Puchar Tymbarku wkracza w decydującą fazę – czas na Opolski...
Już w dniach 6-7 maja poznamy najlepsze drużyny XXIV edycji Pucharu Tymbarku w województwie opolskim! Do Kluczborka może przyjechać aż 66 zespołów, reprezentujących poszczególne...
Bilety na mecz towarzyski Polska-Turcja na Stadionie Narodowym w Warszawie
Kluby zrzeszone w Opolskim Związku Piłki Nożnej, za naszym pośrednictwem, mogą dokonać zakupu biletów na drugi mecz towarzyski reprezentacji Polski przed wyjazdem na mistrzostwa...
Powołania zawodników do reprezentacji UEFA Regions Cup
Trenerzy naszej reprezentacji Łukasz Ganowicz i Daniel Rychlewicz przedstawiają listę zawodników powołanych do reprezentacji UEFA Regions Cup na jednostkę treningową (06.05.2024 roku) oraz mecz...
Waldemar Sobota: Gra w biało-czerwonych barwach zawsze będzie czymś wspaniałym
Ostatni raz w reprezentacji Polski na boisku trawiastym zagrał w 2014 roku. 14 października w Warszawie nasza kadra zremisowała 2:2 ze Szkocją w ramach...
Świąteczny rekord bramek pobity! [RAPORTY z 22. kolejki IV Ligi]
Wielkanocna sobota obrodziła bramkami. Po tym weekendzie została ona jednak zapomniana. W ośmiu rozegranych spotkaniach 22. kolejki Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV Ligi Opolskiej...
Bilety na mecz towarzyski Polska-Ukraina na Stadionie Narodowym w Warszawie
Kluby zrzeszone w Opolskim Związku Piłki Nożnej, za naszym pośrednictwem, mogą dokonać zakupu biletów na mecz towarzyski reprezentacji Polski przed wyjazdem na mistrzostwa świata...
Komunikaty
Komunikaty Wydziału Dyscypliny z dnia 02.05.2024
Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższych załącznikach Komunikat WD nr 31, Komunikat Bawi nas piłka nr...
Weekendowy dyżur Wydziału Gier w rundzie wiosennej sezonu 2023/2024
Wydział Gier informuje, że w dniach 1 - 5 maja br., dyżur będzie pełnił Pan...
Komunikat Wydziału Gier z dnia 30.04.2024r. nr 12/W/2024
1. WERYFIKACJA ZAWODÓW
I. ROZGRYWKI SENIORSKIE
- Klasa „B”, grupa I:
Wydział Gier weryfikuje zawody 13 kolejki, Klasy...
Komunikaty Wydziału Dyscypliny z dnia 30.04.2024
Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższych załącznikach Komunikat WD nr 30, Komunikat Klasa B nr 19...
Komunikat nr IX/2024 Komisji ds. Licencji Klubowych OZPN z dnia 30.04.2024 r.
Komisja ds. Licencji Klubowych Opolskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że Klub LZS PIOTRÓWKA wywiązał się...
FILMY
1
/
57
OPOLSKA OKRĘGÓWKA: LZS Racławiczki
MAGAZYN GOLI BS LEŚNICA 4 LIGA OPOLSKA [23. kolejka 2023/2024]
BLIŻEJ NASZEJ AKADEMII: Szkółka Piłkarska LUKS Ujazd
Studio Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV Ligi Opolskiej - kwiecień 2024
MAGAZYN GOLI BS LEŚNICA 4 LIGA OPOLSKA [22. kolejka 2023/2024]
ASY OPOLSKIEJ A KLASY - LZS Sudety Moszczanka
1
/
57
CO, GDZIE, KIEDY?
SEZON 2023/2024
Tabela rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA" | |||||||
Lp. | Drużyna | Mecze | Pkt | Zw | Rem | Po | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BTP STAL BRZEG | 24 | 57 | 17 | 6 | 1 | 71:22 |
2 | KS IPRIME BOGACICA | 24 | 57 | 18 | 3 | 3 | 83:24 |
3 | KS MAŁAPANEW OZIMEK | 23 | 56 | 17 | 5 | 1 | 59:20 |
4 | MKS RUCH ZDZIESZOWICE | 24 | 48 | 15 | 3 | 6 | 67:41 |
5 | SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE | 24 | 38 | 10 | 8 | 6 | 46:27 |
6 | KS FORTUNA GŁOGÓWEK | 24 | 36 | 11 | 3 | 10 | 36:37 |
7 | KS POLONIA NYSA | 24 | 35 | 11 | 2 | 11 | 51:43 |
8 | LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE | 24 | 33 | 10 | 3 | 11 | 43:49 |
9 | LKS POLONIA KARŁOWICE | 24 | 33 | 9 | 6 | 9 | 44:54 |
10 | LZS PIOTRÓWKA | 24 | 29 | 9 | 2 | 13 | 34:56 |
11 | LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE | 23 | 29 | 8 | 5 | 10 | 41:41 |
12 | LZS WALCE | 24 | 28 | 8 | 4 | 12 | 38:39 |
13 | OKS ODRA II OPOLE | 24 | 25 | 7 | 4 | 13 | 41:45 |
14 | LZS DOMASZKOWICE | 24 | 23 | 6 | 5 | 13 | 32:64 |
15 | MKS GOGOLIN | 24 | 12 | 3 | 3 | 18 | 23:59 |
16 | MKS POGOŃ PRUDNIK | 24 | 3 | 1 | 0 | 23 | 13:101 |
Ostatnia kolejka (24) rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA" | ||||||
65 | BTP STAL BRZEG | KS IPRIME BOGACICA | 2024-05-01 | 13:00 | 1:0 | |
66 | LZS DOMASZKOWICE | LKS POLONIA KARŁOWICE | 2024-05-01 | 13:00 | 1:1 | |
67 | KS FORTUNA GŁOGÓWEK | LZS WALCE | 2024-05-01 | 13:00 | 2:1 | |
68 | LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE | LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE | 2024-05-01 | 11:00 | 2:3 | |
69 | KS POLONIA NYSA | MKS RUCH ZDZIESZOWICE | 2024-05-01 | 13:00 | 2:1 | |
70 | MKS POGOŃ PRUDNIK | KS MAŁAPANEW OZIMEK | 2024-05-01 | 13:00 | 0:1 | |
71 | SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE | MKS GOGOLIN | 2024-05-01 | 13:00 | 1:0 | |
72 | OKS ODRA II OPOLE | LZS PIOTRÓWKA | 2024-05-01 | 13:00 | 1:3 |