TIMSPORT.PL Klasa Okręgowa grupa I

 

Tabela rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 1
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1KS UNIA KOLONOWSKIE30641810270:31
2LZS GRONOWICE3062195687:53
3LZS STAROŚCIN3056175873:40
4LZS VICTORIA CHRÓŚCICE30521641067:43
5UKS RODŁO OPOLE3050148874:58
6LZS MECHNICE3048139867:45
7LKS HETMAN BYCZYNA30451361159:39
8GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY30431271165:50
91.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE30381081267:63
10LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL30348101240:58
11LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY3034971462:69
12LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI3033961547:58
13LKS START SIOŁKOWICE3031941743:90
14LZS RUDNIKI3030861650:85
15GKS GRODKÓW3028912042:86
16LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA3022642044:89

Ostatnia kolejka (30) rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 1
113LKS START SIOŁKOWICEKS UNIA KOLONOWSKIE2017-06-1717:001:3
114LZS STAROŚCINGKS GRODKÓW2017-06-1717:000:0
1151.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2017-06-1717:006:0
116LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS MECHNICE2017-06-1717:004:1
117LZS RUDNIKIUKS RODŁO OPOLE2017-06-1717:000:1
118LZS GRONOWICELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-06-1717:001:0
119LZS VICTORIA CHRÓŚCICELKS HETMAN BYCZYNA2017-06-1717:005:6
120GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL2017-06-1717:007:3

Terminarz rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 1
Kolejka 1
1GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLKS START SIOŁKOWICE2016-08-1317:007:1
2LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL2016-08-1317:000:0
3LZS GRONOWICELKS HETMAN BYCZYNA2016-08-1317:002:2
4LZS RUDNIKILKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2016-08-1317:001:3
5LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIUKS RODŁO OPOLE2016-08-1317:003:2
6LZS MECHNICE1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2016-08-1417:003:3
7LZS STAROŚCINLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2016-08-1317:009:1
8KS UNIA KOLONOWSKIEGKS GRODKÓW2016-08-1317:001:0
Kolejka 2
9LKS START SIOŁKOWICEGKS GRODKÓW2016-08-2017:006:2
10LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAKS UNIA KOLONOWSKIE2016-08-2017:001:3
11LZS MECHNICELZS STAROŚCIN2016-08-2014:006:2
12UKS RODŁO OPOLE1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2016-08-2017:003:2
13LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2016-08-2017:004:3
14LKS HETMAN BYCZYNALZS RUDNIKI2016-08-2015:000:2
15LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLLZS GRONOWICE2016-08-2017:001:1
16GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-08-2017:003:1
Kolejka 3
17LZS VICTORIA CHRÓŚCICELKS START SIOŁKOWICE2016-08-2717:004:0
18LZS GRONOWICEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-08-2717:002:1
19LZS RUDNIKILZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL2016-08-2717:002:3
20LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILKS HETMAN BYCZYNA2016-08-2717:000:1
211.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2016-08-2815:003:3
22LZS STAROŚCINUKS RODŁO OPOLE2016-08-2717:004:0
23KS UNIA KOLONOWSKIELZS MECHNICE2016-08-2717:001:0
24GKS GRODKÓWLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2016-08-2717:000:4
Kolejka 4
25LKS START SIOŁKOWICELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2016-09-0316:303:3
26LZS MECHNICEGKS GRODKÓW2016-09-0316:306:0
27UKS RODŁO OPOLEKS UNIA KOLONOWSKIE2016-09-0316:302:2
28LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS STAROŚCIN2016-09-0316:300:2
29LKS HETMAN BYCZYNA1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2016-09-0316:300:1
30LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2016-09-0316:301:0
31GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS RUDNIKI2016-09-0316:302:2
32LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS GRONOWICE2016-09-0316:300:1
Kolejka 5
33LZS GRONOWICELKS START SIOŁKOWICE2016-09-1116:0013:1
34LZS RUDNIKILZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-09-1016:000:3
35LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-09-1016:001:0
361.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL2016-09-1116:000:0
37LZS STAROŚCINLKS HETMAN BYCZYNA2016-09-1016:000:2
38KS UNIA KOLONOWSKIELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2016-09-1016:005:0
39GKS GRODKÓWUKS RODŁO OPOLE2016-09-1016:000:5 Walkower
40LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALZS MECHNICE2016-09-1016:001:3
Kolejka 6
41LKS START SIOŁKOWICELZS MECHNICE2016-09-1716:000:3
42UKS RODŁO OPOLELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2016-09-1716:004:0
43LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYGKS GRODKÓW2016-09-1716:003:0 Walkower
44LKS HETMAN BYCZYNAKS UNIA KOLONOWSKIE2016-09-1716:001:1
45LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLLZS STAROŚCIN2016-09-1716:000:2
46GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2016-09-1716:004:0
47LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2016-09-1816:004:0
48LZS GRONOWICELZS RUDNIKI2016-09-1816:004:0
Kolejka 7
49LZS RUDNIKILKS START SIOŁKOWICE2016-09-2415:003:0
50LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS GRONOWICE2016-09-2415:001:1
511.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-09-2513:001:0
52LZS STAROŚCINGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-09-2415:002:1
53KS UNIA KOLONOWSKIELZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL2016-09-2515:005:1
54GKS GRODKÓWLKS HETMAN BYCZYNA2016-09-2415:002:0
55LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2016-09-2415:001:5
56LZS MECHNICEUKS RODŁO OPOLE2016-09-2415:005:2
Kolejka 8
57LKS START SIOŁKOWICEUKS RODŁO OPOLE2016-10-0112:001:6
58LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS MECHNICE2016-10-0115:001:1
59LKS HETMAN BYCZYNALKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2016-10-0115:003:0
60LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLGKS GRODKÓW2016-10-0115:001:2
61GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYKS UNIA KOLONOWSKIE2016-10-0115:001:1
62LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS STAROŚCIN2016-10-0115:000:1
63LZS GRONOWICE1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2016-10-0115:003:2
64LZS RUDNIKILZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2016-10-0215:002:1
Kolejka 9
65LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILKS START SIOŁKOWICE2016-10-0815:002:2
661.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELZS RUDNIKI2016-10-0913:006:2
67LZS STAROŚCINLZS GRONOWICE2016-10-0815:009:0
68KS UNIA KOLONOWSKIELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-10-0815:001:0
69GKS GRODKÓWGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-10-0815:001:2
70LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL2016-10-0815:001:1
71LZS MECHNICELKS HETMAN BYCZYNA2016-10-0815:002:0
72UKS RODŁO OPOLELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2016-10-0815:002:2
Kolejka 10
73LKS START SIOŁKOWICELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2016-10-1615:002:0
74LKS HETMAN BYCZYNAUKS RODŁO OPOLE2016-10-1515:001:2
75LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLLZS MECHNICE2016-10-1515:000:3
76GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2016-10-1515:001:0
77LZS VICTORIA CHRÓŚCICEGKS GRODKÓW2016-10-1515:002:3
78LZS GRONOWICEKS UNIA KOLONOWSKIE2016-10-1515:001:3
79LZS RUDNIKILZS STAROŚCIN2016-10-1615:001:5
80LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2016-10-1515:001:2
Kolejka 11
811.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELKS START SIOŁKOWICE2016-10-2313:007:0
82LZS STAROŚCINLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2016-10-2214:003:1
83KS UNIA KOLONOWSKIELZS RUDNIKI2016-10-2214:005:2
84GKS GRODKÓWLZS GRONOWICE2016-10-2214:004:3
85LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-10-2214:002:0
86LZS MECHNICEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-10-2314:001:1
87UKS RODŁO OPOLELZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL2016-10-2214:001:1
88LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLKS HETMAN BYCZYNA2016-10-2214:001:2
Kolejka 12
89LKS START SIOŁKOWICELKS HETMAN BYCZYNA2016-10-2914:000:3
90LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2016-10-2914:000:0
91GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYUKS RODŁO OPOLE2016-10-2914:002:3
92LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS MECHNICE2016-10-2914:003:1
93LZS GRONOWICELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2016-10-2914:003:2
94LZS RUDNIKIGKS GRODKÓW2016-10-2914:003:2
95LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIKS UNIA KOLONOWSKIE2016-10-2914:001:1
961.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELZS STAROŚCIN2016-10-3014:002:4
Kolejka 13
97LZS STAROŚCINLKS START SIOŁKOWICE2016-11-0513:003:2
98KS UNIA KOLONOWSKIE1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2016-11-0513:004:2
99GKS GRODKÓWLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2016-11-0513:001:2
100LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALZS RUDNIKI2016-11-0513:006:1
101LZS MECHNICELZS GRONOWICE2016-11-0513:001:1
102UKS RODŁO OPOLELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-11-0513:002:2
103LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-11-0513:001:4
104LKS HETMAN BYCZYNALZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL2016-11-0513:005:0
Kolejka 14
105LKS START SIOŁKOWICELZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL2016-11-1213:004:2
106GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLKS HETMAN BYCZYNA2016-11-1213:000:1
107LZS VICTORIA CHRÓŚCICELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2016-11-1213:002:1
108LZS GRONOWICEUKS RODŁO OPOLE2016-11-1213:004:1
109LZS RUDNIKILZS MECHNICE2016-11-1213:003:4
110LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2016-11-1213:003:1
1111.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEGKS GRODKÓW2016-11-1313:001:2
112LZS STAROŚCINKS UNIA KOLONOWSKIE2016-11-1213:001:1
Kolejka 15
113KS UNIA KOLONOWSKIELKS START SIOŁKOWICE2016-11-1913:004:0
114GKS GRODKÓWLZS STAROŚCIN2016-11-1913:002:0
115LKS ŹRÓDŁO KROŚNICA1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2016-11-1913:005:1
116LZS MECHNICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2016-11-1913:001:1
117UKS RODŁO OPOLELZS RUDNIKI2016-11-1913:004:0
118LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS GRONOWICE2016-11-1913:005:6
119LKS HETMAN BYCZYNALZS VICTORIA CHRÓŚCICE2016-11-1913:002:3
120LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2016-11-1913:000:2
Kolejka 16
1LKS START SIOŁKOWICEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-03-1815:001:0
2LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-03-1815:003:3
3LKS HETMAN BYCZYNALZS GRONOWICE2017-03-1815:000:1
4LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS RUDNIKI2017-03-1815:002:3
5UKS RODŁO OPOLELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-03-1815:004:0
61.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELZS MECHNICE2017-03-1915:003:6
7LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALZS STAROŚCIN2017-03-1815:001:3
8GKS GRODKÓWKS UNIA KOLONOWSKIE2017-03-1815:003:1
Kolejka 17
9GKS GRODKÓWLKS START SIOŁKOWICE2017-03-2515:000:2
10KS UNIA KOLONOWSKIELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2017-03-2515:004:2
11LZS STAROŚCINLZS MECHNICE2017-03-2515:003:0
121.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEUKS RODŁO OPOLE2017-03-2515:001:1
13LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-03-2515:001:4
14LZS RUDNIKILKS HETMAN BYCZYNA2017-03-2515:000:3
15LZS GRONOWICELZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL2017-03-2515:000:1
16LZS VICTORIA CHRÓŚCICEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-03-2515:002:0
Kolejka 18
17LKS START SIOŁKOWICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-04-0116:001:2
18GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS GRONOWICE2017-04-0116:000:3
19LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLLZS RUDNIKI2017-04-0116:005:0
20LKS HETMAN BYCZYNALZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-04-0116:001:1
21LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2017-04-0116:002:1
22UKS RODŁO OPOLELZS STAROŚCIN2017-04-0116:001:1
23LZS MECHNICEKS UNIA KOLONOWSKIE2017-04-0113:000:1
24LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAGKS GRODKÓW2017-04-0116:001:4
Kolejka 19
25LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALKS START SIOŁKOWICE2017-04-0816:003:1
26GKS GRODKÓWLZS MECHNICE2017-04-0816:003:2
27KS UNIA KOLONOWSKIEUKS RODŁO OPOLE2017-04-0816:002:2
28LZS STAROŚCINLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-04-0816:002:2
291.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELKS HETMAN BYCZYNA2017-04-0816:001:1
30LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL2017-04-0816:001:2
31LZS RUDNIKIGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-04-0816:001:5
32LZS GRONOWICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-04-0816:005:2
Kolejka 20
33LKS START SIOŁKOWICELZS GRONOWICE2017-04-1513:000:3
34LZS VICTORIA CHRÓŚCICELZS RUDNIKI2017-04-1513:003:3
35GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-04-1513:001:1
36LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2017-04-1513:000:2
37LKS HETMAN BYCZYNALZS STAROŚCIN2017-04-1513:001:2
38LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYKS UNIA KOLONOWSKIE2017-04-1513:002:6
39UKS RODŁO OPOLEGKS GRODKÓW2017-04-1513:005:0
40LZS MECHNICELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2017-04-1513:001:1
Kolejka 21
41LZS MECHNICELKS START SIOŁKOWICE2017-04-2316:302:1
42LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAUKS RODŁO OPOLE2017-04-2216:300:2
43GKS GRODKÓWLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-04-2216:302:3
44KS UNIA KOLONOWSKIELKS HETMAN BYCZYNA2017-04-2216:301:1
45LZS STAROŚCINLZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL2017-04-2216:301:2
461.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-04-2316:303:3
47LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-04-2216:301:3
48LZS RUDNIKILZS GRONOWICE2017-04-2216:302:6
Kolejka 22
49LKS START SIOŁKOWICELZS RUDNIKI2017-05-3118:301:1
50LZS GRONOWICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-05-3118:301:4
51LZS VICTORIA CHRÓŚCICE1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2017-05-1718:002:0
52GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS STAROŚCIN2017-05-3118:301:3
53LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLKS UNIA KOLONOWSKIE2017-05-3118:300:2
54LKS HETMAN BYCZYNAGKS GRODKÓW2017-05-3118:306:0
55LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2017-05-3118:306:1
56UKS RODŁO OPOLELZS MECHNICE2017-05-3118:300:5
Kolejka 23
57UKS RODŁO OPOLELKS START SIOŁKOWICE2017-05-0317:303:0
58LZS MECHNICELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-05-0317:304:0
59LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALKS HETMAN BYCZYNA2017-05-0317:302:1
60GKS GRODKÓWLZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL2017-05-0317:302:3
61KS UNIA KOLONOWSKIEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-05-0317:303:0
62LZS STAROŚCINLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-05-0317:300:2
631.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELZS GRONOWICE2017-05-0317:305:4
64LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS RUDNIKI2017-05-0317:302:1
Kolejka 24
65LKS START SIOŁKOWICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-05-0617:003:1
66LZS RUDNIKI1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2017-05-0617:003:2
67LZS GRONOWICELZS STAROŚCIN2017-05-0617:005:1
68LZS VICTORIA CHRÓŚCICEKS UNIA KOLONOWSKIE2017-05-0617:003:1
69GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYGKS GRODKÓW2017-05-0617:006:1
70LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLLKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2017-05-0617:003:0
71LKS HETMAN BYCZYNALZS MECHNICE2017-05-0617:002:1
72LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYUKS RODŁO OPOLE2017-05-0617:003:0
Kolejka 25
73LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLKS START SIOŁKOWICE2017-05-1317:003:3
74UKS RODŁO OPOLELKS HETMAN BYCZYNA2017-05-1317:003:2
75LZS MECHNICELZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL2017-05-1317:000:0
76LKS ŹRÓDŁO KROŚNICAGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-05-1317:001:2
77GKS GRODKÓWLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-05-1317:001:4
78KS UNIA KOLONOWSKIELZS GRONOWICE2017-05-1317:001:1
79LZS STAROŚCINLZS RUDNIKI2017-05-1317:000:1
801.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-05-1417:002:1
Kolejka 26
81LKS START SIOŁKOWICE1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2017-05-2017:002:1
82LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS STAROŚCIN2017-05-2017:000:3
83LZS RUDNIKIKS UNIA KOLONOWSKIE2017-05-2017:001:1
84LZS GRONOWICEGKS GRODKÓW2017-05-2017:001:0
85LZS VICTORIA CHRÓŚCICELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2017-05-2017:004:0
86GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS MECHNICE2017-05-2017:001:1
87LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLUKS RODŁO OPOLE2017-05-2017:003:3
88LKS HETMAN BYCZYNALKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-05-2017:004:1
Kolejka 27
89LKS HETMAN BYCZYNALKS START SIOŁKOWICE2017-05-2717:001:2
90LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL2017-05-2717:002:2
91UKS RODŁO OPOLEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-05-2717:006:3
92LZS MECHNICELZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-05-2717:002:1
93LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALZS GRONOWICE2017-05-2717:001:3
94GKS GRODKÓWLZS RUDNIKI2017-05-2717:001:5
95KS UNIA KOLONOWSKIELZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-05-2717:003:0 Walkower
96LZS STAROŚCIN1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2017-05-2717:002:2
Kolejka 28
97LKS START SIOŁKOWICELZS STAROŚCIN2017-06-0317:001:4
981.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICEKS UNIA KOLONOWSKIE2017-06-0317:001:1
99LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKIGKS GRODKÓW2017-06-0317:004:3
100LZS RUDNIKILKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2017-06-0317:003:3
101LZS GRONOWICELZS MECHNICE2017-06-0317:004:0
102LZS VICTORIA CHRÓŚCICEUKS RODŁO OPOLE2017-06-0317:005:1
103GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-06-0317:003:2
104LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLLKS HETMAN BYCZYNA2017-06-0317:001:5
Kolejka 29
105LZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚLLKS START SIOŁKOWICE2017-06-1016:001:2
106LKS HETMAN BYCZYNAGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY2017-06-1016:002:2
107LKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁYLZS VICTORIA CHRÓŚCICE2017-06-1016:001:2
108UKS RODŁO OPOLELZS GRONOWICE2017-06-1016:003:4
109LZS MECHNICELZS RUDNIKI2017-06-1016:002:2
110LKS ŹRÓDŁO KROŚNICALZS OLIMPIA LEWIN BRZESKI2017-06-1016:000:6
111GKS GRODKÓW1.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICE2017-06-1016:001:4
112KS UNIA KOLONOWSKIELZS STAROŚCIN2017-06-1016:002:1
Kolejka 30
113LKS START SIOŁKOWICEKS UNIA KOLONOWSKIE2017-06-1717:001:3
114LZS STAROŚCINGKS GRODKÓW2017-06-1717:000:0
1151.FC CHRONSTAU CHRZĄSTOWICELKS ŹRÓDŁO KROŚNICA2017-06-1717:006:0
116LZS OLIMPIA LEWIN BRZESKILZS MECHNICE2017-06-1717:004:1
117LZS RUDNIKIUKS RODŁO OPOLE2017-06-1717:000:1
118LZS GRONOWICELKS SILESIUS KOTÓRZ MAŁY2017-06-1717:001:0
119LZS VICTORIA CHRÓŚCICELKS HETMAN BYCZYNA2017-06-1717:005:6
120GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANYLZS ŻUBRY SMARCHOWICE ŚL2017-06-1717:007:3

Ostatnia zmiana: 
5. Maj 2017

PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.
 

TERMINARZ PLIK

KLASA OKRĘGOWA, GRUPA I
pobierz

 

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA OKRĘGOWA GR I pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz