Opolska Liga Juniorów Młodszych

TABELA RUNDA WIOSENNA SEZONU 2016/2017

Tabela rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - WIOSNA"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW1431101340:14
2MKS KLUCZBORK143093238:15
3TS CHEMIK K-KOŹLE142891433:13
4SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 142682437:20
5ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY141961731:41
6MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK141550915:33
7GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 147211117:45
8LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE147211119:49

TABELA RUNDA JESIENNA SEZONU 2016/2017

Tabela rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM"
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1MKS MOSIR OPOLE1439130192:9
2BTP STAL BRZEG1439130166:8
3PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW142581530:22
4TS CHEMIK K-KOŹLE142480645:27
5MKS KLUCZBORK141961728:38
6ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY141132919:40
7MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK145121110:52
8LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE14310138:102
9SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE000000:0
10GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY000000:0

OSTATNIA KOLEJKA RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2016/2017

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - WIOSNA"
53PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2017-06-1811:005:0
54GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-06-1811:005:3
55MKS KLUCZBORKMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-06-1811:002:0
56TS CHEMIK K-KOŹLEŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2017-06-1811:004:0

OSTATNIA KOLEJKA RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2016/2017

Ostatnia kolejka (14) rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM"
53TS CHEMIK K-KOŹLELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-11-2010:009:1
54MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKMKS MOSIR OPOLE2016-11-2010:001:4
55ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYBTP STAL BRZEG2016-11-2010:000:3
56PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMKS KLUCZBORK2016-11-2016:002:5

WSZYSTKIE WYNIKI RUNDY WIOSENNEJ SEZONU 2016/2017

Terminarz rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM - WIOSNA"
Kolejka 1
1TS CHEMIK K-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-03-1915:301:1
2MKS KLUCZBORKŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2017-03-1911:004:1
3GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-03-1911:000:1
4SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-03-1911:005:0
Kolejka 2
5PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-03-2615:302:0
6MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2017-03-2611:002:1
7ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 2017-03-2610:002:2
8TS CHEMIK K-KOŹLEMKS KLUCZBORK2017-03-2610:001:2
Kolejka 3
9MKS KLUCZBORKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-04-1916:001:2
10GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY TS CHEMIK K-KOŹLE2017-04-0211:000:1
11SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2017-04-0211:005:2
12LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-04-0211:001:2
Kolejka 4
13PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-04-0915:300:2
14ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-04-0910:006:1
15TS CHEMIK K-KOŹLESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2017-04-0911:002:0
16MKS KLUCZBORKGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 2017-04-0911:004:1
Kolejka 5
17GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-04-1316:000:4
18SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE MKS KLUCZBORK2017-04-1316:003:3
19LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICETS CHEMIK K-KOŹLE2017-04-1316:004:3
20MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2017-04-1316:000:2
Kolejka 6
21PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2017-04-2315:304:2
22TS CHEMIK K-KOŹLEMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-04-2311:002:0
23MKS KLUCZBORKLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-04-2311:000:0
24GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2017-04-2311:000:4
Kolejka 7
25SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-04-3016:000:1
26LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 2017-06-0718:003:2
27MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKMKS KLUCZBORK2017-06-0718:000:7
28ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYTS CHEMIK K-KOŹLE2017-04-3010:000:4
Kolejka 8
29PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWTS CHEMIK K-KOŹLE2017-05-0715:300:2
30ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYMKS KLUCZBORK2017-05-0710:003:0
31MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 2017-05-0711:002:3
32LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2017-05-0711:001:6
Kolejka 9
33LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-05-1411:000:3
34SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-05-1310:002:0
35GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2017-05-1411:001:4
36MKS KLUCZBORKTS CHEMIK K-KOŹLE2017-05-1411:002:1
Kolejka 10
37PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMKS KLUCZBORK2017-05-3117:001:4
38TS CHEMIK K-KOŹLEGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 2017-05-2111:006:2
39ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2017-05-2110:001:3
40MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-05-2111:004:3
Kolejka 11
41MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-05-2815:301:5
42LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2017-05-2811:002:3
43SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE TS CHEMIK K-KOŹLE2017-05-2811:002:1
44GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY MKS KLUCZBORK2017-05-2811:000:4
Kolejka 12
45PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWGZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 2017-06-0411:002:0
46MKS KLUCZBORKSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2017-06-0411:001:1
47TS CHEMIK K-KOŹLELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-06-0411:004:0
48ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-06-0410:004:1
Kolejka 13
49ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2017-06-1111:001:10
50MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKTS CHEMIK K-KOŹLE2017-06-1111:000:1
51LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEMKS KLUCZBORK2017-06-1111:001:4
52SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY 2017-06-1111:005:1
Kolejka 14
53PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE 2017-06-1811:005:0
54GZ LZS ŚLĄSK ŁUBNIANY LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-06-1811:005:3
55MKS KLUCZBORKMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2017-06-1811:002:0
56TS CHEMIK K-KOŹLEŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2017-06-1811:004:0

WSZYSTKIE WYNIKI RUNDY JESIENNEJ SEZONU 2016/2017

Terminarz rozgrywek: B1 Junior Młodszy "OLJM"
Kolejka 1
1PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWTS CHEMIK K-KOŹLE2016-08-2116:003:1
2ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYMKS KLUCZBORK2016-09-1416:003:4
3MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKBTP STAL BRZEG2016-08-2111:000:3
4LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEMKS MOSIR OPOLE2016-08-2111:000:6
Kolejka 2
5TS CHEMIK K-KOŹLEMKS MOSIR OPOLE2016-08-2811:001:2
6BTP STAL BRZEGLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-08-2811:0011:0
7MKS KLUCZBORKMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-08-2811:003:1
8PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2016-08-2816:001:0
Kolejka 3
9ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYTS CHEMIK K-KOŹLE2016-09-0410:002:4
10MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2016-09-0416:001:1
11LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEMKS KLUCZBORK2016-09-2116:301:7
12MKS MOSIR OPOLEBTP STAL BRZEG2016-09-0411:001:5
Kolejka 4
13TS CHEMIK K-KOŹLEBTP STAL BRZEG2016-09-1111:000:5
14MKS KLUCZBORKMKS MOSIR OPOLE2016-09-1111:000:3
15PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-09-1116:005:0
16ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-09-1110:002:2
Kolejka 5
17MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKTS CHEMIK K-KOŹLE2016-09-1811:000:2
18LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2016-09-1711:002:4
19MKS MOSIR OPOLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2016-09-1816:003:1
20BTP STAL BRZEGMKS KLUCZBORK2016-09-1711:004:1
Kolejka 6
21TS CHEMIK K-KOŹLEMKS KLUCZBORK2016-09-2511:003:0
22PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWBTP STAL BRZEG2016-09-2516:000:1
23ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYMKS MOSIR OPOLE2016-09-2410:000:6
24MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-09-2511:002:0
Kolejka 7
25LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICETS CHEMIK K-KOŹLE2016-10-0111:000:13
26MKS MOSIR OPOLEMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-10-0211:006:0
27BTP STAL BRZEGŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2016-10-0211:008:0
28MKS KLUCZBORKPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2016-10-1216:001:5
Kolejka 8
29TS CHEMIK K-KOŹLEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2016-10-0915:000:1
30MKS KLUCZBORKŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2016-10-0911:001:1
31BTP STAL BRZEGMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-10-0911:009:0
32MKS MOSIR OPOLELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-10-0911:0032:0
Kolejka 9
33MKS MOSIR OPOLETS CHEMIK K-KOŹLE2016-10-1611:006:0
34LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEBTP STAL BRZEG2016-10-1511:000:3 Walkower
35MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKMKS KLUCZBORK2016-10-1611:000:2
36ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2016-10-1610:000:1
Kolejka 10
37TS CHEMIK K-KOŹLEŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2016-10-2311:001:0
38PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-10-2316:006:0
39MKS KLUCZBORKLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-10-2311:003:0 Walkower
40BTP STAL BRZEGMKS MOSIR OPOLE2016-10-2211:001:5
Kolejka 11
41BTP STAL BRZEGTS CHEMIK K-KOŹLE2016-10-2910:005:0
42MKS MOSIR OPOLEMKS KLUCZBORK2016-10-3010:007:0
43LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2016-11-2314:302:3
44MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2016-10-3010:001:4
Kolejka 12
45TS CHEMIK K-KOŹLEMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-11-0610:008:1
46ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYLKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-11-0610:003:0
47PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMKS MOSIR OPOLE2016-11-0616:000:5
48MKS KLUCZBORKBTP STAL BRZEG2016-11-0610:000:5
Kolejka 13
49MKS KLUCZBORKTS CHEMIK K-KOŹLE2016-11-1310:001:3
50BTP STAL BRZEGPLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓW2016-11-1316:003:1
51MKS MOSIR OPOLEŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZY2016-11-1310:006:0
52LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEMKS SPARTA POGOŃ PRUDNIK2016-11-1110:002:1
Kolejka 14
53TS CHEMIK K-KOŹLELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-11-2010:009:1
54MKS SPARTA POGOŃ PRUDNIKMKS MOSIR OPOLE2016-11-2010:001:4
55ŁDMJM UKS HATTRICK GŁUCHOŁAZYBTP STAL BRZEG2016-11-2010:000:3
56PLUKS POMOLOGIA PRÓSZKÓWMKS KLUCZBORK2016-11-2016:002:5

Ostatnia zmiana: 
1. Czerwiec 2017
Po każdorazowym wejściu do terminarza prosimy o wciśnięcie klawisza funkcyjnego F5, który znajduje się na klawiaturze celem odswieżenia pliku w przeglądarce internetowej.

 

TERMINARZ PLIK

OPOLSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH
pobierz

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
Opolska Liga Juniorów Młodszych pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz