016-11-1113:000:1
137LZS STAROWICE DOLNEMKS POGOŃ PRUDNIK2016-11-1213:003:0
138LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEOKS OLESNO2016-11-1213:004:1
139LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS PIOTRÓWKA2016-11-1213:005:1
140KS KRAPKOWICELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2016-11-1213:000:3
141MKS GOGOLINNKS START NAMYSŁÓW2016-11-1213:004:1
142LKS SKALNIK GRACZEKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-11-1113:300:4
143KS POLONIA NYSAKS MAŁAPANEW OZIMEK2016-11-1213:001:1
144KS KRASIEJÓWTS CHEMIK K-KOŹLE2016-11-1213:003:0 Walkower
Kolejka 17
145TS CHEMIK K-KOŹLESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2016-11-1913:000:2
146KS MAŁAPANEW OZIMEKKS KRASIEJÓW2016-11-1913:001:0
147KS POLONIA NYSAKS POLONIA GŁUBCZYCE2016-11-1913:000:4
148NKS START NAMYSŁÓWLKS SKALNIK GRACZE2016-11-1913:001:3
149LZS SWORNICA CZARNOWĄSYMKS GOGOLIN2016-11-1913:001:0
150LZS PIOTRÓWKAKS KRAPKOWICE2016-11-1913:002:3
151OKS OLESNOLZS AGROPLON GŁUSZYNA2016-11-1913:002:1
152MKS POGOŃ PRUDNIKLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2016-11-1913:000:2
153LZS KUPLZS STAROWICE DOLNE2016-11-1913:001:0
Kolejka 18
1SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS STAROWICE DOLNE2017-03-1815:000:0
2LZS KUPLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2017-03-1815:001:1
3MKS POGOŃ PRUDNIKLZS AGROPLON GŁUSZYNA2017-03-1813:001:2
4OKS OLESNOKS KRAPKOWICE2017-03-1815:003:0
5LZS PIOTRÓWKAMKS GOGOLIN2017-03-1815:001:5
6LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLKS SKALNIK GRACZE2017-03-1815:004:0
7NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA NYSA2017-03-1915:001:1
8KS POLONIA GŁUBCZYCEKS KRASIEJÓW2017-03-1815:001:0
9KS MAŁAPANEW OZIMEKTS CHEMIK K-KOŹLE2017-03-1815:003:2
Kolejka 19
10KS MAŁAPANEW OZIMEKSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-03-2515:004:0
11KS POLONIA GŁUBCZYCETS CHEMIK K-KOŹLE2017-03-2515:001:1
12KS KRASIEJÓWNKS START NAMYSŁÓW2017-03-2515:001:1
13KS POLONIA NYSALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-03-2515:001:4
14LKS SKALNIK GRACZELZS PIOTRÓWKA2017-03-2515:002:0
15MKS GOGOLINOKS OLESNO2017-03-2515:004:1
16KS KRAPKOWICEMKS POGOŃ PRUDNIK2017-03-2515:002:1
17LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS KUP2017-03-2515:000:0
18LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS STAROWICE DOLNE2017-03-2515:001:2
Kolejka 20
19SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2017-04-0116:001:3
20LZS STAROWICE DOLNELZS AGROPLON GŁUSZYNA2017-04-0116:000:2
21LZS KUPKS KRAPKOWICE2017-04-0116:000:1
22MKS POGOŃ PRUDNIKMKS GOGOLIN2017-04-0116:000:2
23OKS OLESNOLKS SKALNIK GRACZE2017-04-0116:001:2
24LZS PIOTRÓWKAKS POLONIA NYSA2017-04-0116:000:2
25LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS KRASIEJÓW2017-04-0116:004:0
26NKS START NAMYSŁÓWTS CHEMIK K-KOŹLE2017-04-0217:001:1
27KS POLONIA GŁUBCZYCEKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-04-0116:002:2
Kolejka 21
28KS POLONIA GŁUBCZYCESKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-04-0816:001:1
29KS MAŁAPANEW OZIMEKNKS START NAMYSŁÓW2017-04-0816:003:1
30TS CHEMIK K-KOŹLELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-04-0816:000:1
31KS KRASIEJÓWLZS PIOTRÓWKA2017-04-0816:007:0
32KS POLONIA NYSAOKS OLESNO2017-04-0816:000:1
33LKS SKALNIK GRACZEMKS POGOŃ PRUDNIK2017-04-0816:003:0
34MKS GOGOLINLZS KUP2017-04-0816:002:1
35KS KRAPKOWICELZS STAROWICE DOLNE2017-04-0816:002:1
36LZS AGROPLON GŁUSZYNALKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2017-04-0816:001:2
Kolejka 22
37SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILZS AGROPLON GŁUSZYNA2017-04-1513:000:1
38LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS KRAPKOWICE2017-04-1513:001:1
39LZS STAROWICE DOLNEMKS GOGOLIN2017-04-1513:000:2
40LZS KUPLKS SKALNIK GRACZE2017-04-1513:000:0
41MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA NYSA2017-04-1513:004:2
42OKS OLESNOKS KRASIEJÓW2017-04-1513:001:0
43LZS PIOTRÓWKATS CHEMIK K-KOŹLE2017-04-1513:000:2
44LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-04-1513:002:3
45NKS START NAMYSŁÓWKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-04-1513:001:1
Kolejka 23
46NKS START NAMYSŁÓWSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-04-2216:300:3
47KS POLONIA GŁUBCZYCELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-06-0718:153:2
48KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS PIOTRÓWKA2017-04-2216:306:3
49TS CHEMIK K-KOŹLEOKS OLESNO2017-04-2216:300:1
50KS KRASIEJÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2017-04-2216:303:2
51KS POLONIA NYSALZS KUP2017-04-2216:302:1
52LKS SKALNIK GRACZELZS STAROWICE DOLNE2017-04-2216:300:1
53MKS GOGOLINLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2017-04-2216:301:1
54KS KRAPKOWICELZS AGROPLON GŁUSZYNA2017-04-2216:301:1
Kolejka 24
55SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS KRAPKOWICE2017-05-1718:000:2
56LZS AGROPLON GŁUSZYNAMKS GOGOLIN2017-05-1718:001:1
57LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELKS SKALNIK GRACZE2017-05-1718:004:2
58LZS STAROWICE DOLNEKS POLONIA NYSA2017-05-1718:003:1
59LZS KUPKS KRASIEJÓW2017-05-1718:000:1
60MKS POGOŃ PRUDNIKTS CHEMIK K-KOŹLE2017-05-1718:001:1
61OKS OLESNOKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-05-1718:000:2
62LZS PIOTRÓWKAKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-05-1718:000:4
63LZS SWORNICA CZARNOWĄSYNKS START NAMYSŁÓW2017-05-1718:004:0
Kolejka 25
64LZS SWORNICA CZARNOWĄSYSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-05-0317:302:1
65NKS START NAMYSŁÓWLZS PIOTRÓWKA2017-05-0317:306:0
66KS POLONIA GŁUBCZYCEOKS OLESNO2017-05-0317:305:1
67KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS POGOŃ PRUDNIK2017-05-0317:307:1
68TS CHEMIK K-KOŹLELZS KUP2017-05-0317:300:2
69KS KRASIEJÓWLZS STAROWICE DOLNE2017-05-0317:301:6
70KS POLONIA NYSALKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2017-05-0317:304:0
71LKS SKALNIK GRACZELZS AGROPLON GŁUSZYNA2017-05-0317:301:1
72MKS GOGOLINKS KRAPKOWICE2017-05-0317:301:0
Kolejka 26
73SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIMKS GOGOLIN2017-05-0617:005:3
74KS KRAPKOWICELKS SKALNIK GRACZE2017-05-0617:004:1
75LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS POLONIA NYSA2017-05-0617:005:3
76LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS KRASIEJÓW2017-05-0617:002:2
77LZS STAROWICE DOLNETS CHEMIK K-KOŹLE2017-05-0617:004:0
78LZS KUPKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-05-0617:002:0
79MKS POGOŃ PRUDNIKKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-05-0617:001:2
80OKS OLESNONKS START NAMYSŁÓW2017-05-0617:002:1
81LZS PIOTRÓWKALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-05-0617:001:4
Kolejka 27
82LZS PIOTRÓWKASKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-05-1317:002:1
83LZS SWORNICA CZARNOWĄSYOKS OLESNO2017-05-1313:001:0
84NKS START NAMYSŁÓWMKS POGOŃ PRUDNIK2017-05-1318:001:1
85KS POLONIA GŁUBCZYCELZS KUP2017-05-1317:005:2
86KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS STAROWICE DOLNE2017-05-1317:002:1
87TS CHEMIK K-KOŹLELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2017-05-1317:001:1
88KS KRASIEJÓWLZS AGROPLON GŁUSZYNA2017-05-1317:000:1
89KS POLONIA NYSAKS KRAPKOWICE2017-05-1317:002:0
90LKS SKALNIK GRACZEMKS GOGOLIN2017-05-1315:000:2
Kolejka 28
91SKF TOR DOBRZEŃ WIELKILKS SKALNIK GRACZE2017-05-2017:000:2
92MKS GOGOLINKS POLONIA NYSA2017-05-2017:002:0
93KS KRAPKOWICEKS KRASIEJÓW2017-05-2017:000:0
94LZS AGROPLON GŁUSZYNATS CHEMIK K-KOŹLE2017-05-2017:002:0
95LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-05-2017:002:0
96LZS STAROWICE DOLNEKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-05-2017:004:3
97LZS KUPNKS START NAMYSŁÓW2017-05-2017:001:2
98MKS POGOŃ PRUDNIKLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-05-2017:002:3
99OKS OLESNOLZS PIOTRÓWKA2017-05-2017:003:5
Kolejka 29
100OKS OLESNOSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-05-2717:001:1
101LZS PIOTRÓWKAMKS POGOŃ PRUDNIK2017-05-2717:002:0
102LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLZS KUP2017-05-2717:001:0
103NKS START NAMYSŁÓWLZS STAROWICE DOLNE2017-05-2717:001:0
104KS POLONIA GŁUBCZYCELKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2017-05-2717:003:1
105KS MAŁAPANEW OZIMEKLZS AGROPLON GŁUSZYNA2017-05-2717:002:5
106TS CHEMIK K-KOŹLEKS KRAPKOWICE2017-05-2717:000:3
107KS KRASIEJÓWMKS GOGOLIN2017-05-2717:004:2
108KS POLONIA NYSALKS SKALNIK GRACZE2017-05-2717:002:1
Kolejka 30
109SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS POLONIA NYSA2017-05-3118:001:3
110LKS SKALNIK GRACZEKS KRASIEJÓW2017-05-3118:000:3
111MKS GOGOLINTS CHEMIK K-KOŹLE2017-05-3118:001:0
112KS KRAPKOWICEKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-05-3118:000:3
113LZS AGROPLON GŁUSZYNAKS POLONIA GŁUBCZYCE2017-05-3118:301:1
114LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCENKS START NAMYSŁÓW2017-05-3118:002:1
115LZS STAROWICE DOLNELZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-05-3118:001:2
116LZS KUPLZS PIOTRÓWKA2017-05-3118:002:2
117MKS POGOŃ PRUDNIKOKS OLESNO2017-05-3118:001:4
Kolejka 31
118MKS POGOŃ PRUDNIKSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-06-0317:001:3
119OKS OLESNOLZS KUP2017-06-0317:002:1
120LZS PIOTRÓWKALZS STAROWICE DOLNE2017-06-0317:000:4
121LZS SWORNICA CZARNOWĄSYLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2017-06-0317:000:0
122NKS START NAMYSŁÓWLZS AGROPLON GŁUSZYNA2017-06-0318:001:2
123KS POLONIA GŁUBCZYCEKS KRAPKOWICE2017-06-0317:002:1
124KS MAŁAPANEW OZIMEKMKS GOGOLIN2017-06-0313:003:1
125TS CHEMIK K-KOŹLELKS SKALNIK GRACZE2017-06-0317:001:2
126KS KRASIEJÓWKS POLONIA NYSA2017-06-0316:000:4
Kolejka 32
127SKF TOR DOBRZEŃ WIELKIKS KRASIEJÓW2017-06-1016:001:2
128KS POLONIA NYSATS CHEMIK K-KOŹLE2017-06-1016:000:2
129LKS SKALNIK GRACZEKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-06-1016:002:1
130KS POLONIA GŁUBCZYCEMKS GOGOLIN2017-06-1016:002:0
131KS KRAPKOWICENKS START NAMYSŁÓW2017-06-1016:001:0
132LZS AGROPLON GŁUSZYNALZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-06-1016:002:1
133LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCELZS PIOTRÓWKA2017-06-1016:008:1
134LZS STAROWICE DOLNEOKS OLESNO2017-06-1117:001:3
135LZS KUPMKS POGOŃ PRUDNIK2017-06-1016:002:0
Kolejka 33
136LZS KUPSKF TOR DOBRZEŃ WIELKI2017-06-1418:002:2
137MKS POGOŃ PRUDNIKLZS STAROWICE DOLNE2017-06-1418:000:2
138OKS OLESNOLKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE2017-06-1418:002:3
139LZS PIOTRÓWKALZS AGROPLON GŁUSZYNA2017-06-1418:001:5
140LZS SWORNICA CZARNOWĄSYKS KRAPKOWICE2017-06-1418:006:4
141NKS START NAMYSŁÓWMKS GOGOLIN2017-06-1418:000:1
142KS POLONIA GŁUBCZYCELKS SKALNIK GRACZE2017-06-1418:001:1
143KS MAŁAPANEW OZIMEKKS POLONIA NYSA2017-06-1418:000:1
144TS CHEMIK K-KOŹLEKS KRASIEJÓW2017-06-1418:001:1
Kolejka 34
145SKF TOR DOBRZEŃ WIELKITS CHEMIK K-KOŹLE2017-06-1717:000:0
146KS KRASIEJÓWKS MAŁAPANEW OZIMEK2017-06-1717:000:0
147KS POLONIA GŁUBCZYCEKS POLONIA NYSA2017-06-1717:003:0
148LKS SKALNIK GRACZENKS START NAMYSŁÓW2017-06-1717:000:0
149MKS GOGOLINLZS SWORNICA CZARNOWĄSY2017-06-1717:001:4
150KS KRAPKOWICELZS PIOTRÓWKA2017-06-1717:003:0 Walkower
151LZS AGROPLON GŁUSZYNAOKS OLESNO2017-06-1717:002:2
152LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCEMKS POGOŃ PRUDNIK2017-06-1717:006:1
153LZS STAROWICE DOLNELZS KUP2017-06-1717:001:2

Ostatnia zmiana: 
6. Czerwiec 2017

PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.

TERMINARZ PLIK
IV LIGA OPOLSKA pobierz

 

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
4 LIGA pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz