PUCHAR POLSKI TERYTORIALNY - REGION 5 - Nysa-Prudnik 18/19

Ostatnia zmiana: 
23. Listopad 2016
  REGION 5 POWIAT NYSKI I PRUDNICKI pobierz
 REGULAMIN PUCHAR POLSKI 2017/2018
pobierz
WYKAZ NIEWYKONANYCH KAR Z TYTUŁU Ż.K. i CZ.K. W PUCHARZE POLSKI pobierz

 

Terminarz rozgrywek: Puchar Polski "Region 5-Edycja18/19"
Kolejka 1
1LZS KĘPNICA:
2KKS SUDETY BURGRABICELKS ORZEŁ REŃSKA WIEŚ (powiat nyski)2016-11-1913:003:0 Walkower
3LZS ŚLIWICE LZS BUKÓW2016-11-2013:002:4
4LKS PLON SKOROSZYCELKS GOŚWINOWICE2016-11-2013:005:6
5LZS KOPERNIKI-MORÓWLKS OGRODNIK CHRÓŚCINA NYSKA2016-11-2013:006:3
6LZS SĘKOWICEKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-11-2013:001:6
7LKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICEGKS GŁUCHOŁAZY2016-11-2013:004:3
8LZS NIWNICA-KONRADOWALKS BIAŁA NYSKA2016-11-2013:001:3
9LZS ŚCINAWA NYSKA:
10LZS SIESTRZECHOWICE:
11LZS AGRO-CHMIEL UJEŹDZIECLZS MACIEJOWICE2016-11-2013:002:4
12KKS CZARNI KORFANTÓW:
13LZS MALERZOWICE MAŁE:
14LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE:
15LUKS DELTA BIELICELZS GRYŻÓW2016-11-2013:000:4
16LZS BIMETAL DZIEWIĘTLICELZS ZAWADA:
Kolejka 2
17LZS KĘPNICAKKS SUDETY BURGRABICE2016-11-2713:001:0
18LKS GOŚWINOWICELZS BUKÓW2016-11-2713:002:9
19LZS KOPERNIKI-MORÓWKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2016-11-2713:000:1
20LKS BIAŁA NYSKALKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2016-11-2713:001:8
21LZS ŚCINAWA NYSKALZS SIESTRZECHOWICE2016-11-2013:000:1
22LZS MACIEJOWICEKKS CZARNI KORFANTÓW2016-11-2713:004:2
23LZS MALERZOWICE MAŁELUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICE2016-11-2013:002:4
24LZS GRYŻÓWLZS BIMETAL DZIEWIĘTLICE2016-11-2713:004:3
25LZS ZAWADA:
26KS TWARDAWA:
27LZS SUDETY MOSZCZANKA:
28LKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE:
29LZS DYTMARÓWLZS LIGOTA BIALSKA-RADOSTYNIA2016-11-2013:003:1
30LUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK:
31LZS RZEPCE:
32LZS ŁĄKA PRUDNICKA:
Kolejka 3
33LZS KĘPNICALZS BUKÓW2017-03-0514:003:2
34KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELKS ATOM GRĄDY-GOŚWINOWICE2017-03-0514:003:2
35LZS SIESTRZECHOWICELZS MACIEJOWICE2017-03-0514:002:3
36LUKS MAŃKOWICE-PIĄTKOWICELZS GRYŻÓW2017-03-0514:004:6
37LZS ZAWADAKS TWARDAWA2016-11-2013:000:4
38LZS SUDETY MOSZCZANKALKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2016-11-2013:001:5
39LZS DYTMARÓWLUKS POLONIA POGÓRZE-ŁĄCZNIK2016-11-2713:003:0 Walkower
40LZS RZEPCELZS ŁĄKA PRUDNICKA2016-11-2013:003:2
Kolejka 4
41LZS KĘPNICAKS METALOWIEC ŁAMBINOWICE2017-03-1214:001:2
42LZS MACIEJOWICELZS GRYŻÓW2017-03-1214:002:0
43KS TWARDAWALKS PARTYZANT KAZIMIERZ-ROLNIK BIEDRZYCHOWICE2017-03-1214:001:0
44LZS DYTMARÓWLZS RZEPCE2017-03-1214:003:0
Kolejka 5
45KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS MACIEJOWICE2017-04-1513:003:2
46LZS DYTMARÓWKS TWARDAWA2017-04-1513:002:1
Kolejka 6
47KS METALOWIEC ŁAMBINOWICELZS DYTMARÓW2017-06-1517:000:2