Zawodniczki PSP 3 Grodków z pierwszymi biletami do Warszawy!
Uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej numer 3 w Grodkowie wywalczyły awans do ogólnopolskiego finału XXIV edycji Pucharu Tymbarku. W decydującym meczu wojewódzkiego turnieju grodkowianki pokonały...
Powołania zawodniczek na akcję szkoleniową reprezentacji OZPN WU15
Trenerzy reprezentacji Adrian Matuszczyk i Sebastian Drozd ogłosili listę zawodniczek, które wezmą udział w akcji szkoleniowej, która odbędzie się w dniu 14 maja br....
Powołania zawodników z rocznika 2012 na konsultacje selekcyjne
Trenerzy reprezentacji Paweł Bzdęga i Andrzej Wolański ogłosili listę zawodników, którzy wezmą udział w konsultacji selekcyjnej, która odbędzie się 12 maja br. w Prószkowie.
Zbiórka...
Puchar Tymbarku wkracza w decydującą fazę – czas na Opolski...
Już w dniach 6-7 maja poznamy najlepsze drużyny XXIV edycji Pucharu Tymbarku w województwie opolskim! Do Kluczborka może przyjechać aż 66 zespołów, reprezentujących poszczególne...
Bilety na mecz towarzyski Polska-Turcja na Stadionie Narodowym w Warszawie
Kluby zrzeszone w Opolskim Związku Piłki Nożnej, za naszym pośrednictwem, mogą dokonać zakupu biletów na drugi mecz towarzyski reprezentacji Polski przed wyjazdem na mistrzostwa...
Powołania zawodników do reprezentacji UEFA Regions Cup
Trenerzy naszej reprezentacji Łukasz Ganowicz i Daniel Rychlewicz przedstawiają listę zawodników powołanych do reprezentacji UEFA Regions Cup na jednostkę treningową (06.05.2024 roku) oraz mecz...
Komunikaty
Komunikaty Wydziału Dyscypliny z dnia 02.05.2024
Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższych załącznikach Komunikat WD nr 31, Komunikat Bawi nas piłka nr...
Komunikat Wydziału Gier z dnia 30.04.2024r. nr 12/W/2024
1. WERYFIKACJA ZAWODÓW
I. ROZGRYWKI SENIORSKIE
- Klasa „B”, grupa I:
Wydział Gier weryfikuje zawody 13 kolejki, Klasy...
Komunikaty Wydziału Dyscypliny z dnia 30.04.2024
Wydział Dyscypliny przedstawia w poniższych załącznikach Komunikat WD nr 30, Komunikat Klasa B nr 19...
Komunikat nr IX/2024 Komisji ds. Licencji Klubowych OZPN z dnia 30.04.2024 r.
Komisja ds. Licencji Klubowych Opolskiego Związku Piłki Nożnej informuje, że Klub LZS PIOTRÓWKA wywiązał się...
Komunikat Wydziału Gier z dnia 26.04.2024r. nr 11/W/2024
1. WERYFIKACJA ZAWODÓW
I. ROZGRYWKI SENIORSKIE
- Klasa „B”, grupa VII:
Wydział Gier weryfikuje zawody 16 kolejki, Klasy...
FILMY
1
/
57
REGIONS CUP - Opolski Związek Piłki Nożnej vs. Dolnośląski Związek Piłki Nożnej [TRANSMISJA]
MAGAZYN GOLI BS LEŚNICA 4 LIGA OPOLSKA [24. kolejka 2023/2024]
OPOLSKA OKRĘGÓWKA: LZS Racławiczki
MAGAZYN GOLI BS LEŚNICA 4 LIGA OPOLSKA [23. kolejka 2023/2024]
BLIŻEJ NASZEJ AKADEMII: Szkółka Piłkarska LUKS Ujazd
Studio Bank Spółdzielczy w Leśnicy IV Ligi Opolskiej - kwiecień 2024
1
/
57
CO, GDZIE, KIEDY?
SEZON 2023/2024
Tabela rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA" | |||||||
Lp. | Drużyna | Mecze | Pkt | Zw | Rem | Po | Bramki |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | BTP STAL BRZEG | 25 | 60 | 18 | 6 | 1 | 75:22 |
2 | KS IPRIME BOGACICA | 25 | 60 | 19 | 3 | 3 | 87:25 |
3 | KS MAŁAPANEW OZIMEK | 24 | 59 | 18 | 5 | 1 | 62:21 |
4 | MKS RUCH ZDZIESZOWICE | 25 | 51 | 16 | 3 | 6 | 73:42 |
5 | SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE | 25 | 41 | 11 | 8 | 6 | 49:29 |
6 | KS FORTUNA GŁOGÓWEK | 25 | 37 | 11 | 4 | 10 | 36:37 |
7 | KS POLONIA NYSA | 25 | 35 | 11 | 2 | 12 | 52:46 |
8 | LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE | 25 | 33 | 10 | 3 | 12 | 44:55 |
9 | LKS POLONIA KARŁOWICE | 25 | 33 | 9 | 6 | 10 | 45:58 |
10 | LZS WALCE | 25 | 31 | 9 | 4 | 12 | 41:40 |
11 | LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE | 24 | 30 | 8 | 6 | 10 | 41:41 |
12 | LZS PIOTRÓWKA | 25 | 29 | 9 | 2 | 14 | 36:59 |
13 | OKS ODRA II OPOLE | 25 | 25 | 7 | 4 | 14 | 41:49 |
14 | LZS DOMASZKOWICE | 25 | 23 | 6 | 5 | 14 | 33:67 |
15 | MKS GOGOLIN | 25 | 15 | 4 | 3 | 18 | 32:61 |
16 | MKS POGOŃ PRUDNIK | 25 | 3 | 1 | 0 | 24 | 15:110 |
Ostatnia kolejka (25) rozgrywek: IV Liga "BS LEŚNICA" | ||||||
73 | OKS ODRA II OPOLE | BTP STAL BRZEG | 2024-05-04 | 17:00 | 0:4 | |
74 | LZS PIOTRÓWKA | SKS PPO PIAST STRZELCE OPOLSKIE | 2024-05-04 | 17:00 | 2:3 | |
75 | MKS GOGOLIN | MKS POGOŃ PRUDNIK | 2024-05-04 | 17:00 | 9:2 | |
76 | KS POLONIA NYSA | KS MAŁAPANEW OZIMEK | 2024-05-04 | 13:00 | 1:3 | |
77 | MKS RUCH ZDZIESZOWICE | LZS PROTEC VICTORIA CHRÓŚCICE | 2024-05-04 | 17:00 | 6:1 | |
78 | LKS PO-RA-WIE WIĘKSZYCE | KS FORTUNA GŁOGÓWEK | 2024-05-04 | 17:00 | 0:0 | |
79 | LZS WALCE | LZS DOMASZKOWICE | 2024-05-04 | 17:00 | 3:1 | |
80 | LKS POLONIA KARŁOWICE | KS IPRIME BOGACICA | 2024-05-04 | 17:00 | 1:4 |