Klasa Okręgowa grupa II

 

Tabela rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
Lp.DrużynaMeczePktZwRemPoBramki
1SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE3061194784:37
2KS SPARTA PACZKÓW3060186673:34
3LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE3053165973:48
4ULKS ORZEŁ ŹLINICE3053158772:40
5LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE3050148869:53
6LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY30481531256:51
7LZS WALCE3045129965:46
8LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE30441421479:69
9KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW30431341370:78
10MZLKS CZARNI OTMUCHÓW30411251348:55
11LKS NAPRZÓD JEMIELNICA30411321568:74
12LZS RACŁAWICZKI30391231560:69
13GLKS KIETRZ30381081256:48
14LZS ORZEŁ BRANICE30371141552:71
15LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA3016512434:126
16UKS KARNKÓW3014422441:101

Ostatnia kolejka (30) rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
113LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2017-06-1717:002:4
114KS SPARTA PACZKÓWLZS RACŁAWICZKI2017-06-1717:003:0
115LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS ORZEŁ BRANICE2017-06-1717:006:0
116GLKS KIETRZLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-06-1717:002:2
117UKS KARNKÓWLZS WALCE2017-06-1717:003:9
118LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2017-06-1717:001:0
119ULKS ORZEŁ ŹLINICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-06-1717:001:0
120KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-06-1717:003:5

Terminarz rozgrywek: Klasa okręgowa Grupa 2
Kolejka 1
1KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-08-1317:006:0
2ULKS ORZEŁ ŹLINICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2016-08-1317:000:4
3LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-08-1317:003:1
4UKS KARNKÓWLZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2016-08-1417:002:4
5GLKS KIETRZLZS WALCE2016-08-1317:002:2
6LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2016-08-1317:001:4
7KS SPARTA PACZKÓWLZS ORZEŁ BRANICE2016-08-1317:005:3
8LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCELZS RACŁAWICZKI2016-08-1417:003:0
Kolejka 2
9LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS RACŁAWICZKI2016-08-2017:003:2
10LZS ORZEŁ BRANICELKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2016-08-2117:002:1
11LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEKS SPARTA PACZKÓW2016-08-2017:002:1
12LZS WALCELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2016-08-2017:003:1
13LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICEGLKS KIETRZ2016-08-2017:003:1
14MZLKS CZARNI OTMUCHÓWUKS KARNKÓW2016-08-2017:002:2
15SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2016-08-2017:002:3
16KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-08-2017:000:2
Kolejka 3
17ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-08-2717:008:1
18LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-08-2717:005:0
19UKS KARNKÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2016-08-2817:001:4
20GLKS KIETRZMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-08-2717:003:0 Walkower
21LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2016-08-2717:002:1
22KS SPARTA PACZKÓWLZS WALCE2016-08-2717:000:0
23LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2016-08-2817:004:0
24LZS RACŁAWICZKILZS ORZEŁ BRANICE2016-08-2717:002:0
Kolejka 4
25LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS ORZEŁ BRANICE2016-09-0415:001:4
26LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS RACŁAWICZKI2016-11-2614:007:4
27LZS WALCELKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2016-09-0316:301:1
28LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICEKS SPARTA PACZKÓW2016-09-0316:303:4
29MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2016-09-0316:305:0
30SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEGLKS KIETRZ2016-09-0316:301:3
31KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWUKS KARNKÓW2016-09-0316:303:2
32ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2016-09-0316:306:2
Kolejka 5
33LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-09-1016:008:0
34UKS KARNKÓWULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-09-1116:002:1
35GLKS KIETRZKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-09-1016:003:0
36LKS NAPRZÓD JEMIELNICASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2016-09-1016:001:0
37KS SPARTA PACZKÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-09-1016:000:1
38LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCELZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2016-09-1116:003:0
39LZS RACŁAWICZKILZS WALCE2016-09-1013:300:2
40LZS ORZEŁ BRANICELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2016-09-1016:000:1
Kolejka 6
41LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2016-09-1716:000:5
42LZS WALCELZS ORZEŁ BRANICE2016-09-1716:001:2
43LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICELZS RACŁAWICZKI2016-09-1716:000:5
44MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2016-09-1816:002:4
45SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS SPARTA PACZKÓW2016-09-1716:002:1
46KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2016-09-1716:003:2
47ULKS ORZEŁ ŹLINICEGLKS KIETRZ2016-09-1716:004:1
48LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYUKS KARNKÓW2016-09-1716:001:0
Kolejka 7
49UKS KARNKÓWLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-09-2515:008:2
50GLKS KIETRZLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2016-09-2415:002:0
51LKS NAPRZÓD JEMIELNICAULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-09-2415:001:6
52KS SPARTA PACZKÓWKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-09-2415:007:1
53LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2016-09-2515:003:3
54LZS RACŁAWICZKIMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-09-2415:002:5
55LZS ORZEŁ BRANICELZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2016-09-2415:000:3
56LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS WALCE2016-09-2415:003:2
Kolejka 8
57LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS WALCE2016-10-0115:001:2
58LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2016-10-0115:003:1
59MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS ORZEŁ BRANICE2016-10-0115:001:0
60SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS RACŁAWICZKI2016-10-0115:003:0
61KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2016-10-0215:001:2
62ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS SPARTA PACZKÓW2016-10-0115:000:2
63LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2016-10-0115:002:3
64UKS KARNKÓWGLKS KIETRZ2016-10-0215:000:3
Kolejka 9
65GLKS KIETRZLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-10-0815:003:0 Walkower
66LKS NAPRZÓD JEMIELNICAUKS KARNKÓW2016-10-0815:008:3
67KS SPARTA PACZKÓWLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2016-10-0815:006:0
68LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-10-0915:001:1
69LZS RACŁAWICZKIKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-10-0815:001:4
70LZS ORZEŁ BRANICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2016-10-0815:001:3
71LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-10-0815:001:4
72LZS WALCELZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2016-10-0815:002:1
Kolejka 10
73LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2016-10-1515:002:7
74MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS WALCE2016-10-1515:001:3
75SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2016-10-1515:003:0
76KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS ORZEŁ BRANICE2016-10-1515:004:1
77ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS RACŁAWICZKI2016-10-1515:000:1
78LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2016-10-1615:001:0
79UKS KARNKÓWKS SPARTA PACZKÓW2016-10-1615:000:2
80GLKS KIETRZLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2016-10-1515:006:0
Kolejka 11
81LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-10-2214:006:1
82KS SPARTA PACZKÓWGLKS KIETRZ2016-10-2214:003:1
83LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEUKS KARNKÓW2016-10-2314:003:1
84LZS RACŁAWICZKILZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2016-10-2214:002:1
85LZS ORZEŁ BRANICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-10-2214:000:7
86LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-10-2214:001:2
87LZS WALCESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2016-10-2214:002:2
88LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-10-2214:000:0
Kolejka 12
89LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-10-2914:002:5
90SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2016-10-2914:001:3
91KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS WALCE2016-10-2914:002:2
92ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2016-10-2914:003:1
93LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS ORZEŁ BRANICE2016-10-2914:003:0 Walkower
94UKS KARNKÓWLZS RACŁAWICZKI2016-10-3013:002:3
95GLKS KIETRZLKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2016-10-3014:001:2
96LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS SPARTA PACZKÓW2016-10-2914:001:1
Kolejka 13
97KS SPARTA PACZKÓWLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-11-0513:007:1
98LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2016-11-0613:006:2
99LZS RACŁAWICZKIGLKS KIETRZ2016-11-0513:001:1
100LZS ORZEŁ BRANICEUKS KARNKÓW2016-11-0513:003:0 Walkower
101LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2016-11-0513:001:2
102LZS WALCEULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-11-0513:000:0
103LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-11-0513:003:4
104MZLKS CZARNI OTMUCHÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2016-11-0513:000:2
Kolejka 14
105LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKASKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2016-11-1213:001:5
106KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2016-11-1213:003:1
107ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2016-11-1213:001:1
108LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS WALCE2016-11-1213:002:1
109UKS KARNKÓWLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2016-11-1313:001:1
110GLKS KIETRZLZS ORZEŁ BRANICE2016-11-1213:000:0
111LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS RACŁAWICZKI2016-11-1313:003:2
112KS SPARTA PACZKÓWLKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2016-11-1313:002:2
Kolejka 15
113LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2016-11-2013:008:1
114LZS RACŁAWICZKIKS SPARTA PACZKÓW2017-03-1114:001:3
115LZS ORZEŁ BRANICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2016-11-1913:007:5
116LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEGLKS KIETRZ2016-11-1913:006:3
117LZS WALCEUKS KARNKÓW2016-11-1913:005:1
118LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2016-11-1913:002:0
119MZLKS CZARNI OTMUCHÓWULKS ORZEŁ ŹLINICE2016-11-1913:002:2
120SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2016-11-1913:005:2
Kolejka 16
1LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-03-1815:001:4
2SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-03-1815:005:0
3MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-03-1815:002:1
4LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICEUKS KARNKÓW2017-03-1815:005:0
5LZS WALCEGLKS KIETRZ2017-03-1815:003:1
6LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2017-03-1815:003:2
7LZS ORZEŁ BRANICEKS SPARTA PACZKÓW2017-03-1815:003:0
8LZS RACŁAWICZKILKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2017-03-1915:001:2
Kolejka 17
9LZS RACŁAWICZKILKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-03-2515:005:1
10LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCELZS ORZEŁ BRANICE2017-03-2615:002:2
11KS SPARTA PACZKÓWLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-03-2515:005:1
12LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS WALCE2017-03-2515:003:1
13GLKS KIETRZLZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2017-03-2515:002:2
14UKS KARNKÓWMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-03-2515:000:1
15LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-03-2515:001:2
16ULKS ORZEŁ ŹLINICEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-03-2515:003:1
Kolejka 18
17LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-04-0116:001:2
18KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-04-0113:006:0
19SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEUKS KARNKÓW2017-04-0116:001:0
20MZLKS CZARNI OTMUCHÓWGLKS KIETRZ2017-04-0116:001:1
21LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2017-04-0116:003:1
22LZS WALCEKS SPARTA PACZKÓW2017-04-0116:004:1
23LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2017-04-0216:002:0
24LZS ORZEŁ BRANICELZS RACŁAWICZKI2017-04-0116:001:4
Kolejka 19
25LZS ORZEŁ BRANICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-04-0816:000:3
26LZS RACŁAWICZKILKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-04-0816:003:1
27LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCELZS WALCE2017-04-0916:002:1
28KS SPARTA PACZKÓWLZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2017-04-0816:002:2
29LKS NAPRZÓD JEMIELNICAMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-04-0816:004:0
30GLKS KIETRZSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-04-0816:002:1
31UKS KARNKÓWKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-04-0816:002:5
32LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-04-0816:000:1
Kolejka 20
33LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-04-1513:000:0
34ULKS ORZEŁ ŹLINICEUKS KARNKÓW2017-04-1513:007:0
35KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWGLKS KIETRZ2017-04-1513:002:2
36SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2017-04-1513:000:1
37MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS SPARTA PACZKÓW2017-04-1513:001:3
38LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICELKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2017-04-1513:003:1
39LZS WALCELZS RACŁAWICZKI2017-04-1513:004:1
40LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS ORZEŁ BRANICE2017-04-1513:002:3
Kolejka 21
41LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-04-2216:308:2
42LZS ORZEŁ BRANICELZS WALCE2017-04-2518:002:3
43LZS RACŁAWICZKILZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2017-04-2216:302:1
44LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-04-2213:000:1
45KS SPARTA PACZKÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-04-2216:302:0
46LKS NAPRZÓD JEMIELNICAKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-04-2216:301:0
47GLKS KIETRZULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-04-2216:301:3
48UKS KARNKÓWLZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-04-2216:301:5
Kolejka 22
49LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAUKS KARNKÓW2017-05-3118:303:1
50LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYGLKS KIETRZ2017-05-3118:300:0
51ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS NAPRZÓD JEMIELNICA2017-05-3118:301:2
52KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWKS SPARTA PACZKÓW2017-05-3118:301:1
53SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2017-05-3118:306:0
54MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS RACŁAWICZKI2017-05-3118:303:1
55LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICELZS ORZEŁ BRANICE2017-05-3118:301:1
56LZS WALCELKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-05-3118:300:1
Kolejka 23
57LZS WALCELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-05-0317:304:0
58LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIELZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2017-05-0317:304:6
59LZS ORZEŁ BRANICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-05-0317:301:3
60LZS RACŁAWICZKISKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-05-0317:303:3
61LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-05-0313:002:4
62KS SPARTA PACZKÓWULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-05-0317:300:0
63LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-05-0317:300:1
64GLKS KIETRZUKS KARNKÓW2017-05-0317:304:0
Kolejka 24
65LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAGLKS KIETRZ2017-05-0617:001:0
66UKS KARNKÓWLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2017-05-0717:002:0
67LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYKS SPARTA PACZKÓW2017-05-0613:001:2
68ULKS ORZEŁ ŹLINICELKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2017-05-0717:002:2
69KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS RACŁAWICZKI2017-05-0614:001:4
70SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS ORZEŁ BRANICE2017-05-0617:004:0
71MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-05-0617:000:4
72LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICELZS WALCE2017-05-0617:002:0
Kolejka 25
73LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-05-1317:003:1
74LZS WALCEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-05-1317:002:2
75LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-05-1317:001:4
76LZS ORZEŁ BRANICEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-05-1315:006:1
77LZS RACŁAWICZKIULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-05-1314:002:2
78LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-05-1313:003:3
79KS SPARTA PACZKÓWUKS KARNKÓW2017-05-1317:003:1
80LKS NAPRZÓD JEMIELNICAGLKS KIETRZ2017-05-1417:005:2
Kolejka 26
81LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS NAPRZÓD JEMIELNICA2017-05-2017:003:1
82GLKS KIETRZKS SPARTA PACZKÓW2017-05-2017:000:1
83UKS KARNKÓWLKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2017-05-2117:003:1
84LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS RACŁAWICZKI2017-05-2017:002:1
85ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS ORZEŁ BRANICE2017-05-2017:003:3
86KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-05-2014:001:5
87SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELZS WALCE2017-05-2017:001:1
88MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2017-05-2017:000:3
Kolejka 27
89MZLKS CZARNI OTMUCHÓWLKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-05-2717:001:0
90LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICESKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-05-2717:001:3
91LZS WALCEKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-05-2717:002:2
92LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-05-2717:001:2
93LZS ORZEŁ BRANICELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-05-2717:002:1
94LZS RACŁAWICZKIUKS KARNKÓW2017-05-2717:003:1
95LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEGLKS KIETRZ2017-05-2817:002:1
96KS SPARTA PACZKÓWLKS NAPRZÓD JEMIELNICA2017-05-2717:001:0
Kolejka 28
97LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKAKS SPARTA PACZKÓW2017-06-0317:000:4
98LKS NAPRZÓD JEMIELNICALKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2017-06-0417:003:3
99GLKS KIETRZLZS RACŁAWICZKI2017-06-0317:004:0
100UKS KARNKÓWLZS ORZEŁ BRANICE2017-06-0417:000:2
101LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-06-0317:004:3
102ULKS ORZEŁ ŹLINICELZS WALCE2017-06-0317:003:1
103KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWLZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2017-06-0314:001:5
104SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-06-0317:004:1
Kolejka 29
105SKS PIAST STRZELCE OPOLSKIELKS JEDNOŚĆ ROZMIERKA2017-06-1016:005:0
106MZLKS CZARNI OTMUCHÓWKS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓW2017-06-1016:002:3
107LZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICEULKS ORZEŁ ŹLINICE2017-06-1016:002:1
108LZS WALCELZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORY2017-06-1016:002:3
109LKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIEUKS KARNKÓW2017-06-1016:007:2
110LZS ORZEŁ BRANICEGLKS KIETRZ2017-06-1016:003:1
111LZS RACŁAWICZKILKS NAPRZÓD JEMIELNICA2017-06-1016:004:3
112LKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCEKS SPARTA PACZKÓW2017-06-1016:002:1
Kolejka 30
113LKS JEDNOŚĆ ROZMIERKALKS PO-RA-WIE II WIĘKSZYCE2017-06-1717:002:4
114KS SPARTA PACZKÓWLZS RACŁAWICZKI2017-06-1717:003:0
115LKS NAPRZÓD JEMIELNICALZS ORZEŁ BRANICE2017-06-1717:006:0
116GLKS KIETRZLKS RACŁAWIA RACŁAWICE ŚLĄSKIE2017-06-1717:002:2
117UKS KARNKÓWLZS WALCE2017-06-1717:003:9
118LZS GKS PIOMAR TARNÓW-PRZYWORYLZS NAPRZÓD UJAZD-NIEZDROWICE2017-06-1717:001:0
119ULKS ORZEŁ ŹLINICEMZLKS CZARNI OTMUCHÓW2017-06-1717:001:0
120KS BODZANÓW-NOWY ŚWIĘTÓWSKS PIAST STRZELCE OPOLSKIE2017-06-1717:003:5

Ostatnia zmiana: 
5. Maj 2017

PO KAŻDORAZOWYM WEJŚCIU DO TERMINARZA PROSIMY O WCIŚNIĘCIE KLAWISZA FUNKCYJNEGO F5, KTÓRY ZNAJDUJE SIĘ NA KLAWIATURZE CELEM ODSWIEŻENIA PLIKU W PRZEGLĄDARCE INTERNETOWEJ.
 

TERMINARZ PLIK

KLASA OKRĘGOWA, GRUPA II
pobierz

 

Ostatnia zmiana: 
4. Listopad 2016
KARTKI PLIK
KLASA OKRĘGOWA GR II pobierz

Ostatnia zmiana: 
27. Lipiec 2016
RODZAJ PLIKU AKTUALIZACJA PLIK
ADRESY KLUBÓW 27.07.2016 pobierz